40. Aukcja Młoda – 19 sierpnia 2020 r., godz.: 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 40. Aukcji Sztuki Młodej. Licytacja odbędzie się 19 sierpnia o godz. 19.30. Aukcja odbędzie się wyłącznie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid, Artinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

Katalog na onebid.pl – LINK

Zapraszamy Państwa również na WIRTUALNY SPACER po ekspozycji. Wirtualne zwiedzanie da Państwu możliwość zobaczenia prac w przestrzeni galeryjnej, bez konieczności oglądania wystawy na żywo. Świetnie też służy przypomnieniu ekspozycji i pracy tym z Państwa, którzy wcześniej odwiedzili nas osobiście.

Zobacz WIRTUALNY SPACER

Cytrynowy poranek, 2020

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Ciężarna w błękicie, 2020

ceramika szkliwiona, 59 x 38 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Kobieta na krańcu świata, 2020

akryl, olej, płótno, 115 x 75 cm, sygn. p.d.: Porada 2020

Metamorfozy miasta, 2020

akryl, płótno, 70 x 110 cm, sygn. p.d.: Luiza Los-P. 20

Barbara Kieca (ur. 1988)

Sen, 2020

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Kieca 2020

Cena wywoławcza: 500

Czytanka, 2020

olej, płótno, 80 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Sowa, 2020

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Sherif Jake, 2020

olej, płótno, 110 x 80 cm, sygn. p.d.: PD 2020

Iwona Birenbaum-Sacharz (ur. 1983)

Martwa natura niebieska, 2020

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: IW'20

Piotr Zawadzki (ur. 1971)

Metropolis: St. Paul's Cathedral, London, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: Piotr Zawadzki

Grzegorz Walter

Robot kuchenny, 2020

akryl, płyta, 71 x 51 cm (w oprawie), sygn. p.d.: G. Walter 2020

Lux Mundi, 2020

technika mieszana (akryl, olej, srebro płatkowe, szlagmetal, brąza), sklejka, 40 x 30 cm, sygn. l.d.: monogramem oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Irma Tylor (ur. 1991)

Blue Thinker VI, 2020

Diana Nowosad (ur. 1989)

Charakter 34, 2020

akryl, płótno, 90 x 110 cm, sygn. p.d.: Diana Nowosad 2020 r

Cena wywoławcza: 500

Success full, 2020

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: IDuda 2020

Atlas, 2020

technika mieszana, płyta, 50 x 47 cm, sygn. na odwrocie

90. Tulipan 41, 2019

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: No Name 2019

Lockdown, 2020

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Nogaj

Sowa Duża, wersja "Piórko"

ceramika angobowana, szkliwiona i złocona 24k złotem, 35 x 25 x 20 cm, sygn. na spodzie

Magdalena Rytel-Skorek (ur. 1976)

Zachód słońca nad Bałtykiem lipiec 2020, 2020

technika mieszana, płótno, 60 x 30 cm, sygn. p.d.: Magdalena Rytel-Skorek 2020

Fleming, 2020

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: K. Krzyszczyk

First Light, 2020

technika mieszana, (szlagmetal, akryl, technika własna), płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: RP'20

Żaneta Chłostowska-Szwaczka (ur. 1983)

Poza przestrzeń apeironu, 2020

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: ŻCHS 2020

Malwina Puszcz (ur. 1992)

#215674, 2020

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Herba z cytrą, 2020

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: AIB

Agata Korzeniowska (ur. 1972)

Wiosna, 2019

akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. l.d.: A.Korzeniowska 2019

Girl in Green, 2020

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: M. Hettich-Uryszek

Karolina Maciejak (ur. 1995)

Laguna Poraj - Swimming lesson III, 2019

olej, węgiel, płótno, 45 x 55 cm, sygn. na odwrocie

Kakadu, 2020

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: AL

Cena wywoławcza: 500

Upał..., 2020

Yulia Gurzhiyants (ur. 1991)

Złote cienie, 2019

akryl, płótno, 81 x 100 cm, sygn. p.d.: monogramem

Kobieta w kapeluszu, 2020

Katarzyna Jakubowska (ur. 1994)

