24. Aukcja Młoda – 12 grudnia 2018 r., godz. 19.30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 24. Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się w Pragalerii 12 grudnia (środa) 2018 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 6 grudnia 2018 r. Zapraszamy także na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także porozmawiać o sztuce, inwestowaniu lub strategii budowania kolekcji. Odbędzie się on w sobotę poprzedzającą licytację czyli 8 grudnia 2018 r. W showroomową sobotę , galeria będzie czynna w godzinach 12.00-19.00.

Szumy miasta - Londyn, 2018

akryl, płótno, 100 x 100 cm, p.d.: Piotr Zawadzki

Jakub Niewdana, Krystyna Niewdana

Mały Nosorożec, z serii Safari, 2018

ceramika szkliwiona i złocona, tekstylia, 25 x 15 x 10 cm, sygn. na spodzie

Muśnięcie ciepła, 2018

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Be happy, 2018

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.

Babilon, 2018

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.:

Oskar Gorzkiewicz

Chinatown, 2016

akwaforta, papier, 6/10, 66 x 98 cm, sygn. p.d. Oskar Gorzkiewicz 2016

Dobry znak, z cyklu Pogoda w paski, 2018

akryl, szpachla, płótno, 70 x 100 cm, sygn. l.d.: M. Rukszan / V. 2018

Magdalena Rytel-Skorek (ur. 1976)

Zima, 2018

akryl, złoto, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: Magdalena Rytel-Skorek 2018

Natalia Szynal

Fera Flores, 2018

olej, płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Koneserzy chwil wolnych, 2018

akryl, technika własna, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: M. Stern

Cena sprzedaży: 4800

Flamingi, 2018

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: A.Dąbrowska '18

Zakłócenia widoczności R 01, 2018

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

W morzu, 2018

olej, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.

Samolot, 2018

olej, płótno, 100 x 95 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

W drodze do Cortony, 2018

akryl, płótno, 80 x 90 cm, sygn. p.d.

Magdalena Makowska

Suszi?, 2018

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Kompozycja z cyklu Wyspy, 2018

akryl, płótno, 60 x 90 cm, sygn. l.d.

Cena wywoławcza: 500

Łukasz Breitenbach

To nie jest kwiat, 2018

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.: Łukasz Breitenbach

Tęczowe uniesienie, 2018

olej, płótno, 100 x 73 cm, sygn. p.d.: P.D. 2018

Idąc, 2018

olej, akryl, szlagmetal, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Katarzyna Tchórz

Opętanie (nienasycenie), 2013

akryl, płyta, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

bez tytułu, 2016

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Kocur1 (ur. 1985)

Typogirl 07, 2018

technika mieszana, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

21. Lilia Wodna, 2018

akryl, płótno, 71 x 101 cm, sygn. p.d.: NO NAME 2018

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Land Escape, 2018

akryl, technika mieszana, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Ślady czasu 15, 2018

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Spotlight, 2018

akryl, technika własna, płótno, 110 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Akt 2, 2018

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Michał Mąka

Technicolor II, 2018

akryl, spray, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Pazyfae, 2018,

technika mieszana, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Zawalony dom, 2018

Lhamo La-Tso, z cyklu Aerial, 2018

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Krab, 2018

ceramika szkliwiona - 32 x 19 x 7 cm - sygn. na spodzie

Dedal i Ikar, 2017

akryl, płótno, 80 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Złota łąka, z cyklu Zauroczona Dmuchawcami, 2018

akryl, szlagmetal, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Wenecja

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Drugie wrażenia z pobytu, 2017

cienkopis, brystol, śr. 43,2 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Few people, 2018

akryl, płótno, 92 x 73 cm, sygn. p.d.

Mariusz Robert Drabarek (ur. 1969)

Beige, 2018

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: MDR

Cena wywoławcza: 500

Sen z pawiem, dyptyk, 2018

olej, płótno, 90 x 120 cm, sygn. p.d.

