30. Aukcja Młoda– 11 września 2019 r., godz. 19.30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 30. Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się w Pragalerii 11 września (środa) 2019 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 4 września 2019 r. Zapraszamy także na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także porozmawiać o sztuce, inwestowaniu lub strategii budowania kolekcji. Odbędzie się on w sobotę poprzedzającą licytację czyli 7 września 2019 r. W showroomową sobotę , galeria będzie czynna w godzinach 12.00-19.00.

Ewelina Straszewicz

Is anybody out there?, 2019

olej, płótno, 81 x 60 cm, sygn. p.d.: ESTRASZ'19

Rekin, z serii Safari, 2019

ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, 38 cm x 15 cm x 19 cm, sygn. i numerowana na spodzie: nr 2/2019

Miasto na Kalderze II, 2019

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: Luiza Los.P. 19

Milena Brudkowska

akryl, płótno, śr. 70 cm, sygn. na odwrocie

Na brzegu, 2019

olej, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.: monogramem

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Margines, 2019

technika własna, płótno, 73 x 100,5 cm, sygn. na odwrocie

Magdalena Rytel-Skorek (ur. 1976)

Lato, 2019

akryl, złoto, papier, czerpany, 21 x 30 cm (w świetle passe-partout), 30 x 40 cm (oprawa), sygn. p.d.: Magdalena Rytel-Skorek 2019

Bez tytułu 14, 2019

akryl, złoto metalic, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Sweet bread, 2019

olej, płótno, 30 x 47 cm, sygn. p.d. Szymon Kurpiewski

Wyłączyłeś żelazko?, 2019

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. l.d.

Krab, 2019

ceramika szkliwiona, ok 24 x 16 x 7 cm, sygn. na odwrocie

Kamil Niewiński

Pocałunek, 2019

olej, szlagmetal, deska, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: Niewiński 2019

Kot w krainie czarów, 2019

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Justyna Strąk

W ogrodzie II, 2019

akryl, płótno, 40 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Robot sprzątający, 2019

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.

Zapach lata II, 2019

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: MRakoczy 2019

Grzegorz Walter

Protest, 2019

akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. p.d.

Róża, 2019

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Dali z kwiatami we włosach, 2019

olej, płótno, 110 x 90 cm, sygn. l.d.: PD 2019

Cena wywoławcza: 500

Metropolis. Rustle of summer morning., 2019

akryl, płótno, 90 x 140 cm, sygn. p.d.: Piotr Zawadzki

72. Magnolie 3, 2019

akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. l.d.: No Name 2019

Cena wywoławcza: 500

Kompozycja wertykalna, 2019

olej, akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: F. Łoziński

Marta Achtabowska (ur. 1983)

Imagine dragons, 2019

akryl, płótno, śr. 40 cm, sygn. z boku: M. Achtabowska

Cena wywoławcza: 500

Frida Khier, 2019

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: A. Siuda 2019

Cena wywoławcza: 500

Tancerka, 2019

brąz patywnowany na czarno, marmur grecki (podstawa), wys, 33,5 cm, sygn. na odwrocie

Ryszard Rabsztyn (ur. 1984)

Salvation, 2019

akryl, emalia akrylowa, płyta HDF, 69 x 97 cm, sygn. p.d. monogramem oraz na odwrocie

Królik wiosenny, 2018

olej, płótno, 30 x 24 cm, sygn. na odwrocie

Chorwacki port, 2019

olej, płótno, 95 x 90 cm, sygn. p.d.: M. Kurek

Neon Angel, 2019

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Za horyzont, 2019

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 120 cm, sygn. p.d.: A. Kappa

Calineczka , 2019

olej, płótno, 90 x 70 cm, sygn. l.d.: IDuda 2019

Cena wywoławcza: 500

Luminance XV, 2019

akryl, płótno, 140 x 140 cm, sygn. na odwrocie

Miasto, 2019

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Natrętne myśli o jaraniu, 2019

akryl, tusz, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

Wyzwolenie, 2019

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: KJRP'19

Olena Horhol (ur. 1994)

