3. Aukcja Dzieł Sztuki – 21 lutego 2022 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 3. Aukcji Dzieł Sztuki. Licytacja odbędzie się 21 lutego o godz. 19:30. Aukcja prowadzona będzie wyłącznie w systemie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid, oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie. Wszystkie obiekty są dostępne do obejrzenia na żywo w Pragalerii.

Julia Łucja STABROWSKA (1895 - 1974)

Morskie Oko jesienią, 1970 r.

olej, tektura, 33 x 37 cm, sygn. l.d.: JStabrowska; na odwrocie nalepki wystawowe CBWA oddział Kraków z tytułem: Morskie Oko jesienią, Dom Plastyków w Krakowie z tytułem: Staw, CBWA oddział w Krakowie oraz autorska nalepka z dedykacją dla Elżbiety Meissner córki prof. Adama Heydela z tytułem: Morskie Oko oraz datą 1970,

Edmund CIECZKIEWICZ (1872 - 1958)

W blasku księżyca

piórko, tusz, akwarela, gwasz, papier, 10 x 15 cm (w świetle oprawy); sygn. l.d.: E. Cieczkiewicz

Jan ZAPOTOCZNY (1886-1959)

Kwitnąca jabłoń, 1938 r.

gwasz, papier czarny, 37 x 28 cm (w świetle oprawy); sygn. l.d.: JAN ZAPOTOCZNY / ZAKOPANE 1938

Marian KLAKLIK (1895 - 1964)

Pejzaż podgórski

olej, tektura, 29,5 x 40 cm, sygn. l.d.: Marian … (pod oprawą ołówkiem)

Cena wywoławcza: 2500*Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1943)

W pracowni, 1988 r.

olej, płótno, 150 x 80 cm; sygn. p.d.: JERZY NOWOSIELSKI / 88

Władysław ROSSOWSKI (1857 - 1923)

Portret mężczyzny, 1921 r.

olej, tektura, 27 x 19 cm (w świetle oprawy); sygn. i opisany u dołu: W. Rossowski 1921. we Lwowie

Cena wywoławcza: 6200*Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

Bez tytułu (Macierzyństwo), 1959 r.

długopis, papier, 28,5 x 19,5 cm. U dołu pracy pieczęć autorska: Zdzisław Beksiński. Datowany u dołu: 13.2.59. Proweniencja: kolekcja prywatna, Poznań. Dawna kolekcja Marka Piaseckiego.

Cena sprzedaży: 32000

Artysta nieokreślony, polski XX w.

Tryptyk

fotografia bromowa czarno-biała, wymiar fotogramu 37,5 x 27 cm (w świetle oprawy); 98 x 50 cm (całość, w świetle ramy); napis na oprawie: Agencja Novosti informuje, że Boga nie ma. S. Mrożek

Wacław Gibaszek (1953)

Aborgen, 2009

olej, płótno, 120 x 90,5 cm; sygn. i opisany na odwroci

Wacław Gibaszek (1953)

Żółte linie po przekątnej, 1994

olej, płótno, 85 x 100; na odwrocie opis autorski

Malarz niekreślony, polski XX w.

Na targu w małym miasteczku

olej, sklejka, 26 x 71 cm; sygn. l.d. nieczytelnie

Malarz nieokreślony, polski, monografista MS, XX w.

Wizja

akryl, płyta pilśniowa; 60 x 50 cm; sygn. p. d.: MS.

