4. Aukcja Dzieł Sztuki – 30 marca 2022 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 4. Aukcji Dzieł Sztuki. Licytacja odbędzie się 30 marca o godz. 19:30. Aukcja prowadzona będzie wyłącznie w systemie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid, oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie. Wszystkie obiekty są dostępne do obejrzenia na żywo w Pragalerii.

A. HERMAN (XX w.)

Motyw z Jury, 1979

olej, płótno, 45 x 55 cm; sygn. p. d.: AHerman / JURA 79

A. HERMAN (XX w.)

Ruiny zamku w Bobolicach, 1979

olej, płótno, 65 x 73,5 cm; sygn. p. d.: AHerman / JURA 79

A. R. AWIERIN (XX w.)

Wiatrak

olej, płótno, 60 x 70 cm; sygn i opisany na odwrocie cyrylicą

Adam MACEDOŃSKI (ur. 1931)

Z ułanem na sztandarze, 2008

flamastry, papier, 62,5 x 49 cm; sygn. p. d.: A Mac. 08.

Adam MACEDOŃSKI (ur. 1931)

Ułani, 2006

kredki, papier jasnobrązowy, 50 x 70 cm; sygn. p. d.: A Maced / Kr 08 06

Allan RZEPKA (ur. 1940)

Motowidło, 2001

ołówek, papier, 45 x 31 cm (w świetle oprawy); opisany u dołu: Fig. 394. "Motowidło" K AllanRzepka 2001 IX

Andrzej WADAS (ur. 1930)

Malarka, 1978

olej, płótno, 81 x 65 cm; na odwrocie opis autorski, częściowo nieczytelny

Andrzej WADAS (ur. 1930)

Tłum - przejście, 1983

olej na podrysowaniu ołówkeim, płótno, 107 x 131 cm; sygn i opisany na odwrocie

Andrzej WADAS (ur. 1930)

Światło dnia, 1983

olej na podrysowaniu ołówkiem, płótno, 103 x 145 cm; sygn. i opisany na odwrocie

ANDRZEJEWSKI (XX w.)

Chaty zimą, ok. 1950

olej, tektura, 25,5. x37 cm; sygn. p. d.: Andrzejewski

Anna RYŚ-RZEPIŃSKA (ur. 1953)

Kosz z owocami

olej, płótno, 46 x 38 cm; sygn. p. d.: A. Ryś Rzepińska; na odwrocie napis autorski: ANNA RYŚ / V ROK / PRAC. DOC. J. JONIAKA / KOSZ Z OWOCAMI

Artysta nieokreślony, XX w.

Nieosiągalna, 1991

ołówek, akwarela, gwasz, papier, 15,5 x 12,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: U. Kow.; pod kompozycją opis: z ilustracji do opowiadania Leszka Elektorowicza - / "Nieosiągalna" / ("Dekada Lit.")

Artysta nieokreślony, (XX/XXI w.)

Adam i Ewa, 2002

akwaforta barwna, papier, 9 x 8,7 cm (odcisk płyty); opisana u dołu EA 3/13 "ADAM a EVA" .... / 2002

Barbara OBRĄPALSKA - DZIKIEWICZ (XX w.)

Jabłoń, 2005

olej, płyta, 27 x 33 cm; sygn. l. d.: B. DZIKIEWICZ / 2005

Barbara PODKAŃSKA (1945-2019)

Kompozycja z koniem

olej, płótno, 127 x 149 cm; sygn i opisany na odwrocie

Barbara PODKAŃSKA (1945-2019)

Kompozycja z końmi - szkic

olej na podrysowaniu ołówkiem, płótno, 105 x 154 cm;

Czesław RZEPIŃSKI (1905 - 1995)

Motyw z Wawelu

litografia, papier écru, 50 x 35 cm (arkusz); sygn. p. d.: Rzepiński (ołówkiem); l. d.: litografia

Eugeniusz WANIEK (1906 - 2009)

Zadumany, 2003

pastel, gwasz, papier jasnobrązowy, 66 x 48,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: E. Waniek; na odwrocie data 2003 r. (oprawa autorska?)

