4. Aukcja Prac na Papierze – 8.02.2021 r. (poniedziałek), godz.: 19.30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem „4. Aukcji Prac na Papierze”, która trwa na portalu Onebid.pl.

W naszym najnowszym katalogu aukcyjnym znajdziecie Państwo bogaty zbiór prac wykonanych w różnych technikach, których autorami są zarówno młodzi początkujący artyści, jak również uznane nazwiska polskiego rynku sztuki.

Licytacja odbędzie się 8.02. o godz. 19:30. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i składania zleceń.

Violinist Metamorphosis, 2021

akryl, karton, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: Kosm

Cena wywoławcza: 250

Ponad miastem, 2020

tusz, papier akwarelowy, 29 x 21 cm, w oprawie: 40 x 30cm, sygn. p.d.: Dawid Masionek

Cena wywoławcza: 150

Chasity, 2013

sitodruk, papier, 70 x 50 cm, 9/10, sygn. p.d.: J.Koperkiewicz 2013

Cena wywoławcza: 400

Epifania ciała II, 2018

intaglio, papier, 34,7 x 25 cm (arkusz), 27,5 x 20 cm (kompozycja), e/a I, sygn. p.d.: A. Lech-Bińczycka,2018

Cena wywoławcza: 350

Piszę z Saint-Tropez, 2020

technika mieszana (akryl, tusz, szlagmetal, folia holograficzna), tektura falista, 30 x 30 cm (kompozycja), 52 x 52 cm (oprawa głęboka, czarna, szkło), sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 300

Rafał Podsobiński (ur. 1995)

Apparent space V, 2021

druk płaski (szablon, przedruk z płyty PCV), papier Canson 250g, biel antyczna, 100 x 70 cm, e/a, sygn. u dołu: "APPARENT SPACE V" e/a Rafał Podsobiński 2021

Cena wywoławcza: 400

Ostatnie łzy królowej, 2020

kolaż, papier, 29,5 x 21 cm, podklejony na białej kartce o wymiarach: 50 x 40 cm, czarne passepartout, w oprawie: 53 x 43 cm, sygn. u dołu: KZ

Cena wywoławcza: 150

Jesteś pewien?, 2020

akryl, karton, 70 x 56, sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 400

Leonard Pędziałek (ur. 1949)

Improwizacja IV, 2018

technika mieszana (litografia, inkografia), papier Canson 250 g, 76 x 56 cm, 2/8/2018, sygn. na dole grafiki ołówkiem: 2/8/2018 Improwizacja IV, Leonard Pędziałek, stempel monogram LP autorski (czerwony tusz)

Cena wywoławcza: 800

Bez tytułu - projekt plakatu do spektaklu teatralnego

ołówek, papier, 27 x 21 cm, na odwrocie okrągła pieczeć z inicjałem wiązanym w środku oraz napisem w otoku: Z rysuków Franciszka Starowieyskiego oraz pieczęć potwierdzająca autentyczność z odręcznym podpisem: J. M. Starowieyski (długopisem, podpis syna artysty).

Cena wywoławcza: 100

Olga Szewczuk (ur. 1991)

My empty soul, 2018

technika mieszana (offset, fotografia analogowa), papier fotograficzny, 26 x 40 cm, w oprawie: 38,5 x 52,5 cm, 1/2, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 150

Paweł Bińczycki (ur. 1974)

Tylko Bóg może stworzyć drzewo, 2021

drzeworyt barwny, papier, 17,5 x 13,5 cm (kompozycja), 38 x 28 cm (arkusz), 4/40, sygn. p.d.: Bińczycki 2021

Cena wywoławcza: 300

Upiorna melodia, 2014

akwaforta, miękki werniks, sucha igła, akryl, 53,5 x 78,4 cm (arkusz) odcisk płyty: 34,8 x 49,9 cm, 39/100 sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 1000

Magdalena Szpyt (ur. 1993)

Zimorodek, 2020

marker pigmentowy, papier do markerów, 21 cm x 14,75 cm (arkusz), w oprawie (antyrama): 30 cm x 24 cm, sygn. p.d.: M.SZPYT

Cena wywoławcza: 250

Agnieszka Łakoma (ur. 1980)