Andrzej KOŁPANOWICZ (1938 - 2017 )

Podwórze

piórko, tusz, papier, 42 x 29,5 cm; sygn. p.d.: A. Kołpanowicz

Antoni SISTRZEŃCEWICZ (1911 – 1997)

Kaczeńce

olej, płótno, 33,5 x 33,5 cm; sygn. p.d.: A.Siestrzeńcewicz

Andrzej WADAS (ur. 1930)

Rozgrzane powietrze, 1973 r.

olej, płótno, 65 x 81 cm; na odwrocie opis autorski, autorska ingerencja w strukturę płótna

Andrzej WADAS (ur. 1930)

Pejzaż morski, 1988 r.

akryl, płótno, 60 x 81 cm; sygn. l.d.: A Wadas 1988; na odwrocie opis autorski

Andrzej WADAS (ur. 1930)

Koncert, 1980 r.

akryl, płótno 92 x 146,5 cm; na odwrocie opis autorski

Andrzej WADAS (ur. 1930)

Zatopiona Atlantyda, 1980 r.

akryl, płótno 145 x 103 cm; na odwrocie opis autorski i nalepka Galerii Sztuki Współczesnej Anny Szalast

Andrzej WADAS (ur. 1930)

Ruchome czerwienie, 1981

olej, płótno; 94,5 x 134,7 cm; sygn., dat. i opisany na odwrocie: ANDRZEJ WADAS / "RUCHOME CZERWIENIE" / 1981 r. WYM. 134,7 x 94,5 cm.

Artysta nieokreślony, polski

Operatorzy Polskiej Kroniki Filmowej w akcji, 1961

piórko, tusz, akwarela, 29 x 39,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p.d.: ... 61 (nieczytealnie)

Artysta nieokreślony, XX w.

Widmo bez głowy

technika graficzna, mieszana, papier, 25,7 x 23,5 cm;

Bohdana LIPPERT-PIETKIEWICZ (ur. 1931)

Magda

olej, płótno, 38 x 32 cm; sygn. l.g.: Bohdana Lippert; na odwrocie napisy autorskie;

CHWASTEK ? (XX w.)

Martwa natura z syfonem i butelkami

olej, płyta, 34,5 x 44,5 cm; sygn. Chwastek

Czesław TAŃSKI (1862- 1942)

olej, płótno, naklejone na sklejkę, 30,5 x 40,5 cm; sygn. p.d.: C. TAŃSKI

Edward WIECZOREK (1901-1988)

Pejzaż z rzeką

olej, płyta, 32 x 46,5 cm; sygn. l..d.: Ed. WIeczorek

Ewa WIECZOREK (1947-2011)

Plakat autorski I, 1972 r.

technika mieszana, 100 x 69,5 cm; na odwrocie opis autorski oraz nalepki z Galerii Współczesnej, KMPiK, Warszawa VI 1972 r. i P.P.PSP, Warszawa, ul. Foksal 1/4 z 1974 r.; drobne odpryski farby

Ewa WIECZOREK (1947-2011)

Projekt plakatu 7. Festiwalu Filmów - Prawa Człowieka, Strasbourg

tempera, płyta, 53,5 x 42 cm; sygn. p.d.: EW

Ignacy BIENIEK (1925 - 1993)

Dzień pasterzy beskidzkich z Istebnej - tryptyk, 1969 r.

olej, płyta, 20 x 61,cm; sygn. p.d.: Ign Bieniek 69; w autorskiej oprawie

Janusz Grodecki (1908 - ?)

Jesień.

olej, tektura, 32,5 x 35,5 cm; sygn. p.d.: J.Grodecki

Julius GROSSE (1861-1933)

Pejzaż z drzewami, 1921

pastel, płótno, 48,5 x 64 ( w świetle ramy); sygn. l. d.: J Grosse / 1921.; drobne odbarwieni

J. STOCIŃSKI (XX w.)

Gęsiarki

olej, tektura, 34,5 x 50 cm; sygn. p. d.: J. Stociński; na odwrocie odręczna dedykacja autorska. Praca inspirowana twórczością Józefa Rapackiego, do czyszczenia

J. SZTUKA (XX w.)

Martwa natura, 1989

olej, płótno, 27 x 39 cm (w świetle ramy); sygn. l.d.: J.Sztuka 1979

J.B. PLATER (XX w.)

