35. Aukcja Sztuki Młodej – 1 kwietnia 2020 r., godz. 19.30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 35. Aukcji Sztuki Młodej. Licytacja odbędzie się 1 kwietnia o godz. 19.30. Aukcja odbędzie się wyłącznie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie OnebidArtinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

Julija Dunko

POZYCJA WYCOFANA

Zebra

ceramika szkliwiona zdobiona naszkliwnie, złocona 24k złotem, 36 x 29 x 15 cm, sygnowana i numerowana od spodu

Lewitacja, z cyklu: "Leśne harce", 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, śr. 40 cm, sygn. u dołu: Magdalena Rytel-Skorek 2020

Nataliia Karpinskaya

Swimmer in red, 2018

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Sand skjar, 2020

technika mieszana, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Aleksandra Lacheta

Kot, 2019

akryl, płótno, 40 x 30 cm, sygn. p.d.: AL

Kocur 1

Brutalism shape, 2020

technika mieszana (spray, akryl), płótno, 120 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Cinecitta historie miłosne, 2019

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. l.d.: PD 2019

49. Anthurium 3, 2019

akryl, płótno, 81 x 60 cm, sygn. p.d.: No Name 2019

Mam wrażenie,że umyka mi coś istotnego, 2020

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: M. Stern

Agnieszka Lisowska

Psy dwa, 2020

akryl, płótno, 92 x 73 cm, sygn. p.d.: Lisowska

Donuts z posypką, 2020

olej, płótno, 24 x 30 cm, sygn. p.d.: SKurpiewski

Joanna Mikołajczyk

Time, 2019

sucha pastel, papier, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: JM 2019

Drzemka, 2020

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: M. Rukszan, II.2020 r.

Sol3, 2020

Joanna Jamielucha

Jeleń, 2020

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Kamil Jakuza Jaczyński

Mundus vult decipi, ergo decipiatur, z serii "Regalia", 2020

technika mieszana (akryl, marker olejowy, collage, technika własna), płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Zapach kobiety, 2019

akryl, olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.: Porada 2019

A może morze, 2019

ceramika, muszla, 2 x 25 x 25 cm, sygn. na odwrocie

Metropolis. NYC 42 Street, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. przy prawej krawędzi: Piotr Zawadzki

POZYCJA WYCOFANA

Recykling szkicu. Żółty 1, 2015

olej na płótnie naklejonym na płytę, oprawiony, 100 x 90 cm (oprawa: 106 x 96 cm), sygn. na odwrocie

olej, deska, 76 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Powiew z gór, 2020

technika mieszana (akryl, gesso, szlagmetal), płótno, 100 x 70 cm, sygn. Luiza Los.P '20

Homo Erectus, 2020

akryl, olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Nogaj

Malwina Puszcz

#F07241, 2020

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Horyzont zdarzeń, 2020

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: ASiuda 2020

Freedom, z cyklu Przyjaciele, 2019

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. l.d.: IDuda 2019

Kotek, 2020

olej, płótno, 30 x 24 cm, sygn. na odwrocie

Letni spacer, 2020

technika mieszana (akryl, olej, szlagmetal), 90 x 120 cm, sygn. p.d.: A. Kappa

Małgorzata Żwikiewicz

Małpiszony, 2018

technika mieszana (kolaż, akryl, gwasz, tusz, brokat, folia), płyta pilśniowa, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Zielony, 2020

olej, płótno, 120 x 50 cm, sygn. p.d.: HorHol 20

Marcelina Siwiec

Colargol, 2020

olej, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Difficult Stages, 2020

akryl, płótno, 110 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Aleksandra Adamczak

W zgodzie z naturą

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.:Adamczak 2020

City lights 3, 2020

Marola Świgulska

W srebrzystej otoczce, z cyklu: "Zauroczona Dmuchawcami", 2019

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 80 cm, syg.p.d.:

