34. Aukcja Sztuki Młodej – 26 lutego 2020 r., godz. 19.30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 34. Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się w Pragalerii 26 lutego (środa) 2020 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 13 lutego 2020 r. Zapraszamy także na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także porozmawiać o sztuce, inwestowaniu lub strategii budowania kolekcji. Odbędzie się on w sobotę poprzedzającą licytację, czyli 22 lutego 2020 r. W showroomową sobotę, galeria będzie czynna w godzinach 12.00-19.00.

Londyn, 2019

olej, akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.: Porada 2019

Krowa Ankole-Watussi

ceramika tlenkowa, 36 x 29 x 22 cm, sygnowana i numerowana od spodu

Grzegorz Czechowski

Kacyk, 2020

olej, płótno, 90 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Aleksandra Adamczak

Miasto kotów, 2019

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. l.d.:

Mleko się rozlało, 2020

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: M. Rukszan I.2020 r.

Recykling szkicu. Żółty 2, 2015

olej, płótno naklejone na płytę, 100 x 90 cm (oprawa: 106x96 cm), sygn. na odwrocie

Nataliia Karpinskaya

June, 2019

olej, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Koń rudy, 2019

ceramika szkliwiona, 34 x 24 x 19 cm, sygn. na spodzie

Będę tutaj, 2019

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

04-2, 2019

olej, grafit, ołówek, kredka, płótno, 110 x 120 cm, sygn. p. d.

Iwona Birenbaum

Burgund, 2020

akryl, płótno, 73 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Bułka z solą, 2019

olej, płótno, 30 x 30 cm, sygn. p.d.: 'SKurpiewski'

Malwina Puszcz

#FAE48C, 2020

akryl, płótno, 50 x 50 cm,sygn. na odwrocie

Aleksandra Lacheta

Labrador, 2019

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: A.L.

Frenezja, 2019

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: KJRP 19

Nienazywalne, 2020

technika mieszana, płótno, 65 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Anna Piotrowiak

Panna Cotta, 2019

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: A. Piotrowiak

Joanna Jamielucha

Sen w świetle zorzy polarnej, 2020

akryl na płótnie, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

006. Anthurium, 2018

akryl, płótno, 51 x 70 cm, sygn. p.d.: No Name 2018

Cena wywoławcza: 500

A chodź bedziemy królem...?, 2020

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. l.d.: M. Stern

Alexander Sorokin

Skała, 2019

olej, płyta, 60 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Fridali z jeżem, 2019

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. PD2019

Małgorzata Pastuszek

Plażowanie arbuza, 2019

olej, płótno, 70 x 80 cm, sygn. p.d.: Pastuszek

Jakub Jaszewski

Tank, z cyklu: "Post-apo", 2010

linoryt, papier Fabriano Palatina 100g, 1/10, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: Jaszewski 2010

Konstantyn Płotnikow

The Swimmer, 2019

olej, płótno, 60 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Żółto-niebieskie czaszki, 2016-2017

akryl, płyta, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: Hanna Rozpara

Noc, 2020

olej, płótno, 30 x 24 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Lamplighter, 2020

technika mieszana (masa strukturalna, farba lateksowa), płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Bartłomiej Baranowski

akryl, kolaż 3D, płótno, 80 x 40 cm, sygn. p.g.: Baranowski 18

Odcienie lata, 2020

Piotr Bubak

Konfuzja 5, 2019

akwarela, papier, 33 x 24 cm, sygn. p.d.: Piotr Bubak 2019

Bez tytułu 15, 2019

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

The Taste of Ambrosia, 2019

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 128 x 75 cm, sygn. p.d.: RP'19

Kuszenie Ewy, 2020

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: IDuda 2020

Cena wywoławcza: 500

Wyścigi, 2020

olej, płótno, 90 x 80 cm, sygn. l.d.: monogramem oraz na odwrocie

Pole rzepakowe, 2017

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: HorHol 17

IN8, z cyklu: "Inzynieria Duszy", 2019

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. l.d.: ENaj oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Tomasz Kozłowski

Chillout, 2012

olej, płótno, 73 x 91 cm, sygn. na odwrocie

Janusz Lewandowski

Kwiaty

akryl, płyta, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Sikoreczka, 2020

olej, akryl, płótno, 100 x 50 cm, sygn. l.d.: J. Misztal 2020

Rzeka tajemnic, 2020

technika mieszana (akryl, gesso), płótno, 100 x 90 cm, sygn. p.d.: Luiza Los P. '20

