46. Aukcja Młoda – 24 lutego 2021 r., godz.: 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 46. Aukcji Sztuki Młodej. Licytacja odbędzie się 24 lutego o godz. 19.30. Aukcja prowadzona będzie wyłącznie w systemie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie OnebidArtinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

Wystawa przedaukcyjna czynna jest od 11 lutego.

Wody Oceanu, 2020

akryl, płótno, 76 x 76 cm, sygn. l.d.: Zb (monogram)

Kozica, z serii Safari, 2021

ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, wymiary ok 28 x 21 x 10 cm, sygn. na spodzie

Izabela Wolska (ur. 1983)

Wczoraj, dzisiaj, jutro, 2018

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: WOLSKA 2018

Happiness #9, 2021

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: EJ

Śniło mi się, że..., 2021

Fabryka tygrysów, 2021

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Stanisz 2021

Energy waves, 2020

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: A. Grabowski 2020 r.

Cena wywoławcza: 500

Ewelina Straszewicz

Wieczorne spotkania, 2020

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: ESTRASZ 20

Cena wywoławcza: 500

Simulator N17, 2018

technika mieszana (olej, kolaż), deska, 38 x 25 cm, sygnowany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

PKIN, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: Filip Warzecha MMXX Warszawa

Jagodzianka, 2020

olej, płótno, 27 x 30 cm, sygn. p.d.: SzKurpiewski

Wazon zielony, 2021

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. p.d.: MF'21

November, 2021

technika mieszana (akryl, marker), płótno, 80 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Bulletproof, 2020

technika mieszana (tusz, farba akrylowa, kolaż), 90 x 60 cm, sygn. p.d.: parafką

Słoń, 2021

akryl, płótno, 80cm x 80cm, sygn. na odwrocie: P.R. Lewandowska

Z cyklu „Pejzaż niepraktyczny”, 2018

olej, płótno, 100 x 150 cm, sygn. na odwrocie

Zuzanna Wiśniewska (ur. 1980)

Ptak i krokodyl, 2020

technika własna (olej, pastel olejny), płyta, 40 x 50 cm, w oprawie: 42 x 52 cm, sygn. l.d.: Wiśniewska2020

Cena wywoławcza: 500

22, 2017

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

ØlegSson (pseud., ur. 1984)

INNSJØ, tryptyk, 2020

technika mieszana (tusz, pastele suche, akryl, ołówek, akryl w pisaku, werniks), papier 300g, 29,5 x 34 cm (x3), w oprawie: 35,5 x 40 cm (x3), sygn. p.d.: ØlegSson

Piotr Zawadzki (ur. 1971)

Metropolis. Broadway 401, New York, 2021

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: Piotr Zawadzki

Cena sprzedaży: 9000

Rosa, 2020

akryl, płótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d.: A. Maciaszek 2020

Ptaszek, 2018

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: IDuda 2018

Tomasz Barczyk (ur. 1975)

BOX 0208, 2020

technika mieszana (tusz, akryl), płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Musical Desire III, 2018

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy '18

Cena wywoławcza: 500

Obi, 2020

odprysk korundowy, akwatinta (intaglio), papier, 140 x 100 cm (2 arkusze o wymiarach 70 x 100 cm), E/A I, sygn. p.d.: ALBińczycka 2020; praca nieoprawiona

Batman, 2020

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

006a. Anthurium, 2018

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 51 x 70 cm, sygn. p.d.: No Name 2018

Cena wywoławcza: 500

Marcin Zacharzewski (ur. 1982)

Żar, 2020

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Zm

Mini, 2020

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: W.Wójcik 2020

Pandemia, 2021

akryl, płótno, 80 x 90 cm, sygn. p.d.: monogramem

Division II, 2020

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Kot jak Dali, 2020

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: PD 2020

Gray chocolate, 2020

akryl, płótno bawełniane 3D, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Fling, 2014

akryl, deska, 70 x 50 cm, w oprawie: 73 x 53 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Bivio dei cipressi, 2021

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: N.Mirak

Sunny dots, 2021

akryl, technika własna, płótno, 100 x 130 cm, sygn. na odwrocie

Tomasz Masionek (ur. 1994)