Motyw z Plant, 1975

kredki, papier, 32,5 x 24,5 cm; sygn. p. d.: E. Waniek / Kraków 75

Pejzaż z Harendy, 1956

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 33,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: E. Waniek 56; l. d.: Harenda

Martwa natura z lutnią, 1960

ołówek, akwarela, papier nutowy, 10 x 18 cm; sygn. p. d.: E. Waniek 1960 (poniżej obrazu)

Zestaw 4 rysunków 1937-1997

ołówek, papier, 14-18 x 9,5-11,5; 3 prace sygn. E.W. 4. praca Antoni K. (?)

Skalisty brzeg

olej, płótno, 41 x 33 cm; sygn. l. d.: E. WANIEK

H. WINKLER (XX w.)

Pejzaż nadwodny

pastel, papier, 17 x 31,5 cm ( w świetle oprawy); sygn. l. d.: H Winkler.

J. ANDRZEJEWSKI (XX w.)

Martwa natura, 1999

pastel, papier, 67 x 49 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: J.ANDRZEJEWSKI'99; załamanie papieru

J. CZELLI (XX w.)

Na polowaniu, przed 1939

akwarela, papier jasnobrązowy, 18 x 32 cm; sygn. p. d.: Czelli

Jacek WALTOŚ (ur. 1938)

Pietà Rondanini Michała Anioła, 1968

akwaforta, papier, 23,8 x 15 cm (odcisk płyty); opisany u dołu na płycie: PIETA DUOMO OMAGGIO A MICHELANGELO WALTOŚ 1968; u dołu opis: MICHAŁ ANIOŁ - PIETA W DUOMO / FLORENCJA dla Państwa Fiderów / Jacek Waltoś 1978

Jan WAGNER [Jan Aleksander SOĆKO] (1937 - 1988)

Wiatr

olej, technika własna, karton; 28 x 23 cm; sygn. p. d.: WAGNER

Nadchodzi!, 1988

akryl, papier laminowany, 30 x 30 cm; sygn. p. d.: Wagner 88

Kompozycja abstrakcyjna, 1979

akryl, karton, 36,5 x 36 cm; sygn. na odwrocie: Wagner 79

Janina BERDAK (ur. 1933)

akwarela, gwasz, papier, 39,5 x 49,5 cm; sygn. p. d.: Janina Berdak

Janina BERDAK (ur. 1933)

Pejzaż, 2002

technika własna, papier, 22 x 31,5 cm (w świetle oprawy); sygn. u dołu: Janina Berdak 02

Janina BERDAK (ur. 1933)

Pejzaż, 2004

technika własna, karton, 35 x 44 cm; sygn. l. d.: Janina Berdak 04

Jerzy NAPIERACZ (1929 - 2018)

Milczenie modelki, 1994

asamblaż, akryl, olej, paleta malarska, płótno, 41 x 35 cm; sygn. l. d.: Jerzy Napieracz 94; na odwrocie nalepka autorska z opisem pracy

Jiri SOTT ( XX/XXI w.)

Nad jeziorem, 1977

akryl, olej, piasek, płyta, 39 x 49 cm; sygn. p. d.: JS/77; na odwrocie nalepka wystawowa i autorska dedykacja z 87

Józef RAPACKI (1871 - 1929) wg

Zestaw 7 grafik z teki: "Z dawnej i niedawnej Warszawy. Album typów ulicznych", Warszawa 1926.

litografia, papier, 39 x 29 cm (w świetle oprawy); sygn. ma kamieniu JR (monogramem wiązanym); Litografia z teki: "Z dawnej i niedawnej Warszawy. Album typów ulicznych", Warszawa 1926.

K. GAWROŃSKI (XX w,)

Ułan i dziewczyna - wg Wojciecha Kossaka, 1976

olej, tektura, 33 x 26 cm; sygn. l. d.: K. GAWROŃSKI / 1976 r.

K. TEODOROWICZ (XX w.)

Sieci, 1957

linoryt barwny, 25 x 34,5 cm (w świetle oprawy); sygn i opisany na oprawie: "Sieci" K Teodorowicz 57 r

Krzysztof JAROCKI (ur. 1959)

Czwórka, 2013

akryl, pastel, karton jasnoszary, 38 x 58 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: Krzysztof Jarocki 2013

Leszek GÓRSKI (XX w.)

