44. Aukcja Młoda – 9 grudnia 2020 r., godz.: 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 44. Aukcji Sztuki Młodej. Licytacja odbędzie się 9 grudnia o godz. 19.30. Aukcja odbędzie się wyłącznie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid, Artinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

Wystawa przedaukcyjna czynna jest od 30 listopada.

Sójka, 2020

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: MF 20

Elżbieta Das (ur. 1956)

Kobieta z muszlami, 2020

ceramika szkliwiona, glina szamotowa, zdobiona: tlenkami metali, angobami, szkliwami, wymiary ok. 19 x 20 x 15 cm, sygn. na podstawie: ED

Karolina Drygała (ur. 1994)

Zmierzch nad brzegiem morza, 2020

technika mieszana (olej, szlagmetal), płótno, 100 x 140 cm, sygn. na odwrocie

Monia, 2020

olej, płótno, 100 x 81 cm, sygn. na odwrocie

Retrospekcja, 2020

Na wschód, 2020

akryl, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.: monogramem

Power of color, dyptyk, 2020

akryl, płótno, 2 x 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Orient City, z cyklu "Metamorfozy miast", 2020

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. Luiza Los. P. '20

R' 140719, 2019

akryl, płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Magdalena Rytel-Skorek (ur. 1976)

Gorąca, listopadowa noc, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 40 x 20 cm, sygn. p.d.: Magdalena Rytel-Skorek

Chinatown, 2016

akwaforta, papier, 66 x 98 cm (kompozycja), 72 x 102 cm (arkusz), e/a, sygn. p.d.: Oskar Gorzkiewicz

Pan Obcy, 2020

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Sen, 2020

akryl, płótno 3D, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Ewelina Straszewicz

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: E. Strasz 20

Pejzaż niepraktyczny, 2019

technika własna, płótno, 100 x 150 cm, sygn. na odwrocie.

Onna, 2017

odprysk korundowy, akwatinta (intaglio), papier, 10/40, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: ALBińczycka 2017r. (praca nieoprawiona)

Kozica, z serii Safari, 2020

ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, wymiary ok. 28 x 21 x 10 cm, sygn. na spodzie

Pośmiewisko, 2020

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: monogramem artysty: Filip Warzecha POŚMIEWISKO XIV XI MMXX WARSZAWA oraz na odwrocie

Ja kobieta, 2020

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: I Duda 2020

Złoty odcień lawendy, 2020

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: A.Kappa

Kamil Ksawery Weroński (ur. 2000)

Drowning thoughts, 2020

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn.p.d.: K. Weroński 2020

Spacerowicze, 2020

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: f. łoziński

Buty Lecha, 2020

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: SzKurpiewski

Olena Horhol (ur.1994)

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.: HorHol 19

Alter Ego, 2020

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: monogramem

Magic, 2020

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: 2020 A. Piotrowiak

Senność, 2020

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: K. Krzyszczyk 2020 r.

Cena wywoławcza: 500

Nad Staneluszkiem, 2020

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

akryl, płótno, 90 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Zawadzki (ur. 1971)

Metropolis. Bank Station London, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: Piotr Zawadzki

Jacek Aleksandrowicz (ur. 1977)

olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Glacier 2.0., 2020

Krzysztof Logiński (ur. 1987)

Gold I, 2019

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: parafka '19 oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Magdalena Hanebach (ur. 1966)

Martwa natura z gruboszem, 2020

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: MHanebach 2020

Cena wywoławcza: 500

XIX, z cyklu: "Pandemonium", 2020

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Empty space, 2020

akryl, płótno, 100 x 130 cm, sygn. na odwrocie

Anita Zofia Siuda (ur. 1974)

Symbioza, 2020

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.: ASiuda 2020

Mini, 2020

akryl, płótno, 60 x 70 cm, sygn. p.d.: W.Wójcik 2020

Dominika Fedko-Wójs (ur. 1992)

Pure Form Abstract XXX, abstract series, 2020

akryl, płótno, 50 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Dariusz Franciszek Różyc (ur. 1978)

Wielorybnicy, z cyklu: "Nie tak odległe...", 2020

akryl, płótno, 50 x 30 cm, sygn. p.d.: Różyc 2020

Jej portret, 2020

akryl na twardym podobraziu, oprawiony w aluramę i passpartout, 23 x 17 cm (kompozycja), 35 x 28 cm (oprawa), sygn. p.d.: Karina Góra

