32. Aukcja Sztuki Młodej – 13 listopada 2019 r., godz. 19.30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 32. Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się w Pragalerii 13 listopada (środa) 2019 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 5 listopada 2019 r. Zapraszamy także na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także porozmawiać o sztuce, inwestowaniu lub strategii budowania kolekcji. Odbędzie się on w sobotę poprzedzającą licytację, czyli 9 listopada 2019 r. W showroomową sobotę , galeria będzie czynna w godzinach 12.00-19.00.

Ponad obłokami, 2019

olej, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.

Mały Goryl, z serii Safari, 2019

ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, 26 x 25 x 18 cm, sygnowany i numerowany od spodu

Wojciech Pawlak

Lake, 2015

Noce i dnie, 2019

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. l.d.: ASiuda 2019

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Niepewna ta blikość, tajemnicza i ekscytująca, 2019

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: M. Dałek 2019

Koń złoty, 2018

ceramika, 35 x 10 x 22 cm, sygn. na spodzie

Brown glass bottle, 2019

olej, płótno, 33 x 24 cm, sygn. p.d.: Sz Kurpiewski

Julija Dunko

Elegancka lilia, 2019

olej, płótno, 80 x 55 cm, sygn. p.d.: DJ

Cena wywoławcza: 500

Ewelina Straszewicz

Please, make him fly away!, 2019

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Estrasz'19

Marcin Kabat

olej, płótno, 100 x 150 cm, sygn. na odwrocie

Mateusz Dolatowski

Dreamy, 2019

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Mateusz Dolatowski 2019

Już nie oszukasz, 2019

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: DR oraz na odwrocie

Do domu już nie zdążę, 2019

akryl, szpachla, płótno, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: M. Rukszan, X.2019 r. oraz na odwrocie

Esencja, 2019

akryl, technika mieszana, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

olej, płyta, śr. 40 cm, sygn. na odwrocie (praca inspirowana postacią graną przez Joaquina Phoenixa w filmie "Joker" z 2019 roku)

Recykling szkicu. Pomarańczowy 1, 2015

olej, płótno naklejone na płytę, 100 x 90 cm (oprawa: 106 x 96 cm), sygn. na odwrocie

Mateusz Krasoń

Solina, dyptyk, 2019

olej, płótno, 2 x 30 x 80 cm, sygn. na odwrocie nalepką autorską

Sen, 2019

olej, płótno, 81 x 100 cm, sygn. p.d.: PD2019

EKI 1408, z cyklu "Nie tak odległe", 2019

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: Różyc 2019

Nature exhibition, 2015

olej, płótno, 55 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

R' 111019, 2019

akryl, płótno, 40 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Grupa Artme

Lot, 2019

akryl, płótno, 90 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Klaudia Funkiewicz

Un homme et une femme II, 2019

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Konstantyn Płotnikow

Pokusa, 2019

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: (podpis) oraz na odwrocie

Aneta Olszewska-Kołodziejska

Miejska uliczka w fioletach, 2019

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.: Aneta Olszewska-K. 2019

Cena wywoławcza: 500

Na farmie, 2019

akryl, płótno, 100 x 130 cm, sygn. na odwrocie

Eter, 2019

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2019

Cena wywoławcza: 500

Danuta Wójcik

Wiosna, 2017

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Biegacz, 2019

brąz patynowany i malowany, granit, wys. 31 cm, sygn. na odwrocie

Kamila Bednarska

Woda II, 2019

technika mieszana (druk płaski na papierze japońskim, algrafia, akryl), płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Akwarium, 2018

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: HorHol 18

Góra w Skowronnie, 2007

olej, płótno, 40 x 50 cm, sygn. p.d. Andrzej Kozera 2007

Cena wywoławcza: 500

Crazy Vibes, 2019

technika własna, płótno, 100 x 140 cm, sygnowany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

In the Garden of Abundance, 2019

technika własna (akryl, szlagmetal), płótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d.: RP '19 oraz na odwrocie

Icewind, 2019

technika własna (mieszana - masa strukturalna, farba lateksowa), płótno, 120 x 90 cm, sygn. na odwrocie

82. Orchidea 2, 2019

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: No Name 2019

I want you, 2019

akryl, olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Porada 2019

Bilet w jedną stronę, z cyklu Przyjaciele, 2019

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: IDuda 2019

02-12-03, 2018

olej, marker, ołówek, kredka, płótno, 116 x 89 cm, sygn. l. d.

