33. Aukcja Młoda – 22 stycznia 2020 r., godz. 19.30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 33. Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się w Pragalerii 22 stycznia (środa) 2020 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 15 stycznia 2020 r. Zapraszamy także na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także porozmawiać o sztuce, inwestowaniu lub strategii budowania kolekcji. Odbędzie się on w sobotę poprzedzającą licytację, czyli 18 stycznia 2020 r. W showroomową sobotę , galeria będzie czynna w godzinach 12.00-19.00.

Julija Dunko

Ferie zimowe, 2017

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. l.d.: DJulija

Zebra

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. AL

Pierwsze takty czasem pierzchają jak sny, 2019

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: M. Dałek 2019

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Contour, 2019

technika mieszana, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Jednorożec, z serii Fantastyczne Zwierzęta, 2020

ceramika szkliwiona i złocona, zdobiona naszkliwnie, 36 x 29 x 15 cm, sygn. na spodzie

Tęczowa Frida, 2019

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: PD 2019

Monika Malewska

Szkielet małpy z kwiatami Amarylisu, z serii Drzewo Życia, 2018

olej, płótno, 91 x 106 cm, sygn. na odwrocie

Strawberry cake, 2019

olej, płótno, 22 x 27 cm, sygn. p.d.

81. Lilie 2, 2019

akryl, płótno, 81 x 65 cm, sygn. p.d.: No Name 2019

Koliber, 2019

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: J. Misztal 2019

Malwina Puszcz (ur. 1992)

#5DCFC9, 2019

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

R' 081119, 2019

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Źródło II, 2019

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Hanna Rozpara

Nostalgia za utraconym rajem - Pompeje, 2020

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: M. Kurek

Mały krok, 2019

olej, płótno, 80 x 90 cm, sygn. l.d.: monogramem

Mariusz Robert Drabarek (ur. 1969)

Warszawa, 2019

olej, płótno, 50 x 61 cm, sygn. p.d.:

Cena wywoławcza: 500

Jarosław Cikuj

bez tytułu, 2019

akryl, płótno, 120 x 60 cm, sygn. l.d.: Cikuj

Cena wywoławcza: 500

Marszand, 2019

akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Ciężarna w błękicie, 2019 r

ceramika szkliwiona , 55 x 35 x 40 cm, sygn. na spodzie

Konstantyn Płotnikow

Where the Moon see dreams, 2019

olej, płótno, 61 x 46 cm, sygn. p.d.

Miasto 55, 2019

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Chwila, 2019

akryl, olej, płótno, 115 x 75 cm, sygn. p.d.: Porada 2019

Riksza, 2020

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. l.d.: Nogaj

Polowanie na ćmy, 2020

olej, złocenie, płótno, 30 x 24 cm, sygn. na odwrocie

Akt, 2019

aluminium patynowane na czarno, podstawa: marmur grecki, wys. 32 cm, sygn. na odwrocie

Olena Horhol (ur. 1994)

Flowering XIII, 2019

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: HorHol 19

Jan Bembenista

Kura Tekla, 2019

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.

Recykling szkicu. Pomarańczowy 3, 2015

olej, płótno naklejone na płytę, 100 x 90 cm (oprawa: 106 x 96 cm), sygn. na odwrocie

Piotr Gola (ur. 1985)

Dźwigając niemożliwe, 2018

olej, wydruk cyfrowy, płótno, 50 x 140 cm, sygnowany p.d.: P.Gola oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Cykady, 2019

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 140 cm, sygn, na odwrocie

Anna Piórek

Park w Bagnie, 2018

olej, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Barwne historie III, 2019

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: M. Rakoczy 2019

Cena wywoławcza: 500

Jakub Jaszewski (ur. 1986)

Lake, z cyklu Post-apo, 2011

linoryt, papier Fabriano Palatina 100g, 1/10, 68 x 98 cm (kompozycja), 70 x 100 cm (arkusz), sygn. p.d.

Celina Reiss-Litke

Pejzaż z makami, 2019

olej, płótno, 54 x 73 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Michał Gawroński

Tytani, 2019

olej, płótno, 90 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Domnika Radomska

Jestem tutaj, 2019

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Mateusz Drawa

Zmierzch, 2020

olej, płyta, 56 x 56 cm, sygn. p.d.: M.D. 20

Cena wywoławcza: 500

Yacht racing, 2019

akryl, gesso, płótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d.: Luiza Los-P. 19

Introwersja, 2019

akryl, płótno 3D, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Biegnący Ares, 2020

brąz patynowany, podstawa: marmur, 1/1, wys. ok. 37 cm, sygn. na udzie: S. Caban

Muzy, 2019

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: IDuda 2019

Julia Kubica

Marek (z cyklu Misteria), 2019

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Julia Kubica '19

Cena wywoławcza: 500

Luminance XL, 2019

akryl, płótno, 150 x 150 cm, sygn. na odwrocie

Under construction, 2019

olej, płyta, 88 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Oceany, 2019

olej, płótno, 140 x 100 cm, sygn. p.d.: Julia Reiter

Incepcja 6, 2019

akryl, technika własna, płótno, 90 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Ilona Krzyżanowska

Avocado, 2019

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie nalepką autorską

Cena wywoławcza: 500

Kraina melancholii, 2019

akryl, szlagmetal, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska

Szymon Poloczek (ur. 1994)

Moje miejsce, 2019

olej, płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie

technika mieszana, płótno, 70 x 90 cm, sygn. p.d.