Big City Lullaby, 2020

technika własna, akryl, szlagmetal, płótno, 72 x 100 cm, sygn. RP'20

Małgorzata Pastuszek

Impresje wymiaru, 2020

olej, płótno, 100 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Szary, 2020

aluminium patynowane, granit, wys. ok. 45 cm, sygn. na udzie: S CABAN

Lift system, 2020

technika mieszana (masa strukturalna, farba lateksowa), płótno, 120 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Anna Stanisz

Amun, 2020

olej, płótno, 81 x 60 cm, sygn. p.d.: Stanisz 2020

Chmury, 2019

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Dobosz

Jakub Smolaga

Conjunctivitis, 2020

akryl, płótno, 90 x 70 cm, sygn. przy prawej krawędzie: younggepard 30.01.2020 oraz na odwrocie

Miejska brama, 2019

akryl, płótno, 60 x 90 cm, sygn. p.d.: A. Fronczak 19

Jakub Syrkowski

Impresja I, 2020

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Szymon Poloczek

Podwórko, 2020

olej, płótno, 40 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Nocą płomienną poznaję inne światy, 2019

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: M. Dałek 2019

Bez tytułu 51, 2020

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

180118, 2018

intaglio, papier, 30/30, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: Kołakowska '18

Painting composition, 2016

olej, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Aurelia Zabawa, Maciej Zabawa

Mickey Mouse 002, 2020

technika własna, papier naciągnięty na płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Pejzaż 1, 2018

akryl, płyta pilśniowa, 73 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Malina Wieczorek

Akt, 2014

technika mieszana, płótno, 55 x 46 cm, (w oprawie: 60 x 51 cm), sygn. p.d.: monogramem

Okno, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Decyzja należy do ciebie, 2019

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Gadająca głowa, 2019

Zbieg okoliczności, 2020

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Bartłomiej Baranowski

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.g.: Baranowski '18

Konstantin Płotnikow

Celestial Ocean, 2019

olej, płótno, 50 x 75 cm, sygn. l.d. oraz na odwrocie

Vicki Mickiewicz

Wodospad Szczęścia, 2019

akryl, technika własna, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Małgorzata Korenkiewicz

Syrena, 2000

technika własna, olej, płótno, 77 x 56 cm, sygn. l.d.: Mkor 2000r.

Madragoa, dyptyk, 2020

akryl, płótno, 2 x 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Jan Bembenista

Poza akwarium, 2020

olej, płyta, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Jan Bembenista 2020

Stella Myśli, 2019

technika mieszana, płótno, 60 x 50 cm, sygn. u dołu: Dybowska

Martwa natura, 2019

olej, płótno, 30 x 40 cm, l.g.:W. Piekarski 2019

Paweł Świątek

Lutry II, 2020

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Jakub Jaszewski

Firewall, z cyklu Codex Simulacrorum, 2020

linoryt barwny, papier Fabriano Rosaspina 280g, 1/8, 55 x 97 cm (kompozycja), 70 x 100 cm (arkusz), sygn. p.d.: podpisem i pieczęcią autorską

Marcin Kabat

olej, deska, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Syrenka, 2019

brąz patynowany, podstawa biały marmur, wys 33 cm, sygn.: W M 2019 R

Rośliny, 2020

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2020

Zagadka, 2020

akryl, płótno, 70 x 700 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa 2020/04/01

