43. Aukcja Młoda – 18 listopada 2020 r., godz.: 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 43. Aukcji Sztuki Młodej. Licytacja odbędzie się 18 listopada o godz. 19.30. Aukcja odbędzie się wyłącznie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid, Artinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

Wystawa przedaukcyjna czynna jest od 10 listopada.

Na rybkę, 2020

akryl, płótno, 80 x 90 cm, sygn. p.d.: AIB

Rekin, z serii "Safari", 2020

ceramika szkliwiona, zdobiona naszkliwnie, złocona 24k, ok. 38 x 15 x 19 cm, sygnowana i numerowana od spodu

Happiness #5, 2020

technika mieszana (akryl, pastele), płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: ej

Myjąca się, 2017

wklęsłodruk (odprysk korundowy, akwatinta), papier Fabriano - Rosaspina 280g/m2, 5/30, 2 arkusze o wymiarach: 70 x 100 cm (całość - 140 x 100 cm), sygn. p.d.: ALBińczycka, 2017 r. (praca nieoprawiona)

Mona Lisa, 2020

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Red map, 2020

technika mieszana, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Nowy dom, 2020

akryl, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.: monogramem

Shiny waters, 2020

olej, płótno 3D, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Ms

Heron, 2020

olej, płótno, 81 x 60 cm, sygn. p.d.: Stanisz 2020

Joanna Misztal (ur. 1967)

Ostatnia hortensja, 2020

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 80 cm, sygn. po prawej stronie u dołu: J. Misztal 2020

Krab, 2020

ceramika szkliwiona, wymiary ok. 31 x 22 x 8 cm, sygn.: na spodzie (niedoszkliwienia technologiczne na krawędziach)

Filary Stworzenia, 2020

olej, płótno, 100 x 81 cm, sygn. na odwrocie (obraz w założeniu ma być eksponowany w przyszłości na wystawie indywidualnej artysty)

Kompozycja żółta, 2018

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Basen nr 302. Hommage a David Hockney, 2010

fotografia kolekcjonerska cz/b cyfrowa, papier archiwalny, 1/5, 40 x 40 cm (w świetle), sygn. na odwrocie

Campio (pseud., ur. 1988)

Możny kawaler, 2020

technika mieszana (olej, akryl fluorescencyjny), płótno, 100 x 73 cm, sygn. p.d.: Campio

Miasto ze snów II, z cyklu: "Metamorfozy Miast", 2020

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: Luiza Los P. '20

Dobry punkt widzenia, 2020

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Izolda 2020

Girl in Yellow, 2020

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: M. Hettich-Uryszek '20

Abstrakcja z turkusem, 2020

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Dariusz Franciszek Różyc (ur. 1978)

MA RUE, z cyklu: "Nie tak odległe...", 2020

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.d.: Różyc 2020

Ptak, 2020

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: AL

Jacek Aleksandrowicz (ur. 1977)

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Marcin Lubera (ur. 1983)

akryl, płótno, 150 x 140 cm, sygn. na odwrocie

Rewolwerowiec, 2020

olej, płótno, 110 x 70 cm, sygn. p.d.: PD 2020

Magdalena Rytel-Skorek (ur. 1976)

Spacer, 2020

akryl, szlagmetal, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: Magdalena Rytel-Skorek 2020 r.

Kinga Trzepla (ur. 1984)

Kosynier, 2013

akryl, płótno, 80 x 90 cm, sygn. na odwrocie

No Signal 56, 2020

akryl, płótno, 50 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Klara. Dziadek do orzechów, 2020

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: K. Kabzińska-M, 2020

Cena wywoławcza: 500

Jutro pójdę późno spać, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Zawadzki (ur. 1971)

