4. Aukcja Rzeźby i Form Przestrzennych – 20 lipca 2022 r. godz. 19:30

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z katalogiem i udziału w 4. Aukcji Rzeźby i Form Przestrzennych, która odbędzie się 20 lipca 2022 r. o godz. 19:30. Rekomendujemy także możliwość licytacji on-line w czasie rzeczywistym na platformie internetowej onebid.pl

Astronauta, 2022

ceramika szkliwiona, złocona i platynowana, ok 43 x 17 x 14 cm, sygn. i numerowana na spodzie: 3/5/2022. Seria limitowana (5 sztuk na rok).

Wanda WOLF (ur. 1959)

3 Kuropatwy, 2021

kompozycja trzech ceramicznych ptaków na kamieniu, ptaki modelowane ręcznie, wymiary: wys. 14 cm x szer. 32 cm x gł. 18cm, jedyny egzemplarz, sygnowana na spodzie kamienia napisem WWolf 21.

Lady Atom, 2022

rzeźba ceramiczna, kremowa z czarnymi kropkami z kolorowymi plecami, 32 x 12 x 13 cm, sygn. od środka: logo ROKO

Cena wywoławcza: 800

Piotr Woroniec (ur. 1955)

Wieża Babel, 2019

drewno jesion patynowane, 109 x 28 x 28 cm, numer katalogowy: 1375.

Cena wywoławcza: 4000

Silver, 2022

mieszane techniki rzeźbiarskie (ceramika, drewno, kamień), 22 x 23 x 10 cm, sygn. na spodzie kamienia

Cena wywoławcza: 500

Forma przestrzenna "Jerozolima", 2021

kamionka, kredka ceramiczna, szkliwiona od wewnątrz, wys. ok. 41 cm, sygn. na spodzie: "Jerozolima" / 2021 / Brynie / w / Glinie / PBrymas

Cena wywoławcza: 1300

F. PAULET (XIX w - pocz. XX w)

Zwiadowca - Arab na koniu, ok. 1880

brąz odlewany, patynowany, marmur (podstawa); wys. całkowita 40 cm, wys. figury 35 cm; na podstawie figury ryte: F. PAULET. Odlew późniejszy - 2 poł. XX w. W typie prac Isidore Jules Bonheur (1827-1901).

Pierre-Jules MÈNE (1810-1879)

Wierny zawsze - Siedzący wyżeł

brąz odlewany, patynowany, marmur (podstawa); wys. całkowita 25 cm, wys. figury ok. 22 cm; na podstawie figury ryte: P. J. MENE. Odlew późniejszy - 2 poł. XX w.

Cena wywoławcza: 800

Agathon LÉONARD (1841-1923)

Udany połów – Bocian z rybą [Cigogne et poisson, ok. 1885]

brąz odlewany, patynowany, marmur (podstawa); wys. całkowita 26 cm, wys. figury 23 cm; na podstawie figury ryte: A. Léonard, aplikowana okrągła pieczęć odlewni: BRONZE GARANTI PARIS / J. B. / DÉPOSÉE. Odlew późniejszy - 2 poł. XX w.

Cena wywoławcza: 800

MILO – Jean MILO ? (1906-1993) ps. Jean Emile Milo Ginderdael [za: Artprice.com]

Para Łabędzi

brąz odlewany, patynowany, marmur (podstawa); wys. całkowita 13 cm, wys. figury 11 c rytem, dł. całkowita 19,5 cm; na podstawie figury: MILO, aplikowana okrągła pieczęć odlewni: BRONZE GARANTI PARIS / J. B. / DÉPOSÉE; z tyłu na podstawie oznaczenie A 1084. Odlew późniejszy - 2 poł. XX w.

Wojownik, 2021

brąz polerowany, granit, wys. 46 cm, 4/12, sygn. na rewersie: S CABAN, 4 -12 B

Cena wywoławcza: 4500

Paulina Kwietniewska (ur. 1991)

Cisza, 2021

rzezba ceramiczna, 20 x 7 x 11 cm, sygn. na spodzie: PK

Air Moose model Benzine, 2022

ceramika szkliwiona, lustrowana, 22 x 15 x 11 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny.

Mechaniczny tors, 2022

brąz patynowany, podstawa: biały marmur, wys. ok 51 cm, 1/15, sygn.: MAZUREK

Cena wywoławcza: 4000

Dialogue, 2022

brąz, marmur, 20 x 30 x 20 cm, sygn. na kamieniu: KIZ

Mateusz Kędziora (ur. 1983)

Zdumiony, 2021/2022

gips, 33 x 11 x 19 cm, 7/20, sygn. na podstawie: MK

Cena wywoławcza: 650

Warszawa 2022/07/20

Astronauta, 2022

Warszawa 2022/07/20

Wanda WOLF (ur. 1959)

3 Kuropatwy, 2021

Warszawa 2022/07/20

Lady Atom, 2022

Warszawa 2022/07/20

Piotr Woroniec (ur. 1955)

Wieża Babel, 2019

Warszawa 2022/07/20

Silver, 2022

Warszawa 2022/07/20

Warszawa 2022/07/20

Warszawa 2022/07/20

Pierre-Jules MÈNE (1810-1879)

Warszawa 2022/07/20

Agathon LÉONARD (1841-1923)

Warszawa 2022/07/20

Para Łabędzi

Warszawa 2022/07/20

Wojownik, 2021

Warszawa 2022/07/20

Cisza, 2021

Warszawa 2022/07/20

Air Moose model Benzine, 2022

Warszawa 2022/07/20

Mechaniczny tors, 2022

Warszawa 2022/07/20

Dialogue, 2022

Warszawa 2022/07/20

Mateusz Kędziora (ur. 1983)

Zdumiony, 2021/2022

    Limit ceny