3. Aukcja z cyklu „Sztuka SOLIDARNOŚCI” – 4 czerwca 2024 godz. 19.30

Pragaleria

Stalowa 3, Warszawa

3. Aukcja z cyklu „Sztuka SOLIDARNOŚCI” – 4 czerwca 2024 godz. 19.30

4 czerwca, w rocznicę pierwszych wolnych wyborów, odbędzie się 3. Aukcja z cyklu „Sztuka SOLIDARNOŚCI” ze zbiorów Krzysztofa Burnatowicza – wybitnego kolekcjonera, autora licznych plakatów, wybitnego fotografa, wielokrotnie aresztowanego w latach 80. za dokumentowanie strajków i działalność związkową.

W katalogu zebraliśmy prawie 100 dokumentów epoki – plakatów, podziemnych wydawnictw i katalogów wystaw niezależnych oraz pół klasera znaczków wydawanych przez Pocztę Solidarność. Świat opozycji lat 80. to niezłomna walka z machiną PRL-u za pomocą papieru i tuszu i niezrównane poczucie humoru.

Serdecznie zapraszamy do lektury katalogu, obejrzenia prac na żywo w galerii przy Konopackiej 17 i licytacji tych dokumentów epoki 4 czerwca – nie w samo południe, ale jak zwykle o godz. 19.30!

LINK DO KATALOGU ONEBID

Zgłoszenie chęci kupna

W celu zgłoszenia chęci kupna należy wypełnić formularz.

Prosimy o wpisaniu w pole "dodatkowe uwagi" informacji na temat preferowanego sposobu płatności (przelew, gotówka, karta, przelew) oraz sposobu odbioru prac (osobisty, przesyłka pocztowa, przesyłka kurierska) oraz ewentualnie czy są Państwo zainteresowani innymi pracami tego artysty.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:
telefon: 884798852
email: info@pragaleria.pl
    Metoda licytacji

    Limit ceny

    Akceptuję regulamin oferty galeryjnej