Zasłona VII, 2008

serigrafia, papier Fabriano, 100 x 70 cm, 4/10, sygn. p.d.: Agnieszka Łakoma oraz stempel autorski

Cena wywoławcza: 800

Z cyklu: "Być kobietą" – 2, 2020

technika własna (folioryt, sucha igła), papier, 70 x 50 cm, 1/10, sygn. l.d.: Jolanta Johnsson 2020

Cena wywoławcza: 600

Ludwik Maciąg (1920 - 2007)

Wnętrze lasu

akwarela, karton, 48 x 35,7 cm. Akwarela pochodzi ze spuścizny po artyście.

Cena wywoławcza: 100

Anioł, 2020

akryl, papier, 50 x 40 cm, w oprawie: 63 x 53 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 350

Kompozycja V-17, 2020

druk płaski (przedruk anastatyczny, agrafia), papier graficzny CANSON EDITION 320g/m, 59,5 x 86,5 cm, e.a., sygn. u dołu: Dominika Surmacz 2020

Cena wywoławcza: 400

Henryk Płóciennik (1933-2021)

Akt leżącej kobiety, 1988

technika własna (piórko, tusz, flamaster, akwarela, gwasz), karton, 23 x 29 cm, sygn. i dat. p. d.: H. Płóciennik 88 (piórem i długopisem); praca na autorskim podkładzie imitującym passe-partout.

Cena wywoławcza: 1000

Karolina Radoch (ur. 1989)

Starorzecze Bugu, 2021

akwarela, papier Arches 300g/m2, 26 x 18 cm, sygn. p.d.: K. Radoch

Cena wywoławcza: 150

Biutiful, 2017

kredki, miękki pastel, ołówek, papier brązowy, 21 x 29 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 200

Jakub Jaszewski (ur. 1986)

Cyber 1, 2019

linoryt, papier, 8 x 8 cm (kompozycja), 21 x 15 cm (arkusz), w oprawie: 21,5 x 15,5 cm, 9/16, sygn. u dołu

Cena wywoławcza: 300

Zdzisław Nitka (ur. 1962)

Portret wewnętrzny, 1997

technika własna (akryl?), papier (tapeta), 54 x 75 cm, sygn. i dat. śr. d.: Z. NItka 97 (długopisem).

Cena wywoławcza: 1500

Wizja Miasta VI, 2016

akwaforta, papier, 70 x 100 cm (kompozycja), 6/10, sygn. p.d. Oskar Gorzkiewicz

Cena wywoławcza: 600

Tomasz Włodarczyk (ur. 1962)

Akt na plaży, 2020

pastel, karton, 41 x 61 cm, w oprawie: 46 x 66 cm, sygn. l.d.: Włodarczyk

Cena wywoławcza: 600

Light is good, 2021

akryl, tektura gr. 1mm, 39 x 29 cm (arkusz), w oprawie: 51 x 42 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 400

Agata Amelia Wawrzyniak (ur. 1980)

Zaklęta (I), 2020

fotografia artystyczna, druk cyfrowy na papierze kredowym 200 g, 30 x 20 cm, w oprawie: 40 x 30 cm, 1/10, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 150

Martwa natura z dyniami, 2012

akwarela, papier, 35 x 50 cm, w oprawie (antyrama): 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Ewa Elżbieta Ludwikowska 2012

Cena wywoławcza: 350

Mapa, 2020

technika mieszana, tektura, 30 x 40 cm, (oprawa: 42 x 52 cm), sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Marta Konieczny (ur. 1969)

Zagubiony w zimie, 2020

akwarela, papier, 30,5 x 40,6 cm, sygn. p.d.: Marta Konieczny

Cena wywoławcza: 350

Nika Johnsson (ur. 1991)

Droga I, 2019

technika mieszana (gwasz, akryl), papier, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Nika Johnsson

Cena wywoławcza: 500

Malinowy sok, 2016

technika mieszana (papier, ołówek, kredki, farba akrylowa, promarker), papier, 35 x 28 cm, w oprawie passe-partout: 43 x 36 cm, sygn. p.d.: JMB