Cena wywoławcza: 500

Happiness #7, 2020

akryl, płótno, 100 x 90 cm, sygn. p.g.: inicjał

Zwierciadło, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Frida, 2020

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: PD 2020

Lucky, 2020

akryl, płótno, 100 x 90 cm, sygn. p.d.: monogramem MB

Sunrise, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: M. Rakoczy

Kinga Trzepla (ur. 1984)

Autoportret I, 2013/2014

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Mr. Pug, 2020

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: AL

PI 01, 2020

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2020

Joanna Misztal (ur. 1967)

Zimowa róża, 2020

technika mieszana (olej, akryl, szlagaluminium), płótno, 100 x 50 cm, sygn. p.d.: J. Misztal 2020

Głębia, 2019

olej, płótno, 120 x 90 cm, sygn. p.d.: Dawid Masionek

Barbara Kieca (ur. 1988)

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: Kieca

Cena wywoławcza: 500

Pod chmurami. Morze, 2014

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: Kinga Wnuk

Magdalena Chmielek (ur. 1992)

Leaves, 2020

olej, płótno, 30 x 40 cm, sygn. p.d.: Magdalena Chmielek

Kąpiel, 2020

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. p.d.: AIB

Obecność 1 - akty w deszczu, 2020

linoryt, Fabriano Rosaspina 220 White, 49,5 x 37,5 (kompozycja), arkusz: 70 x 50 cm, 1/4, sygn. p.d.: K. Lipska Ziębińska oraz inicjałem (praca nieoprawiona)

Cena wywoławcza: 500

Bogini płodności, 2020

akryl, płótno, 110 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Lato, 2020

technika własna, płótno 3D, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Lazurowe regaty, 2020

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. l.d.: A.Stępień 2020

Wskazówki techniczne, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: M. Stern

Cena sprzedaży: 8500

Cetus, 2005

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. l.d.: Aboron 2005

Łabędzie, 2020

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: K. Kabzińska-M 2020

Kształt różnicy, 2019

technika mieszana, płótno, 65 x 81 cm, sygn. na odwrocie

Świeżość poranka, 2020

akryl, olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: N. Mirak

Desire, 2020

technika mieszana (masa strukturalna, farba lateksowa), płótno, 90 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Crowd Manipulation, 2020

technika mieszana (farba i tusz akrylowy, markery akrylowe i olejowe, spray, collage), płótno, 70 x 60 cm, sygn. p.d.

Figure 02, 2020

akryl, płótno, 130 x 90 cm, sygn. p.d.: Karolina Dadura

Dagmara Dziewiątkowska (ur. 1982)

Empty roads No. 01, 2020

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Żaneta Chłostowska-Szwaczka (ur. 1983)

Poetyczna nieskończoność, 2020

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: ŻCHS2020

Szary, 2020

aluminium, marmur, wys. ok. 41 cm, 7/12, sygn. z boku: S. CABAN

Ulica, 2020

fotografia kolekcjonerska cz/b cyfrowa, papier archiwalny, 1/5, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Oskar, 2020

akryl, pasta strukturalna, płótno, 60 x 60 cm, sygn. l.d.: M.Chołda

Cena wywoławcza: 500

Julia Milewska (ur. 1997)

Widok z okna, 2020

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Milewska 2020

Paulina Szczepaniak (ur. 1989)

Motyle, 2010

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

New life, 2020

olej, płótno, 50 x 50 cm (płótno), 53,5 x 54 cm (oprawa), sygn. na odwrocie

Soter, 2020

olej, płótno, 81 x 60 cm, sygn. l.d.: Stanisz 2020

Karolina Radoch (ur. 1989)

Oksymoron 28, 2020

akryl, płótno, 130 x 80cm, sygn. p.d.: K. Radoch

Po zachodzie, 2020

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: M.Kurek

Tytus Grad (pseud., ur. 1968)

Skrzypce, 2018

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

4121395895, 2018

technika mieszana, olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: Kołakowska '18

Marcin Zacharzewski (ur. 1982)

Pogódźmy się, 2019

akryl, płótno, 100 x 70 cm sygn. p. d.: Zm

City lights, 2020

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Kasia Jaruga (ur. 1988)

Rozmowy, 2017

technika mieszana (akryl, kolaż), płótno, 90 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Grzechowski (ur. 1986)

Spacer na Szachtach, 2020

olej, drewno (panel MDF 6mm ), 30 x 60 cm, sygn. l.d.:P.Grzechowski

Wieńczące złoty horyzont, z cyklu: "Zauroczona dmuchawcami", 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2020 r.