Zielony staw, 2018

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: Horhol 18

Cena wywoławcza: 500

Serenity, 2019

technika własna, płótno, 150 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Portrety, dyptyk, 2018

akryl, olej, płótno, 2 x 50 x 50 cm, sygn. p.d.: Porada 2018

akryl, płyta, śr. 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Purple moon, z cyklu "Nie tak odległe...", 2019

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: Różyc 2019

Poranek dnia trzeciego IV, 2019

cienkopis, stary papier drukarski, 30 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Akira, 2019

akryl, technika mieszana, płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.: Jakuza

Cena wywoławcza: 500

Maciej Wierzbicki (ur. 1981)

Biomachina, 2019

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Owad czasu, 2018

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: ENaj

Cena wywoławcza: 500

Lazurowy spacer, 2019

olej, płótno, 140 x 100 cm, sygn. na łodzi

Czas wytchnienia, 2016

akryl, płyta, 91 x 61 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Patrząc z góry, 2019

olej, płótno, 40 x40 cm, sygn. p.d.: E.M. 2019 R.

Cena wywoławcza: 500

Dorota Golińska

Natura 12, 2019

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: Golińska 06.2019.

Łukasz Breitenbach

Kwiat na tle pejzażu, 2019

olej, płótno, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

120218, 2018

intaglio, papier, 19/30, 106,5 x 76,5 cm (arkusz), sygn. u dołu

Incepcja 4, 2019

Mimas, 2018

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Złote popołudnie, 2019

akryl, szlagmetal, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Autumn landscape, 2018

olej, płótno, 70 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

W zawieszeniu X, 2019

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: A. Fronczak 19

Piotr Gola (ur. 1985)

Free, 2018

olej, techniki cyfrowe, płótno, 140 x 100 cm, sygn. p.d.: P. Gola

Tryptyk z cyklu "Stracona flota", 2019

akryl, płótno, 3 x 20 x 20 cm, sygn. na odwrocie

Reflections, 2019

Cena wywoławcza: 500

Abstrakcja III, 2016

olej, akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Zielone światło, dyptyk, 2019

akryl, płótno, 70 x 50, 50 x 40 cm sygn. na odwrocie

Gamma Bear, model Dots, 2017

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, 19 x 11 x 15.5 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny 13/2017

Rafa II, 2019

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Małgorzata Adamczak

Tasmania II, 2019

olej, szpachla, płótno, 80 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

olej, płótno, 40 x 50 cm, sygn. l.g.: Piekarski '19

Małgorzata Sęk

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Sęk

Magdalena Kępka

Listopadowe rozlewisko, 2019

Łukasz Czernicki

Supermarine spitfire IXC, 2019

olej, płótno, 35 x 50 cm, sygn. p.d.: Ł.C. 2019

Izabela Gałązka

Przed burzą, 2019

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Czarna wdowa, 2019

olej, płótno, 60 x 52 cm, sygn. p.d.: JN

Cena wywoławcza: 500

Andrzej Filipowicz

Pozorna rzeczywistość, 2019

akryl, technika własna, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Anna Świtalska-Jończyk