Nadmorskie opowieści II, 2019

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: M. Rakoczy 2019

Regaty, 2019

technika mieszana (akryl, gesso), płótno, 70 x 90 cm, sygn. p.d.: Luiza Los P.

Olga Rojek

Say something, 2019

olej, płótno, 100 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Ławica, 2019

Hiszpańska noc, 2019

olej, płótno, 87 x 116 cm, sygn. p.d.: Julia Reiter

Wojciech Wrocławski

Sunset nad Odrą, 2019

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Kot, 2019

olej, płótno, 30 x 24 cm, sygn. na odwrocie

Ptaki, 2019

Parawan, 2017

olej, płótno, 80 x 120 cm, sygn. l.d.: Krężlak

Horyzont lata, 2019

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 110 x 110 cm, sygn. p.d.: A.Kappa

Pewność, 2019

technika własna, akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Najbardziej słoneczna wyspa Caravaggia - Valletta na Malcie, 2019

olej, płótno, 70 x 120 cm, sygn.p.d.: M. Kurek

Lawendowe zacisze, 2019

akryl, szlagmetal, technika własna, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska

IN6, z cyklu: "Inżynieria duszy", 2019

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: ENaj

Beta Bear model Love, 2018

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, platynowana, 15 x 10 x 23 cm, od spodu logo autora i numeracja: 51/2018.

Cena wywoławcza: 500

Yulia Gurzhiyants

Zbiory miłości, 2019

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500

BT5-19, 2019

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Małgorzata Adamczak

Memories from Fiji, 2017

akryl, olej, płótno, 90 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Kompozycja, z cyklu Wyspy, 2019

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: GKilzBar 2019

Nadbrzeżne miasto, 2019

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: A. Fronczak

Anna Piórek

Spełnienie, 2019

technika własna, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: Anna Piórek 19, na odwrocie łata

Cena wywoławcza: 500

Małgorzata Pastuszek

Bałtyk

olej, płótno, 60 x 120 cm, sygn. l.d.:

Wewnętrzne rozważania, 2016

wydruk cyfrowy, olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.: P.Gola

Scooping the existence, 2019

akryl, żywica epoksydowa, płótno, 110 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Luminance XVIII, 2019

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Jakub Jaszewski

Firewall Mono, 2018

linoryt, papier Fabriano 5, 280g, egzemplarz unikatowy, wykonany techniką "na kliszę traconą", 54,5 x 97 cm (kompozycja), 70 x 100 cm (arkusz), sygn. l.d.: Jakub Jaszewski '18 oraz pieczęcią autorską

Marta Najmowicz

Las, sen na jawie, 2018

technika mieszana, akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

W moich pięciu palcach jest po środku prawda, 2016

akryl, płyta, 91 x 61 cm, sygn. na odwrocie

Marta Wawrzak-Szczawińska

Gamer, 2019

akryl, technika mieszana (fluid art), płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Tors, 2017

brąz patynowany, podstawa biały marmur, wys. 24,5, sygn.

Cena wywoławcza: 500

Weronika Sobik

Zielone bagna, 2018

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie: WSobik'18

Cena wywoławcza: 500

Piotr Mariusz Urbaniak

Dach nad głową, 2004

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. u dołu

Cena wywoławcza: 500

Paweł Świątek

Brzeg, 2019

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Małgorzata Żwikiewicz

Cześć, 2019

technika mieszana (kolaż, gwasz, akryl, tusz kreślarski, papier, brokat, folia)płyta drewnopodobna, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Małgorzata Frącek