bez tytułu [Dzień po]

tusz, akwarela, gwasz, papier, 21,5 x 28 cm (w świetle oprawy); sygn. p.d.: J.B.PLATER

J.WIĘCEK (XX/ XXI)

Pejzaż fantastyczny, 2001 r.

olej, płótno, 92 x 65 cm; sygn. .d.: J. WIĘCEK '01

Jan Aleksander (Jan WAGNER) SOĆKO (1937 - 1988)

Rebeka, 1986

technika mieszana, olej, płótno, 65 x 50 cm; sygn. l.d.: Wagner 86; na odwrocie opis autorski

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

Projekt plakatu: Generace Maliři z Varšavy, 1988 r.

gwasz, papier, 41 x 29,5 cm; sygn.l.d.: JAN MŁODOŻENIEC; plakat do dni Warszawy w Pradze

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

Projekt okładki: Tadeusz Konwicki "Kronika wypadków miłosnych", [wyd.] Czytelnik 1991

tusz, gwasz, papier, 19,5 x 12,5 cm (w świetle oprawy); sygn.p.d.: JAN MŁODOŻENIEC

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

bez tytułu [Słońce]

gwasz, papier, 29,5 x 21 cm; sygn.p.d.: JAN MŁODOŻENIEC (ołówkiem)

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

bez tytułu [Filmowy ptak]

piórko, tusz, flamastry, gwasz, papier, 33 x 30,5 cm; sygn.p.g.: JAN MŁODOŻENIEC

JAN SUMIGA (1944 - 2005)

Mrowisko, ok. 1979

olej, płótno, naklejone na deskę, 37 x 16,5 cm (w świetle opraw, autorskiej); na odwrocie napisy autorskie, nalepka z DESY - Depolma Galerie [Düsseldorf, 1979]

JAN SUMIGA (1944 - 2005)

Pejzaż surrealistyczny - dyptyk

olej, deska, 19 x 11,5 cm, 19,5 x 11,5 cm; jedna z prac sygn. l.d.: JS

JAN SUMIGA (1944 - 2005)

Nokturn surrealistyczny

olej, sklejka, 13,5 x 9 cm (całość w autorskiej oprawie);

JAN SUMIGA (1944 - 2005)

Tulipany i niebieska księga, 1976 r.

olej, sklejka, 15 x 11 cm, sygn. l.d.: JS 76; drobne odpryski przy krawędziach

Jan TROJAN (ur. 1949)

Wiśnie w emaliowanym kubku, 1987

olej, płótno, 21 x 25,5 cm; sygn. p.d.: TJ 1987

Jan TROJAN (ur. 1949)

Wiśniowa piramida, 1987

Jan TROJAN (ur. 1949)

Martwa natura z wiśniami i jabłkiem, 1989

olej, płótno, 27 x 33 cm; sygn. p. d.: TJ 1989

Jan WAŁACH (1884 - 1979)

Młody dudziarz, 1964

drzeworyt, papier, 32 x 20,3 cm ( w świetle oprawy); sygn. l.d.: Jan Wałach / 14 XII 64

Jerzy GNATOWSKI (1929 - 2012)

Leśna droga, 1979 r.

olej, płótno, 37,5 x 45,5 cm; sygn. l.d.: Jerzy Gnatowski 1979

Kazimierz MORDASEWICZ - wg

Adam Mickiewicz, 1897 r.

chromolitografia, na blasze, 28 x 24,5 cm (z oprawą), sygn. z lewej K Mordasewicz / 1897; odpryski na blasze, w silnie uszkodzonej oryginalnej oprawie

M. BLUMENFELD (XX w.)

Z głębi otchłani, 1978 r.

olej, płótno, 31 x 24 cm; sygn. z prawej. : M. BLUMENFELD / 1978.

Maciej Bennewicz (ur. 1961)

Impresja na motywach Vincenta van Gogha, 1990

olej, karton, 37 x 29,5 cm (w świetle ramy); na odwrocie nalepka autorska, nalepka z wystawy oraz dedykacja autorska z 1999 r.