Portret ze skrzydłokwiatem, 2019

technika mieszana (olej, tempera), płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

List do M., 2016

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Ja i moi przyjaciele w drodze do przygód, 2020

akryl, olej, płótno, 100 x 90 cm, sygn. p.d: MB

Letnie inspiracje, 2020

Marta Achtabowska (ur. 1983)

Muerta (inspirowana twórczością Bila Elisa), 2020

akryl, płótno, 40 x 30 cm, sygn. na prawym rancie: M.Achtabowska

Jak statki na niebie, 2020

akryl, szpachelka, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: A.Stępień 2020

Marta i teatr, 2020

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: M. Siwiec

Szary, 2020

brąz, granit, wys. ok. 45 cm, sygn. na udzie: SCABAN, PA (egzemplarz pojedynczy, próba autorska)

Red point, 2020

akryl, płótno 3D, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Adelle, 2020

akryl, technika własna, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: D. Mazurczyk

Szymon Poloczek (ur. 1994)

Pamięć płynie, 2020

olej, płótno, 100 x 150 cm, sygn. na odwrocie

Bartek Pszon (ur. 1988)

Samolot, 2020

olej, płótno, 90 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

Zakamarki, 2020

olej, płótno, 100 x 50 cm, sygn. l.d.: KJRP '20

Royal family, z serii Regalia, 2020

technika mieszana (farba i tusz akrylowy, markery olejowe i akrylowe), płótno, 20 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

No Signal 4, 2015

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Nonu, 2020

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: Stanisz 2020

Kuszenie, 2020

akryl, płótno, 130 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Bodyfixion, 2017

intaglio, papier, 1/25, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Kołakowska '17

Surf and water, 2020

emulsja winylowa (Flashe), płótno, 40 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: Michalina Czurakowska

Ryszard Rabsztyn (ur. 1984)

Self, 2020

technika mieszana (akryl, olej), płyta HDF, 76 x 57 cm, sygn. p.d.: monogramem

Eliza Kwiatkowska (ur. 1996)

Mężczyzna z opaską, 2020

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: ek

Wśród morza traw, 2020

olej, płótno, 3D, 80 x 80 cm, sygn. l.d.: Ms

Cisza przed burzą, 2020

olej, płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.: Dyląg-Faliszek

Recykling szkicu. Szary 4, 2015

olej na płótnie naklejonym na płytę, oprawiony, 100 x 90 cm (oprawa: 106 x 96 cm), sygn. na odwrocie

Ewelina Bogusz

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Magdalena Stępniak (ur. 1998)

Z cyklu: Jungle, 2020

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. p.d.: MS 2020

Cena wywoławcza: 500

Baranki... czy baranki mnie słyszą?, 2020

akryl, technika mieszana, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: M.STERN

D–1 s, 2017

drzeworyt, akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2017

Cena wywoławcza: 500

Dorota Kwiatkowska (ur. 1994)

akryl, tektura, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: dk

Jesienne rozlewisko, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: Mariola Seenna Świgulska 2020

#Ultra, 2019

akryl, płótno, 120 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Powiew, 2020

olej, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.: monogramem

Końce i początki, 2018

akryl, kolaż, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: ENaj

Trzepak, 2020

akryl, płótno, 70 x 95 cm, sygn. na odwrocie

Ryflowana szklanka mleka, 2020

olej, płótno, 40 x 30 cm, sygn. l.d.: SzKurpiewski

Z perspektywy, 2014

olej, płótno, 60 x 70 cm, sygn. p.d.: Kinga Wnuk

Tancerka, 2020

brąz patynowany, podstawa: biały marmur, wys. ok. 35 cm, 7/15, sygn. Mazurek

Warsaw Streets, 2020

olej, płyta, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Wycieczka do zoo, 2020

Ucieczka, 2020

akryl, płótno, 70 x 120 cm, sygn. p.d.: DR

Manuscript, 2020

technika mieszana, (masa strukturalna, farba lateksowa), płótno, 80 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Tell her, 2018

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. l.d.: B. Pietraga

Cena wywoławcza: 500

Rytmy, 2020

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: Marta Dunal

F-ajna znajomość, 2020

olej, płótno, 100 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Chwila szczerości, 2020

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: Sitnikova

Damian Dudek (ur. 1988)

Paintdrop_05, 2020

projekt wykonany cyfrowo, akryl, PCV, 135 cm x 55 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Górska brama, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: A. Fronczak 20r

Panta rhei, 2019

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: a.p.