Maki, 2019

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Grzegorz Walter

Gorączka sobotniej nocy, 2019

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: G. Walter 2019

Warszawa 2019/11/13

Ponad obłokami, 2019

Warszawa 2019/11/13

Warszawa 2019/11/13

Wojciech Pawlak

Lake, 2015

Warszawa 2019/11/13

Noce i dnie, 2019

Warszawa 2019/11/13

Warszawa 2019/11/13

Warszawa 2019/11/13

Koń złoty, 2018

Warszawa 2019/11/13

Brown glass bottle, 2019

Warszawa 2019/11/13

Julija Dunko

Elegancka lilia, 2019

Warszawa 2019/11/13

Ewelina Straszewicz

Warszawa 2019/11/13

Marcin Kabat

Warszawa 2019/11/13

Mateusz Dolatowski

Dreamy, 2019

Warszawa 2019/11/13

Już nie oszukasz, 2019

Warszawa 2019/11/13

Do domu już nie zdążę, 2019

Warszawa 2019/11/13

Esencja, 2019

Warszawa 2019/11/13

Warszawa 2019/11/13

Warszawa 2019/11/13

Mateusz Krasoń

Solina, dyptyk, 2019

Warszawa 2019/11/13

Sen, 2019

Warszawa 2019/11/13

Warszawa 2019/11/13

Nature exhibition, 2015

Warszawa 2019/11/13

R' 111019, 2019

Warszawa 2019/11/13

Grupa Artme

Lot, 2019

Warszawa 2019/11/13

Klaudia Funkiewicz

Warszawa 2019/11/13

Konstantyn Płotnikow

Pokusa, 2019

Warszawa 2019/11/13

Aneta Olszewska-Kołodziejska

Warszawa 2019/11/13

Na farmie, 2019

Warszawa 2019/11/13

Eter, 2019

Warszawa 2019/11/13

Danuta Wójcik

Wiosna, 2017

Warszawa 2019/11/13

Biegacz, 2019

Warszawa 2019/11/13

Kamila Bednarska

Woda II, 2019

Warszawa 2019/11/13

Akwarium, 2018

Warszawa 2019/11/13

Góra w Skowronnie, 2007

Warszawa 2019/11/13

Crazy Vibes, 2019

Warszawa 2019/11/13

Warszawa 2019/11/13

Icewind, 2019

Warszawa 2019/11/13

82. Orchidea 2, 2019

Warszawa 2019/11/13

I want you, 2019

Warszawa 2019/11/13

Warszawa 2019/11/13

02-12-03, 2018

Warszawa 2019/11/13

Nadmorskie opowieści II, 2019

Warszawa 2019/11/13

Regaty, 2019

Warszawa 2019/11/13

Olga Rojek

Say something, 2019

Warszawa 2019/11/13

Ławica, 2019

Warszawa 2019/11/13

Hiszpańska noc, 2019

Warszawa 2019/11/13

Wojciech Wrocławski

Sunset nad Odrą, 2019

Warszawa 2019/11/13

Kot, 2019

Warszawa 2019/11/13

Ptaki, 2019

Warszawa 2019/11/13

Parawan, 2017

Warszawa 2019/11/13

Horyzont lata, 2019

Warszawa 2019/11/13

Pewność, 2019

Warszawa 2019/11/13

Warszawa 2019/11/13

Lawendowe zacisze, 2019

Warszawa 2019/11/13

Warszawa 2019/11/13

Beta Bear model Love, 2018

Warszawa 2019/11/13

Yulia Gurzhiyants

Zbiory miłości, 2019

Warszawa 2019/11/13

BT5-19, 2019

Warszawa 2019/11/13

Małgorzata Adamczak

Memories from Fiji, 2017

Warszawa 2019/11/13

Warszawa 2019/11/13

Nadbrzeżne miasto, 2019

Warszawa 2019/11/13

Anna Piórek

Spełnienie, 2019

Warszawa 2019/11/13

Małgorzata Pastuszek

Bałtyk

Warszawa 2019/11/13

Wewnętrzne rozważania, 2016

Warszawa 2019/11/13

Scooping the existence, 2019

Warszawa 2019/11/13

Luminance XVIII, 2019

Warszawa 2019/11/13

Jakub Jaszewski

Firewall Mono, 2018

Warszawa 2019/11/13

Marta Najmowicz

Las, sen na jawie, 2018

Warszawa 2019/11/13

Warszawa 2019/11/13

Marta Wawrzak-Szczawińska

Gamer, 2019

Warszawa 2019/11/13

Tors, 2017

Warszawa 2019/11/13

Weronika Sobik

Zielone bagna, 2018

Warszawa 2019/11/13

Piotr Mariusz Urbaniak

Dach nad głową, 2004

Warszawa 2019/11/13

Paweł Świątek

Brzeg, 2019

Warszawa 2019/11/13

Małgorzata Żwikiewicz

Cześć, 2019

Warszawa 2019/11/13

Małgorzata Frącek

Maki, 2019

Warszawa 2019/11/13

Grzegorz Walter

Gorączka sobotniej nocy, 2019

Limit ceny