39. Aukcja Młoda – 15 lipca 2020 r., godz. 19.30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 39. Aukcji Sztuki Młodej. Licytacja odbędzie się 15 lipca o godz. 19.30. Aukcja odbędzie się wyłącznie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie OnebidArtinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

Barbara Kieca (ur. 1988)

Przebudzenie, 2020

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Kieca '20

Goryl, z serii: "Safari",

ceramika szkliwiona i złocona 24k, 26 x 25 x 18 cm, sygnowana i numerowana od spodu

Maciej Wierzbicki (ur. 1981)

Niebieska, 2019

olej, płyta, 96 x 51 cm, sygn. p.d.:

SOL4, 2020

technika własna, płótno 3D, 100 x 100, sygn. na odwrocie

W objęciach, 2020

olej, płótno, 100 x 73 cm, sygn. l.d.: PD 2020

Szymon Poloczek (ur. 1994)

Steruję Tobą poza świat, 2020

olej, płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie, (obraz inspirowany L. Tarasewiczem)

Kinga Trzepla (ur. 1984)

Autoportret 3, 2013

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie

The Warm Kiss of Dawn, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal, technika własna), płótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d. RP' 20

Mariusz Robert Drabarek (ur. 1969)

Piwonie, 2019 / 2020

olej, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Magdalena Rytel-Skorek (ur. 1976)

Teraz ja mówię!, z cyklu: "Miłość", 2020

technika własna (akryl, złocenia,werniks), płótno, 40 x 20 cm, sygn. p.d.: Magdalena Rytel-Skorek 2020

Ryszard Rabsztyn (ur. 1984)

Ile minut mieści się w kolorze czarnym?, 2020

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. monogramem 2020 oraz na odwrocie

Room 213, 2017

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cyrk, 2020

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.: M. Siwiec 2020

Yellow sun, 2020

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Lecę!, 2020

akryl, olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: monogramem

Liść, 2020

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Wiśniówka, 2020

akryl, płótno, 80 x 90 cm, sygn. p.d.: AIB

Krasnorosty, 2020

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2020

Cena wywoławcza: 500

Kocur1 (ur. 1985)

HOO HOO, 2020

akryl, spray, płótno, 120 x 110 cm, sygn. l.d.: KOCUR 1

Drzewo oliwne, 2020

technika mieszana (akryl, olej, szlagmetal), płótno, 140 x 70 cm, sygn. p.d.: A.Kappa

Diana Nowosad (ur. 1989)

Charakter 36, 2020

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: D. Nowosad 2020r

Alegoria Francji, 2020

akryl, olej, płótno naklejone na płytę, 41,5 x 60 cm, sygn. u dołu

Koń, 2019

ceramika szkliwiona, 37 x 25 x 20 cm, sygn. na kopycie

Udawane wakacje, 2020

olej, płótno, 30 x 40 cm, sygn. p.d.: monogramem

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

Nastrój, 2020

olej, płótno, 100 x 50 cm, sygn. l.d.: KJRP 20

92. Tulipany 7, 2020

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. l.d.: No Name 2020

Cena wywoławcza: 500

Marta Achtabowska (ur. 1983)

Fish & Chips, 2020

technika mieszana (pouring, akryl), płótno, 30 x 30 cm, sygn. na rancie: M.Achtabowska

Cena wywoławcza: 500

Pejzaż, 2020

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Robert Krężlak (ur. 1975)

Niebieski akt, 2019

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. u dołu: Krężlak '19

Grzegorz Czechowski (ur. 1981)

Zawieszenie, 2020

olej, płótno, 90 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Kot, 2019

akryl, płótno, 40 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Jasne, pełne, 2019

olej, płótno, 30 x 30 cm, sygn. p.d.: Szkurpiewski

Cena wywoławcza: 500

W ogrodzie, 2020

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: MF'20

Cena wywoławcza: 500

olej, płyta, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Wir, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: monogramem

Gray rhombus, 2020

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Happiness #3, 2020

akryl, płótno, 110 x 140 cm, sygn. na odwrocie

Promenada nad zatoką, 2020

akryl, płótno, 50 x 90 cm, sygn. p.d.: Luiza Los P. 20

No Signal 12, 2016

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Zielony Anioł, 2020

brąz patynowany na zielono, granit, wys. ok. 45 cm, sygn. na udzie: CABAN, nr 5-18 B

