25. Aukcja Młoda – 16 stycznia 2019 r., godz. 19.30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 25. Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się w Pragalerii 16 stycznia (środa) 2019 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 10 stycznia 2019 r. Zapraszamy także na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także porozmawiać o sztuce, inwestowaniu lub strategii budowania kolekcji. Odbędzie się on w sobotę poprzedzającą licytację czyli 12 stycznia 2019 r. W showroomową sobotę , galeria będzie czynna w godzinach 12.00-18.00.

Fala, 2018

olej, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.

Duża Sowa "Piórko", z serii Safari, 2018

ceramika angobowana, szkliwiona i złocona 24 k złotem, wypalana w piecu elektrycznym, 35 x 25 x 20 cm, sygn. na spodzie

Piotr Gola (ur. 1985)

Śpiąca, 2016

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: P. Gola

Kolorowe wibracje II, 2018

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: M. Rakoczy 2018

Marta Achtabowska (ur. 1983)

Oldsmobil, 2016

akryl, płótno, 40 x 80 cm, sygn. na odwrocie

14_040118, 2018

intaglio, papier, 28/30, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Olena Horhol (ur. 1994)

Słoneczny, 2018

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Horhol 18

Katarzyna Jakubowska

Dziewczyna z różą, 2018

tempera, płótno, 68 x 92 cm, sygn. na odwrocie

CC K 01, 2018

Cena wywoławcza: 500

Makowy horyzont, 2019

technika mieszana (akryl, olej, szlagmetal), płótno, 80 x 120 cm, sygn. p.d.: A. Kappa

Skok, 2016

olej, płótno, 30 x 21 cm, sygn. na odwrocie

olej, płótno, 120 x 120 cm, sygn. na odwrocie

30. Cantedeskia, 2018

akryl, inkrustacja, płótno, 65 x 65 cm, sygn. p.d.: No Name 2018

Katarzyna Celek

Beztroska, 2018

olej, płótno, 85 x 85 cm, sygn. na odwrocie

Magdalena Rytel-Skorek (ur. 1976)

Siedmiu szczęśliwych, 2018

akryl, szlagmetal, płótno, 40 x 30 cm, sygn. p.d.: Magdalena Rytel Skorek 2018

Ilona Krzyżanowska

Earth, 2018

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Anna Irmina Oleszkiewicz (ur. 1992)

Uwolnione marzenia, 2018

akryl, płótno, 80 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Go ahead, 2018

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: A. Dąbrowska '18

Natalia Kwiatkowska

Blessed, 2017

intaglio, papier, e/a IV, 87 x 50 cm, sygn, pod drukiem: Blessed, intaglio, e/a IV, Natalia Kwiatkowska, 2017

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Ab Tegmen, 2018

technika mieszana, płyta, 150 x 150 cm, sygn. na odwrocie

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Kompozycja morska, 2018

akryl, płótno, 60 x 90 cm, sygn. p.d.

Zygmunt Kwiryński

Kwiaty, 2017

olej, płótno, płyta, 44 x 37 cm, sygn. l.d.: Z. Kwiryński 2017

Mariusz Robert Drabarek (ur. 1969)

Abi, 2018

akryl, płótno, 95 x 75 cm, sygn. l.d.

Babilon 2, 2019

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: Nogaj

Tree, 2018

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d. monogramem

Magdalena Makowska

Zmęczenie materiału, 2019

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie

City, 2017

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Rozmarzona, 2018

olej, płótno, 50 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Ecce Homo, 2018

aluminium polerowane, częściowo malowane, wys. 35 cm, sygn. na udzie

Oblivion NY-16, 2019

akryl, płótno, 110 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Ryszard Rabsztyn (ur. 1984)

Zodiak 6 - Taurus 2, 2018

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

W drodze do Cortony II, 2018

akryl, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.

Glacier, 2018

Muzyka płynie wśród strun jak radosna ryba, 2018

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: M. Dałek 2018

Cena sprzedaży: 3300

Milena Brudkowska

olej, płótno, 30 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Jednak trochę mi wstyd, 2018

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Rzymska uliczka, 2019

olej, kolaż, płótno, 105 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Hipokryta, 2018

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Landscape inspired by Piet Mondrian painting, 2016

olej, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Powołanie, 2018

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: MS

Cena wywoławcza: 500

Miejskie pustelnie: Warszawa, Siekierki

akryl, płótno, 50 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Frida, 2018

olej, płótno, 92 x 73 cm, sygn. l.d.: PD 2018

Miedziany puch, 2018

akryl, szlagmetal, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Pegaz, 2018

ceramika szkliwiona, 33 x 30 x 12 cm, sygn. pod spodem

Pole rzepaku, 2019

akryl, płótno, 65 x 81 cm, sygn. p.d.: M. Michoń

Jagoda Malinowska (ur. 1995)

Na padoku, 2016

akryl, płyta, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Kompozycja miejska, 2018

akryl, olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: F. Łoziński

Maria Danielak

Wiedźma, 2018

olej, płótno, 65 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Tancerka, 2018

aluminium patynowane, marmur biały, 5/10, wys. 29 cm, sygn. na udzie

Samolot, 2018

olej, płótno, 125 x 160 cm, sygn. na odwrocie

Widzę Cię, 2018

akryl, płótno, 120 x 76 cm, sygn. na odwrocie

Modlitwa

akryl, płótno, 50 x 100 cm, sygn. p.d.