Cena wywoławcza: 100

Daniel Norbert Jankowski (ur. 1969)

Swirling Space, 2020

akwarela, papier akwarelowy 300g/m2, 29 x 40 cm, w oprawie: 40 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 300

192, 2019

intaglio, papier, 24,7 x 29,9 cm (kompozycja), 41 x 42,2 cm (arkusz), 2/15, sygn. p.d.: Kołakowska '19

Cena wywoławcza: 400

Violence is not the solution, 2020

technika mieszana (tusz, farba akrylowa, kolaż, dermatograf, pastele olejowe), papier, 50 x 40 cm (kompozycja), 70 x 50 cm (arkusz i oprawa), sygn. p.d. oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Emilia Pitucha (ur. 1960)

epiGRAF geometryczny 2, 2014

ołówek, papier, 50 x 70 cm (arkusz), w oprawie: 61 x 81 cm, sygn. p.g.: EPITUCHA 2014

Cena wywoławcza: 800

King's garden, 2020

tusz, papier A3, 42 x 29,7 cm, oprawa: ramka, passe-partout, sygn. l.d.: Aqualoopa, p.d.: stempel autorski

Cena wywoławcza: 300

Pa-puszki II, 2019

technika własna (tusz, kredka), błękitny papier, 29 x 21 cm, w oprawie: 40 x 30 cm, sygn. p. d. K. Kabzińska

Cena wywoławcza: 150

#04 Kartka z wakacji, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), papier akwarelowy, 29 x 29 cm (kompozycja), w oprawie: 52 x 52 cm, sygn. p.d.: A.Kappa

Cena wywoławcza: 450

Mateusz Mikołaj Krasoń (ur. 1987)

50. "Pies na baby ?", 2015

monotypia, tusz, papier kredowy 220 g/m, 21 x 29,5 cm, sygn. p.d.: M. Krasoń

Cena wywoławcza: 200

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

Bez tytułu, 20202

kredka (technika własna), karton, 27,5 x 35 cm, sygn. i dat. p. d.: S. MŁODOŻENIEC 2002.

Cena wywoławcza: 1500

Cyklop XII, 2020

karton, tempera, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: !e∂r 12/20

Cena wywoławcza: 400

Renata Kluczyńska (ur. 1985)

Przestrzeń 02, 2020

akryl, tektura, 29,5 x 21 cm, w oprawie: 42 x 32 cm, sygn. p.d.: R.K.

Cena wywoławcza: 250

Wojciech Ćwiertniewicz (ur. 1955)

Bez tytułu (59), 1994

olej, karton, 25 x 35 cm, syg. i dat.l.g.: Ćwiertniewicz'94

Cena wywoławcza: 400

Angielskie klimaty, 2019

akwarela, papier, 40 x 26 cm, sygn. p.d.: 2019 A.Piotrowiak

Cena wywoławcza: 450

Małgorzata Sokołowska (ur. 1984)

Czterolistna koniczynka, 2009

litografia, papier, 29 x 22 cm, 3/4, sygn. po prawej stronie: Sokołowska.

Cena wywoławcza: 150

Magdalena Piwko-Chudzik (ur. 1963)

Nieskończoność, 2020

linoryt, papier Fabriano Rosaspina 220 g / m 2, 70 x 50 cm (kompozycja), oprawa w passe-partout: 100 x 70 cm, 1/2, sygn. u dołu: "Nieskończoność", linoryt 1/2, Magdalena Piwko-Chudzik, 2020 r.

Cena wywoławcza: 500

Patryk Lutomski (ur. 1973)

Złoto, 2015

linoryt, papier, 70 x 100 cm, 6/10, sygn. p.d.: Lutomski `15

Cena wywoławcza: 500

Zaczarowany kwiat, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal), papier, 29 x 39 cm (arkusz), w oprawie: 41 x 51 cm, sygn. p.d.: Laura Lis

Cena wywoławcza: 300

Eliza Kwiatkowska (ur. 1996)

Bez tytułu, 2016

technika mieszana (węgiel, tusz), papier, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: ek

Cena wywoławcza: 200

Krystyna GOLUS-MOŻEJKO (ur. 1936)

Pejzaż, l. 60. XX w.

gwasz, papier, 29,5 x 42 cm, sygn. na odwrocie: Golus-Możejko (ołówkiem).