olej, technika własna, płótno, 40 x 50 cm, sygn. p.d.: A. Świtalska

Cena wywoławcza: 500

Piotr Bubak

akryl, płótno, 40 x 60 cm, sygn. p.d.: Piotr Bubak 2019

Warszawa 2019/09/11

Ewelina Straszewicz

Is anybody out there?, 2019

Warszawa 2019/09/11

Rekin, z serii Safari, 2019

Warszawa 2019/09/11

Miasto na Kalderze II, 2019

Warszawa 2019/09/11

Milena Brudkowska

Warszawa 2019/09/11

Na brzegu, 2019

Warszawa 2019/09/11

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Margines, 2019

Warszawa 2019/09/11

Lato, 2019

Warszawa 2019/09/11

Bez tytułu 14, 2019

Warszawa 2019/09/11

Sweet bread, 2019

Warszawa 2019/09/11

Wyłączyłeś żelazko?, 2019

Warszawa 2019/09/11

Krab, 2019

Warszawa 2019/09/11

Kamil Niewiński

Pocałunek, 2019

Warszawa 2019/09/11

Kot w krainie czarów, 2019

Warszawa 2019/09/11

Justyna Strąk

W ogrodzie II, 2019

Warszawa 2019/09/11

Robot sprzątający, 2019

Warszawa 2019/09/11

Zapach lata II, 2019

Warszawa 2019/09/11

Grzegorz Walter

Protest, 2019

Warszawa 2019/09/11

Róża, 2019

Warszawa 2019/09/11

Warszawa 2019/09/11

Warszawa 2019/09/11

72. Magnolie 3, 2019

Warszawa 2019/09/11

Kompozycja wertykalna, 2019

Warszawa 2019/09/11

Marta Achtabowska (ur. 1983)

Imagine dragons, 2019

Warszawa 2019/09/11

Frida Khier, 2019

Warszawa 2019/09/11

Tancerka, 2019

Warszawa 2019/09/11

Ryszard Rabsztyn (ur. 1984)

Salvation, 2019

Warszawa 2019/09/11

Królik wiosenny, 2018

Warszawa 2019/09/11

Chorwacki port, 2019

Warszawa 2019/09/11

Neon Angel, 2019

Warszawa 2019/09/11

Za horyzont, 2019

Warszawa 2019/09/11

Calineczka , 2019

Warszawa 2019/09/11

Luminance XV, 2019

Warszawa 2019/09/11

Miasto, 2019

Warszawa 2019/09/11

Warszawa 2019/09/11

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

Wyzwolenie, 2019

Warszawa 2019/09/11

Olena Horhol (ur. 1994)

Zielony staw, 2018

Warszawa 2019/09/11

Serenity, 2019

Warszawa 2019/09/11

Portrety, dyptyk, 2018

Warszawa 2019/09/11

Warszawa 2019/09/11

Warszawa 2019/09/11

Warszawa 2019/09/11

Akira, 2019

Warszawa 2019/09/11

Maciej Wierzbicki (ur. 1981)

Biomachina, 2019

Warszawa 2019/09/11

Owad czasu, 2018

Warszawa 2019/09/11

Lazurowy spacer, 2019

Warszawa 2019/09/11

Czas wytchnienia, 2016

Warszawa 2019/09/11

Patrząc z góry, 2019

Warszawa 2019/09/11

Dorota Golińska

Natura 12, 2019

Warszawa 2019/09/11

Łukasz Breitenbach

Kwiat na tle pejzażu, 2019

Warszawa 2019/09/11

120218, 2018

Warszawa 2019/09/11

Incepcja 4, 2019

Warszawa 2019/09/11

Mimas, 2018

Warszawa 2019/09/11

Złote popołudnie, 2019

Warszawa 2019/09/11

Autumn landscape, 2018

Warszawa 2019/09/11

W zawieszeniu X, 2019

Warszawa 2019/09/11

Piotr Gola (ur. 1985)

Free, 2018

Warszawa 2019/09/11

Warszawa 2019/09/11

Reflections, 2019

Warszawa 2019/09/11

Abstrakcja III, 2016

Warszawa 2019/09/11

Zielone światło, dyptyk, 2019

Warszawa 2019/09/11

Gamma Bear, model Dots, 2017

Warszawa 2019/09/11

Rafa II, 2019

Warszawa 2019/09/11

Małgorzata Adamczak

Tasmania II, 2019

Warszawa 2019/09/11

Warszawa 2019/09/11

Małgorzata Sęk

Warszawa 2019/09/11

Magdalena Kępka

Listopadowe rozlewisko, 2019

Warszawa 2019/09/11

Łukasz Czernicki

Warszawa 2019/09/11

Izabela Gałązka

Przed burzą, 2019

Warszawa 2019/09/11

Czarna wdowa, 2019

Warszawa 2019/09/11

Andrzej Filipowicz

Pozorna rzeczywistość, 2019

Warszawa 2019/09/11

Anna Świtalska-Jończyk

Warszawa 2019/09/11

Piotr Bubak

    Limit ceny