Maksymilian FEUERRING (1896 - 1985)

Na plaży - akty i martwa natura

technika mieszana, tempera, gwasz, papier, 26 x 18,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p.d.: MFeuerring

W kawiarni

technika mieszana, tempera, gwasz, papier, 29 x 21 cm (w świetle oprawy); sygn. p.d.: MFeuerring

Malarz nieokreślony, pocz. XX w.

Róże

olej, blacha, śr. 42,5 cm;

Malarz nieokreślony, polski ?

Martwa natura z kwiatami

olej, płótno, 59,5 x 75 cm;

Malarz nieokreślony, polski XIX w.

Przysiółek

olej, płótno naklejone na tekturę, 16,5 x 22,5 cm; p.d. data dzienna: d. 16/9/[18]82; na odwrocie nalepka: "Fabryka Robót Kościelnych i Salonowych. St. Wysockiego w Warszawie, Ulicza Nowy Świat No 21"

Malarz nieokreślony, polski XX w.

Jadźka, 1918 r.

olej, płótno naklejone na tekturę, 25,5 x 18 cm; napis. l.d.: Jadźka / 1918

Malarz nieokreślony, XIX w.

Portret mężczyzny

olej, płótno dublowane, 73,5 x 56 cm; zarysowania na licu, po konserwacji, zarysowania na licu, po konserwacji

Malarz nieokreślony, XIX w.

Madonna wg Carlo Dolci (1616 - 1686)

olej, płótno, 57,5 x 44 cm;

Malarz nieokreślony, XX w.

Rybacy

olej, płótno, 34 x 50 cm; sygn. p.d.:JM(...) nieczytelnie, na odwrocie napis ołówkiem (nazwisko artysty ?); do oczyszczenia

Malarz nieokreślony, XX w.

Żyd z księgą i menorą

olej, płótno, 33,5 x 26 cm;

Malarz nieokreślony, XX w.

Maki

olej, płyta, 74 x 50,5 cm; sygn. p.d.: nieczytelnie

Malarz nieokreślony, XX w.

Para - Stan oblężenia, 1973 r.

węgiel, kredka, karton, 30,5 x 23 cm (kompozycja w świetle passe-partout); sygn. p. d.: Sylw P. /73 u dołu tytuł dramatu Alberta Camus w języku niemieckim

Louis Marius MARCADIER (1874-?) ?

Motyw sielski

olej, tektura 47,5 x36,5 cm; na odworcie nalepka z nazwiskiem autora i tytułem Creay en Brie

Marek KARWACKI (1947 - 1992)

Projekt plakatu "Awantura w Chioggi", 1982 r.

węgiel, kredki, kreda, papier brązowy, 98,5 x 69,5 (w świetle ramy); plakat do inscenizacji: Carlo Goldoni, Awantura w Chioggi, reżyseria: Tomasz Grochoczyński, scenografia Marek Karwacki, Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu im. J. Szaniawskiego 1982

Maria BILIŃSKA-KALICKA (1912-1990)

Kazimierz Dolny nad Wisłą - Wąwóz Małachowskiego od strony miasta, 1983

olej, płótno, 38,5 x 46 cm, sygn. p.d.: M. BILIŃSKA – 1983, na odwrocie nalepka autorska z opisem dzieła

Maria BILIŃSKA (XX w.)

Dalie, 1976

olej, płótno, 74 x 61 cm, sygn. l.d..: M. BILIŃSKA – 1976, na odwrocie nalepka autorska z opisem dzieła,

Mariusz PODIUK (XX w.)

