4 Aukcja Sztuka Młoda – 26 stycznia 2016 r. godz. 19.30

Zapraszamy na wystawę przedaukcyjną 4 Aukcji Sztuka Młoda, która odbędzie się w Pragalerii (Warszawa, ul. Stalowa 3) 26 stycznia 2016 r. o godz. 19.30. Wystawa jest już czynna i można ją oglądać codziennie w godz. 12.00-18.00. Szczególnie serdecznie zapraszamy nashowroom kolekcjonerski, który odbędzie się w nadchodzacy weekend. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcji dostępnym na naszej stronie internetowej, a także do składania zleceń telefonicznych.

Przypominamy o możliwości licytacji przez internet na platformie onebid.pl

Katalog 4 Aukcji Sztuka Młoda przygotowany przez Pragalerię to tym razem propozycja bardzo obfita, składająca się aż z 99 obrazów i jednej rzeźby. Wśród artystów nie zabrakło autorów doskonale znanych z naszych dotychczasowych licytacji, jednych tym razem postanowiliśmy zaproponować Państwu wiele świeżych i naprawdę „młodych nazwisk”. Na nich też zdecydowaliśmy się skupić w tym krótkim omówieniu. W sposób szczególny zarekomendować chcemy znaczących rozmiarów igrającą z popkulturą pracę Michała Głowackiego, bo oferuje ona i mnogość znaczeń, i niemałą dozę humoru. Innego rodzaju flirt z popem ujawnia „BabyBlue” Urszuli Niemirskiej, obraz który zaciekawia nie tylko symboliką, ale i ciekawą reliefową strukturą. Kilka bardzo ciekawych propozycji przygotowaliśmy dla miłośników abstrakcji w różnych jej wydaniach. Ceniony za op-artowskie wariacje Campio u Pragalerii debiutuje, jednak grono jego zwolenników jest już niemałe. Podobną estymą cieszą się sensualne kompozycje Piotra Worońca jr i Piotra Kossakowskiego. Każdy z artystów stosuje zupełnie inne środki formalne i osiąga odmienne efekty. Łączy ich niemały dorobek nagród i uznanie krytyków. Na przeciwległych biegunach abstrakcji leżą abstrakcje Jagody Dziewanowskie i Michała Sarnowskiego. Artystka stawia na ujarzmianie kosmicznego nadmiaru koloru i form sprawiających wrażenie ruchu, jej kolego buduje kompozycje minimalne i wyciszone. Swoisty renesans przeżywa ostatnio malarstwo animalistyczne, choć mamy wrażenie, że bardziej na aukcjach niż na szeroko pojętej scenie artystycznej, co odzwierciedla bardziej gust klientów niż prawdziwe zainteresowania twórców. Wśród licznej menażerii obecnej na naszej aukcji na szczególną uwagę zasługuje „Buldog” Weroniki Pawłowskiej”, bo dobre malarstwo jest dobre, bez względu na tematykę. Wyjątkową propozycją aukcyjną jest „Współlokator” Pawła Franciszka Jaskuły. Praca ta, doceniona już przez krytykę, a także jurorów konkursu im. F. Eibisch powinna wzbudzić czujność kolekcjonerów. Zdecydowanie warto zobaczyć ją na żywo (jak zresztą wszystkie pozycje z aukcyjnej oferty), gdyż zwraca uwagę zarówno kompozycją, jak i gamą barw, budującą szczególny klimat przedstawienia. Uwagi nie skąpić należy też dwóm kameralnym (niewielki format) pracą w technikach nieco zaniedbywanych, a niesłusznie, przez polskich kolekcjonerów. Bardzo elegancka, surrealistyczna grafika Olgi Szewczuk na bazie fotografii uwagi delikatnością, przeciwnie do drapieżnego, ekspresyjnego kolażu Betiny Bożek, która dodatkowo pogrywa sobie z widzem konwencja kiczu włączając w pracę złotą oprawę. Pośród prac, których głównym walorem jest rozgrywka kolorystyczna, na plan pierwszy wypijają się propozycje Piotra Trusika, Michała Mieszkowicza, Artura Wiernickiego i Iwony Lenik. Niejako w opozycji do nich stoją bardzo skondensowane kompozycyjnie propozycje realistyczne Karoliny Chorązki i Mariusza Mierzejewskiego. Kolejnym biegunem kreacji jest ekspresyjna twórczość Mireli Bukały i Magdaleny Włuczkowskiej. Zwłaszcza kameralna praca Bukały niesie w sobie siłę i determinację, wyrażoną indywidualnym i rozpoznawalnym językiem malarskim artystki. Dopełnieniem tego zestawienia są pejzaże – fantastyczny autorstwa Karola Garońskiego, i w jako jego przeciwieństwo – realistyczny Martyny Czop. Oba bardzo intersujące. Więcej w katalogu…

