3. Aukcja z cyklu „Wnętrze Sztuki” – 22 kwietnia 2020 r. godz., 19.30

Pragaleria

Stalowa 3, Warszawa

3. Aukcja z cyklu „Wnętrze Sztuki” – 22 kwietnia 2020 r. godz., 19.30

Zapraszamy Państwa do udziału w 3. Aukcji z cyklu „Wnętrze Sztuki”, która odbędzie się 22 kwietnia 2020 r. o godz.: 19.30.

Zachęcamy do odwiedzenia wirtualnej wystawy przedaukcyjnej oraz zapoznania się z katalogiem aukcyjnym.

Rekomendujemy także możliwość licytacji on-line w czasie rzeczywistym na platformie internetowej onebid.pl

Wszystkie ceny wywoławcze to 50, 100 lub 500 zł

„Wnętrze Sztuki” to autorski cykl aukcyjny Pragalerii, w którym przedstawiamy Państwu unikatową, starannie wyselekcjonowaną ofertę obiektów użytkowych z pogranicza designu i rzemiosła artystycznego. Przedmioty ze szkła i ceramiki, takie jak np. wazony, serwisy czy talerze, przez ostatnie półwiecze nie tylko zdobiły wnętrza naszych mieszkań ale przede wszystkim – spełniały w nich rolę utylitarną. W dzisiejszych czasach, w których coraz częściej zmęczeni jesteśmy powtarzalnością seryjnych, szybkich projektów z wielkich sieci wnętrzarskich, Aukcja „Wnętrze Sztuki” daje Państwu możliwość zakupu obiektów nie tylko pięknych, o szczególnej wartości, którą nadał im upływający czas ale również – praktycznych. Wszystkie prezentowane przez nas przedmioty mają bardzo atrakcyjne ceny wywoławcze – dzięki czemu stają się łatwo dostępne dla wszystkich tych z Państwa, którzy pragną sprawić, aby ich wnętrze nabrało unikatowego charakteru.

Zgłoszenie chęci kupna

W celu zgłoszenia chęci kupna należy wypełnić formularz.

Prosimy o wpisaniu w pole "dodatkowe uwagi" informacji na temat preferowanego sposobu płatności (przelew, gotówka, karta, przelew) oraz sposobu odbioru prac (osobisty, przesyłka pocztowa, przesyłka kurierska) oraz ewentualnie czy są Państwo zainteresowani innymi pracami tego artysty.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:
telefon: 884798852
email: info@pragaleria.pl
    Metoda licytacji

    Limit ceny

    Akceptuję regulamin oferty galeryjnej