W odosobnieniu, 2020

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Zbigniew Prządka (ur. 1961)

akryl, technika własna, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Z. Prządka 20

Monika Pietrzak (ur. 1989)

Green side of the moon, 2020

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Pandemonium, 2020

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Tancerka, 2020

brąz patynowany, podstawa: biały marmur, wys. ok. 38 cm, 8/10, sygn. z tyłu figury: MAZUREK

Marcin Pińkowski (ur. 1992)

Galaktyka i Droga Mleczna nocą, 2020

technika mieszana (olej, farba fluorescencyjna), płótno, 100 x 50 cm, sygn. p.d.: Pińkowski

Patryk Nędziak (ur. 1990)

Zmiany, 2016

olej, płótno, 100 x 70 cm, podpis sygn. po lewej stronie: Nędziak 16

Cena wywoławcza: 500

Ryby II, 2019

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.g.: Baranowski 3:19

Opal, 2020

technika mieszana (farby akrylowe, pasty strukturalne), 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Anabel, 2020

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: M. Hettich-Uryszek'20

Jan Markiewicz (ur. 1995)

Cerkiew w Łosiu, 2020

technika mieszana, płótno, 60 x 50 cm, w oprawie: 63 x 53 cm, sygn. p.d. Jan Markiewicz '20

Ostrzeżenie, 2019

technika mieszana (akryl, tablica budowlana, deska odpadowa), 66 x 66 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Skok idealny, 2020

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. l.d.: DR

Wieczorne niebo XI, 2019

olej, płótno, 18 x 24 cm (kompozycja), 20,7 x 26,7 cm (oprawa), sygn. na odwrocie

Rewia, dyptyk, 2020

akryl, olej, płótno, 2 x 50 x 50 cm, sygn. p.d.: Porada 2020

Katarzyna Mazur (ur. 1973)

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: Katarzyna Mazur

Let’s Stay Together, 2020

akryl, płótno, 60,9 × 76,2 cm, sygn. l.g.: Zb

Cena wywoławcza: 500

Wiktoria Radziemska-Kądziela (ur. 2001)

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: 2020 Radziemska Wiktoria

Odłamki, 2020

technika mieszana (olej, płatki złota), płótno, 80 x 90 cm, sygn. p.d.: Dobosz

Cena wywoławcza: 500

Autumn Ray's Midas Touch, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal, technika własna), płótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d. RP'20

Spotkanie w ogrodzie, 2020

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: Izolda 2020

Dominika Roszko (ur. 1981)

Street Art, 2020

akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. u dołu: nice Domi 2020

Zanurzam się w zieloności wśród fal łąk szumiących, 2020

Cena wywoławcza: 500

Scratch, 2020

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Michalina Czurakowska

Biała metropolia, 2020

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: A. Fronczak 20 r

Jaja na toście, 2020

Joanna Mikołajczyk (ur. 1980)

All my demons, 2020

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: JM 2020

Uniesienie, 2020

akryl, technika własna, płyta, 70 x 50 cm, 73 x 53 (oprawa), sygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 500

Dominika Szczęsna (ur. 1998)

Odmęt, 2020

olej, płótno, 46 x 38 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

DC Moore, 2020

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Wave, 2020

akryl, płótno, 100 x 50 cm, sygn. na lewym dolnym boku: B. Pietraga

Cena wywoławcza: 500

Diana Nowosad (ur. 1989)

Charakter 37, 2020

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: D. Nowosad

Jelly Lotus, 2020

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Pervinece '20

Kamila Krętuś (ur. 1992)

Rozwiany dynamizm, 2019

olej, płótno, 115 x 75 cm, sygn. p.d.: Krętuś 2019

olej, płótno, 24 x 30 cm, sygn. p.g.: W. Piekarski 2020

Siła Wsparcia, 2020

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Sitnikova

Sylwia Michalska (ur. 1978)

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: S. Michalska

Tulipany. Świt., 2020

akryl, płótno, 60 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Sokołowscy, 2020

olej, płótno, 50 x 100 cm, sygn. p.d.: M.Siwiec 2020

Magdalena Libero (ur. 1980)