Bez tytułu (2013)

olej, płótno, 80x80 cm

opisany na odwrocie: KATARZYNA KORDYASZ 2013 r.

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Edyta Hul

Zwierzę 8-1 (2014)

akryl, płótno, 100x120 cm

opisany na odwrocie: Edyta Hul “Zwierzę 8-1” 2014 Gdańsk

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Okruchy snu (2015)

olej, akryl, płótno, 120x120 cm

sygn. p.d.: Alicja Kappa, 2016 r., opisany na odwrocie: Okruchy snu, Alicja Kappa, 2016r.

Cena sprzedaży: 3200.00

Cena wywoławcza: 500.00

Marcin Jaszczak

Eris (2015)

olej, płótno, 70x50 cm

sygn. l.d.:  MJ 2015

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Iwona Gabryś

Człowiek walczący nr 14 (2016)

akryl, suchy pastel, węgiel, płótno, 100x100 cm

opisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ

Cena wywoławcza: 500.00

Zew morza 5 (2016)

akryl płótno, 100x100 cm

opisany na odwrocie: IZA KOSTIUKOW „ZEW MORZA” (5) AKRYL NA PŁÓTNIE 100x100 2016

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Bez tytułu (2015)

olej, płótno, 120x80 cm

opisany na odwrocie: JULIA KOWALSKA

Cena wywoławcza: 500.00

Bez tytułu (2015)

olej, płótno, 130x130 cm

opisany na odwrocie: Anna Jarzymowska 2015 r.

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Weronika Pawłowska

Buldog (2015)

olej, płótno, 100x80 cm

opisany na odwrocie: Weronika Pawłowska Buldog 100x80 cm olej 2015

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Plażowicze (2015)

olej, płótno, 81x100 cm

opisany na odwrocie: Jacek Malinowski „Plażowicze” olej 2015

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Campio

Sunset (2015)

akryl, sprej, medium luminescencyjne, płótno 3D, 80x60x5,5 cm

opisany na odwrocie: Campio Sunset 2015 acrylic, aerosol, luminiscent medium on canvas 60x80

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Dariusz Grajek

Pomarańczowe łodzie… (2015)

olej, płótno, 120x80 cm

sygn. p.d.: D. Grajek ’15

Cena wywoławcza: 500.00

Looking into the abbys (2015)

technika mieszana, 30x45 cm, nakład: 1/10

sygn. u dołu: „Looking into the abbys” Technika mieszana 1/10 Olga Szewczuk 2015 r

Cena wywoławcza: 500.00

Moduł zastępczy (2016)

akryl, technika mieszana, płótno, 60x50 cm

opisany na odwrocie: PIOTR WORONIEC JR „MODUŁ ZASTĘPCZY” 2016

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Kamil Jakóbczak

Przebudzenie mocy (2015)

akryl, płótno, 73x92 cm

sygn. p.d.: monogramem 2015, opisany na odwrocie: Kamil Jakóbczak 2015 Przebudzenie mocy

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Nowakowska

Drzewadwa (2016)

akryl, płótno, 80x80 cm

sygn.: p.d. K.N.16.

opisany na odwrocie: KATARZYNA NOWAKOWSKA DRZEWADWA 2016

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Błękitna kobieta i wykropkowany mężczyzna (2012)

ceramika, 24x18x13 cm

sygn. na spodzie: ANETA ŚLIWA

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Szalony pianista (2015)

olej, płótno, 114x74 cm

sygn. p.d.: Porada 2015, opisany na odwrocie: Porada 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Mariusz Mierzejewski

Mięso w wannie (2014)

olej, płótno, 100x100 cm

opisany na odwrocie: „MIĘSO W WANNIE” ROK 2014 Mariusz Mierzejewski

Cena wywoławcza: 500.00

Kwiaty we włosach (2014)

olej, płótno, 172x114 cm

opisany na odwrocie: Ziemowit Fincek Kwiaty we włosach 2014 olej, płótno 172x114 cm