Tomasz Masionek (ur. 1994)

Około źrenicy, 2020

olej, szpachla, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: Masionek

Red, 2018

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. l.d.: Baranowski’18

Cena wywoławcza: 500

Marcin Pińkowski (ur. 1992)

Neurony, 2018

akryl, kolaż, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.: Pińkowski

Cena wywoławcza: 500

Michał Gawroński

olej, płótno, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

olej, płótno, 80 x 50 cm, sygn. p.d.: B. Gaudy

Cena wywoławcza: 500

Joanna Półkośnik (ur. 1981)

W stronę słońca, 2018

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Przyjaciel, 2017

olej, płótno, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Olena Horhol (ur. 1994)

Flowering 24, 2020

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: HorHol 20

Droga pod słońce, 2018

olej, płótno, 34 × 41 cm , sygn. l.d.: W. Piekarski 2018

Weronika Sobik (ur.1988)

Stwórca, 2020

olej, szlagmetal, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na ramie: WSobik 2020

Cena wywoławcza: 500

La Fauna de la Tarde IV, 2019

akryl, płótno, 130 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Jastarnia, 2016

akwarela, papier, 48 x 36 cm, sygn. p.d.: Piotr B oraz pieczęcią autorską

Cena wywoławcza: 500

Na horyzoncie, 2020

olej, płótno, 100 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Jagoda Malinowska (ur. 1995)

Górska droga I, 2018

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Warszawa 2020/08/19

Cytrynowy poranek, 2020

Warszawa 2020/08/19

Ciężarna w błękicie, 2020

Warszawa 2020/08/19

Warszawa 2020/08/19

Metamorfozy miasta, 2020

Warszawa 2020/08/19

Barbara Kieca (ur. 1988)

Sen, 2020

Warszawa 2020/08/19

Czytanka, 2020

Warszawa 2020/08/19

Sowa, 2020

Warszawa 2020/08/19

Sherif Jake, 2020

Warszawa 2020/08/19

Martwa natura niebieska, 2020

Warszawa 2020/08/19

Piotr Zawadzki (ur. 1971)

Warszawa 2020/08/19

Grzegorz Walter

Robot kuchenny, 2020

Warszawa 2020/08/19

Lux Mundi, 2020

Warszawa 2020/08/19

Irma Tylor (ur. 1991)

Blue Thinker VI, 2020

Warszawa 2020/08/19

Diana Nowosad (ur. 1989)

Charakter 34, 2020

Warszawa 2020/08/19

Success full, 2020

Warszawa 2020/08/19

Atlas, 2020

Warszawa 2020/08/19

90. Tulipan 41, 2019

Warszawa 2020/08/19

Lockdown, 2020

Warszawa 2020/08/19

Sowa Duża, wersja "Piórko"

Warszawa 2020/08/19

Warszawa 2020/08/19

Fleming, 2020

Warszawa 2020/08/19

First Light, 2020

Warszawa 2020/08/19

Warszawa 2020/08/19

Malwina Puszcz (ur. 1992)

#215674, 2020

Warszawa 2020/08/19

Herba z cytrą, 2020

Warszawa 2020/08/19

Agata Korzeniowska (ur. 1972)

Wiosna, 2019

Warszawa 2020/08/19

Girl in Green, 2020

Warszawa 2020/08/19

Karolina Maciejak (ur. 1995)

Warszawa 2020/08/19

Kakadu, 2020

Warszawa 2020/08/19

Upał..., 2020

Warszawa 2020/08/19

Yulia Gurzhiyants (ur. 1991)

Złote cienie, 2019

Warszawa 2020/08/19

Kobieta w kapeluszu, 2020

Warszawa 2020/08/19

Warszawa 2020/08/19

List do M., 2016

Warszawa 2020/08/19

Warszawa 2020/08/19

Letnie inspiracje, 2020

Warszawa 2020/08/19

Marta Achtabowska (ur. 1983)