Tulipany, dyptyk, 2018

olej, płótno, 2 x 55 x 38 cm, sygn.na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Maja Wolf

Selfie - Lollipop, 2018

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. l.d.: mayA 2018

Cena wywoławcza: 500

Anton Gudzykevych

Cojido la Ola, 2017

akryl, płótno, 100 x 130 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Kot, 2018

olej, złote płatki, płótno, 30 x 24 cm, sygn. na odwrocie

W zawieszeniu IX, 2018

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: A.Fronczak 18r

Robert Krężlak (ur. 1975)

Pressure, 2011

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: Krezlak '11

bez tytułu, 2013

olej, płótno, 24 x 33 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Siren, 2018

olej, płyta, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: monogramem

Anna Macugowska

olej, płótno, 75 x 150 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Tarcza, 2018

aluminium patynowane, granit, 45 x 13 x 10 cm, sygn. na boku

Klara Netto

Stara blogerka, 2018

olej, płótno, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Kompozycja, 2018

akryl, olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: F. Łoziński

1807CE, 2018

olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. l.d.: Dybowska

Cena wywoławcza: 500

Dorota Zuber

Lato na przedmieściach, 2018

Cena wywoławcza: 500

Ukryj mnie w miękkiej melodii, 2018

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: M. Dalek 2018

Ilona Krzyżanowska

Pasy 2, 2018

Cena wywoławcza: 500

Anna Zuzanna Witek

Pokora - znoszenie siebie nawzajem w miłości, 2018

akryl, olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: Witek A 2018

Cena wywoławcza: 500

Abstrakcja, 2018

olej, płótno, 80 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Deszczowe Fado z Lizbony, 2018

olej, płótno, 110 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Yellow with blue, 2015

olej, płótno, 100 x 140 cm, sygn. na odwrocie

Why don't you love me, 2017

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Źródło, 2018

akryl, płótno, 2 x 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

olej, płótno, 33 x 41 cm, sygn. l.d.: W. Piekarski 2018

Agnieszka Spryszyńska

Rock'oco, 2018

akryl, płyta, śr. 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Mori, 2018

akryl, płótno, 110 x 60 cm, sygn. p.d.

Crazy Body, 2017

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Clown, 2018

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.: Hoppe 18

Bratki 7

akryl, płótno, 120 x 120 cm, sygn. p.d.

Flary iridium, 2018

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Tancerka, 2018

brąz, marmur grecki, 2/10, wys. 31 cm, sygn. na podstawie

On, Ona i On, tryptyk, 2018

akryl, płótno, 3 x 60 x 60 cm, sygn. p.d.: Porada 2018

Endorphins, 2018

technika mieszana (masa strukturalna, farba lateksowa), płótno, 90 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Ogród, 2018

akryl, płótno, 115 x 145 cm, sygn. na odwrocie imieniem i nazwiskiem, dwie pieczatki autorskie + naklejka autorska

Cena wywoławcza: 500

Zakwita noc, 2018

Wojciech Adam Bański

Ryba, 2018

olej, płótno, 70 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Urbaniak

Uśmiechy szczęścia, 2018

olej, długopis, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Małgorzata Garbal

Jimi Hendrix, z cyklu Portrety (wg. Bruce Fleming)

akryl, płótno, 60 x 90 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Cold light of morning

akryl, płótno, 50 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Martyna Kowalczyk

Rozwiązania VII, 2018

akryl, płótno, 60 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Piotr Gola (ur. 1985)

Rodząca się myśl, 2018

olej, płótno, 150 x 100 cm, sygn. p.d.: P. Gola

Wioleta Bańka (ur. 1985)

technika mieszana, akryl, deska, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Utkane z traw XXII, 2017

olej, płótno, 120 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Kompozycja 72, 2016

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Wioleta Rzążewska

Feliksa, 2018

olej, płótno, 50 x 35 cm, sygn. na odwrocie

Oblivion 15, 2018

akryl, płótno, 110 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

The Awakening, 2014

technika mieszana, papier, 38 x 25 cm (w świetle oprawy), sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Marta Achtabowska (ur. 1983)