Metropolis: Sunny Fifth Avenue, New York, 2020

akryl, płótno, 80 x 130 cm, sygn. p.d.: Piotr Zawadzki

Tygrys, 2020

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Nad jeziorem. Łódki, 2020

olej, płótno, 50 x 60 cm, sygn. p.d.: Kinga Wnuk

Kobieta w sukience, 2019

akryl, olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.: Porada 2019

Zawirowanie, 2020

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: K. Krzyszczyk

Cena wywoławcza: 500

Grzegorz Czechowski (ur. 1981)

Skrzydłowiec, 2020

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Karolina Karkucińska (ur. 1986)

Do celu, 2020

akryl, struktura, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Chuda 2020

Dwu-punkt, 2020

akryl, płótno, 120 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Urbino VIII, 2015

akwaforta, papier Hahnemuhle, 2/10, 19,5 x 40 cm (kompozycja), 40 x 60 cm (oprawa), sygn. p.d.: Oskar Gorzkiewicz 2015

Electro Action Hero (Florian Schneider tribute), 2020

technika mieszana (akryl, olej, spray, markery akrylowe, kolaż), płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: monogramem

W złotym słońcu, 2020

Tytus Grad (pseud., ur. 1968)

Syrenka, 2018

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Weronika Hempel (ur. 1994)

Brąz między przekątnymi, 2020

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: Hempel

Alicja Jaroszek (ur. 1996)

Julia, 2020

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Jaroszek A.

Cena wywoławcza: 500

Nigdy się nie poddam, 2020

akryl, płótno, 50 x 120 cm, sygn. l.d.: DR

Letnie wspomnienia, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal, technika własna), płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: Laura Lis

Agnieszka Kostka (ur. 1989)

Blind, 2017

akryl, technika własna, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Inner Irresolution, 2013

akryl, deska, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Abstrakcja XIII, 2020

akryl, płótno, 100 x 130 cm, sygn. na odwrocie

Beata Krzempek (ur. 1991)

Siedząca, 2019

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Nowa Oranżeria, 2019

akryl, płótno, 110 x 90 cm sygn. p.d.: Filip Warzecha VII WARSZAWA

Diana Nowosad (ur. 1989)

Laguna, 2018

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Mateusz Dolatowski (ur. 1989)

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Mateusz Dolatowski 2020

Did you have fun watching my life turn upside down because of love?, 2020

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na ramie

Into the wilderness of Lesvos, 2020

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: PEYŁ, 01.20.

VI, z cyklu: "Pandemonium", 2020

Dorota Zuber (ur. 1979)

Wicked Gem, z cyklu: "The more colour - the better", 2020

technika mieszana (akryl, spray), płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Złoty blask zachodzącego słońca, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2020

Strong, 2020

technika własna, płótno 3D, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Burza 3, 2020

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. l.d.: A.Stępień 2020

Nigredo II, 2020

aluminium polerowane i patynowane, marmur, wys. ok. 45 cm, wersja unikatowa, sygn. z boku: S CABAN, PA

Żaneta Chłostowska-Szwaczka (ur. 1983)

Prawie niebanalne fragmenty, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: ŻCHS 2020

Vanessa Eslain Świgulska (ur. 1993)

Impresjonistyczne marzenia, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Eslain 2020

Cena wywoławcza: 500

Eloïse Dufour (ur. 1999)

Golf & Karting N°2, 2020

akryl, płótno, 73 x 54 cm, sygn. p.d.: elod

Brighter Together I, 2020

akryl, płótno, 45.72 x 45.72 cm, sygn. p.d.: monogramem "Zb"

Cena wywoławcza: 500

Open up, 2020

technika mieszana, płótno, 90 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Tomasz Masionek (ur. 1994)

Farrier, 2019

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: Masionek

Piryt, 2020

technika mieszana (włókno szklane, farby akrylowe, folia transferowa), płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Niedopowiedzenia, 2020

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Tulipany. Wschód, 2020

akryl, płótno, 60 x 120 cm, sygn. na odwrocie

"....bo mogę.", 2020

akryl, technika mieszana, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: M. Stern

Vicki Mickiewicz (ur. 1972)