Warszawa 2020/08/19

Jak statki na niebie, 2020

Warszawa 2020/08/19

Marta i teatr, 2020

Warszawa 2020/08/19

Szary, 2020

Warszawa 2020/08/19

Red point, 2020

Warszawa 2020/08/19

Adelle, 2020

Warszawa 2020/08/19

Szymon Poloczek (ur. 1994)

Pamięć płynie, 2020

Warszawa 2020/08/19

Bartek Pszon (ur. 1988)

Samolot, 2020

Warszawa 2020/08/19

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

Zakamarki, 2020

Warszawa 2020/08/19

Warszawa 2020/08/19

No Signal 4, 2015

Warszawa 2020/08/19

Nonu, 2020

Warszawa 2020/08/19

Kuszenie, 2020

Warszawa 2020/08/19

Bodyfixion, 2017

Warszawa 2020/08/19

Surf and water, 2020

Warszawa 2020/08/19

Warszawa 2020/08/19

Ryszard Rabsztyn (ur. 1984)

Self, 2020

Warszawa 2020/08/19

Eliza Kwiatkowska (ur. 1996)

Mężczyzna z opaską, 2020

Warszawa 2020/08/19

Wśród morza traw, 2020

Warszawa 2020/08/19

Cisza przed burzą, 2020

Warszawa 2020/08/19

Warszawa 2020/08/19

Ewelina Bogusz

Warszawa 2020/08/19

Magdalena Stępniak (ur. 1998)

Z cyklu: Jungle, 2020

Warszawa 2020/08/19

Warszawa 2020/08/19

D–1 s, 2017

Warszawa 2020/08/19

Dorota Kwiatkowska (ur. 1994)

Warszawa 2020/08/19

Jesienne rozlewisko, 2020

Warszawa 2020/08/19

#Ultra, 2019

Warszawa 2020/08/19

Powiew, 2020

Warszawa 2020/08/19

Końce i początki, 2018

Warszawa 2020/08/19

Trzepak, 2020

Warszawa 2020/08/19

Warszawa 2020/08/19

Z perspektywy, 2014

Warszawa 2020/08/19

Tancerka, 2020

Warszawa 2020/08/19

Warsaw Streets, 2020

Warszawa 2020/08/19

Wycieczka do zoo, 2020

Warszawa 2020/08/19

Ucieczka, 2020

Warszawa 2020/08/19

Manuscript, 2020

Warszawa 2020/08/19

Tell her, 2018

Warszawa 2020/08/19

Rytmy, 2020

Warszawa 2020/08/19

F-ajna znajomość, 2020

Warszawa 2020/08/19

Chwila szczerości, 2020

Warszawa 2020/08/19

Damian Dudek (ur. 1988)

Paintdrop_05, 2020

Warszawa 2020/08/19

Górska brama, 2020

Warszawa 2020/08/19

Panta rhei, 2019

Warszawa 2020/08/19

Tomasz Masionek (ur. 1994)

Około źrenicy, 2020

Warszawa 2020/08/19

Red, 2018

Warszawa 2020/08/19

Marcin Pińkowski (ur. 1992)

Neurony, 2018

Warszawa 2020/08/19

Michał Gawroński

Warszawa 2020/08/19

Warszawa 2020/08/19

Joanna Półkośnik (ur. 1981)

W stronę słońca, 2018

Warszawa 2020/08/19

Przyjaciel, 2017

Warszawa 2020/08/19

Olena Horhol (ur. 1994)

Flowering 24, 2020

Warszawa 2020/08/19

Droga pod słońce, 2018

Warszawa 2020/08/19

Weronika Sobik (ur.1988)

Stwórca, 2020

Warszawa 2020/08/19

La Fauna de la Tarde IV, 2019

Warszawa 2020/08/19

Jastarnia, 2016

Warszawa 2020/08/19

Na horyzoncie, 2020

Warszawa 2020/08/19

Jagoda Malinowska (ur. 1995)

Górska droga I, 2018

    Limit ceny