Drewniany kościółek

akwarela, gwasz, papier, 43,5 x 35,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: L. Górski

Leszek GÓRSKI (XX w.)

Drewniany kościół

akwarela, gwasz, papier, 40 x 53 cm; sygn. p. d.: Leszek Górski

Leszek WALICKI (1939 - 2022)

ONE, tak wyrastają, 2004

olej, płótno, 40,5 x 33,5 cm; sygn. i opisane na odwrocie

Leszek WALICKI (1939 - 2022)

Drożdże, 2004

olej, płótno, 33 x 24 cm; sygnowany i opisany na odwrocie

Leszek WALICKI (1939 - 2022)

Rośnie, 2005

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 30 x 21 cm; sygn. p. g.: 9.IX.2005 / LESZEK WALICKI

Leszek WALICKI (1939 - 2022)

Ryba rozpięta, 1964

długopis, gwasz, papier, 28 x 19,5 cm; sygn. p. d.: LESZEK WALICKI / RYBA ROZPIĘTA; na odwrocie nalepka autorska z napisem: Moja "1-sza myśl" / o zmianie tematu / w malowaniu / zewnętrzności / "Ryba rozpięta " / Warszawa 1964

Lora SZYMAN (XX w.)

Pejzaż, 1996

akwarela, karton, 27 x 36,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: LORA / SZYMAN / 96.

Maciej DOBOSZ (ur. 1969)

Przy stole

tempera, papier jasnobrązowy, 29,5 x 41,5 cm; sygn. p.d.: Dobosz (ołówkiem)

Malarz nieokreślny (XX/XXI)

Pejzaż, 2007

akwarela, karton, 29 x 35 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. l. d. nieczytelnie / 2007

Malarz nieokreślony, monogramista E. D. (XXw.)

Nad morzem

akwarela, papier, 16 x 23,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: E.D. - Eugeniusz Dzierżencki ?

Malarz nieokreślony, polski

Akt siedzącej kobiety

kredka litograficzna czarna, sangwina, tusz, papier, 70 x 50 cm; załamania i drobne ubytki w narożach

Malarz nieokreślony, polski

Pejzaż miejski. 1934

olej, tektura, 42,5 x 53 cm; sygn. p. d.: monogramem . 34

Malarz nieokreślony, polski

Wierzby zimą, ok. 1980

olej, płyta, 18 x 29,5 cm; sygn. p. d.: nieczytelnie

Malarz nieokreślony, polski

Konwalie

olej, płótno, 20 x 29 cm; sygn. p. d.: nieczytelnie

Malarz nieokreślony, polski

Głęboki sen

olej, płótno, 100 x 90 cm;

Malarz nieokreślony, polski

Wieczność, 1994

olej, płótno, 124 x 71 cm; niwielka dziura

Malarz nieokreślony, polski

olej, płótno, 53,5 x 65 cm; drobne odpryski malatury przy krawędziach

Malarz nieokreślony, XX w.

Suszenie sieci

olej, karton, 23,5 x 34 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: nieczytelnie

Malarz nieokrwślony, Europa Zachodnia, XX w.

Lwy, kopia wg Morian

olej, płótno naklejone na tekturę, 73 x 102 cm; u dołu napis: Morian, zarysowania na licu, ubytki malatury przy krawędziach

Małgorzata RZEZWUSKA KRZYWDA (XX w.)

Martwa natura, 1985

olej, płótno, 61 x 61 cm; sygn. u dołu: KRZYWDA 85; opisany na odwrocie

Marek K. PIENIĄŻEK (ur. 1953)

Alleluja - Wesołych Świąt, 2014

akwaforta, gofraż, akwatinta, 12 x 7,8 cm (odcisk płyty); sygn i opisany u dołu: E/A / WESOŁYCH ŚWIĄT 2014 MAREK K. PIENIĄŻEK

Maria KIELAR (XX w.)

Rzeszów

linoryt, papier, 21 x 30 cm (odcisk płyty); sygn. p. d.: "Rzeszów" Maria Kielar

Maria KIELAR (XX/XXI w.)

Przed kapliczką, 2010

olej, płótno, 60 x 40 cm; sygn na odwrocie MARIA / KIELAR / 2010 r.

