31. Aukcja Młoda – 9 października 2019 r., godz. 19.30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 31. Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się w Pragalerii 9 października (środa) 2019 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 4 października 2019 r. Zapraszamy także na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także porozmawiać o sztuce, inwestowaniu lub strategii budowania kolekcji. Odbędzie się on w sobotę poprzedzającą licytację czyli 5 października 2019 r. W showroomową sobotę , galeria będzie czynna w godzinach 12.00-19.00.

Julija Dunko

Blask słońca, 2018

olej, płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: DJulija

Jednorożec, z serii "Fantastyczne Zwierzęta", 2019

ceramika szkliwiona złocona, wymiary ok 42 x 29 x 15 cm, sygn. na spodzie

Metropolis. Rue de l'Université, 2019

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: Piotr Zawadzki

Mateusz Dolatowski

Forbidden dreams, 2019

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Mateusz Dolatowski 2019

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Zona, 2019

technika mieszana, płótno, 70 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Marta Achtabowska (ur. 1983)

Havaniero, 2019

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: M.Achtabowska

Beach boys surfing, 2018

olej, płótno, 110 x 90 cm, sygn. l.d.: PD 2018

Małgorzata Frącek

Maki, 2019

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Stefan Hańckowiak

Buka (idzie na randkę), 2019

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Popatrz... cisza, 2019

technika mieszana (akryl, olej, szlagmetal), płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Strong woman - dance, 2017

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

A Glass of milk, 2019

olej, płótno, 33 x 24 cm, sygn. p.d.: SzKurpiewski

Olena Horhol (ur. 1994)

Reflekcje, 2015

olej, płótno, 55 x 70 cm, sygn. p.d.

Łukasz Czernicki

P-51B (E. Horbaczewski), 2019

olej, płótno, 30 x 60 cm, sygn. l.d.: ŁC 2019

W podróży, 2019

olej, płótno, 80 x 90 cm, sygn. p.d.: P.A.

Bio 6, 2019

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: A.Dąbrowska 19

Cena wywoławcza: 500

Kompozycja marynistyczno - florystyczna, 2018

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: ENaj

Kobiecość, 2019

akryl, olej, płótno, 100 x 60 cm, sygn. l.d.: Porada 2019

Nigredo, 2019

aluminium patynowane, kamień, wys. ok. 42 cm, sygn. na boku i na rewersie: S. Caban

Jakub Jaszewski (ur. 1986)

Stacja Solaris, 2017

linoryt, papier Fabriano 5, 280g, E.A. 4, 67 x 98 cm (odcisk płyty), sygn. p.d.:Jaszewski '17

71. Mieczyk 1, 2019

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn.p.d.: No Name 2019

Cena wywoławcza: 500

Piotr Gola (ur. 1985)

Inside the toxic wheel, 2016

grafika cyfrowa (wydruk), olej, płótno, 100 x 110 cm, sygn. p.d.: P. Gola

Cena wywoławcza: 500

As The Forest Wakes, 2019

Przenikanie, 2019

olej, płótno, 140 x 100 cm, sygn. p.d.: Julia Reiter

Bez tytułu 5, 2019

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Nida, 2006

olej, płótno, 60 x 70 cm, sygn. l.d.: A.Kozera

Cena wywoławcza: 500

Przyjaciele II, 2019

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: IDuda 2019

Wojciech Pawlak

Inter, 2016

akryl, technika własna, płótno, 73 x 92 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Stoję w przerwie między światem a zabawą, 2019

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: M. Dałek 2019

W stronę słońca II, 2019

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: M. Rakoczy 19

Recykling szkicu.Pomarańczowy 2, 2015

olej, płótno naklejone na płytę, 100 x 90 cm (oprawa - 106 x 96 cm), sygn. na odwrocie

Poławiacze gwiazd, 2019

olej, płótno, 45 x 106 cm, sygn. na odwrocie

Bartosz Pszon

Samolot, 2019

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Trening idealnego nieposłuszeństwa, 2019

akryl, szpachla, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: M. Rukszan / IX.2019