Tropical Dream, 2019

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: monogram oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Sylwia Michalska (ur. 1978)

akryl, płótno,70 x 50 cm, sygn. l.d.: S. Michalska

Mercedes Benz, 2020

olej, płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: WW

Odosobnione spotkanie, z cyklu: "Bajki Robotów", 2020

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: F. Łoziński 2020

Silverpower, 2020

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: MF20

Time machine, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: M.Rakoczy 2020

Izbela Najuch (ur. 1994)

Tęczowe góry, 2019

olej, deska, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie (niewielki wgłębienie w prawym dolnym narożu)

Dominika Fedko-Wójs (ur. 1992)

Aquarium Abstract XI abstract series, 2015

akryl, płótno, 60 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Emilia Rusin (ur. 1986)

Jesiony, 2020

akryl, płótno, 120 x 90 cm, sygn. l.d.: E. Rusin

Cena wywoławcza: 500

229513, 2018

technika mieszana (olej, marker, ołówek), płótno, 100 x 120 cm, sygn. p.d.: Kołakowska '18

Pinokio, 2019

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: ENaj

Big Dream, 2020

akryl, pasta strukturalna, płótno, 60 x 60 cm, sygn. l.d.: Chołda

Cena wywoławcza: 500

Forum Romanum forever, 2020 (POZYCJA WYCOFANA)

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: M.KUREK

Cena wywoławcza: 500

Duch katedry, 2019

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p. d.: Dawid Masionek

Lećmy już stąd!, 2020

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. p.d.: MB

Anita Zofia Siuda (ur. 1974)

O'Gródek, z cyklu: "Śląskie miejsca", 2020

akryl, płótno, 73 x 60 cm, sygn. p.d.: ASiuda 2020

Cena wywoławcza: 500

Ochotnicy pustkowia - Eksperyment III, 2020

akryl, płótno, 40 x 60 cm, sygn. p.g.: Baranowski 15:20

Fluid BY 01, 2020

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2020

Henryka Mickiewicz (pseud., ur. 1991)

Kwiat paproci, 2020

akryl, płótno, 60 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Tors, 2020

brąz patynowany, podstawa: biały marmur, 8/15 (nienumerowanu), wys. ok. 27 cm, sygn. na odwrocie, na udzie: MAZUREK 2020 R

Renata Kluczyńska (ur. 1985)

Horyzont_02, 2020

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Chwila, 2020

akryl, płyta, 60 x 90 cm, sygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 500

Świadomość, 2020

akryl, olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Anna Harasim (ur. 1987)

Krajobraz życia, 2020

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: Harasim A.

The forest of dreams, 2020

olej, płótno, 65 x 46 cm (płótno), 71 x 56 cm (oprawa), sygn. na odwrocie

Reflection, 2020

akryl, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.: Michalina Czurakowska

Cena wywoławcza: 500

Ryszard Rabsztyn (ur. 1984)

Ślepcy, 2020

olej, płyta HDF, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Polskie lato, 2020

emulsja winylowa (Flashe), płótno 40 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Usłyszeć siebie, 2020

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Sitnikova

Cena wywoławcza: 500

Miasto na skarpie, 2020

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: A. Fronczak 20 r

Wiele złego, 2020

akryl, płótno, 140 x 90 cm, sygn. l.d.:Karolina Dadura

Przebłysk, 2020

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: KB

Horse, 2020

olej, płótno, 60 x 120 cm, sygn. p.d.: M. Siwiec 2020

Dominika Augustynek (ur. 1997)

Alegoria, 2020

Cena wywoławcza: 500

de Aizpuru, 2020

akryl, płótno, 100 x 140 cm, sygn. na odwrocie

Olena Horhol (ur.1994)

Śnieg dookoła, 2017

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: HorHol 17

Jazz, 2020

akryl, technika własna, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Magdalena Libero (ur. 1980)