Cena wywoławcza: 600

Annata (pseud., ur. 1986)

Godiva, 2016,

(węgiel, grafit, markery), papier, 50 x 70 cm, sygnatura na odwrocie: Annata 2016

Cena wywoławcza: 350

Bogusław Zen (ur. 1963)

Struktury osobliwości 3, 2000

akryl, papier, wymiary 50 cm x 70 cm, sygn. p.d.: Zen

Cena wywoławcza: 450

Juliusz Martwy (ur. 1977)

Bez tytułu (12), 2018

monotypia, papier, 42 x 29,7 cm (arkusz), 29,4 x 20,6 cm (kompozycja), sygn. l.d.

Cena wywoławcza: 350

Monochrom II, 2020

akryl, papier, 42 x 29,5 cm, sygn. na odwrocie Katarzyna Buchalik

Cena wywoławcza: 100

Malwina Mielniczuk (ur. 1986)

technika własna (ołówek, kredki Faber Castel, farba akrylowa), papier 180 gsm, 30 x 42 cm (arkusz), w oprawie: 40 x 50 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 300

Małgorzata Korenkiewicz (ur. 1968)

Nad wodą, 1992

technika mieszana (węgiel, akwarela), papier, 62 x 48 cm (arkusz), oprawiony w czarne passe-partout o wymiarach: 70 x 60 cm, sygn. p.d.: Korenkiewicz 1992

Cena wywoławcza: 450

Joy, 2021

technika mieszana (akryl, olej, płatki złota), papier, 40 x 30 cm, w oprawie: 42 x 32 cm, sygn. p.d.: Dobosz

Cena wywoławcza: 100

Krzysztof Grabara (ur. 1985)

Inner landscape.11, 2021

akwarela, papier Hahnemuhle 300 g, 48 x 36 cm, sygn. l.d.: Grabara

Cena wywoławcza: 300

W różanym ogrodzie, 2021

akryl, papier, 30 x 40 cm, w oprawie: 43 x 53 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 350

Przenikanie II, 2019

linoryt dwubarwny z elementami szlagmetalu, papier Fabriano ROSASPINA 280g Avorio, 41,5 x 33,5 cm (kompozycja), w passe-partout: 59 x 51,5 cm, 5/8, sygn. p.d.: KLipskaZiębińska

Cena wywoławcza: 400

Kotek, 2020

pastel suchy, papier, 55 x 37 cm, sygn. p.d.: Celina Litke

Cena wywoławcza: 300

ØlegSson (pseud., ur. 1984)

INNSJØ, 2020

technika mieszana (tusz, pastele olejne, ołówek, akryl), papier, 26,5 x 35 cm (arkusz), w oprawie: 42 x 52 cm, sygn. p.d.: ØlegSson

Cena wywoławcza: 400

Pejzaż, 2014

akwarela, karton, 32,3 x 50 cm, sygn. i dat. p. d.: Piotr / Bubak 2014.

Cena wywoławcza: 800

Warszawa 2021/02/08

Violinist Metamorphosis, 2021

Warszawa 2021/02/08

Ponad miastem, 2020

Warszawa 2021/02/08

Chasity, 2013

Warszawa 2021/02/08

Epifania ciała II, 2018

Warszawa 2021/02/08

Piszę z Saint-Tropez, 2020

Warszawa 2021/02/08

Rafał Podsobiński (ur. 1995)

Apparent space V, 2021

Warszawa 2021/02/08

Ostatnie łzy królowej, 2020

Warszawa 2021/02/08

Jesteś pewien?, 2020

Warszawa 2021/02/08

Leonard Pędziałek (ur. 1949)

Improwizacja IV, 2018

Warszawa 2021/02/08

Warszawa 2021/02/08

Olga Szewczuk (ur. 1991)

My empty soul, 2018

Warszawa 2021/02/08

Paweł Bińczycki (ur. 1974)

Warszawa 2021/02/08

Upiorna melodia, 2014

Warszawa 2021/02/08

Magdalena Szpyt (ur. 1993)