Martyna KOŹNIEWSKA (XX w.)

Dziewczyna i papuga

olej, płótno workowe, 73 x 92 cm; sygn. na krośnie

Max FREY (1874 -1944)

Po burzy

olej, płótno, 77 x 87,5 cm; sygn. p. d.: MAX-FREY

Paul HEY (XX w.)

Motyw rodzajowy

akwarela, karton, 29,5 x 18,5 cm; sygn. p. d.: PAULHEY

Paweł KOSZARNY (ur. 1952)

Zima, 1989

olej, płótno, 33 x 40,5 cm; sygn. l. d.: Paweł Koszarny 1989

RENSTRAL (XX w.)

Wawel zimą

olej, płótno, 47 x 37,5 cm; sygn. l. d.: Renstral

Roman BANASZEWSKI (1932 - 2021)

W rybackim porcie

piórko, tusz, papier, 29,5 x 32,5 cm; sygn i opisany p. g.: Ilustracja do / książki "Syn rybaka" / W. Łacisa / R. Banaszewski; pomarszczenia i zagięcia papieru

Siergiej I. NIKIFOROW (1920 - 2005)

Pejzaż z kościołem, 1985

olej, płyta, 20 x 29,5 cm; sygn. p. d.: S. NIKIFOROW - 1985

Chata w lesie, 1980

olej, tektura, 15 x 20 cm; sygn. p. d.: S. NIKIFOROW 80 (cyrylicą); na odwrocie nalepka autorska

Jesień, 2002

olej, płótno naklejone na tekturę, 20 x 29 cm; sygn. p. d.: S. NIKIFOROW - 2002 (cyrylicą); na odwrocie napisy autorskie

Brzozy, 1974

olej, tektura, 12,5 x 17,5 cm; sygn. p. d.: S. NIKIFOROW 74 (cyrylicą); na odwrocie nalepka autorska

W polu, 1999

olej, tektura, 18 x 24 cm; sygn. p. d.: S. NIKIFOROW 99 (cyrylicą);

Stanisław KAMIŃSKI (XX w.)

Złockie - Cerkiew Św. Dymitra, 1979

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 21,5 x 31 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: 1979 r. Kamiński; l. d.: Złockie; na odwrocie nalepka autorska z opisem pracy

Stanisław KLUSKA (ur. 1940)

Dziewczyna, 1962

linoryt, papier, 40,5 x 26, cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: S. KLUSKA; l. d.: okrągły stempel ASP w Katowicach

Stanisław WIŚNIEWSKI (1936 - 2016)

Kawaleria VI, 1981

litografia, papierm 45 x 61 cm (w świetle oprawy); sygn. i opisany u dołu: Kawaleria VI 18/90 St. Wiśniewski 81

Kawaleria, 1974

piórko,tusz, karton, 40 x 56,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: ST. WIŚNIEWSKI 74

Stefan BERDAK (1927 - 2018)

Pegaz

olej, płyta, 37,5 x 49 cm; sygn. p. d.: STEFAN BERDAK

Stefan BERDAK (1927 - 2018)

Zachód słońca

olej, tektura, 14 x 19,5 cm;

Stefan BERDAK (1927 - 2018)

Pal, albo nie pal

kolaż, papier, 29,5 x 21 cm; sygn. p. d.: STEFAN BERDAK ...; u dołu tytuł

Stefan BERDAK (1927 - 2018)

Ilustracja satyryczna, 1955

flamastry, farba złota, papier, 50 x 40,5, sygn. l. d.: STEFAN BERDAK 1995

Sylweriusz SASIM (1922 - 1996)

Stary Kraków, 1983

akwarela, papier, 30,5 x 20,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: S.SASIM 83.; na odwrocie nalepka Galeria Sztuki ul. Floriańska No 34

Szarlota Pawel, właśc. Eugenia Joanna Pawel-Kroll[a] (1947 - 2018)

Ryba Dziwo, 1979

olej, płótno, 47 x 65,5 cm; sygn. na odwrocie: E.S.PAWEL '79 (na krośnie); na odwrocie dedykacja okolicznościowa z 1979 podpisana Joanna Kroll

T. BOROWIECKI (XX w.)

Na polowaniu, przed 1939

akwarela, gwasz, papier jasnobrązowy, 17,5 x 32 cm; sygn. l. d.: T. Borowiecki

Tadeusz KALETA (XX w.)