Bez tytułu, z cyklu: "Matki", 2020

akwarela, papier, 38,5 x 55,5 cm, sygn. p.d.: 2018 Piotr Bubak oraz pieczęcią autorską

Warszawa 2020/12/09

Sójka, 2020

Warszawa 2020/12/09

Elżbieta Das (ur. 1956)

Kobieta z muszlami, 2020

Warszawa 2020/12/09

Karolina Drygała (ur. 1994)

Warszawa 2020/12/09

Monia, 2020

Warszawa 2020/12/09

Retrospekcja, 2020

Warszawa 2020/12/09

Na wschód, 2020

Warszawa 2020/12/09

Power of color, dyptyk, 2020

Warszawa 2020/12/09

Warszawa 2020/12/09

R' 140719, 2019

Warszawa 2020/12/09

Gorąca, listopadowa noc, 2020

Warszawa 2020/12/09

Chinatown, 2016

Warszawa 2020/12/09

Pan Obcy, 2020

Warszawa 2020/12/09

Sen, 2020

Warszawa 2020/12/09

Ewelina Straszewicz

Warszawa 2020/12/09

Pejzaż niepraktyczny, 2019

Warszawa 2020/12/09

Onna, 2017

Warszawa 2020/12/09

Kozica, z serii Safari, 2020

Warszawa 2020/12/09

Pośmiewisko, 2020

Warszawa 2020/12/09

Ja kobieta, 2020

Warszawa 2020/12/09

Złoty odcień lawendy, 2020

Warszawa 2020/12/09

Drowning thoughts, 2020

Warszawa 2020/12/09

Spacerowicze, 2020

Warszawa 2020/12/09

Buty Lecha, 2020

Warszawa 2020/12/09

Olena Horhol (ur.1994)

Warszawa 2020/12/09

Alter Ego, 2020

Warszawa 2020/12/09

Magic, 2020

Warszawa 2020/12/09

Senność, 2020

Warszawa 2020/12/09

Nad Staneluszkiem, 2020

Warszawa 2020/12/09

Warszawa 2020/12/09

Piotr Zawadzki (ur. 1971)

Warszawa 2020/12/09

Warszawa 2020/12/09

Glacier 2.0., 2020

Warszawa 2020/12/09

Krzysztof Logiński (ur. 1987)

Gold I, 2019

Warszawa 2020/12/09

Magdalena Hanebach (ur. 1966)

Warszawa 2020/12/09

Warszawa 2020/12/09

Empty space, 2020

Warszawa 2020/12/09

Anita Zofia Siuda (ur. 1974)

Symbioza, 2020

Warszawa 2020/12/09

Mini, 2020

Warszawa 2020/12/09

Warszawa 2020/12/09

Warszawa 2020/12/09

Jej portret, 2020

Warszawa 2020/12/09

Happiness #7, 2020

Warszawa 2020/12/09

Zwierciadło, 2020

Warszawa 2020/12/09

Frida, 2020

Warszawa 2020/12/09

Lucky, 2020

Warszawa 2020/12/09

Sunrise, 2020

Warszawa 2020/12/09

Kinga Trzepla (ur. 1984)

Autoportret I, 2013/2014

Warszawa 2020/12/09

Mr. Pug, 2020

Warszawa 2020/12/09

PI 01, 2020

Warszawa 2020/12/09

Joanna Misztal (ur. 1967)

Zimowa róża, 2020

Warszawa 2020/12/09

Głębia, 2019

Warszawa 2020/12/09

Barbara Kieca (ur. 1988)

Warszawa 2020/12/09

Pod chmurami. Morze, 2014

Warszawa 2020/12/09

Magdalena Chmielek (ur. 1992)