Zimorodek, 2020

Warszawa 2021/02/08

Agnieszka Łakoma (ur. 1980)

Zasłona VII, 2008

Warszawa 2021/02/08

Warszawa 2021/02/08

Ludwik Maciąg (1920 - 2007)

Wnętrze lasu

Warszawa 2021/02/08

Anioł, 2020

Warszawa 2021/02/08

Kompozycja V-17, 2020

Warszawa 2021/02/08

Henryk Płóciennik (1933-2021)

Akt leżącej kobiety, 1988

Warszawa 2021/02/08

Karolina Radoch (ur. 1989)

Starorzecze Bugu, 2021

Warszawa 2021/02/08

Biutiful, 2017

Warszawa 2021/02/08

Jakub Jaszewski (ur. 1986)

Cyber 1, 2019

Warszawa 2021/02/08

Zdzisław Nitka (ur. 1962)

Portret wewnętrzny, 1997

Warszawa 2021/02/08

Wizja Miasta VI, 2016

Warszawa 2021/02/08

Tomasz Włodarczyk (ur. 1962)

Akt na plaży, 2020

Warszawa 2021/02/08

Light is good, 2021

Warszawa 2021/02/08

Zaklęta (I), 2020

Warszawa 2021/02/08

Martwa natura z dyniami, 2012

Warszawa 2021/02/08

Mapa, 2020

Warszawa 2021/02/08

Marta Konieczny (ur. 1969)

Zagubiony w zimie, 2020

Warszawa 2021/02/08

Nika Johnsson (ur. 1991)

Droga I, 2019

Warszawa 2021/02/08

Malinowy sok, 2016

Warszawa 2021/02/08

Swirling Space, 2020

Warszawa 2021/02/08

192, 2019

Warszawa 2021/02/08

Warszawa 2021/02/08

Emilia Pitucha (ur. 1960)

epiGRAF geometryczny 2, 2014

Warszawa 2021/02/08

King's garden, 2020

Warszawa 2021/02/08

Pa-puszki II, 2019

Warszawa 2021/02/08

#04 Kartka z wakacji, 2021

Warszawa 2021/02/08

50. "Pies na baby ?", 2015

Warszawa 2021/02/08

Bez tytułu, 20202

Warszawa 2021/02/08

Cyklop XII, 2020

Warszawa 2021/02/08

Renata Kluczyńska (ur. 1985)

Przestrzeń 02, 2020

Warszawa 2021/02/08

Bez tytułu (59), 1994

Warszawa 2021/02/08

Angielskie klimaty, 2019

Warszawa 2021/02/08

Czterolistna koniczynka, 2009

Warszawa 2021/02/08

Nieskończoność, 2020

Warszawa 2021/02/08

Patryk Lutomski (ur. 1973)

Złoto, 2015

Warszawa 2021/02/08

Laura Lis (pseud.

Zaczarowany kwiat, 2020

Warszawa 2021/02/08

Eliza Kwiatkowska (ur. 1996)

Bez tytułu, 2016

Warszawa 2021/02/08

Pejzaż, l. 60. XX w.

Warszawa 2021/02/08

Annata (pseud., ur. 1986)

Godiva, 2016,

Warszawa 2021/02/08

Bogusław Zen (ur. 1963)

Struktury osobliwości 3, 2000

Warszawa 2021/02/08

Juliusz Martwy (ur. 1977)

Bez tytułu (12), 2018

Warszawa 2021/02/08

Monochrom II, 2020

Warszawa 2021/02/08

Malwina Mielniczuk (ur. 1986)

Warszawa 2021/02/08

Nad wodą, 1992

Warszawa 2021/02/08

Joy, 2021

Warszawa 2021/02/08

Krzysztof Grabara (ur. 1985)

Inner landscape.11, 2021

Warszawa 2021/02/08

W różanym ogrodzie, 2021

Warszawa 2021/02/08

Przenikanie II, 2019

Warszawa 2021/02/08

Kotek, 2020

Warszawa 2021/02/08

ØlegSson (pseud., ur. 1984)

INNSJØ, 2020

Warszawa 2021/02/08

Pejzaż, 2014

    Limit ceny