4. Aukcja Sztuki Aktualnej – 3 marca 2021 r., godz.: 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 4. Aukcji Sztuki Aktualnej, która trwa na portalu Onebid.pl.

To już czwarta edycja licytacji, podczas której mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę prac artystów, młodego i średniego pokolenia, którzy mają już ugruntowaną pozycję na polskim rynku sztuki a długa lista wystaw i konsekwencja artystyczna powodują, że ich prace są od lat niezmiennie poszukiwane przez kolekcjonerów malarstwa.

W naszym najnowszym katalogu aukcyjnym znaleźć można takich twórców jak: Kacper Bożek, Robert Jaworski, Dariusz Korol, Stanisław Ryszard Kortyka, Tomasz Tobolewski, Jan Szczepkowski czy Dawid Zdobylak.

Licytacja odbędzie się  3.03.2021 r. (środa), o godz.: 19.30.

Agnieszka Olech (ur. 1976)

Z cyklu: Zapis śladu, 2018

akryl, płótno, 105 x 97 cm, sygn., dat. i opisany na odwrocie: Z CYKLU "ZAPIS ŚLADU" / 2018 r. / AGNIESZKA OLECZ / akryl na płótnie.

Konrad Ziółkowski (ur. 1981)

Kingit, 2019

brąz, podstawa: marmur grecki, 40 x 15 x 10 cm, 1/1, sygn. na spodzie: Konrad Ziółkowski

Tomasz TOBOLEWSKI (ur. 1973)

Metamorpho, 2020

olej, płótno, 120 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Marian Panek (ur. 1953)

Tańczące, 2002

ołówek, akwarela, papier; 32,5 x 48 cm; sygn. i datl. l. d.: Marian Panek 2002 (ołówkiem).

Dawid Zdobylak (ur. 1993)

Kamienica, 2021

olej, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1500

Orange / Pink / Violet, 2019

technika własna, olej, akryl, płótno bawełniane (utwardzone), 116 x 90 x 12 cm, sygn. na odwrocie

Magdalena Karłowicz (ur. 1978)

Chłopiec, 2020

brąz patynowany, 25 x 10 x 8 cm, 2/8, sygn. na podstawie: MK

Dariusz Korol (ur. 1966)

Bez tytułu, 2004

kopeć świecowy, płótno, 30 x 30 cm, sygn., i dat. na odwrocie: DARIUSZ KOROL / 2004 r.

Viola TYCZ (ur. 1973)

Korumpowana 2, 2020

akryl, płyta HDF, 30 x 22 cm, sygn.: certyfikat autentyczności na odwrociu pracy.

Cena wywoławcza: 1500

Akwen, 2020

technika mieszana (olej, kolaż), płótno, 65 x 60 cm, sygn. p.d.: Magdalena Daniec

Cena wywoławcza: 1500

Luminacja 2, 2017

akwaforta, papier, 198 × 69 cm (całość kompozycji, złożona z 2 arkuszy), 1/20, część 1. sygn. u góry: P. Krzywdziak 2017, część 2. sygn. u dołu: P. Krzywdziak 2017, 1/20 (praca nieoprawiona)

Cena wywoławcza: 1500

Vesper L, 2019

olej, papier, 40 x 30 cm, sygn. u dołu: Szczepkowski 19 (praca nieoprawiona)

Wielki brat, 2014

akwaforta, sucha igła, akryl, papier, 41,8 x 59,6 cm (wymiar kompozycji), 53,5 x 78 cm (wymiar arkusza), sygn., dat. i opisana u dołu: 34/100 / WIELKI BRAT / KACPER BOŻEK XIV / XXI (ołówkiem).

Cena wywoławcza: 1500

Jarosław RADEL (ur. 1973)

Bez tytułu, 2016

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie.

Cena wywoławcza: 1500

Round 1, 2017

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Zamieszki na tle rasowym, 2012

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1500

Malwina Mielniczuk (ur. 1986)

Bez tytulu, 2017

akryl, płótno, 100 x 70 cm.