Bez tytułu, z cyklu: "Matki", 2020

W niedoskonałości nadzieja, 2020

olej, płótno, 100 x 120 cm, sygn. p.d.: Dobosz

Cena wywoławcza: 500

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. l.d.: W. Piekarski 2020

olej, płótno, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie (obraz inspirowany fotosem z filmu "Joker" Todda Phillipsa)

Once Upon an Autumn Dawn, 2020

technika mieszana (szlagmetal, akryl, technika własna), płótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d.: RP'20

Wenecja, 2019

akwarela, papier, 34 x 56 cm, sygn. u dołu, po prawej stronie: Piotr Bubak 2020

Warszawa 2020/11/18

Na rybkę, 2020

Warszawa 2020/11/18

Rekin, z serii "Safari", 2020

Warszawa 2020/11/18

Happiness #5, 2020

Warszawa 2020/11/18

Myjąca się, 2017

Warszawa 2020/11/18

Mona Lisa, 2020

Warszawa 2020/11/18

Red map, 2020

Warszawa 2020/11/18

Nowy dom, 2020

Warszawa 2020/11/18

Shiny waters, 2020

Warszawa 2020/11/18

Heron, 2020

Warszawa 2020/11/18

Joanna Misztal (ur. 1967)

Ostatnia hortensja, 2020

Warszawa 2020/11/18

Krab, 2020

Warszawa 2020/11/18

Filary Stworzenia, 2020

Warszawa 2020/11/18

Kompozycja żółta, 2018

Warszawa 2020/11/18

Warszawa 2020/11/18

Campio (pseud.

Możny kawaler, 2020

Warszawa 2020/11/18

Warszawa 2020/11/18

Dobry punkt widzenia, 2020

Warszawa 2020/11/18

Girl in Yellow, 2020

Warszawa 2020/11/18

Abstrakcja z turkusem, 2020

Warszawa 2020/11/18

Warszawa 2020/11/18

Ptak, 2020

Warszawa 2020/11/18

Warszawa 2020/11/18

Marcin Lubera (ur. 1983)

Warszawa 2020/11/18

Rewolwerowiec, 2020

Warszawa 2020/11/18

Spacer, 2020

Warszawa 2020/11/18

Kinga Trzepla (ur. 1984)

Kosynier, 2013

Warszawa 2020/11/18

No Signal 56, 2020

Warszawa 2020/11/18

Warszawa 2020/11/18

Jutro pójdę późno spać, 2020

Warszawa 2020/11/18

Piotr Zawadzki (ur. 1971)

Warszawa 2020/11/18

Tygrys, 2020

Warszawa 2020/11/18

Nad jeziorem. Łódki, 2020

Warszawa 2020/11/18

Kobieta w sukience, 2019

Warszawa 2020/11/18

Zawirowanie, 2020

Warszawa 2020/11/18

Skrzydłowiec, 2020

Warszawa 2020/11/18

Do celu, 2020

Warszawa 2020/11/18

Dwu-punkt, 2020

Warszawa 2020/11/18

Urbino VIII, 2015

Warszawa 2020/11/18

Warszawa 2020/11/18

W złotym słońcu, 2020

Warszawa 2020/11/18

Tytus Grad (pseud., ur. 1968)

Syrenka, 2018

Warszawa 2020/11/18

Weronika Hempel (ur. 1994)

Brąz między przekątnymi, 2020

Warszawa 2020/11/18

Alicja Jaroszek (ur. 1996)

Julia, 2020

Warszawa 2020/11/18

Nigdy się nie poddam, 2020

Warszawa 2020/11/18

Letnie wspomnienia, 2020

Warszawa 2020/11/18

Agnieszka Kostka (ur. 1989)

Blind, 2017

Warszawa 2020/11/18

Inner Irresolution, 2013

Warszawa 2020/11/18

Abstrakcja XIII, 2020

Warszawa 2020/11/18

Beata Krzempek (ur. 1991)

Siedząca, 2019

Warszawa 2020/11/18

Nowa Oranżeria, 2019

Warszawa 2020/11/18

Diana Nowosad (ur. 1989)