Cena wywoławcza: 500

Marcelina Siwiec

El Mariachi Gringo, 2019

olej, płótno, 110 x 130 cm, sygn. na odwrocie

Małgorzata Frącek

W poszukiwaniu jesiennych barw, 2019

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Małgorzata Frącek

Cena wywoławcza: 500

Poranek przy kawie, 2019

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 500

Tańczący, 2019

aluminium patynowane na czarne, podstawa biały marmur grecki, wys. ok. 32,5 cm, sygn. na łydce postaci: Mazurek

Karolina Ratajczyk

olej, płótno, 73 x 100 cm, sygn. p.d.: KARAT

Jan Bembenista

Weneckie klimaty, 2020

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Jan Bembenista 2020

Tajemnica, 2019

akryl, technika własna, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

City lights, 2020

Joanna Mikołajczyk

Suffering, 2015

olej, płótno, 60 x 120 cm, sygn. p.d.: JM 2015

Człowiek może wszystko, 2019

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: N. Sitnikova

Cena wywoławcza: 500

Celina Reiss-Litke

Na spacerze, 2004

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Celina Litke 2004

Cena wywoławcza: 500

Depresso, 2019

olej, płótno, 40 x 30 cm, sygn. p.d.: E.M. 2019 r.

Cena wywoławcza: 500

Spokój nad miedzianą rzeką, 2020

akryl, szlagmetal, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska Senna 2020

Fajrant, 2020

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. l.d.: Nogaj

Szymon Poloczek

Natura, 2019

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Marcin Surtyk

Strażnik złotego jabłka, 2019

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Ikar na Sycylii, 2020

olej, płótno, 60 x 110 cm, sygn. p.d.: M.Kurek

Cena wywoławcza: 500

Crepusculum purpura, 2020

akryl, płótno, 100x150 cm, sygn. na odwrocie

Ecce Homo II, 2020

aluminium polerowane, marmur, wys. 27,5 cm, sygn. na udach

Anna Piórek

Ciepły mróz, 2019

akryl, płótno, 40 x 30 cm, sygn. l.d.: Anna Piórek 19

Subskrybuj, 2020

akryl, płótno, 100 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Droga, 2018

olej, płótno, 27 x 40,5 cm, sygn. na odwrocie

Światy równoległe, dyptyk, 2020

akryl, płótno, 2 x 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

olej, płótno, 40 x 50 cm, sygn. l.d.: W. Piekarski 2019

Milczenie Adama, 2020

technika mieszana (olej, szlagmetal), płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Garden, 2014

olej, płótno, 50 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Paweł Świątek

Mai Chau, 2019

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Niepewność, z cyklu: "Uczucia", 2020

olej, akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Świątynia, 2019

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn.p.d.: A Fronczak 19

Rodzina, 2019

akryl, płótno, 110 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Michał Gawroński

Lighthouse, 2020

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Yulia Gurzhiyants

Wszystkie kolory Paryża, 2019

olej, płyta, 40 x 30 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Rafał Zbrzeżny

Marynistyka

olej, płótno, 50 x 60 cm, niesygnowany

Cena wywoławcza: 500

Jakub Syrkowski

Space XXII, 2019

akryl, płótno, 70 x 160 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa 2020/02/26