Botanicum, 2020

gwasz akrylowy, płótno, 40 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Fast Forward, 2020

technika mieszana (farba akrylowa, markery akrylowe i olejowe), płótno, 50 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Abstrakcja nie ma związku z aktem - 2, 2020

olej, płótno, 110 x 100 cm, sygn. l.d.: Tobiasz Kenio 2020

Kapelusz, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.: D. Mazurczyk

Entrance, 2020

technika mieszana (masa strukturalna, farba lateksowa), płótno, 80 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Chata, 2019

olej, płótno, 50 x 70 cm, w oprawie: 64 x 84 cm, sygn. p.d.: K. Krzyszczyk

Widzę wszystko, 2019

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Lady in the mask, 2020

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: Hettich-Uryszek `20

Aleksandra Kosakowska (ur. 1995)

Wir, 2020

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Trudno zatrzymać wiatr, 2020

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: M.STERN

Ola Cieślak (ur. 1981)

Z cyklu: "Zwierzęta domowego użytku", 2006

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Gra świateł - Chorwacja, 2020

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: M. Kurek

List, 2020

Olena Horhol (ur. 1994)

Flowering 27, 2020

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. l.d.: HorHol 20

Księżycowy rejs, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2020r.

Malwina Puszcz (ur. 1992)

#9F4548, 2020

Portret kota, 2020

olej, płótno, 30 x 24 cm, sygn. na odwrocie

olej, płyta, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Nad chmurami, 2020

akryl, płótno, 70 x 120 cm, sygn. p.d.: DR

04-3, 2019

olej, ołówek, płótno, 130 x 120 cm, sygn. p. d.

Katarzyna Rogoża (ur. 1985)

Paradise, 2019

akryl, płótno, 45 x 35 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Proszę pana, 2020

akryl, olej, płótno, 115 x 75 cm, sygn. p.d.: Porada 2020

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Re_medium, 2020

akryl, kolaż, płótno, 50 x 100 cm, sygn. na odwrocie

XIV, z cyklu Pandemonium, 2020

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Nogaj

Energia namiętności, 2020

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Sitnikova

Cena wywoławcza: 500

Fio, 2020

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Stanisz 2020

W ogrodzie luksusu, 2020

akryl, płótno, 115 x 75 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Katarzyna Pitek (ur. 1996)

Trzeci / Third, 2020

olej, płótno, 110 x 95 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

W kąpieli, 2020

brąz patynowany na czarno, podstawka brąz, wys. 39 cm, sygn.: MAZUREK 1/10 2020 R

Noc, 2014

olej, płótno, 65 x 60 cm, sygn. p.d.: Kinga Wnuk

akryl, technika własna, 70 x 50 cm, sygn. p.g.: Baranowski 2’19

Nad głębią 02, 2020

akryl, płótno, 80 x 50 cm, sygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 500

Whisper, 2020

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.: Michalina Czurakowska

Recykling szkicu. Szary 2, 2015

olej na płótnie naklejonym na płytę, oprawiony, 100 x 90 cm (oprawa: 106 x 96 cm), sygn. na odwrocie

Żaneta Chłostowska - Szwaczka (ur. 1983)

"...z bezgranicznego apeironu", 2020

akryl, płótno, 140 x 100 cm, sygn. p.d.: ZCHS 2020

Zaciekawienie, 2020

olej, płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.: DYLĄG-FALISZEK

Cena wywoławcza: 500

Wtajemniczenie, 2019

Cena wywoławcza: 500

Ilona Woźniak (ur. 1964)

Radość 5, 2019

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Miejski rejs, 2020

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.: A. Fronczak 20

Monika Pietrzak

Daleko od domu, 2020

Cena wywoławcza: 500

Kamila Krętuś (ur. 1992)

Pragnienie, 2020

olej, płótno, 120 x 60 cm, sygn. p.d.: Krętuś, 2020

Tomasz Kokott (ur. 1983)

Granatowy portret, 2019

Cena wywoławcza: 500

Windows 2020, 2020

akryl, technika własna, płótno, 90 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Laura Cis (ur. 1977)

Łąka, 2020

akryl, technika własna, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: LC

Cena wywoławcza: 500

Magdalena Penke (ur. 1979)