Laguna, 2018

Warszawa 2020/11/18

Mateusz Dolatowski (ur. 1989)

Warszawa 2020/11/18

Warszawa 2020/11/18

Warszawa 2020/11/18

Warszawa 2020/11/18

Dorota Zuber (ur. 1979)

Warszawa 2020/11/18

Warszawa 2020/11/18

Strong, 2020

Warszawa 2020/11/18

Burza 3, 2020

Warszawa 2020/11/18

Nigredo II, 2020

Warszawa 2020/11/18

Warszawa 2020/11/18

Warszawa 2020/11/18

Eloïse Dufour (ur. 1999)

Golf & Karting N°2, 2020

Warszawa 2020/11/18

Brighter Together I, 2020

Warszawa 2020/11/18

Open up, 2020

Warszawa 2020/11/18

Tomasz Masionek (ur. 1994)

Farrier, 2019

Warszawa 2020/11/18

Piryt, 2020

Warszawa 2020/11/18

Niedopowiedzenia, 2020

Warszawa 2020/11/18

Tulipany. Wschód, 2020

Warszawa 2020/11/18

"....bo mogę.", 2020

Warszawa 2020/11/18

Vicki Mickiewicz (ur. 1972)

Tropical Dream, 2019

Warszawa 2020/11/18

Sylwia Michalska (ur. 1978)

Warszawa 2020/11/18

Mercedes Benz, 2020

Warszawa 2020/11/18

Warszawa 2020/11/18

Silverpower, 2020

Warszawa 2020/11/18

Time machine, 2020

Warszawa 2020/11/18

Izbela Najuch (ur. 1994)

Tęczowe góry, 2019

Warszawa 2020/11/18

Warszawa 2020/11/18

Emilia Rusin (ur. 1986)

Jesiony, 2020

Warszawa 2020/11/18

229513, 2018

Warszawa 2020/11/18

Pinokio, 2019

Warszawa 2020/11/18

Big Dream, 2020

Warszawa 2020/11/18

Warszawa 2020/11/18

Duch katedry, 2019

Warszawa 2020/11/18

Lećmy już stąd!, 2020

Warszawa 2020/11/18

Anita Zofia Siuda (ur. 1974)

Warszawa 2020/11/18

Warszawa 2020/11/18

Fluid BY 01, 2020

Warszawa 2020/11/18

Kwiat paproci, 2020

Warszawa 2020/11/18

Tors, 2020

Warszawa 2020/11/18

Renata Kluczyńska (ur. 1985)

Horyzont_02, 2020

Warszawa 2020/11/18

Chwila, 2020

Warszawa 2020/11/18

Świadomość, 2020

Warszawa 2020/11/18

Anna Harasim (ur. 1987)

Krajobraz życia, 2020

Warszawa 2020/11/18

The forest of dreams, 2020

Warszawa 2020/11/18

Reflection, 2020

Warszawa 2020/11/18

Ryszard Rabsztyn (ur. 1984)

Ślepcy, 2020

Warszawa 2020/11/18

Polskie lato, 2020

Warszawa 2020/11/18

Usłyszeć siebie, 2020

Warszawa 2020/11/18

Miasto na skarpie, 2020

Warszawa 2020/11/18

Wiele złego, 2020

Warszawa 2020/11/18

Przebłysk, 2020

Warszawa 2020/11/18

Horse, 2020

Warszawa 2020/11/18

Alegoria, 2020

Warszawa 2020/11/18

de Aizpuru, 2020

Warszawa 2020/11/18

Olena Horhol (ur.1994)

Śnieg dookoła, 2017

Warszawa 2020/11/18

Jazz, 2020

Warszawa 2020/11/18

Magdalena Libero (ur. 1980)

Warszawa 2020/11/18

Warszawa 2020/11/18

Warszawa 2020/11/18

Warszawa 2020/11/18

Warszawa 2020/11/18

Wenecja, 2019

    Limit ceny