Van William Gogh Dafoe, 2020

olej, płótno, 77 x 55 cm, sygn. p.d.: T. Masionek

Pani Flaming, 2020

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: AL

Mięso mięso, 2020

olej, płótno, 80 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Dariusz Franciszek Różyc (ur. 1978)

Pejzaż z dziwną roślinką i łódką, z cyklu: "Nie tak odległe...", 2021

akryl, płótno, 40 x 30 cm, sygn. p.d.: Różyc 2021

Shadow, 2021

akryl, płótno, 65 x 73 cm, sygn. na odwrocie

Lewitacja, 2020

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: CA

James Brown Free, 2020

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Artur Borkowski (ur. 1965)

Oczekiwanie, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: 2021 AB

Grzaniec, 2020

akryl, płótno, 60 x 70 cm, sygn. p.d.: AIB

Dotyk Słońca, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Sitnikova

Chiński nowy rok, 2020

akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Trunk stories, 2020

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d..: PEYŁ, 0720

Cena wywoławcza: 500

Polish Art Album, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

W podróży, 2021

Aleksandra Woś (ur. 1999)

Akt I, 2020

olej, akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: A.Woś 2020

1Q92, 2021

Łąka, 2020

akryl, technika własna, płótno 3D, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Lazurowe regaty 2, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. l.d.: A.Stępień 2021

Mapa, 2019

technika mieszana, płótno, 20 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Żaneta Chłostowska-Szwaczka (ur. 1983)

Wiosenne przejaśnienia, z cyklu: "WO-MAN", 2020

technika mieszana (akryl, tusz), płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: ŻCHS 2020

Cena wywoławcza: 500

Martwa natura kubistyczna II, 2019

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

olej, płyta, 70 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Moje miasto II, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: M. Rakoczy 2021

Wiem gdzie jest Twój balon, 2021

akryl, płótno, 100 x 90 cm, sygn. p.d.: monogramem

Chmury IV, 2014

Crimson Lady (Interpretacja obrazu Anny Bilińskiej-Bohdanowiczowej „Nad brzegiem Morza”), 2020

olej, deska, 50 x 43 cm, sygn. na odwrocie

Nadzieja, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: Ryś 2020

Recykling szkicu. Różowy 2, 2021

olej na płótnie naklejonym na płytę, 84 x 78 cm, w oprawie: 89 x 83 cm, sygn. p.d.: Iwona Stachura 2021

Spacerowicze, 2020

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: f. łoziński

Jacek Aleksandrowicz (ur. 1977)

Frida, 2021

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Przestrzeń obok siebie, dyptyk, 2020

technika mieszana (akryl, polimer, elementy szkła i folii metalizowanej), płótno, 80 x 140 cm (2 x 80 x 70 cm), sygn. na odwrocie

Jan Markiewicz (ur. 1995)

Cerkiew beskidzka, 2020

akryl, płótno, 70 x 50 cm (w oprawie 73,5 x 53,5 cm), sygn. p.d.: Jan Markiewicz '20

Niebieska głębia, 2014

olej, płótno, 70 x 90 cm, sygn. p.d.: Kinga Wnuk

161715195319135, 2020

olej, płótno, 120 x 110 cm, sygn. p.d.: Kołakowska '20

Forest, 2020

technika mieszana (liquid painting, farby akrylowe, farby strukturalne), 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Latająca Mysz, 2020

technika mieszana (akryl, kredka akwarelowa), płótno, 70 x 60 cm, sygn. l.d.: M. Chołda

Jabłka, morze, góry, 2020

olej, płyta, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Element of the city, 2015

olej, płótno, 55 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Pandemonium XXVI, 2021

olej, płótno, 60 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Beztroska, 2020

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Karina Góra

Uroczysko, 2020

technika mieszana, (akryl, olej), płótno, 40 x 120 cm, sygn. p.d.: Izolda 2020

Magia teatru, 2021

olej, płótno, 75 x 115 cm, sygn. p.d.: M.Kurek oraz na odwrocie

Olena Horhol (ur.1994)