Remains from nature, 2018

olej, płótno, 30 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Hype

technika mieszana (akryl, tusz, marker olejowy), płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Torpoint, 2020

akryl, szpachla, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Wieża Babel, 2019

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Martwa natura, 2019

olej, płótno, 28x 35 cm, sygn. l.g.: W.Piekarski 2019

Małgorzata Pastuszek

Impresje morskie, 2019

olej, płótno, 60 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Świat wielkich możliwości, 2019

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Sitnikova

Beata Gaudy

Pejzaż górski 1, 2017

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Untold word, 2019

technika mieszana (masa strukturalna, farba lateksowa), płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Nad rzeką..., 2019

akryl, płótno, 60 x 90 cm, sygn. p.d.: A. Fronczak 19

Alexander Sorokin

Bez tytułu, 2016

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Warszawa 2020/01/22

Julija Dunko

Ferie zimowe, 2017

Warszawa 2020/01/22

Zebra

Warszawa 2020/01/22

Warszawa 2020/01/22

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Contour, 2019

Warszawa 2020/01/22

Warszawa 2020/01/22

Tęczowa Frida, 2019

Warszawa 2020/01/22

Monika Malewska

Warszawa 2020/01/22

Strawberry cake, 2019

Warszawa 2020/01/22

81. Lilie 2, 2019

Warszawa 2020/01/22

Koliber, 2019

Warszawa 2020/01/22

Malwina Puszcz (ur. 1992)

#5DCFC9, 2019

Warszawa 2020/01/22

R' 081119, 2019

Warszawa 2020/01/22

Źródło II, 2019

Warszawa 2020/01/22

Warszawa 2020/01/22

Mały krok, 2019

Warszawa 2020/01/22

Warszawa, 2019

Warszawa 2020/01/22

Jarosław Cikuj

bez tytułu, 2019

Warszawa 2020/01/22

Marszand, 2019

Warszawa 2020/01/22

Ciężarna w błękicie, 2019 r

Warszawa 2020/01/22

Konstantyn Płotnikow

Warszawa 2020/01/22

Miasto 55, 2019

Warszawa 2020/01/22

Chwila, 2019

Warszawa 2020/01/22

Riksza, 2020

Warszawa 2020/01/22

Polowanie na ćmy, 2020

Warszawa 2020/01/22

Akt, 2019

Warszawa 2020/01/22

Olena Horhol (ur. 1994)

Flowering XIII, 2019

Warszawa 2020/01/22

Jan Bembenista

Kura Tekla, 2019

Warszawa 2020/01/22

Warszawa 2020/01/22

Piotr Gola (ur. 1985)

Dźwigając niemożliwe, 2018

Warszawa 2020/01/22

Cykady, 2019

Warszawa 2020/01/22

Anna Piórek

Park w Bagnie, 2018

Warszawa 2020/01/22

Barwne historie III, 2019

Warszawa 2020/01/22

Jakub Jaszewski (ur. 1986)

Lake, z cyklu Post-apo, 2011

Warszawa 2020/01/22

Celina Reiss-Litke

Pejzaż z makami, 2019

Warszawa 2020/01/22

Michał Gawroński

Tytani, 2019

Warszawa 2020/01/22

Domnika Radomska

Jestem tutaj, 2019

Warszawa 2020/01/22

Mateusz Drawa

Zmierzch, 2020

Warszawa 2020/01/22

Yacht racing, 2019

Warszawa 2020/01/22

Introwersja, 2019

Warszawa 2020/01/22

Biegnący Ares, 2020

Warszawa 2020/01/22

Muzy, 2019

Warszawa 2020/01/22

Julia Kubica

Warszawa 2020/01/22

Luminance XL, 2019

Warszawa 2020/01/22

Under construction, 2019

Warszawa 2020/01/22

Oceany, 2019

Warszawa 2020/01/22

Incepcja 6, 2019

Warszawa 2020/01/22

Ilona Krzyżanowska

Avocado, 2019

Warszawa 2020/01/22

Kraina melancholii, 2019

Warszawa 2020/01/22

Szymon Poloczek (ur. 1994)

Moje miejsce, 2019

Warszawa 2020/01/22

Warszawa 2020/01/22

Remains from nature, 2018

Warszawa 2020/01/22

Hype

Warszawa 2020/01/22

Torpoint, 2020

Warszawa 2020/01/22

Wieża Babel, 2019

Warszawa 2020/01/22

Martwa natura, 2019

Warszawa 2020/01/22

Małgorzata Pastuszek

Impresje morskie, 2019

Warszawa 2020/01/22

Warszawa 2020/01/22

Beata Gaudy

Pejzaż górski 1, 2017

Warszawa 2020/01/22

Untold word, 2019

Warszawa 2020/01/22

Nad rzeką..., 2019

Warszawa 2020/01/22

Alexander Sorokin

Bez tytułu, 2016

    Limit ceny