Kobieta ze snu (dyptyk), 2018

olej, płótno, 2 x 60 x 60 cm, sygn. p.d.

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

Tajemnicza chwila, 2018

olej, płótno, 70 x 60 cm, sygn. p.d.: KRP'18

Cena wywoławcza: 500

Monika Noga

Nowhere, 2018

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn.

Wszystko bardzo niepoprawne, 2018

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Janusz Lewandowski

Akt, 2018

akryl, kredka, papier, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Zejście w dolinę, 2018

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: A. Fronczak 18

Luminance, 2019

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Dumna Kapibara o brzasku

akryl, płótno, 80 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Blue harmony

Warszawa 2019/01/16

Fala, 2018

Warszawa 2019/01/16

Warszawa 2019/01/16

Piotr Gola (ur. 1985)

Śpiąca, 2016

Warszawa 2019/01/16

Kolorowe wibracje II, 2018

Warszawa 2019/01/16

Marta Achtabowska (ur. 1983)

Oldsmobil, 2016

Warszawa 2019/01/16

14_040118, 2018

Warszawa 2019/01/16

Olena Horhol (ur. 1994)

Słoneczny, 2018

Warszawa 2019/01/16

Katarzyna Jakubowska

Dziewczyna z różą, 2018

Warszawa 2019/01/16

CC K 01, 2018

Warszawa 2019/01/16

Makowy horyzont, 2019

Warszawa 2019/01/16

Skok, 2016

Warszawa 2019/01/16

Warszawa 2019/01/16

30. Cantedeskia, 2018

Warszawa 2019/01/16

Katarzyna Celek

Beztroska, 2018

Warszawa 2019/01/16

Siedmiu szczęśliwych, 2018

Warszawa 2019/01/16

Ilona Krzyżanowska

Earth, 2018

Warszawa 2019/01/16

Uwolnione marzenia, 2018

Warszawa 2019/01/16

Go ahead, 2018

Warszawa 2019/01/16

Natalia Kwiatkowska

Blessed, 2017

Warszawa 2019/01/16

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Ab Tegmen, 2018

Warszawa 2019/01/16

Warszawa 2019/01/16

Kompozycja morska, 2018

Warszawa 2019/01/16

Zygmunt Kwiryński

Kwiaty, 2017

Warszawa 2019/01/16

Abi, 2018

Warszawa 2019/01/16

Babilon 2, 2019

Warszawa 2019/01/16

Tree, 2018

Warszawa 2019/01/16

Magdalena Makowska

Zmęczenie materiału, 2019

Warszawa 2019/01/16

City, 2017

Warszawa 2019/01/16

Rozmarzona, 2018

Warszawa 2019/01/16

Ecce Homo, 2018

Warszawa 2019/01/16

Oblivion NY-16, 2019

Warszawa 2019/01/16

Ryszard Rabsztyn (ur. 1984)

Zodiak 6 - Taurus 2, 2018

Warszawa 2019/01/16

W drodze do Cortony II, 2018

Warszawa 2019/01/16

Glacier, 2018

Warszawa 2019/01/16

Warszawa 2019/01/16

Milena Brudkowska

Warszawa 2019/01/16

Jednak trochę mi wstyd, 2018

Warszawa 2019/01/16

Rzymska uliczka, 2019

Warszawa 2019/01/16

Hipokryta, 2018

Warszawa 2019/01/16

Warszawa 2019/01/16

Powołanie, 2018

Warszawa 2019/01/16

Warszawa 2019/01/16

Frida, 2018

Warszawa 2019/01/16

Miedziany puch, 2018

Warszawa 2019/01/16

Pegaz, 2018

Warszawa 2019/01/16

Pole rzepaku, 2019

Warszawa 2019/01/16

Jagoda Malinowska (ur. 1995)

Na padoku, 2016

Warszawa 2019/01/16

Kompozycja miejska, 2018

Warszawa 2019/01/16

Maria Danielak

Wiedźma, 2018

Warszawa 2019/01/16

Tancerka, 2018

Warszawa 2019/01/16

Samolot, 2018

Warszawa 2019/01/16

Widzę Cię, 2018

Warszawa 2019/01/16

Modlitwa

Warszawa 2019/01/16

Kobieta ze snu (dyptyk), 2018

Warszawa 2019/01/16

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

Tajemnicza chwila, 2018

Warszawa 2019/01/16

Warszawa 2019/01/16

Monika Noga

Nowhere, 2018

Warszawa 2019/01/16

Warszawa 2019/01/16

Janusz Lewandowski

Akt, 2018

Warszawa 2019/01/16

Zejście w dolinę, 2018

Warszawa 2019/01/16

Luminance, 2019

Warszawa 2019/01/16

Dumna Kapibara o brzasku

Warszawa 2019/01/16

Blue harmony

    Limit ceny