Autumn, 2020

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.g.: HorHol 20

Jesteś królem, z cyklu: "Terapia sztuką", 2021

akryl, technika mieszana, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: M.STERN

Cena sprzedaży: 8500

Fotel nr 49, z cyklu: "Muzeum", 2015

fotografia kolekcjonerska cz/b, wydruk cyfrowy, papier Hahnemuhle Photo Rag Baryta 315g (półbłysk), papier archiwalny, bezkwasowy, 40 x 40 cm, w oprawie: 50 x 50 cm, 1/5, sygn. na odwrocie

Szach Mat, 2021

Flowers, 2021

akryl, płótno, 70 x 60 cm, syg. na odwrocie

Szelest, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: MChmielewska

Ptak II, 2020

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Grzechowski (ur. 1986)

No cóż, piękne cegły i 911, 2021

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. l.d.: m2ofart, na odwrocie teksty autorskie artysty

Geometric, 2020

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Grabowska

Lady in Red, 2021

olej, płótno 3D, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: M.Hettich-Uryszek `21

Zakazany taniec, 2020

olej, płótno, 41 x 38 cm, sygn. p.d.: K. Krzyszczyk

Free access, 2021

technika mieszana, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Agnieszka Tolarczyk (ur. 2000)

Bezsenność, 2020

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Tolarczyk A.

Cena wywoławcza: 500

Powrót do rzeczywistości, 2020

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. p.d.: DR oraz na odwrocie

Magdalena Libero (ur. 1980)

Bez tytułu, z cyklu: "Matki", 2020

Sprawuszki, 2020

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: ENaj

Słońce (Ra), 2020

technika mieszana (tempera żółtkowa, olej, złocenia - szlagmetal i inne folie), 90 x 70 cm, podobrazie autorskie z płyty fornirowej, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Wnętrze katedry, 2020

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p. d.: Dawid Masionek

Oriental, 2019

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Vicki Mickiewicz (ur. 1972)

Game of Blue, 2019

Piotr Gola (ur. 1985)

Insane reality, 2020

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.: P.Gola

Tancerka, 2020

brąz patynowany, podstawa: biały marmur wys. ok.: 38 cm, 9/10, sygn.: MAZUREK 9/10 2020 r

Arsen, 2019

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: KZ 2019

Weronika Hempel (ur. 1994)

Rubinowe przekątne, 2020

akryl, płótno, 120 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Pejzaż polny, 2021

olej, płótno, 60 x 120 cm, sygn. p.d.: M. Siwiec 2021

Kura, 2009

olej, płyta, 46,3 x 33,5 cm, w oprawie: 56,5 x 43,5 cm, sygn. l.d.: Celina Litke 2009

Nowojorczyk, 2020

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.: Luiza Los P. '20

Marcin Pińkowski (ur. 1992)

Meduza i perła, 2020

rzeźba gliniana, na postumencie glinianym, zamalowana: akryl - spray, farba olejna, elementy konturówki miedzianej. 20 x 20 cm x 12cm, waga: 1490 g, sygn. na odwrocie: MP

Cena wywoławcza: 500

Rose structure, 2021

akryl, płyta, 60 x 60 cm, w oprawie: 63 x 63 cm, sygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 500

The Moon View From the Window, 2020

akryl, płótno, 80 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Tulipany. Noc, 2021

akryl, płótno, 60 x 120 cm, sygn. na odwrocie

One Warm Autumn Morn, 2020,

technika mieszana (akryl, szlagmetal, technika własna), płótno, 90 x 70cm, sygn. p.d.: RP'20

Bernard Pietraga (ur. 1994), Alicja Wysocka (ur. 1999)

Jazz, tryptyk, 2021

akryl, płótno, 40 x 30 cm (x3), sygn. na lewym boku: B.Pietraga i Alicja Wysocka

Ski, 2020

emulsja winylowa (Flashe), płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Joanna Ostrowska (ur. 1979)

Abstra - Geisha, 2021

akryl UV, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: Jo

Małgorzata Pastuszek (ur. 1962)