Hunting, 2017

Cena wywoławcza: 500

Wojciech Rydlewski (ur. 1996)

Stocznia, 2020

akryl, płótno, 20 x 60 cm, sygn. p.d.: Ry

Bernard Pietraga

Consumerism, 2020

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. l.d.: B.Pietraga

Cena wywoławcza: 500

Arredondo, 2020

Maria Lorek (ur. 1988)

Wybrzeże Amalfitańskie, 2019

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: MARIA LOREK 19'

Cena wywoławcza: 500

Pragnienie, 2020

Cena wywoławcza: 500

Mateusz Kędziora (ur. 1983)

Ruiny Zamku Krzyżtopór w Ujeździe – Pełnia lata, 2015 - 2020

olej, tektura, sklejka, 69,8 x 49,8 cm, sygn. na odwrocie monogramem

Cena wywoławcza: 500

Bukiet kwiatów, 2020

Cena wywoławcza: 500

Kolorowy spokój, 2020

olej, płótno, 100 x 120 cm, sygn. p.d.: Dobosz

Dziś muszę w turkusach, 2020

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: E Naj

Weronika Sobik (ur. 1988)

Pomarańczowa abstrakcja, 2019

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Gola (ur. 1985)

Przebłyski wspomnień II, 2018

technika mieszana (wydruk cyfrowy, olej), płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: P.Gola

olej, płótno, 39 x 66,5 cm, sygn. l.d.: W. Piekarski 2020

Tomasz Stasiuk (ur. 1977)

olej, płyta, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Warszawa 2020/07/15

Barbara Kieca (ur. 1988)

Przebudzenie, 2020

Warszawa 2020/07/15

Goryl, z serii: "Safari",

Warszawa 2020/07/15

Maciej Wierzbicki (ur. 1981)

Niebieska, 2019

Warszawa 2020/07/15

SOL4, 2020

Warszawa 2020/07/15

W objęciach, 2020

Warszawa 2020/07/15

Szymon Poloczek (ur. 1994)

Steruję Tobą poza świat, 2020

Warszawa 2020/07/15

Kinga Trzepla (ur. 1984)

Autoportret 3, 2013

Warszawa 2020/07/15

The Warm Kiss of Dawn, 2020

Warszawa 2020/07/15

Piwonie, 2019 / 2020

Warszawa 2020/07/15

Warszawa 2020/07/15

Ryszard Rabsztyn (ur. 1984)

Warszawa 2020/07/15

Room 213, 2017

Warszawa 2020/07/15

Cyrk, 2020

Warszawa 2020/07/15

Yellow sun, 2020

Warszawa 2020/07/15

Lecę!, 2020

Warszawa 2020/07/15

Liść, 2020

Warszawa 2020/07/15

Wiśniówka, 2020

Warszawa 2020/07/15

Krasnorosty, 2020

Warszawa 2020/07/15

Kocur1 (ur. 1985)

HOO HOO, 2020

Warszawa 2020/07/15

Drzewo oliwne, 2020

Warszawa 2020/07/15

Diana Nowosad (ur. 1989)

Charakter 36, 2020

Warszawa 2020/07/15

Alegoria Francji, 2020

Warszawa 2020/07/15

Koń, 2019

Warszawa 2020/07/15

Udawane wakacje, 2020

Warszawa 2020/07/15

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

Nastrój, 2020

Warszawa 2020/07/15

92. Tulipany 7, 2020

Warszawa 2020/07/15

Marta Achtabowska (ur. 1983)

Fish & Chips, 2020

Warszawa 2020/07/15

Pejzaż, 2020

Warszawa 2020/07/15

Robert Krężlak (ur. 1975)