Katreda Wawelska, ok. 1930

akwarela, gwasz, papier, 35 x 25 cm; sygn. p. d.: T. Kaleta

Tadeusz KWAŚNIK (ur. 1939)

Z okna pracowni II, 1998

olej, płótno, 84,5 x 75 cm; sygn. p. d.: T. KWAŚNIK '98; na odwrocie opis autorski

Topkjoer OLESEN (XX w.)

W porcie

olej, płótno, 51 x 59,5; sygn. l. d.: Topkjoer Olesen

W. SIRAITIS (XX w.) - ?

Brzezina, 1950

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 22,5 x 16 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: W.Sirairtis - 1950 (słabo czytelne)

Wacław ŻABOKLICKI (1879 - 1959)

Las, ok. 1950

pastel, papier, 32 x 48 cm ( w świetle oprawy); sygn. p. d.: W. Żaboklicki

Wiktor WOŁKOW (XX w.)

Skały, 1986

olej, tektura, 49,5 x 67,5 cm; sygn. p. d.: Wołkow 86 (cyrylicą); opisany na odwrocie

Władysław KAWĘCKI (ur. 1946)

Liść jesienny

litografia, papier, 55 x 38 cm (w świetle oprawy); sygn. i opisany u dołu: 14 "Liść jesienny" Markowi Wł. Kawęcki

Władysław KRASSOWSKI (ur. 1882 - ) ?

Anchelli, 1924

olej, tektura, 44 x 43 cm; na odwrocie napis: Krassowski 1924 / "Anchelli" (zaklejony papierem)

Włodzimierz SAWULAK (1906-1980)

Pejzaże - zestaw 5 prac

długopis, kredka (tłusta), papier, 12 x 19 cm; sygn. p. d.: W.S. opisane na odwrocie

Kompozycje - zestaw 5 prac

długopis, kredka (tłusta), papier, 19 x 28 cm (w świetle oprawy, 3 prace); 19 x 19 cm (w świetle oprawy, 2 prace); sygn. p. d.: W.S. opisane na odwrocie

Zestaw 6 prac we wspólnej oprawie

akwarela, gwasz, ołówek, kredka, papier, 69 x 49 cm (całość w świetle oprawy); niektóre sygn. SAWULAK

Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992)

Pejzaż z Conigliano, 1963

olej, płótno, 61 x 34 cm; sygn. l. d.: W. Zakrzewski 1963 / 209; sygn i opisany na odwrocie: W. ZAKRZEWSKI / Conigliano / via Cavour / 61 x 34

Cena sprzedaży: 4800

Paryż - Montmartre, 1962

olej, płótno, 26 x 40,5 cm; sygn. u dołu: W. ZAKRZEWSKI 1962; sygn. i opisany na odwrocie: W. ZAKRZEWSKI 1962 214 / PARIS MONTMARTRE / AVE FEUTRIER

Zagajnik koło wsi Widowo niedaleko Bielska Podlaskiego, 1957

olej, karton, 17,5 x 28,5 cm; sygn. u dołu: w.zakrzewski 1957; na odwrocie nalepka autorska z opisem obrazu

Wojciech KUBICZEK (1931 - 2010)

Spichlerz w Kazimierzu, 1977

akwarela, karton, 21,5 x 30,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: Wojciech Kubiczek / 1977

ŻABIŃSKA (XX w.) - ?

Kaplica na Jaszczurówce, 1930

olej, płótno, 23 x 33,5 cm; sygn. p. d.: Zakopane / 1930 / Żabińska (?); na odwrocie dedykacja okolicznościowa z 1932 r.

Warszawa 2022/03/30

A. HERMAN (XX w.)

Motyw z Jury, 1979

Warszawa 2022/03/30

A. HERMAN (XX w.)

Warszawa 2022/03/30

A. R. AWIERIN (XX w.)

Wiatrak

Warszawa 2022/03/30

Adam MACEDOŃSKI (ur. 1931)

Z ułanem na sztandarze, 2008

Warszawa 2022/03/30

Adam MACEDOŃSKI (ur. 1931)

Ułani, 2006

Warszawa 2022/03/30

Allan RZEPKA (ur. 1940)

Motowidło, 2001

Warszawa 2022/03/30

Andrzej WADAS (ur. 1930)

Malarka, 1978

Warszawa 2022/03/30

Andrzej WADAS (ur. 1930)

Tłum - przejście, 1983

Warszawa 2022/03/30

Andrzej WADAS (ur. 1930)

Światło dnia, 1983

Warszawa 2022/03/30

ANDRZEJEWSKI (XX w.)