Podkarpacki pejzaż

olej, płótno, 54 x 73 cm; sygn. p.d.: Mariusz Podiuk; na odwrocie tytuł autorski

Konstanty Wojciech NIEMCZYKIEWICZ (1848 – 1917)

Motyw wiejski - Dziewczyna nad stawem

olej, tektura, 19 x 26,5 cm; sygn. l. d.: Niemczykiewicz / 1911; na odwrocie napis: Cieszanów (autorski?, ołówkiem) na listwie ramy stempel zakładu oprawy obrazów "Estetyka" Stanisława Jamroza, Lwów, ul. Sienkiewicza 5

Motyw wiejski - Dziewczyna przed chatą

olej, tektura, 19 x 26,5 cm; sygn. l. d.: Niemczykiewicz / 1911; na odwrocie napis: Zabruża (?) 3/VII/1911 (autorski?, ołówkiem) na listwie ramy stempel zakładu oprawy obrazów "Estetyka" Stanisława Jamroza, Lwów, ul. Sienkiewicza 5

Otto SERNER (1857 - 1929)

Capri – Skaliste wybrzeże

olej, płótno, naklejone na tekturę, 14,3 x 37,2 cm;sygn. l. d.: Otto Serner.; na odwrocie napis: Faraglionifelser... / bei Capri, oraz nalepka z informacją o malarzu

P. du Vignau (XIX w.)

Statki na redzie, 1893

olej, płótno dublowane, 16,5 x 21 cm; sygn. p.d.: P. du Vignau [18]93, do oczyszczenia

Piotr SZMITKE (1955 - 2013)

Portret kolegi, 1974 r.

olej, płótno, 35 x 26,5 cm; na odwrocie napisy autoreskie

S. KOZŁOWSKI (XX w.)

Widok na Giewont

olej, tektura, 35 x 50 cm; sygn. p.d.: S.Kozłowski

Siergiej NIKIFOROW (1920-2005)

Zestaw czterech prac

Zakonnik (1960), Mołojec (1955), Mężczyzna w czapce (1960), Brodacz, olej, płótno, tektura, papier, 27,5-30 x 13-24,5 cm; prace sygnowane

Zestaw czterech prac z motywami architektury, 1975 r.

olej, tektura,17,5 x 12,5 cm; prace sygnowane i opisane na odwrocie

Zestaw czterech prac - Drzewa, 1968 - 1979 r.

Zestaw pięciu prac - Pejzaże, 1959

Zestaw pięciu prac, 1980 - 1985

architektura (3), pejzaż i portret, olej, tektura, 20 x 14,5 cm; prace sygnowane i opisane na odwrocie

Zestaw czterech prac - Pejzaże, 1995 - 1999

olej, tektura, 16,5 - 18 x 24,5 - 25 cm; prace sygnowane i opisane na odwrocie

Stanisław Jan ŁAZOREK (1938 - 2000)

Motyw z Kazimierza Dolnego, 1991

olej, płótno, 27 x 33 cm; sygn. i opisany na odwrocie

Szarlota Pawel, właśc. Eugenia Joanna Pawel-Kroll[a] (1947 - 2018)

Podróż do Transylwanii, z cyklu Cyrk, 1978 r.

olej, płótno, 50,5 x 50,5 cm; sygn. p.d.: E. S.PAWEL 78; na odwrocie, autorski opis na krośnie

SZUMNY ? (XX w.)

Bokserka

olej, karton naklejony na sklejkę. 33 x 25 (karton); sygn. p.d.: SZUMNY (?)

Tomasz KAZIKOWSKI (1952-2021)

Sfinks

pastel, papier, 20 x 16 cm ( w świetle oprawy); sygn. p.d. monogramem wiązanym: TK

Tomasz KAZIKOWSKI (1952-2021)

Blond on Blond, 1991 r.

technika mieszana, ołówek, pastel oleista, tusz, gwasz, papier, 16,5 x 16,5 cm (w świetle oprawy); sygn.l.d.: TK (monogram wiązany) / 1991 (ołówkiem):

Tomasz KAZIKOWSKI (1952-2021)

E viva Don Penisimus, 1990 r.

piórko, tusz, akwarela, gwasz, srebro, złoto, 24 x 33,5 cm, sygn z prawej: TK (mongram wiązany) 1990 r.