Niebieski akt, 2019

Warszawa 2020/07/15

Zawieszenie, 2020

Warszawa 2020/07/15

Kot, 2019

Warszawa 2020/07/15

Jasne, pełne, 2019

Warszawa 2020/07/15

W ogrodzie, 2020

Warszawa 2020/07/15

Warszawa 2020/07/15

Wir, 2020

Warszawa 2020/07/15

Gray rhombus, 2020

Warszawa 2020/07/15

Happiness #3, 2020

Warszawa 2020/07/15

Promenada nad zatoką, 2020

Warszawa 2020/07/15

No Signal 12, 2016

Warszawa 2020/07/15

Zielony Anioł, 2020

Warszawa 2020/07/15

Botanicum, 2020

Warszawa 2020/07/15

Fast Forward, 2020

Warszawa 2020/07/15

Warszawa 2020/07/15

Kapelusz, 2020

Warszawa 2020/07/15

Entrance, 2020

Warszawa 2020/07/15

Chata, 2019

Warszawa 2020/07/15

Widzę wszystko, 2019

Warszawa 2020/07/15

Lady in the mask, 2020

Warszawa 2020/07/15

Wir, 2020

Warszawa 2020/07/15

Trudno zatrzymać wiatr, 2020

Warszawa 2020/07/15

Ola Cieślak (ur. 1981)

Warszawa 2020/07/15

Gra świateł - Chorwacja, 2020

Warszawa 2020/07/15

List, 2020

Warszawa 2020/07/15

Olena Horhol (ur. 1994)

Flowering 27, 2020

Warszawa 2020/07/15

Księżycowy rejs, 2020

Warszawa 2020/07/15

Malwina Puszcz (ur. 1992)

#9F4548, 2020

Warszawa 2020/07/15

Portret kota, 2020

Warszawa 2020/07/15

Warszawa 2020/07/15

Nad chmurami, 2020

Warszawa 2020/07/15

04-3, 2019

Warszawa 2020/07/15

Katarzyna Rogoża (ur. 1985)

Paradise, 2019

Warszawa 2020/07/15

Warszawa 2020/07/15

Proszę pana, 2020

Warszawa 2020/07/15

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Re_medium, 2020

Warszawa 2020/07/15

Warszawa 2020/07/15

Energia namiętności, 2020

Warszawa 2020/07/15

Fio, 2020

Warszawa 2020/07/15

W ogrodzie luksusu, 2020

Warszawa 2020/07/15

Katarzyna Pitek (ur. 1996)

Trzeci / Third, 2020

Warszawa 2020/07/15

W kąpieli, 2020

Warszawa 2020/07/15

Noc, 2014

Warszawa 2020/07/15

Warszawa 2020/07/15

Nad głębią 02, 2020

Warszawa 2020/07/15

Whisper, 2020

Warszawa 2020/07/15

Warszawa 2020/07/15

Warszawa 2020/07/15

Zaciekawienie, 2020

Warszawa 2020/07/15

Wtajemniczenie, 2019

Warszawa 2020/07/15

Ilona Woźniak (ur. 1964)

Radość 5, 2019

Warszawa 2020/07/15

Miejski rejs, 2020

Warszawa 2020/07/15

Monika Pietrzak

Daleko od domu, 2020

Warszawa 2020/07/15

Kamila Krętuś (ur. 1992)

Pragnienie, 2020

Warszawa 2020/07/15

Tomasz Kokott (ur. 1983)

Granatowy portret, 2019

Warszawa 2020/07/15

Windows 2020, 2020

Warszawa 2020/07/15

Warszawa 2020/07/15

Laura Cis (ur. 1977)

Łąka, 2020

Warszawa 2020/07/15

Magdalena Penke (ur. 1979)

Hunting, 2017

Warszawa 2020/07/15

Wojciech Rydlewski (ur. 1996)

Stocznia, 2020

Warszawa 2020/07/15

Bernard Pietraga

Consumerism, 2020

Warszawa 2020/07/15

Arredondo, 2020

Warszawa 2020/07/15

Maria Lorek (ur. 1988)

Wybrzeże Amalfitańskie, 2019

Warszawa 2020/07/15

Pragnienie, 2020

Warszawa 2020/07/15

Mateusz Kędziora (ur. 1983)

Warszawa 2020/07/15

Bukiet kwiatów, 2020

Warszawa 2020/07/15

Kolorowy spokój, 2020

Warszawa 2020/07/15

Dziś muszę w turkusach, 2020

Warszawa 2020/07/15

Weronika Sobik (ur. 1988)

Pomarańczowa abstrakcja, 2019

Warszawa 2020/07/15

Piotr Gola (ur. 1985)

Przebłyski wspomnień II, 2018

Warszawa 2020/07/15

Warszawa 2020/07/15

Tomasz Stasiuk (ur. 1977)

    Limit ceny