Cena sprzedaży: 1900.00

Cena wywoławcza: 500.00

Kuropatwy (2016)

akryl, płótno, 120x100 cm

opisany na odwrocie: Joanna_Półkośnik 2016 „KUROPATWY”

Cena wywoławcza: 500.00

Anna Tomaszuk

Przyjaciółki (2005)

olej, płótno, 100x130 cm

opisany na odwrocie: AT Duet /Przyjaciółki 2005

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Krzysztof Turlewicz

Stop-klatka VII (2010)

akryl, płótno,100x100 cm

opisany na odwrocie: Krzysztof Turlewicz “Stop-klatka VII” 26.01.2010 r. /akryl werniksowany/

Cena wywoławcza: 500.00

Miasto II (2015)

akryl, płótno, 70x100 cm

opisany na odwrocie: M.KARWOWSKA „MIASTO II” 2015 R

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Kotya 3 (2015)

olej, płótno, 61x50 cm

opisany na odwrocie: „Kotya (3)” olej, płótno 2015 61x50 cm Anna Dybowska

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Break (2015)

olej, płótno, 90x90 cm sygn. p.d.

sygn. p.d. monogramem

Cena wywoławcza: 500.00

Fantasmagoryczne miasto (2015)

akryl, cienkopis, płyta, 70x30 cm

opisany na odwrocie: Michał Mroczka Fantasmagoryczne miasto (w oczekiwaniu na J. Dropkę), 2015 akryl + cienkopis, płyta, 70x30 cm

Cena sprzedaży: 900.00

Cena wywoławcza: 500.00

Paweł Franciszek Jaskuła

Współlokator (2015)

olej, płótno; 150x100 cm

opisany na odwrocie: Paweł Jaskuła Poznań 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Michał Sarnowski

Bez tytułu (2016)

akryl, deska, 60x60 cm

opisany na odwrocie: SARNOWSKI 2016

Cena wywoławcza: 500.00

Bez tytułu (2015)

olej, płótno, 70x100 cm

opisany na odwrocie: MSzczerbakowicz oraz nalepka autorska

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Jaruga

Kino Relax (2014)

akryl, płótno, 120x80 cm

opisany na odwrocie: KASIA JARUGA „KINO RELAX” 2014

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Mirela Bukała

Mirela Bukała (2015)

akryl, płótno, 60x80 cm

opisany na odwrocie: Mirela Bukała 2015 Tylko ja mam cień

Cena wywoławcza: 500.00

Anna Kushch

PapaRazzi (2013)

olej, płótno, 120x70 cm

opisany na odwrocie: 2013 Anna Kushch

Cena wywoławcza: 500.00

Jakub Łukasz Syrkowski

Paryż̇ 13.11 (2015)

akryl, płótno, 160x70 cm

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Małgorzata Łodygowska

Meri (2014)

akryl, płótno, 80x80 cm

sygn. „MERI” M.Ł. ‘014, opisany na odwrocie: „Meri” 2014 Małgorzata Łodygowska

Cena wywoławcza: 500.00

Beata Sękiewicz

Dialog II (2015)

olej, płótno, 60x70 cm

opisany na odwrocie: Beata Sękiewicz DEKALOG II 60x50 olej na płótnie 2014

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Anna Nosowicz

Absolute Beginners (2014)

akryl, płótno, 110x80 cm

opisany na odwrocie: ABSOLUTE BEGINNERS ANNA NOSOWICZ 2014

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Radosław Jastrzębski

Światło (2015)

olej, płótno, 100x70 cm

opisany na odwrocie: „Światło” 100x70 cm, olej na płótnie 2015 r. Radosław Jastrzębski

Cena wywoławcza: 500.00

Bóg jest kobietą (2012)

olej, płótno, 100x80 cm

opisany na odwrocie: „Bóg jest kobiet” 80x100 cm Judyta Krawczyk-Domańska Warszawa 2012