Tomasz KAZIKOWSKI (1952-2021)

Scena z czasów króla Stasia, 1993 r.

kredka brązowa, tusz, sepia, papier szary, fakturowany, 46 x 35 cm; sygn.l.d.: TK (monogram wiązany) / 1993 r. (ołówkiem):

Tomasz KAZIKOWSKI (1952-2021)

Macierzyństwo, 1992 r.

kredka brązowa, akwarela, papier, 18,5 x 11 cm; sygn. p.d. monogramem wiązanym: TK; na odwrocie: opis autorski

Tomasz KAZIKOWSKI (1952-2021)

Kobieta siedząca, 1990 r.

technika mieszana, papier, 25 x 18,5 cm (w świetle oprawy), sygn. l.d.: TK (monogram wiązany) / 90

W. STRZAŁKA

Kompozycja surrealistyczna, (XX w.)

technika mieszana, olej, na podrysowaniu flamastrem, płótno, 70 x 49,5 cm; sygn. na odwrocie W. Strzałka

W. WOŁKOW (XX w.)

Bajkał, 1986

olej, tektura, 50 x 70 cml sygn. p.d.: Wołkow (cyrylicą); na odwrocie opis autorski cyrylicą

Walery Sleżuk (ur. 1954)

Motyw z okolic Zakopanego, 1997

olej, płótno, 37,5 x 46 cm; sygn. p.d.: W.Sleżuk 1997 (cyrylicą); na odwrocie opis autorski

Wawrzyniec CHOREMBALSKI (1888 - 1965)

Huta Bankowa

olej, tektura, 29 x 39 cm; sygn. p.d.: W.CHOREMBALSKI / HUTA BANKOWA, drobne ubytki przy krawędzi

Witold KALICKI (XX w.)

Narożnik ul. Krzywe Koło i Rynku, 1978

olej, płótno, 74 x 60,5 cm, sygn. p.d..: WITOL KALICKI – 78, na odwrocie nalepka autorska z opisem dzieła

Włodzimierz SAWULAK (1906-1980)

On i święci

technika mieszana (kredka litograficzna, akwarela), karton, 23,5 x 34 cm; sygn. p.d.: W. SAWULAK (długopisem)

Papużki, 1968

kredka, akwarela, papier, 20 x 28 cm; sygn. l.d.: SAWULAK, na odwrocie opis i stempel autorski

Wojciech KOSOWSKI (1933 - 1999)

Rynek w Kazimierzu Dolnym

olej, płótno, 54 x 60 cm; sygn. p.d.: KOSOWSKI; na odwrocie nalepka autorska

Zdzisław LACHUR (1920-2007)

Jankiel, 1990

piórko, tusz, akwarela, gwasz, papier, 43 x 30,5 cm; sygn. l. d.: Z Lachur 1990

Zdzisław LACHUR (1920-2007)

Madonna z Dzieciątkiem

gwasz, papier, 40,5 x 35 cm; sygn. p. d.: Z Lachur

Zdzisław LACHUR (1920-2007)

Stary Żyd i jego życie

gwasz, złoto, deska, 43,5 x 29,5 cm; sygn. l. d.: Z Lachur

Warszawa 2022/02/21

Morskie Oko jesienią, 1970 r.

Warszawa 2022/02/21

W blasku księżyca

Warszawa 2022/02/21

Jan ZAPOTOCZNY (1886-1959)

Kwitnąca jabłoń, 1938 r.

Warszawa 2022/02/21

Marian KLAKLIK (1895 - 1964)

Pejzaż podgórski

Warszawa 2022/02/21

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1943)

W pracowni, 1988 r.

Warszawa 2022/02/21

Portret mężczyzny, 1921 r.