Chaty zimą, ok. 1950

Warszawa 2022/03/30

Anna RYŚ-RZEPIŃSKA (ur. 1953)

Kosz z owocami

Warszawa 2022/03/30

Artysta nieokreślony, XX w.

Nieosiągalna, 1991

Warszawa 2022/03/30

Adam i Ewa, 2002

Warszawa 2022/03/30

Jabłoń, 2005

Warszawa 2022/03/30

Barbara PODKAŃSKA (1945-2019)

Kompozycja z koniem

Warszawa 2022/03/30

Barbara PODKAŃSKA (1945-2019)

Kompozycja z końmi - szkic

Warszawa 2022/03/30

Motyw z Wawelu

Warszawa 2022/03/30

Zadumany, 2003

Warszawa 2022/03/30

Motyw z Plant, 1975

Warszawa 2022/03/30

Pejzaż z Harendy, 1956

Warszawa 2022/03/30

Martwa natura z lutnią, 1960

Warszawa 2022/03/30

Zestaw 4 rysunków 1937-1997

Warszawa 2022/03/30

Skalisty brzeg

Warszawa 2022/03/30

H. WINKLER (XX w.)

Pejzaż nadwodny

Warszawa 2022/03/30

J. ANDRZEJEWSKI (XX w.)

Martwa natura, 1999

Warszawa 2022/03/30

J. CZELLI (XX w.)

Na polowaniu, przed 1939

Warszawa 2022/03/30

Jacek WALTOŚ (ur. 1938)

Warszawa 2022/03/30

Wiatr

Warszawa 2022/03/30

Nadchodzi!, 1988

Warszawa 2022/03/30

Kompozycja abstrakcyjna, 1979

Warszawa 2022/03/30

Janina BERDAK (ur. 1933)

Warszawa 2022/03/30

Janina BERDAK (ur. 1933)

Pejzaż, 2002

Warszawa 2022/03/30

Janina BERDAK (ur. 1933)

Pejzaż, 2004

Warszawa 2022/03/30

Jerzy NAPIERACZ (1929 - 2018)

Milczenie modelki, 1994

Warszawa 2022/03/30

Jiri SOTT ( XX/XXI w.)

Nad jeziorem, 1977

Warszawa 2022/03/30

Warszawa 2022/03/30

K. GAWROŃSKI (XX w,)

Warszawa 2022/03/30

K. TEODOROWICZ (XX w.)

Sieci, 1957

Warszawa 2022/03/30

Krzysztof JAROCKI (ur. 1959)

Czwórka, 2013

Warszawa 2022/03/30

Leszek GÓRSKI (XX w.)

Drewniany kościółek

Warszawa 2022/03/30

Leszek GÓRSKI (XX w.)

Drewniany kościół

Warszawa 2022/03/30

Leszek WALICKI (1939 - 2022)

ONE, tak wyrastają, 2004

Warszawa 2022/03/30

Leszek WALICKI (1939 - 2022)

Drożdże, 2004

Warszawa 2022/03/30

Leszek WALICKI (1939 - 2022)

Rośnie, 2005

Warszawa 2022/03/30

Leszek WALICKI (1939 - 2022)

Ryba rozpięta, 1964

Warszawa 2022/03/30

Lora SZYMAN (XX w.)