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Iwona Górska

Granice 1 (2008)

tempera, płótno, 50x70 cm

opisany na odwrocie: IWONA GÓRSKA 2008/2016

Cena wywoławcza: 500.00

Anna Kordowicz-Markuszewska

Nie wiem co na siebie włożyć (2007)

akryl, płótno, 50x50 cm

opisany na odwrocie: ANNA KORDOWICZ-MARKUSZEWSKA 2007

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Michał Głowacki

Kitesurfing (2015)

olej, płótno, 160x160 cm

opisany na odwrocie: M. Głowacki „Kitesurfing”

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Grzegorz Wawrzyńczak

Głowonogi i dupki (2011)

technika własna, płótno, 120x100 cm

opisany na odwrocie: GRZEGORZ WAWRYŃCZAK „GŁOWONOGI I DUPAKI” 2011

Cena wywoławcza: 500.00

Artur Wiernicki

Acid V (2015)

olej, żywica, płótno, 100x50 cm

opisany na odwrocie: „Acid V” Artur Wiernicki 2015

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Mocarz IX (2015)

olej, płótno, 100x80 cm

opisany na odwrocie: DOMINIKA RADOMSKA MOCARZ IX 2015 rok

Cena wywoławcza: 500.00

Mateusz Maliborski

Muzeum XXIII (2015)

olej,  płótno, 65x90 cm

opisany na odwrocie: MATEUSZ MALIBORSKI „Muzeum XXIII” 2015

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Iwona Kołodziej

z cyklu Colorful Faces (2015)

olej, płótno, 120x100 cm

opisany na odwrocie: obraz z cyklu „colorful faces” Iwona Kołodziej 2015

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Michalina Garus

Bez tytułu (2015)

olej, płótno, 80x100 cm

opisany na odwrocie: MICHALINA GARUS 2015

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Kombor

Cygan II (2014)

olej, płótno, 100x70 cm

opisany na odwrocie: „CYGAN II” 2014 olej na płótnie Katarzyna Kombor

Cena wywoławcza: 500.00

Piotr Kossakowski

Dziewczyna jak marzenie (2015)

akryl, płótno, 70x70 cm

opisany na odwrocie: Piotr Kossakowski 2015 „Dziewczyna jak marzenie”

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Agnieszka Giera

Mirages (2010)

akryl, płótno, 40x60 cm

sygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: Agnieszka Giera

Cena wywoławcza: 500.00

Urszula Niemirska

BabyBlue (2014)

akryl, kolaż, płótno, 50x60 cm

opisany na odwrocie: „BABY BLUE” ULA NIEMIRSKA 50x60 cm 2014 R.

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Michał Bojara

Sasha (2015)

olej, płótno, 81x65 cm

opisany na odwrocie: MICHAŁ BOJARA 2015 W.C.B.T.S. Z CYKLU – MEMY SASHA GREY / AKRYL PŁÓTNO 65x81

Cena wywoławcza: 500.00

Fatamorgana III (2015)

olej, płótno, 50x70 cm

opisany na odwrocie: „Fatamorgana III” Ewa Najdenow 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Łukasz Fałdrowicz

Bez tytułu (2015)

olej, płótno, 140x70 cm

opisany na odwrocie: FAŁDROWICZ ŁUKASZ 2015

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Izabela Ołdak

We mgle II (2015)

akryl, płótno, 60x90 cm

opisany na odwrocie: Izabela Oładak We mgle II 2015 60x80 cm olej na płótnie

Cena wywoławcza: 500.00

Barbara Olszewska

Życzenie (2015)

olej, płótno, 73x65 cm

opisany na odwrocie: „Życzenie” B. Olszewska 2015

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Iwona Lenik

Pink Head (2015)

akryl, płótno, 40x50 cm

opisany na odwrocie: I. Lenik

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Olga Szczechowska

16 (2015)

akryl, olej, płótno, 60x60 cm

opisany na odwrocie: OLGA SZCZECHOWSKA 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Lily Woo