Warszawa 2022/02/21

Warszawa 2022/02/21

Tryptyk

Warszawa 2022/02/21

Wacław Gibaszek (1953)

Aborgen, 2009

Warszawa 2022/02/21

Wacław Gibaszek (1953)

Warszawa 2022/02/21

Na targu w małym miasteczku

Warszawa 2022/02/21

Wizja

Warszawa 2022/02/21

Podwórze

Warszawa 2022/02/21

Kaczeńce

Warszawa 2022/02/21

Andrzej WADAS (ur. 1930)

Rozgrzane powietrze, 1973 r.

Warszawa 2022/02/21

Andrzej WADAS (ur. 1930)

Pejzaż morski, 1988 r.

Warszawa 2022/02/21

Andrzej WADAS (ur. 1930)

Koncert, 1980 r.

Warszawa 2022/02/21

Andrzej WADAS (ur. 1930)

Zatopiona Atlantyda, 1980 r.

Warszawa 2022/02/21

Andrzej WADAS (ur. 1930)

Ruchome czerwienie, 1981

Warszawa 2022/02/21

Artysta nieokreślony

Warszawa 2022/02/21

Artysta nieokreślony, XX w.

Widmo bez głowy

Warszawa 2022/02/21

Magda

Warszawa 2022/02/21

CHWASTEK ? (XX w.)

Warszawa 2022/02/21

Czesław TAŃSKI (1862- 1942)

Warszawa 2022/02/21

Edward WIECZOREK (1901-1988)

Pejzaż z rzeką

Warszawa 2022/02/21

Ewa WIECZOREK (1947-2011)

Plakat autorski I, 1972 r.

Warszawa 2022/02/21

Ewa WIECZOREK (1947-2011)

Warszawa 2022/02/21

Ignacy BIENIEK (1925 - 1993)

Warszawa 2022/02/21

Janusz Grodecki (1908 - ?)

Jesień.

Warszawa 2022/02/21

Julius GROSSE (1861-1933)

Pejzaż z drzewami, 1921

Warszawa 2022/02/21

J. STOCIŃSKI (XX w.)

Gęsiarki

Warszawa 2022/02/21

J. SZTUKA (XX w.)

Martwa natura, 1989

Warszawa 2022/02/21

J.B. PLATER (XX w.)

bez tytułu [Dzień po]

Warszawa 2022/02/21

J.WIĘCEK (XX/ XXI)

Pejzaż fantastyczny, 2001 r.

Warszawa 2022/02/21

Rebeka, 1986

Warszawa 2022/02/21

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

Warszawa 2022/02/21

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

Warszawa 2022/02/21

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

bez tytułu [Słońce]

Warszawa 2022/02/21

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

bez tytułu [Filmowy ptak]

Warszawa 2022/02/21

JAN SUMIGA (1944 - 2005)

Mrowisko, ok. 1979

Warszawa 2022/02/21

JAN SUMIGA (1944 - 2005)

Warszawa 2022/02/21

JAN SUMIGA (1944 - 2005)

Nokturn surrealistyczny

Warszawa 2022/02/21

JAN SUMIGA (1944 - 2005)

Warszawa 2022/02/21

Jan TROJAN (ur. 1949)

Warszawa 2022/02/21

Jan TROJAN (ur. 1949)

Wiśniowa piramida, 1987

Warszawa 2022/02/21

Jan TROJAN (ur. 1949)

Warszawa 2022/02/21

Jan WAŁACH (1884 - 1979)

Młody dudziarz, 1964

Warszawa 2022/02/21

Jerzy GNATOWSKI (1929 - 2012)

Leśna droga, 1979 r.

Warszawa 2022/02/21

Kazimierz MORDASEWICZ - wg

Adam Mickiewicz, 1897 r.

Warszawa 2022/02/21

M. BLUMENFELD (XX w.)

Z głębi otchłani, 1978 r.