Króliczki, 2014

olej, płótno, 30 x 21 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Bubak

Akt, 2019

technika mieszana (akryl, akwarela, ołówek), płótno, 65 x 50 cm, sygn. p.d.: Piotr Bubak 2019

Bez tytułu, dyptyk, 2019

akryl, płótno, 2 x 50 x 40 cm, sygn. na rancie oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Dorota Golińska

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Golińska 2019

Body Intaglio, 2017

intaglio, papier, 2/30, 100 x 70 cm, sygn. u dołu

Anna Witek

Wszystkie powroty, 2019

olej, akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Witek

Cena wywoławcza: 500

Sylwia Radziemska-Kądziela

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: 2019 Sylwia Radziemska-Kądziela

Cena wywoławcza: 500

olej, płyta, śr. 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Justyna Strąk

W ogrodzie I, 2019

akryl, płótno, 40 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Z okna, 2019

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.:

R, 2019

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Perła III, 2019

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2019

Magdalena Makowska

Ufo, 2019

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: M

Cena wywoławcza: 500

Friendship, 2019

technika mieszana (masa strukturalna, farba lateksowa), płótno, 120 x 150 cm, sygn. na odwrocie

Beta Bear, model Liczony, 2017

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, malowana naszkliwnie, 15 x 10 x 25 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny: 27/2017

Michał Głowacki

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Magdalena Kępka

akryl, płótno, 30 x 40 cm, sygn.l.d.: MKępka 2018

Terra Incognita, 2019

akryl, gesso, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Motyl, 2019

technika mieszana (akryl, spray, suchy pigment), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: HM 2019

Cena wywoławcza: 500

Luminance XIII, 2019

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Anna Zielińska

Atlas, 2017

aluminium, marmur karraryjski, wys. 26 cm, 2/3, sygn. na odwrocie: AZ

Ryszard Rabsztyn (ur. 1984)

Twierdza, 2019

akryl, emalia, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Moja wewnętrzna emigracja - Ragusa na Sycylii, 2019

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: M.Kurek oraz na odwrocie

Lawendowe wzgórze, 2019

akryl, szlagmetal, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska

Tancerka, 2018

brąz patynowany na czarno, biały marmur, wys. 29,7 cm, sygn. na nodze: Mazurek

Małgorzata Pastuszek

Błękitna fala, 2013

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Fragment 601, 2019

technika własna, płótno, 50 x 40 cm, sygn.p.d.: S.J.A.T.

Pielgrzym, 2019

olej, akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: F. Łoziński

Andrzej Filipowicz

Pozorna rzeczywistość III, 2019

akryl, technika własna, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Pani kierowniczko, czy ja palę? 2019

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Weronika Sobik (ur. 1988)

Powiew, 2019

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. l.d.: WSobik'19

Cena wywoławcza: 500

Synthetic landscape, 2016

olej, płótno, 85 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Regina Langner

Szuwary, 2019

akryl, deska, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Siła myśli, 2019

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Sitnikova

Przejście, 2019

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: A. Fronczak 19

Inside, 2019

technika własna, płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: Dobosz oraz na odwrocie

Sny wrześniowej nocy, 2018

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Warszawa 2019/10/09

Julija Dunko

Blask słońca, 2018

Warszawa 2019/10/09

Warszawa 2019/10/09

Warszawa 2019/10/09

Mateusz Dolatowski

Forbidden dreams, 2019

Warszawa 2019/10/09

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Zona, 2019

Warszawa 2019/10/09

Marta Achtabowska (ur. 1983)

Havaniero, 2019

Warszawa 2019/10/09

Beach boys surfing, 2018

Warszawa 2019/10/09

Małgorzata Frącek

Maki, 2019

Warszawa 2019/10/09

Stefan Hańckowiak

Buka (idzie na randkę), 2019

Warszawa 2019/10/09

Popatrz... cisza, 2019

Warszawa 2019/10/09

Strong woman - dance, 2017

Warszawa 2019/10/09

A Glass of milk, 2019

Warszawa 2019/10/09

Olena Horhol (ur. 1994)