Ab Ovo (2014)

olej, płótno, 100x100 cm

opisany na odwrocie: Lily Woo AB OVO 2014

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Igor Wójcik

Bez tytułu (2015)

olej, płótno, 80x100 cm

sygn. p.d. Igor Jan

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Adrian Aureliusz Alinowski

Bez tytułu II (2015)

akryl, płyta, 70x60 cm

opisany na odwrocie: ADRIAN AURELIUSZ ALINOWSKI BEZ TYTUŁU AKRYL 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Ri (2015)

olej, płótno, 50x70 cm

opisany na odwrocie: ,,Ri'',OLEJ NA PŁÓTNIE, 50x70cm, ILONA FORYŚ, 2015

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Anna Marciniak

W złotym świetle (2010)

akryl, płótno, 50x50 cm

opisany na odwrocie: A. MARCINIAK 2010 W złotym świetle

Cena wywoławcza: 500.00

Jacek Dittwald

7EO2015 (Galaktyka 1) (2015)

akryl, płótno, 70x90 cm

opisany na odwrocie: MAL. JACEK DITTWALD 2015 r. 7E02015 „GALAKTYKA1”

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Martyna Czop

Bez tytułu (2014)

akryl, płótno, 100x81 cm

opisany na odwrocie: M. Czop

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Róża 2 (2016)

akryl suchy pigment, kredka, 50x60 cm

sygn. p.d.: HM 2016, opisany na odwrocie: Halszka Maj Róża 2 50x60 cm akryl, suchy pigment płótno 2016 r.

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Karol Gawroński

Pejzaż (2015)

olej, płótno, 130x100 cm

opisany na odwrocie: KAROL GAROŃSKI ”PEJZAŻ 1” 2015

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Sylwia Łyczko-Zielony

Portret renesansowy owcy (2015)

akryl, płótno, 60x80 cm

sygn. p.d.: SYLWIA 2015, opisany na odwrocie: S.Łyczko-Zielony 2015 PORTRET „RENESANSOWY” OWCY

Cena wywoławcza: 500.00

Monika Czekańska

Bez tytułu (2015)

akryl, deska, 50x40 cm

opisany na odwrocie: Monika Czekańska 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Paulina Taranek

Pejzaż I (2014)

olej, płótno, 60x80 cm

sygn. p.d.: PTaranek

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Podnieś oczy wysoko (2014)

olej, płótno, 90x100 cm

sygn. monogramem PD 2014

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Razem (2015)

olej, płótno, 120x65 cm

sygn. p.d.: Mariola Świgulska 2015

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Piotr Kieruj

Walczące Konie II (2015)

olej, płótno, 60x80 cm

sygn. l.d.: KIERUJ 15, opisany na odwrocie: Walczące konie II Piotr Kieruj 2015 r.

Cena wywoławcza: 500.00

Włodzimierz Krężlewicz

sieUlewa (2015)

akryl, lakier, płótno, 100x50 cm

Cena wywoławcza: 500.00

Sławomir Danielski /D.ski/

Zaklinaczka łabędzi II z cyklu Cztery pory roku (2015)

akryl, płótno, 70x100 cm

opisany na odwrocie: D.ski Sławomir Danielski Zaklinaczka łabędzi II z cyklu Cztery pory roku 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Antykrucyfiks (2014)

olej,  płótno, 90x100 cm

sygn. p.d.: Krężlak ‘14

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Marta Szarek

Kostium.....nosorożca (2016)

akryl, płótno, 80x60 cm

sygn. p.d.: SzarekMarta

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Izabela Wolska

Kamień (2013)

olej, płótno, 50x70 cm

sygn. p.d. Wolska 2015, opisany na odwrociu: „Kamień” Izabela Wolska 2013 r. Olej 70x50

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Karolina Chorązka

Bez tytułu (2014)

olej, płótno, 85x95 cm

opisany na odwrocie: KAROLINA CHORĄZKA-PALUCH 2014

Cena wywoławcza: 500.00

Kuglarka (2010)

olej, płótno, 120x70 cm

opisany na odwrocie: Łukasz Szostkiewicz „Kuglarka” 2010 olej na płótnie 120x70 cm

Cena wywoławcza: 500.00

Małgorzata Bryndza

Podróż (2015)

olej, płótnie, 65x81 cm

sygn. p.d.: G.Bryndza

Cena wywoławcza: 500.00

Agata Ruman

Rozmowy (2015)

olej, płótno, 100x80 cm

sygn. l.d.: A. Ruman 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Anna Piotrowiak

W koło motyla (2015)

akryl,  płyta MDF, 110x110 cm

sygn. p.d.: 2015 A.Piotrowiak

Cena wywoławcza: 500.00

Stary port w Cannes (2016)

olej, płótno, 80x120 cm

sygn. p.d.: M.Kurek, opisany na odwrocie: „Stary port w Cannes” MAGDALENA KUREK 80x120 olej na płótnie 2016