Julija Dunko

POZYCJA WYCOFANA

Warszawa 2020/04/01

Zebra

Warszawa 2020/04/01

Warszawa 2020/04/01

Nataliia Karpinskaya

Swimmer in red, 2018

Warszawa 2020/04/01

Sand skjar, 2020

Warszawa 2020/04/01

Aleksandra Lacheta

Kot, 2019

Warszawa 2020/04/01

Kocur 1

Brutalism shape, 2020

Warszawa 2020/04/01

Warszawa 2020/04/01

49. Anthurium 3, 2019

Warszawa 2020/04/01

Warszawa 2020/04/01

Agnieszka Lisowska

Psy dwa, 2020

Warszawa 2020/04/01

Donuts z posypką, 2020

Warszawa 2020/04/01

Joanna Mikołajczyk

Time, 2019

Warszawa 2020/04/01

Drzemka, 2020

Warszawa 2020/04/01

Sol3, 2020

Warszawa 2020/04/01

Joanna Jamielucha

Jeleń, 2020

Warszawa 2020/04/01

Kamil Jakuza Jaczyński

Warszawa 2020/04/01

Zapach kobiety, 2019

Warszawa 2020/04/01

A może morze, 2019

Warszawa 2020/04/01

Warszawa 2020/04/01

POZYCJA WYCOFANA

Warszawa 2020/04/01

Warszawa 2020/04/01

Warszawa 2020/04/01

Powiew z gór, 2020

Warszawa 2020/04/01

Homo Erectus, 2020

Warszawa 2020/04/01

Malwina Puszcz

#F07241, 2020

Warszawa 2020/04/01

Horyzont zdarzeń, 2020

Warszawa 2020/04/01

Warszawa 2020/04/01

Kotek, 2020

Warszawa 2020/04/01

Letni spacer, 2020

Warszawa 2020/04/01

Małgorzata Żwikiewicz

Małpiszony, 2018

Warszawa 2020/04/01

Zielony, 2020

Warszawa 2020/04/01

Marcelina Siwiec

Colargol, 2020

Warszawa 2020/04/01

Difficult Stages, 2020

Warszawa 2020/04/01

Aleksandra Adamczak

W zgodzie z naturą

Warszawa 2020/04/01

City lights 3, 2020

Warszawa 2020/04/01

Marola Świgulska

Warszawa 2020/04/01

Big City Lullaby, 2020

Warszawa 2020/04/01

Małgorzata Pastuszek

Impresje wymiaru, 2020

Warszawa 2020/04/01

Szary, 2020

Warszawa 2020/04/01

Lift system, 2020

Warszawa 2020/04/01

Anna Stanisz

Amun, 2020

Warszawa 2020/04/01

Chmury, 2019

Warszawa 2020/04/01

Jakub Smolaga

Conjunctivitis, 2020

Warszawa 2020/04/01

Miejska brama, 2019

Warszawa 2020/04/01

Jakub Syrkowski

Impresja I, 2020

Warszawa 2020/04/01

Szymon Poloczek

Podwórko, 2020

Warszawa 2020/04/01

Warszawa 2020/04/01

Bez tytułu 51, 2020

Warszawa 2020/04/01

180118, 2018

Warszawa 2020/04/01

Painting composition, 2016

Warszawa 2020/04/01

Aurelia Zabawa

Mickey Mouse 002, 2020

Warszawa 2020/04/01

Pejzaż 1, 2018

Warszawa 2020/04/01

Malina Wieczorek

Akt, 2014

Warszawa 2020/04/01

Okno, 2020

Warszawa 2020/04/01

Warszawa 2020/04/01

Gadająca głowa, 2019

Warszawa 2020/04/01

Zbieg okoliczności, 2020

Warszawa 2020/04/01

Bartłomiej Baranowski

Warszawa 2020/04/01

Konstantin Płotnikow

Celestial Ocean, 2019

Warszawa 2020/04/01

Vicki Mickiewicz

Wodospad Szczęścia, 2019

Warszawa 2020/04/01

Małgorzata Korenkiewicz

Syrena, 2000

Warszawa 2020/04/01

Madragoa, dyptyk, 2020

Warszawa 2020/04/01

Jan Bembenista

Poza akwarium, 2020

Warszawa 2020/04/01

Stella Myśli, 2019

Warszawa 2020/04/01

Martwa natura, 2019

Warszawa 2020/04/01

Paweł Świątek

Lutry II, 2020

Warszawa 2020/04/01

Jakub Jaszewski

Warszawa 2020/04/01

Marcin Kabat

Warszawa 2020/04/01

Syrenka, 2019

Warszawa 2020/04/01

Rośliny, 2020

Warszawa 2020/04/01

Zagadka, 2020

Limit ceny