Cena wywoławcza: 1500

Piotr C. Kowalski (ur. 1951)

Bielsko - Biała, z cyklu "Obrazy przejściowe - Obrazy przejezdne", 2019

technika własna (frotaż, pył i kurz, ślady samochodów z ulicy Waryńskiego w Bielsku - Białej), płótno, 150 x 60 cm, opisany na odwrocie i sygnowany pieczęciami autorskimi

Cena wywoławcza: 1500

Stanisław Ryszard Kortyka (ur. 1943)

Fale Nieba IV, 2020

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: St. Kortyka 2020

Wahanie, 2021

brąz, marmur, 44 x 18 x 12 cm 1/1, sygn. na podstawie: P. Bubak

Cena wywoławcza: 1500

Rita GABROWSKA (ur. 1976)

akryl, płótno, 100 x 100 cm.

Diana Żarów, XX / XXI w.

Sen o wieczności

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p. d.: ZAROW, sygn., dat. i opisany: na odwrocie: "Sen o wieczności" / 2020 R. / [podpis] / Diana Żarów.

Andrzej Kasprzak (ur. 1963)

Namiętność, 2020

akryl, olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.g.: Namiętność / Ak 2019 oraz p.d.: Andrzej Kasprzak

Cena wywoławcza: 1500

Czwartek w Rykach, 2019

olej, płótno, 60 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Grupa NICZERO

Absurdolony absolut, ok. 2008

farba, szablon, papier, 125 x 171,5 cm.

Cena wywoławcza: 1500

Waldemar PETRYK (ur. 1950)

Kwiaty, 2020

akryl, płótno, 49 x 49 cm, 57,5 x 57 cm (wymiar w autorskiej oprawie), sygn. i dat. p. d.: Petryk 20, na odwrocie opis autorski.

Cena wywoławcza: 1500

Filip GRUSZCZYŃSKI (ur. 1978)

Somnium Atratus, 2018

olej, płótno, 50 x 65 cm, sygn. p.d.: Filippo VIII 2018

Cena wywoławcza: 1500

Marcin Jaszczak (ur. 1975)

Marzenie o Dionizosie, 2021

olej, płótno, 70 x 80 cm, sygn. p.d.: MJ 21

Cena wywoławcza: 1500

Warszawa 2021/03/03

Agnieszka Olech (ur. 1976)

Z cyklu: Zapis śladu, 2018

Warszawa 2021/03/03

Konrad Ziółkowski (ur. 1981)

Kingit, 2019

Warszawa 2021/03/03

Tomasz TOBOLEWSKI (ur. 1973)

Metamorpho, 2020

Warszawa 2021/03/03

Marian Panek (ur. 1953)

Tańczące, 2002

Warszawa 2021/03/03

Dawid Zdobylak (ur. 1993)

Kamienica, 2021

Warszawa 2021/03/03

Orange / Pink / Violet, 2019

Warszawa 2021/03/03

Chłopiec, 2020

Warszawa 2021/03/03

Dariusz Korol (ur. 1966)

Bez tytułu, 2004

Warszawa 2021/03/03

Viola TYCZ (ur. 1973)

Korumpowana 2, 2020

Warszawa 2021/03/03

Akwen, 2020

Warszawa 2021/03/03

Luminacja 2, 2017

Warszawa 2021/03/03

Vesper L, 2019

Warszawa 2021/03/03

Wielki brat, 2014

Warszawa 2021/03/03

Jarosław RADEL (ur. 1973)

Bez tytułu, 2016

Warszawa 2021/03/03

Round 1, 2017

Warszawa 2021/03/03

Warszawa 2021/03/03

Malwina Mielniczuk (ur. 1986)

Bez tytulu, 2017

akryl, płótno, 100 x 70 cm.

Warszawa 2021/03/03

Piotr C. Kowalski (ur. 1951)

Warszawa 2021/03/03

Fale Nieba IV, 2020

Warszawa 2021/03/03

Wahanie, 2021

Warszawa 2021/03/03

Rita GABROWSKA (ur. 1976)

akryl, płótno, 100 x 100 cm.

Warszawa 2021/03/03

Diana Żarów

Sen o wieczności

Warszawa 2021/03/03

Andrzej Kasprzak (ur. 1963)

Namiętność, 2020

Warszawa 2021/03/03

Czwartek w Rykach, 2019

Warszawa 2021/03/03

Grupa NICZERO

Absurdolony absolut, ok. 2008

Warszawa 2021/03/03

Waldemar PETRYK (ur. 1950)

Kwiaty, 2020

Warszawa 2021/03/03

Filip GRUSZCZYŃSKI (ur. 1978)

Somnium Atratus, 2018

Warszawa 2021/03/03

Marcin Jaszczak (ur. 1975)

Marzenie o Dionizosie, 2021

    Limit ceny