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Urszula Chrobak

K.X.D. 2015 (2016)

olej, akryl, płótno, 110x90 cm

opisany na odwrocie: K.X.D. Urszula Chrobak 2015/16

Cena wywoławcza: 500.00

Magdalena Włuczkowska

Bez tytułu (Huśtawka) (2014)

olej, płótno, 120x100 cm

opisany na odwrocie: Magdalena Włuczkowska 2014

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Joanna Burda

Plaża - sektor dla psów (2014)

olej, płótno, 50x60 cm

sygn. p.d.: Joanna Burda 2014, opisany na odwrocie: Joanna Burda „Plaża – sektor dla psów” olej na płótnie 2014

Cena wywoławcza: 500.00

Magdalena Kobierecka

Efemeryczność (2015)

olej, płótno, 50x70 cm

opisany na odwrocie: PIOTR TRUSIK

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Rogoża

Where is Silence? 2 (2016)

akryl, werniks tłusty, płótno, 100x30 cm

opisany na odwrocie: “Where is Silence? 2” Katarzyna Rogoża 2016

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Michał Mieszkowicz

Nieobecność (2014)

olej, płótno, 80x100 cm

opisany na odwrocie: M. Mieszkowicz

2014 „Nieobecność”

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Marcelina Rydelek

Ściana (2009)

olej, płótno, 100x70 cm

opisany na odwrocie: Marcelina Rydelek

Cena wywoławcza: 500.00

Rubrum (2015)

akryl, płótno, 60x80 cm

opisany na odwrocie: Sabina Maria Grzyb

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Iga Malinowska

Mr. SeaTurtle (2015)

akryl, płótno, 60x80 cm

opisany na odwrocie: Iga Malinowska 2016 Akryl Mr. SeaTurtle

Cena wywoławcza: 500.00

Myśliciel (2012)

olej, płyta, 60x59 cm

sygn. l.d.: "MYŚLICIEL" T. Witkowski 2012

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Serenade (2016)

akryl, płótno, 110x160 cm, opisany na odwrocie

opisany na odwrocie: Dominik Smolik "Serenade" Kraków 2016 Smolik

Cena wywoławcza: 500.00

Warszawa 2016/01/27

olej, płótno, 80x80 cm

Warszawa 2016/01/27

Edyta Hul

Zwierzę 8-1

akryl, płótno, 100x120 cm

Warszawa 2016/01/27

Okruchy snu

Warszawa 2016/01/27

Marcin Jaszczak

Eris

olej, płótno, 70x50 cm

sygn. l.d.:  MJ 2015

Warszawa 2016/01/27

Iwona Gabryś

Człowiek walczący nr 14

Warszawa 2016/01/27

Zew morza 5

akryl płótno, 100x100 cm

Warszawa 2016/01/27

olej, płótno, 120x80 cm

Warszawa 2016/01/27

olej, płótno, 130x130 cm

Warszawa 2016/01/27

Weronika Pawłowska

Buldog

olej, płótno, 100x80 cm

Warszawa 2016/01/27

Plażowicze

olej, płótno, 81x100 cm

Warszawa 2016/01/27

Campio

Sunset

Warszawa 2016/01/27

Dariusz Grajek

Pomarańczowe łodzie…

olej, płótno, 120x80 cm

sygn. p.d.: D. Grajek ’15

Warszawa 2016/01/27

Looking into the abbys

Warszawa 2016/01/27

Moduł zastępczy

Warszawa 2016/01/27

Kamil Jakóbczak

Przebudzenie mocy

akryl, płótno, 73x92 cm

Warszawa 2016/01/27

Katarzyna Nowakowska

Drzewadwa

akryl, płótno, 80x80 cm

sygn.: p.d. K.N.16.