Impresja morska, 2020

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Na skraju czasu, 2019

Dagmara Dziewiątkowska (ur. 1982)

Dancing colors No. 02, 2021

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Izbela Najuch (ur. 1994)

Obraz niebieski, 2020

olej, deska, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Martwa natura z kwiatami, 2017

olej, płótno, 24 x 30 cm, sygn. l.d.: M R D

Zielone moro, 2015

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2015

An Abstract Art Space, 2021

akryl, płótno, 100 x 140 cm, sygn. na odwrocie

Magdalena Piwko-Chudzik (ur. 1963)

Akt, 2019

linoryt, papier, 70 x 50 cm, w oprawie: 100 x 70 cm, 12/30, sygn. przy dolnej krawędzi: Magdalena Piwko-Chudzik

Orion, 2010

akryl, płótno, 81 x 65 cm, sygn. p.d.: Aboron 2010

Kot, 2021

olej, płótno, 30 x 24 cm, sygn. na odwrocie

Confusion, dyptyk, 2021

technika mieszana, płótno, całość: 120 x 210 cm (120 x 110cm + 120 x 100cm), sygn. na odwrocie

Kobieta w sukience, 2017

akryl, olej, płótno 3D, 120 x 90 cm, sygn. p.d.: Porada 2017

Rafał Podsobiński (ur. 1995)

X21, 2021

przedruk anastatyczny, papier Canson 250 g (biel antyczna), 90 x 70 cm, e.a., sygn. u dołu grafiki: "X21" e/a Rafał Podsobiński 2021

Cena wywoławcza: 500

Tytus Grad (pseud., ur. 1968)

Skrzypce II, 2019

Cena wywoławcza: 500

Marta Chudzik (ur. 1988)

Głębia, 2021

akryl, technika własna, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Szczęście do kwadratu, 2020

akryl, płótno, 80 x 60 cm, w oprawie: 84 x 64 cm, sygn. p.d: KB

olej, płótno, 49 x 69 cm, sygn. l.d.: W. Piekarski 2020

Raven02, 2020

akryl, płótno,120 x 80 cm, sygn. p.d.: Karolina Dadura

Cena wywoławcza: 500

Barcelona, 2018

olej, płótno, 80 x 40 cm, sygn. p.d.: Anna Piórek 2018

Wieczorne niebo XXI, 2021

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Pozycja Wycofana

Pozycja Wycofana

Podążając rzeką marzeń, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna

Olga Szewczuk (ur. 1991)

Zorza, 2021

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Eliza Piechnik (ur. 1979)

Wieś, 2020

technika mieszana (olej, szpachelka), płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Piechnik Eliza

Bory Tucholskie, 2020

akwarela, papier, 40 x 30 cm, sygn. p.d.: Piotr Bubak 2020

Cena wywoławcza: 500

Krzysztof Grabara (ur. 1985)

Cisza, 2021

akryl, płótno, 90 x 50 cm, sygn. po prawej zewnętrznej stronie blejtramu u góry: Grabara. Do obrazu dołączony jest autorski certyfikat.

R150419, 2019

Warszawa 2021/02/24

Wody Oceanu, 2020

Warszawa 2021/02/24

Kozica, z serii Safari, 2021

Warszawa 2021/02/24

Izabela Wolska (ur. 1983)

Wczoraj, dzisiaj, jutro, 2018

Warszawa 2021/02/24

Happiness #9, 2021

Warszawa 2021/02/24

Śniło mi się, że..., 2021

Warszawa 2021/02/24

Fabryka tygrysów, 2021

Warszawa 2021/02/24

Energy waves, 2020

Warszawa 2021/02/24

Ewelina Straszewicz

Wieczorne spotkania, 2020

Warszawa 2021/02/24

Simulator N17, 2018

Warszawa 2021/02/24

PKIN, 2020

Warszawa 2021/02/24

Jagodzianka, 2020

Warszawa 2021/02/24

Wazon zielony, 2021

Warszawa 2021/02/24

November, 2021

Warszawa 2021/02/24

Bulletproof, 2020

Warszawa 2021/02/24

Słoń, 2021

Warszawa 2021/02/24

Warszawa 2021/02/24

Zuzanna Wiśniewska (ur. 1980)