Warszawa 2022/02/21

Maciej Bennewicz (ur. 1961)

Warszawa 2022/02/21

Warszawa 2022/02/21

W kawiarni

Warszawa 2022/02/21

Róże

olej, blacha, śr. 42,5 cm;

Warszawa 2022/02/21

Malarz nieokreślony, polski ?

Martwa natura z kwiatami

olej, płótno, 59,5 x 75 cm;

Warszawa 2022/02/21

Przysiółek

Warszawa 2022/02/21

Jadźka, 1918 r.

Warszawa 2022/02/21

Malarz nieokreślony, XIX w.

Portret mężczyzny

Warszawa 2022/02/21

Malarz nieokreślony, XIX w.

olej, płótno, 57,5 x 44 cm;

Warszawa 2022/02/21

Malarz nieokreślony, XX w.

Rybacy

Warszawa 2022/02/21

Malarz nieokreślony, XX w.

Żyd z księgą i menorą

olej, płótno, 33,5 x 26 cm;

Warszawa 2022/02/21

Malarz nieokreślony, XX w.

Maki

Warszawa 2022/02/21

Malarz nieokreślony

Warszawa 2022/02/21

Motyw sielski

Warszawa 2022/02/21

Marek KARWACKI (1947 - 1992)

Warszawa 2022/02/21

Warszawa 2022/02/21

Maria BILIŃSKA (XX w.)

Dalie, 1976

Warszawa 2022/02/21

Mariusz PODIUK (XX w.)

Podkarpacki pejzaż

Warszawa 2022/02/21

Warszawa 2022/02/21

Warszawa 2022/02/21

Otto SERNER (1857 - 1929)

Capri – Skaliste wybrzeże

Warszawa 2022/02/21

P. du Vignau (XIX w.)

Statki na redzie, 1893

Warszawa 2022/02/21

Piotr SZMITKE (1955 - 2013)

Portret kolegi, 1974 r.

Warszawa 2022/02/21

S. KOZŁOWSKI (XX w.)

Widok na Giewont

Warszawa 2022/02/21

Zestaw czterech prac

Warszawa 2022/02/21

Warszawa 2022/02/21

Warszawa 2022/02/21

Warszawa 2022/02/21

Warszawa 2022/02/21

Warszawa 2022/02/21

Warszawa 2022/02/21

Warszawa 2022/02/21

SZUMNY ? (XX w.)

Bokserka

Warszawa 2022/02/21

Tomasz KAZIKOWSKI (1952-2021)

Sfinks

Warszawa 2022/02/21

Tomasz KAZIKOWSKI (1952-2021)

Blond on Blond, 1991 r.

Warszawa 2022/02/21

Tomasz KAZIKOWSKI (1952-2021)

E viva Don Penisimus, 1990 r.

Warszawa 2022/02/21

Tomasz KAZIKOWSKI (1952-2021)

Warszawa 2022/02/21

Tomasz KAZIKOWSKI (1952-2021)

Macierzyństwo, 1992 r.

Warszawa 2022/02/21

Tomasz KAZIKOWSKI (1952-2021)

Kobieta siedząca, 1990 r.

Warszawa 2022/02/21

W. STRZAŁKA

Warszawa 2022/02/21

W. WOŁKOW (XX w.)

Bajkał, 1986

Warszawa 2022/02/21

Walery Sleżuk (ur. 1954)

Warszawa 2022/02/21

Huta Bankowa

Warszawa 2022/02/21

Witold KALICKI (XX w.)

Warszawa 2022/02/21

On i święci

Warszawa 2022/02/21

Papużki, 1968

Warszawa 2022/02/21

Rynek w Kazimierzu Dolnym

Warszawa 2022/02/21

Zdzisław LACHUR (1920-2007)

Jankiel, 1990

Warszawa 2022/02/21

Zdzisław LACHUR (1920-2007)

Madonna z Dzieciątkiem

Warszawa 2022/02/21

Zdzisław LACHUR (1920-2007)

Stary Żyd i jego życie

    Limit ceny