Warszawa 2016/01/27

Błękitna kobieta i wykropkowany mężczyzna

ceramika, 24x18x13 cm

sygn. na spodzie: ANETA ŚLIWA

Warszawa 2016/01/27

Szalony pianista

olej, płótno, 114x74 cm

Warszawa 2016/01/27

Mariusz Mierzejewski

Mięso w wannie

olej, płótno, 100x100 cm

Warszawa 2016/01/27

Kwiaty we włosach

olej, płótno, 172x114 cm

Warszawa 2016/01/27

Kuropatwy

akryl, płótno, 120x100 cm

Warszawa 2016/01/27

Anna Tomaszuk

Przyjaciółki

olej, płótno, 100x130 cm

Warszawa 2016/01/27

Krzysztof Turlewicz

Stop-klatka VII

akryl, płótno,100x100 cm

Warszawa 2016/01/27

Miasto II

akryl, płótno, 70x100 cm

Warszawa 2016/01/27

Kotya 3

olej, płótno, 61x50 cm

Warszawa 2016/01/27

Break

sygn. p.d. monogramem

Warszawa 2016/01/27

Fantasmagoryczne miasto

Warszawa 2016/01/27

Paweł Franciszek Jaskuła

Współlokator

olej, płótno; 150x100 cm

Warszawa 2016/01/27

Michał Sarnowski

akryl, deska, 60x60 cm

Warszawa 2016/01/27

olej, płótno, 70x100 cm

Warszawa 2016/01/27

Katarzyna Jaruga

Kino Relax

akryl, płótno, 120x80 cm

Warszawa 2016/01/27

Mirela Bukała

Mirela Bukała

akryl, płótno, 60x80 cm

Warszawa 2016/01/27

Anna Kushch

PapaRazzi

olej, płótno, 120x70 cm

Warszawa 2016/01/27

Jakub Łukasz Syrkowski

Paryż̇ 13.11

akryl, płótno, 160x70 cm

Warszawa 2016/01/27

Małgorzata Łodygowska

Meri

akryl, płótno, 80x80 cm

Warszawa 2016/01/27

Beata Sękiewicz

Dialog II

olej, płótno, 60x70 cm

Warszawa 2016/01/27

Anna Nosowicz

Absolute Beginners

akryl, płótno, 110x80 cm

Warszawa 2016/01/27

Radosław Jastrzębski

Światło

olej, płótno, 100x70 cm

Warszawa 2016/01/27

Bóg jest kobietą

olej, płótno, 100x80 cm

Warszawa 2016/01/27

Iwona Górska

Granice 1

tempera, płótno, 50x70 cm

Warszawa 2016/01/27

Anna Kordowicz-Markuszewska

Nie wiem co na siebie włożyć

akryl, płótno, 50x50 cm

Warszawa 2016/01/27

Michał Głowacki

Kitesurfing

olej, płótno, 160x160 cm

Warszawa 2016/01/27

Grzegorz Wawrzyńczak

Głowonogi i dupki

Warszawa 2016/01/27

Artur Wiernicki

Acid V

Warszawa 2016/01/27

Mocarz IX

olej, płótno, 100x80 cm

Warszawa 2016/01/27

Mateusz Maliborski

Muzeum XXIII

olej,  płótno, 65x90 cm

Warszawa 2016/01/27

Iwona Kołodziej

z cyklu Colorful Faces

olej, płótno, 120x100 cm

Warszawa 2016/01/27

Michalina Garus

olej, płótno, 80x100 cm

Warszawa 2016/01/27

Katarzyna Kombor

Cygan II

olej, płótno, 100x70 cm

Warszawa 2016/01/27

Piotr Kossakowski

Dziewczyna jak marzenie

akryl, płótno, 70x70 cm

Warszawa 2016/01/27

Agnieszka Giera

Mirages

akryl, płótno, 40x60 cm

Warszawa 2016/01/27

Urszula Niemirska

BabyBlue

Warszawa 2016/01/27

Michał Bojara

Sasha

olej, płótno, 81x65 cm

Warszawa 2016/01/27

Fatamorgana III

olej, płótno, 50x70 cm

Warszawa 2016/01/27

Łukasz Fałdrowicz

olej, płótno, 140x70 cm

Warszawa 2016/01/27

Izabela Ołdak

We mgle II

akryl, płótno, 60x90 cm

Warszawa 2016/01/27

Barbara Olszewska

Życzenie

olej, płótno, 73x65 cm

Warszawa 2016/01/27

Iwona Lenik

Pink Head

akryl, płótno, 40x50 cm

opisany na odwrocie: I. Lenik

Warszawa 2016/01/27

Olga Szczechowska

akryl, olej, płótno, 60x60 cm

Warszawa 2016/01/27

Lily Woo

Ab Ovo

olej, płótno, 100x100 cm

Warszawa 2016/01/27

Igor Wójcik

olej, płótno, 80x100 cm

sygn. p.d. Igor Jan

Warszawa 2016/01/27

Adrian Aureliusz Alinowski

Bez tytułu II

akryl, płyta, 70x60 cm

Warszawa 2016/01/27

Ri

olej, płótno, 50x70 cm

Warszawa 2016/01/27

Anna Marciniak

W złotym świetle

akryl, płótno, 50x50 cm

Warszawa 2016/01/27

Jacek Dittwald

7EO2015 (Galaktyka 1)