Ptak i krokodyl, 2020

Warszawa 2021/02/24

22, 2017

Warszawa 2021/02/24

ØlegSson (pseud., ur. 1984)

INNSJØ, tryptyk, 2020

Warszawa 2021/02/24

Piotr Zawadzki (ur. 1971)

Warszawa 2021/02/24

Rosa, 2020

Warszawa 2021/02/24

Ptaszek, 2018

Warszawa 2021/02/24

Tomasz Barczyk (ur. 1975)

BOX 0208, 2020

Warszawa 2021/02/24

Musical Desire III, 2018

Warszawa 2021/02/24

Obi, 2020

Warszawa 2021/02/24

Batman, 2020

Warszawa 2021/02/24

006a. Anthurium, 2018

Warszawa 2021/02/24

Żar, 2020

Warszawa 2021/02/24

Mini, 2020

Warszawa 2021/02/24

Pandemia, 2021

Warszawa 2021/02/24

Division II, 2020

Warszawa 2021/02/24

Kot jak Dali, 2020

Warszawa 2021/02/24

Gray chocolate, 2020

Warszawa 2021/02/24

Fling, 2014

Warszawa 2021/02/24

Bivio dei cipressi, 2021

Warszawa 2021/02/24

Sunny dots, 2021

Warszawa 2021/02/24

Tomasz Masionek (ur. 1994)

Van William Gogh Dafoe, 2020

Warszawa 2021/02/24

Pani Flaming, 2020

Warszawa 2021/02/24

Mięso mięso, 2020

Warszawa 2021/02/24

Warszawa 2021/02/24

Shadow, 2021

Warszawa 2021/02/24

Lewitacja, 2020

Warszawa 2021/02/24

James Brown Free, 2020

Warszawa 2021/02/24

Artur Borkowski (ur. 1965)

Oczekiwanie, 2021

Warszawa 2021/02/24

Grzaniec, 2020

Warszawa 2021/02/24

Dotyk Słońca, 2021

Warszawa 2021/02/24

Chiński nowy rok, 2020

Warszawa 2021/02/24

Trunk stories, 2020

Warszawa 2021/02/24

Polish Art Album, 2021

Warszawa 2021/02/24

W podróży, 2021

Warszawa 2021/02/24

Aleksandra Woś (ur. 1999)

Akt I, 2020

Warszawa 2021/02/24

1Q92, 2021

Warszawa 2021/02/24

Łąka, 2020

Warszawa 2021/02/24

Lazurowe regaty 2, 2021

Warszawa 2021/02/24

Mapa, 2019

Warszawa 2021/02/24

Warszawa 2021/02/24

Warszawa 2021/02/24

Warszawa 2021/02/24

Moje miasto II, 2021

Warszawa 2021/02/24

Warszawa 2021/02/24

Chmury IV, 2014

Warszawa 2021/02/24

Warszawa 2021/02/24

Nadzieja, 2020

Warszawa 2021/02/24

Warszawa 2021/02/24

Spacerowicze, 2020

Warszawa 2021/02/24

Frida, 2021

Warszawa 2021/02/24

Warszawa 2021/02/24

Jan Markiewicz (ur. 1995)

Cerkiew beskidzka, 2020

Warszawa 2021/02/24

Niebieska głębia, 2014

Warszawa 2021/02/24

161715195319135, 2020

Warszawa 2021/02/24

Forest, 2020

Warszawa 2021/02/24

Latająca Mysz, 2020

Warszawa 2021/02/24

Jabłka, morze, góry, 2020

Warszawa 2021/02/24

Element of the city, 2015

Warszawa 2021/02/24

Pandemonium XXVI, 2021

Warszawa 2021/02/24

Beztroska, 2020

Warszawa 2021/02/24

Uroczysko, 2020

Warszawa 2021/02/24

Magia teatru, 2021

Warszawa 2021/02/24

Olena Horhol (ur.1994)