Leaves, 2020

Warszawa 2020/12/09

Kąpiel, 2020

Warszawa 2020/12/09

Warszawa 2020/12/09

Bogini płodności, 2020

Warszawa 2020/12/09

Lato, 2020

Warszawa 2020/12/09

Lazurowe regaty, 2020

Warszawa 2020/12/09

Wskazówki techniczne, 2020

Warszawa 2020/12/09

Cetus, 2005

Warszawa 2020/12/09

Łabędzie, 2020

Warszawa 2020/12/09

Kształt różnicy, 2019

Warszawa 2020/12/09

Świeżość poranka, 2020

Warszawa 2020/12/09

Desire, 2020

Warszawa 2020/12/09

Crowd Manipulation, 2020

Warszawa 2020/12/09

Figure 02, 2020

Warszawa 2020/12/09

Empty roads No. 01, 2020

Warszawa 2020/12/09

Warszawa 2020/12/09

Szary, 2020

Warszawa 2020/12/09

Ulica, 2020

Warszawa 2020/12/09

Oskar, 2020

Warszawa 2020/12/09

Julia Milewska (ur. 1997)

Widok z okna, 2020

Warszawa 2020/12/09

Motyle, 2010

Warszawa 2020/12/09

New life, 2020

Warszawa 2020/12/09

Soter, 2020

Warszawa 2020/12/09

Karolina Radoch (ur. 1989)

Oksymoron 28, 2020

Warszawa 2020/12/09

Po zachodzie, 2020

Warszawa 2020/12/09

Tytus Grad (pseud.

Skrzypce, 2018

Warszawa 2020/12/09

4121395895, 2018

Warszawa 2020/12/09

Pogódźmy się, 2019

Warszawa 2020/12/09

City lights, 2020

Warszawa 2020/12/09

Kasia Jaruga (ur. 1988)

Rozmowy, 2017

Warszawa 2020/12/09

Piotr Grzechowski (ur. 1986)

Spacer na Szachtach, 2020

Warszawa 2020/12/09

Warszawa 2020/12/09

W odosobnieniu, 2020

Warszawa 2020/12/09

Zbigniew Prządka (ur. 1961)

Warszawa 2020/12/09

Monika Pietrzak (ur. 1989)

Green side of the moon, 2020

Warszawa 2020/12/09

Pandemonium, 2020

Warszawa 2020/12/09

Tancerka, 2020

Warszawa 2020/12/09

Marcin Pińkowski (ur. 1992)

Warszawa 2020/12/09

Patryk Nędziak (ur. 1990)

Zmiany, 2016

Warszawa 2020/12/09

Ryby II, 2019

Warszawa 2020/12/09

Opal, 2020

Warszawa 2020/12/09

Anabel, 2020

Warszawa 2020/12/09

Jan Markiewicz (ur. 1995)

Cerkiew w Łosiu, 2020

Warszawa 2020/12/09

Ostrzeżenie, 2019

Warszawa 2020/12/09

Skok idealny, 2020

Warszawa 2020/12/09

Wieczorne niebo XI, 2019

Warszawa 2020/12/09

Rewia, dyptyk, 2020

Warszawa 2020/12/09

Katarzyna Mazur (ur. 1973)

Warszawa 2020/12/09

Let’s Stay Together, 2020

Warszawa 2020/12/09

Warszawa 2020/12/09

Odłamki, 2020

Warszawa 2020/12/09

Warszawa 2020/12/09

Spotkanie w ogrodzie, 2020

Warszawa 2020/12/09

Dominika Roszko (ur. 1981)

Street Art, 2020

Warszawa 2020/12/09

Warszawa 2020/12/09

Scratch, 2020

Warszawa 2020/12/09

Biała metropolia, 2020

Warszawa 2020/12/09

Jaja na toście, 2020

Warszawa 2020/12/09

Joanna Mikołajczyk (ur. 1980)

All my demons, 2020

Warszawa 2020/12/09

Uniesienie, 2020

Warszawa 2020/12/09

Dominika Szczęsna (ur. 1998)

Odmęt, 2020

Warszawa 2020/12/09

DC Moore, 2020

Warszawa 2020/12/09

Wave, 2020

Warszawa 2020/12/09

Diana Nowosad (ur. 1989)

Charakter 37, 2020

Warszawa 2020/12/09

Jelly Lotus, 2020

Warszawa 2020/12/09

Kamila Krętuś (ur. 1992)

Rozwiany dynamizm, 2019

Warszawa 2020/12/09

Warszawa 2020/12/09

Siła Wsparcia, 2020

Warszawa 2020/12/09

Sylwia Michalska (ur. 1978)

Warszawa 2020/12/09

Tulipany. Świt., 2020

Warszawa 2020/12/09

Sokołowscy, 2020

Warszawa 2020/12/09

Magdalena Libero (ur. 1980)

Warszawa 2020/12/09

    Limit ceny