Londyn, 2019

Warszawa 2020/02/26

Krowa Ankole-Watussi

Warszawa 2020/02/26

Grzegorz Czechowski

Kacyk, 2020

Warszawa 2020/02/26

Aleksandra Adamczak

Miasto kotów, 2019

Warszawa 2020/02/26

Mleko się rozlało, 2020

Warszawa 2020/02/26

Warszawa 2020/02/26

Nataliia Karpinskaya

June, 2019

Warszawa 2020/02/26

Koń rudy, 2019

Warszawa 2020/02/26

Będę tutaj, 2019

Warszawa 2020/02/26

04-2, 2019

Warszawa 2020/02/26

Iwona Birenbaum

Burgund, 2020

Warszawa 2020/02/26

Bułka z solą, 2019

Warszawa 2020/02/26

Malwina Puszcz

#FAE48C, 2020

Warszawa 2020/02/26

Aleksandra Lacheta

Labrador, 2019

Warszawa 2020/02/26

Frenezja, 2019

Warszawa 2020/02/26

Nienazywalne, 2020

Warszawa 2020/02/26

Anna Piotrowiak

Panna Cotta, 2019

Warszawa 2020/02/26

Joanna Jamielucha

Warszawa 2020/02/26

006. Anthurium, 2018

Warszawa 2020/02/26

Warszawa 2020/02/26

Alexander Sorokin

Skała, 2019

Warszawa 2020/02/26

Fridali z jeżem, 2019

Warszawa 2020/02/26

Małgorzata Pastuszek

Plażowanie arbuza, 2019

Warszawa 2020/02/26

Jakub Jaszewski

Warszawa 2020/02/26

Konstantyn Płotnikow

The Swimmer, 2019

Warszawa 2020/02/26

Warszawa 2020/02/26

Noc, 2020

Warszawa 2020/02/26

Lamplighter, 2020

Warszawa 2020/02/26

Bartłomiej Baranowski

Warszawa 2020/02/26

Odcienie lata, 2020

Warszawa 2020/02/26

Piotr Bubak

Konfuzja 5, 2019

Warszawa 2020/02/26

Bez tytułu 15, 2019

Warszawa 2020/02/26

The Taste of Ambrosia, 2019

Warszawa 2020/02/26

Kuszenie Ewy, 2020

Warszawa 2020/02/26

Wyścigi, 2020

Warszawa 2020/02/26

Pole rzepakowe, 2017

Warszawa 2020/02/26

Warszawa 2020/02/26

Tomasz Kozłowski

Chillout, 2012

Warszawa 2020/02/26

Janusz Lewandowski

Kwiaty

Warszawa 2020/02/26

Sikoreczka, 2020

Warszawa 2020/02/26

Rzeka tajemnic, 2020

Warszawa 2020/02/26

Marcelina Siwiec

El Mariachi Gringo, 2019

Warszawa 2020/02/26

Małgorzata Frącek

Warszawa 2020/02/26

Poranek przy kawie, 2019

Warszawa 2020/02/26

Tańczący, 2019

Warszawa 2020/02/26

Karolina Ratajczyk

Warszawa 2020/02/26

Jan Bembenista

Weneckie klimaty, 2020

Warszawa 2020/02/26

Tajemnica, 2019

Warszawa 2020/02/26

City lights, 2020

Warszawa 2020/02/26

Joanna Mikołajczyk

Suffering, 2015

Warszawa 2020/02/26

Człowiek może wszystko, 2019

Warszawa 2020/02/26

Celina Reiss-Litke

Na spacerze, 2004

Warszawa 2020/02/26

Depresso, 2019

Warszawa 2020/02/26

Warszawa 2020/02/26

Fajrant, 2020

Warszawa 2020/02/26

Szymon Poloczek

Natura, 2019

Warszawa 2020/02/26

Marcin Surtyk

Strażnik złotego jabłka, 2019

Warszawa 2020/02/26

Ikar na Sycylii, 2020

Warszawa 2020/02/26

Crepusculum purpura, 2020

Warszawa 2020/02/26

Ecce Homo II, 2020

Warszawa 2020/02/26

Anna Piórek

Ciepły mróz, 2019

Warszawa 2020/02/26

Subskrybuj, 2020

Warszawa 2020/02/26

Droga, 2018

Warszawa 2020/02/26

Warszawa 2020/02/26

Warszawa 2020/02/26

Milczenie Adama, 2020

Warszawa 2020/02/26

Garden, 2014

Warszawa 2020/02/26

Paweł Świątek

Mai Chau, 2019

Warszawa 2020/02/26

Warszawa 2020/02/26

Świątynia, 2019

Warszawa 2020/02/26

Rodzina, 2019

Warszawa 2020/02/26

Michał Gawroński

Lighthouse, 2020

Warszawa 2020/02/26

Yulia Gurzhiyants

Wszystkie kolory Paryża, 2019

Warszawa 2020/02/26

Rafał Zbrzeżny

Marynistyka

Warszawa 2020/02/26

Jakub Syrkowski

Space XXII, 2019

Limit ceny