Autumn, 2020

Warszawa 2021/02/24

Warszawa 2021/02/24

Warszawa 2021/02/24

Szach Mat, 2021

Warszawa 2021/02/24

Flowers, 2021

Warszawa 2021/02/24

Szelest, 2021

Warszawa 2021/02/24

Ptak II, 2020

Warszawa 2021/02/24

Piotr Grzechowski (ur. 1986)

Warszawa 2021/02/24

Geometric, 2020

Warszawa 2021/02/24

Lady in Red, 2021

Warszawa 2021/02/24

Zakazany taniec, 2020

Warszawa 2021/02/24

Free access, 2021

Warszawa 2021/02/24

Bezsenność, 2020

Warszawa 2021/02/24

Warszawa 2021/02/24

Magdalena Libero (ur. 1980)

Warszawa 2021/02/24

Sprawuszki, 2020

Warszawa 2021/02/24

Słońce (Ra), 2020

Warszawa 2021/02/24

Wnętrze katedry, 2020

Warszawa 2021/02/24

Oriental, 2019

Warszawa 2021/02/24

Vicki Mickiewicz (ur. 1972)

Game of Blue, 2019

Warszawa 2021/02/24

Piotr Gola (ur. 1985)

Insane reality, 2020

Warszawa 2021/02/24

Tancerka, 2020

Warszawa 2021/02/24

Arsen, 2019

Warszawa 2021/02/24

Weronika Hempel (ur. 1994)

Rubinowe przekątne, 2020

Warszawa 2021/02/24

Pejzaż polny, 2021

Warszawa 2021/02/24

Kura, 2009

Warszawa 2021/02/24

Nowojorczyk, 2020

Warszawa 2021/02/24

Marcin Pińkowski (ur. 1992)

Meduza i perła, 2020

Warszawa 2021/02/24

Rose structure, 2021

Warszawa 2021/02/24

Warszawa 2021/02/24

Tulipany. Noc, 2021

Warszawa 2021/02/24

One Warm Autumn Morn, 2020,

Warszawa 2021/02/24

Jazz, tryptyk, 2021

Warszawa 2021/02/24

Ski, 2020

Warszawa 2021/02/24

Joanna Ostrowska (ur. 1979)

Abstra - Geisha, 2021

Warszawa 2021/02/24

Impresja morska, 2020

Warszawa 2021/02/24

Na skraju czasu, 2019

Warszawa 2021/02/24

Dancing colors No. 02, 2021

Warszawa 2021/02/24

Izbela Najuch (ur. 1994)

Obraz niebieski, 2020

Warszawa 2021/02/24

Warszawa 2021/02/24

Zielone moro, 2015

Warszawa 2021/02/24

An Abstract Art Space, 2021

Warszawa 2021/02/24

Akt, 2019

Warszawa 2021/02/24

Orion, 2010

Warszawa 2021/02/24

Kot, 2021

Warszawa 2021/02/24

Confusion, dyptyk, 2021

Warszawa 2021/02/24

Kobieta w sukience, 2017

Warszawa 2021/02/24

Rafał Podsobiński (ur. 1995)

X21, 2021

Warszawa 2021/02/24

Tytus Grad (pseud., ur. 1968)

Skrzypce II, 2019

Warszawa 2021/02/24

Marta Chudzik (ur. 1988)

Głębia, 2021

Warszawa 2021/02/24

Szczęście do kwadratu, 2020

Warszawa 2021/02/24

Warszawa 2021/02/24

Raven02, 2020

Warszawa 2021/02/24

Barcelona, 2018

Warszawa 2021/02/24

Wieczorne niebo XXI, 2021

Warszawa 2021/02/24

Pozycja Wycofana

Pozycja Wycofana

Warszawa 2021/02/24

Podążając rzeką marzeń, 2021

Warszawa 2021/02/24

Olga Szewczuk (ur. 1991)

Zorza, 2021

Warszawa 2021/02/24

Eliza Piechnik (ur. 1979)

Wieś, 2020

Warszawa 2021/02/24

Bory Tucholskie, 2020

Warszawa 2021/02/24

Krzysztof Grabara (ur. 1985)

Cisza, 2021

Warszawa 2021/02/24

R150419, 2019

    Limit ceny