akryl, płótno, 70x90 cm

Warszawa 2016/01/27

Martyna Czop

akryl, płótno, 100x81 cm

opisany na odwrocie: M. Czop

Warszawa 2016/01/27

Róża 2

Warszawa 2016/01/27

Karol Gawroński

olej, płótno, 130x100 cm

Warszawa 2016/01/27

Sylwia Łyczko-Zielony

Portret renesansowy owcy

akryl, płótno, 60x80 cm

Warszawa 2016/01/27

Monika Czekańska

akryl, deska, 50x40 cm

Warszawa 2016/01/27

Paulina Taranek

Pejzaż I

olej, płótno, 60x80 cm

sygn. p.d.: PTaranek

Warszawa 2016/01/27

Podnieś oczy wysoko

olej, płótno, 90x100 cm

sygn. monogramem PD 2014

Warszawa 2016/01/27

Razem

olej, płótno, 120x65 cm

Warszawa 2016/01/27

Piotr Kieruj

Walczące Konie II

olej, płótno, 60x80 cm

Warszawa 2016/01/27

Włodzimierz Krężlewicz

sieUlewa

Warszawa 2016/01/27

Sławomir Danielski /D.ski/

Zaklinaczka łabędzi II z cyklu Cztery pory roku

akryl, płótno, 70x100 cm

Warszawa 2016/01/27

Antykrucyfiks

olej,  płótno, 90x100 cm

sygn. p.d.: Krężlak ‘14

Warszawa 2016/01/27

Marta Szarek

Kostium.....nosorożca

akryl, płótno, 80x60 cm

sygn. p.d.: SzarekMarta

Warszawa 2016/01/27

Izabela Wolska

Kamień

olej, płótno, 50x70 cm

Warszawa 2016/01/27

Karolina Chorązka

olej, płótno, 85x95 cm

Warszawa 2016/01/27

Kuglarka

olej, płótno, 120x70 cm

Warszawa 2016/01/27

Małgorzata Bryndza

Podróż

olej, płótnie, 65x81 cm

sygn. p.d.: G.Bryndza

Warszawa 2016/01/27

Agata Ruman

Rozmowy

olej, płótno, 100x80 cm

sygn. l.d.: A. Ruman 2015

Warszawa 2016/01/27

Anna Piotrowiak

W koło motyla

akryl,  płyta MDF, 110x110 cm

sygn. p.d.: 2015 A.Piotrowiak

Warszawa 2016/01/27

Stary port w Cannes

olej, płótno, 80x120 cm

Warszawa 2016/01/27

Urszula Chrobak

K.X.D. 2015

Warszawa 2016/01/27

Magdalena Włuczkowska

Bez tytułu (Huśtawka)

olej, płótno, 120x100 cm

Warszawa 2016/01/27

Joanna Burda

Plaża - sektor dla psów

olej, płótno, 50x60 cm

Warszawa 2016/01/27

Magdalena Kobierecka

Efemeryczność

olej, płótno, 50x70 cm

Warszawa 2016/01/27

Katarzyna Rogoża

Where is Silence? 2

Warszawa 2016/01/27

Michał Mieszkowicz

Nieobecność

olej, płótno, 80x100 cm

2014 „Nieobecność”

Warszawa 2016/01/27

Marcelina Rydelek

Ściana

olej, płótno, 100x70 cm

Warszawa 2016/01/27

Rubrum

akryl, płótno, 60x80 cm

Warszawa 2016/01/27

Iga Malinowska

Mr. SeaTurtle

akryl, płótno, 60x80 cm

Warszawa 2016/01/27

Myśliciel

olej, płyta, 60x59 cm

Warszawa 2016/01/27

Serenade

Limit ceny