Pejzaż, 1996

Warszawa 2022/03/30

Maciej DOBOSZ (ur. 1969)

Przy stole

Warszawa 2022/03/30

Malarz nieokreślny (XX/XXI)

Pejzaż, 2007

Warszawa 2022/03/30

Nad morzem

Warszawa 2022/03/30

Malarz nieokreślony

Akt siedzącej kobiety

Warszawa 2022/03/30

Malarz nieokreślony

Pejzaż miejski. 1934

Warszawa 2022/03/30

Malarz nieokreślony

Wierzby zimą, ok. 1980

Warszawa 2022/03/30

Malarz nieokreślony

Konwalie

Warszawa 2022/03/30

Malarz nieokreślony

Głęboki sen

olej, płótno, 100 x 90 cm;

Warszawa 2022/03/30

Malarz nieokreślony

Wieczność, 1994

Warszawa 2022/03/30

Malarz nieokreślony

Warszawa 2022/03/30

Malarz nieokreślony, XX w.

Suszenie sieci

Warszawa 2022/03/30

Lwy, kopia wg Morian

Warszawa 2022/03/30

Martwa natura, 1985

Warszawa 2022/03/30

Marek K. PIENIĄŻEK (ur. 1953)

Warszawa 2022/03/30

Maria KIELAR (XX w.)

Rzeszów

Warszawa 2022/03/30

Maria KIELAR (XX/XXI w.)

Przed kapliczką, 2010

Warszawa 2022/03/30

Martyna KOŹNIEWSKA (XX w.)

Dziewczyna i papuga

Warszawa 2022/03/30

Max FREY (1874 -1944)

Po burzy

Warszawa 2022/03/30

Paul HEY (XX w.)

Motyw rodzajowy

Warszawa 2022/03/30

Paweł KOSZARNY (ur. 1952)

Zima, 1989

Warszawa 2022/03/30

RENSTRAL (XX w.)

Wawel zimą

Warszawa 2022/03/30

W rybackim porcie

Warszawa 2022/03/30

Pejzaż z kościołem, 1985

Warszawa 2022/03/30

Chata w lesie, 1980

Warszawa 2022/03/30

Jesień, 2002

Warszawa 2022/03/30

Brzozy, 1974

Warszawa 2022/03/30

W polu, 1999

Warszawa 2022/03/30

Stanisław KAMIŃSKI (XX w.)

Warszawa 2022/03/30

Stanisław KLUSKA (ur. 1940)

Dziewczyna, 1962

Warszawa 2022/03/30

Kawaleria VI, 1981

Warszawa 2022/03/30

Kawaleria, 1974

Warszawa 2022/03/30

Stefan BERDAK (1927 - 2018)

Pegaz

Warszawa 2022/03/30

Stefan BERDAK (1927 - 2018)

Zachód słońca

olej, tektura, 14 x 19,5 cm;

Warszawa 2022/03/30

Stefan BERDAK (1927 - 2018)

Pal, albo nie pal

Warszawa 2022/03/30

Stefan BERDAK (1927 - 2018)

Ilustracja satyryczna, 1955

Warszawa 2022/03/30

Stary Kraków, 1983

Warszawa 2022/03/30

Ryba Dziwo, 1979

Warszawa 2022/03/30

T. BOROWIECKI (XX w.)

Na polowaniu, przed 1939

Warszawa 2022/03/30

Tadeusz KALETA (XX w.)

Katreda Wawelska, ok. 1930

Warszawa 2022/03/30

Tadeusz KWAŚNIK (ur. 1939)

Z okna pracowni II, 1998

Warszawa 2022/03/30

Topkjoer OLESEN (XX w.)

W porcie

Warszawa 2022/03/30

W. SIRAITIS (XX w.) - ?

Brzezina, 1950

Warszawa 2022/03/30

Las, ok. 1950

Warszawa 2022/03/30

Wiktor WOŁKOW (XX w.)

Skały, 1986

Warszawa 2022/03/30

Władysław KAWĘCKI (ur. 1946)

Liść jesienny

Warszawa 2022/03/30

Anchelli, 1924

Warszawa 2022/03/30

Pejzaże - zestaw 5 prac

Warszawa 2022/03/30

Kompozycje - zestaw 5 prac

Warszawa 2022/03/30

Warszawa 2022/03/30

Pejzaż z Conigliano, 1963

Warszawa 2022/03/30

Paryż - Montmartre, 1962

Warszawa 2022/03/30

Warszawa 2022/03/30

Spichlerz w Kazimierzu, 1977

Warszawa 2022/03/30

ŻABIŃSKA (XX w.) - ?

Kaplica na Jaszczurówce, 1930

    Limit ceny