Reflekcje, 2015

Warszawa 2019/10/09

Łukasz Czernicki

P-51B (E. Horbaczewski), 2019

Warszawa 2019/10/09

W podróży, 2019

Warszawa 2019/10/09

Bio 6, 2019

Warszawa 2019/10/09

Warszawa 2019/10/09

Warszawa 2019/10/09

Kobiecość, 2019

Warszawa 2019/10/09

Nigredo, 2019

Warszawa 2019/10/09

Jakub Jaszewski (ur. 1986)

Stacja Solaris, 2017

Warszawa 2019/10/09

71. Mieczyk 1, 2019

Warszawa 2019/10/09

Piotr Gola (ur. 1985)

Inside the toxic wheel, 2016

Warszawa 2019/10/09

As The Forest Wakes, 2019

Warszawa 2019/10/09

Przenikanie, 2019

Warszawa 2019/10/09

Bez tytułu 5, 2019

Warszawa 2019/10/09

Nida, 2006

Warszawa 2019/10/09

Przyjaciele II, 2019

Warszawa 2019/10/09

Wojciech Pawlak

Inter, 2016

Warszawa 2019/10/09

Warszawa 2019/10/09

W stronę słońca II, 2019

Warszawa 2019/10/09

Warszawa 2019/10/09

Poławiacze gwiazd, 2019

Warszawa 2019/10/09

Bartosz Pszon

Samolot, 2019

Warszawa 2019/10/09

Warszawa 2019/10/09

Króliczki, 2014

Warszawa 2019/10/09

Piotr Bubak

Akt, 2019

Warszawa 2019/10/09

Bez tytułu, dyptyk, 2019

Warszawa 2019/10/09

Dorota Golińska

Warszawa 2019/10/09

Body Intaglio, 2017

Warszawa 2019/10/09

Anna Witek

Wszystkie powroty, 2019

Warszawa 2019/10/09

Sylwia Radziemska-Kądziela

Warszawa 2019/10/09

Warszawa 2019/10/09

Justyna Strąk

W ogrodzie I, 2019

Warszawa 2019/10/09

Z okna, 2019

Warszawa 2019/10/09

R, 2019

Warszawa 2019/10/09

Perła III, 2019

Warszawa 2019/10/09

Magdalena Makowska

Ufo, 2019

Warszawa 2019/10/09

Friendship, 2019

Warszawa 2019/10/09

Warszawa 2019/10/09

Michał Głowacki

Warszawa 2019/10/09

Magdalena Kępka

Warszawa 2019/10/09

Terra Incognita, 2019

Warszawa 2019/10/09

Motyl, 2019

Warszawa 2019/10/09

Luminance XIII, 2019

Warszawa 2019/10/09

Anna Zielińska

Atlas, 2017

Warszawa 2019/10/09

Ryszard Rabsztyn (ur. 1984)

Twierdza, 2019

Warszawa 2019/10/09

Warszawa 2019/10/09

Lawendowe wzgórze, 2019

Warszawa 2019/10/09

Tancerka, 2018

Warszawa 2019/10/09

Małgorzata Pastuszek

Błękitna fala, 2013

Warszawa 2019/10/09

Fragment 601, 2019

Warszawa 2019/10/09

Pielgrzym, 2019

Warszawa 2019/10/09

Andrzej Filipowicz

Warszawa 2019/10/09

Warszawa 2019/10/09

Weronika Sobik (ur. 1988)

Powiew, 2019

Warszawa 2019/10/09

Synthetic landscape, 2016

Warszawa 2019/10/09

Regina Langner

Szuwary, 2019

Warszawa 2019/10/09

Siła myśli, 2019

Warszawa 2019/10/09

Przejście, 2019

Warszawa 2019/10/09

Inside, 2019

Warszawa 2019/10/09

Sny wrześniowej nocy, 2018

    Limit ceny