Czarna Wołga

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. l.d.: M. Achtabowska

Warszawa 2018/12/12

Szumy miasta - Londyn, 2018

Warszawa 2018/12/12

Warszawa 2018/12/12

Muśnięcie ciepła, 2018

Warszawa 2018/12/12

Be happy, 2018

Warszawa 2018/12/12

Babilon, 2018

Warszawa 2018/12/12

Oskar Gorzkiewicz

Chinatown, 2016

Warszawa 2018/12/12

Warszawa 2018/12/12

Zima, 2018

Warszawa 2018/12/12

Natalia Szynal

Fera Flores, 2018

Warszawa 2018/12/12

Koneserzy chwil wolnych, 2018

Warszawa 2018/12/12

Flamingi, 2018

Warszawa 2018/12/12

Warszawa 2018/12/12

W morzu, 2018

Warszawa 2018/12/12

Samolot, 2018

Warszawa 2018/12/12

W drodze do Cortony, 2018

Warszawa 2018/12/12

Magdalena Makowska

Suszi?, 2018

Warszawa 2018/12/12

Warszawa 2018/12/12

Łukasz Breitenbach

To nie jest kwiat, 2018

Warszawa 2018/12/12

Tęczowe uniesienie, 2018

Warszawa 2018/12/12

Idąc, 2018

Warszawa 2018/12/12

Katarzyna Tchórz

Opętanie (nienasycenie), 2013

Warszawa 2018/12/12

bez tytułu, 2016

Warszawa 2018/12/12

Kocur1 (ur. 1985)

Typogirl 07, 2018

Warszawa 2018/12/12

21. Lilia Wodna, 2018

Warszawa 2018/12/12

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Land Escape, 2018

Warszawa 2018/12/12

Ślady czasu 15, 2018

Warszawa 2018/12/12

Spotlight, 2018

Warszawa 2018/12/12

Akt 2, 2018

Warszawa 2018/12/12

Michał Mąka

Technicolor II, 2018

Warszawa 2018/12/12

Pazyfae, 2018,

Warszawa 2018/12/12

Zawalony dom, 2018

Warszawa 2018/12/12

Warszawa 2018/12/12

Krab, 2018

Warszawa 2018/12/12

Dedal i Ikar, 2017

Warszawa 2018/12/12

Warszawa 2018/12/12

Wenecja

Warszawa 2018/12/12

Warszawa 2018/12/12

Few people, 2018

Warszawa 2018/12/12

Beige, 2018

Warszawa 2018/12/12

Sen z pawiem, dyptyk, 2018

Warszawa 2018/12/12

Tulipany, dyptyk, 2018

Warszawa 2018/12/12

Maja Wolf

Selfie - Lollipop, 2018

Warszawa 2018/12/12

Anton Gudzykevych

Cojido la Ola, 2017

Warszawa 2018/12/12

Kot, 2018

Warszawa 2018/12/12

W zawieszeniu IX, 2018

Warszawa 2018/12/12

Robert Krężlak (ur. 1975)

Pressure, 2011

Warszawa 2018/12/12

bez tytułu, 2013

Warszawa 2018/12/12

Siren, 2018

Warszawa 2018/12/12

Anna Macugowska

Warszawa 2018/12/12

Tarcza, 2018

Warszawa 2018/12/12

Klara Netto

Stara blogerka, 2018

Warszawa 2018/12/12

Kompozycja, 2018

Warszawa 2018/12/12

1807CE, 2018

Warszawa 2018/12/12

Dorota Zuber

Lato na przedmieściach, 2018

Warszawa 2018/12/12

Warszawa 2018/12/12

Ilona Krzyżanowska

Pasy 2, 2018

Warszawa 2018/12/12

Anna Zuzanna Witek

Warszawa 2018/12/12

Abstrakcja, 2018

Warszawa 2018/12/12

Warszawa 2018/12/12

Yellow with blue, 2015

Warszawa 2018/12/12

Why don't you love me, 2017

Warszawa 2018/12/12

Źródło, 2018

Warszawa 2018/12/12

Warszawa 2018/12/12

Agnieszka Spryszyńska

Rock'oco, 2018

Warszawa 2018/12/12

Mori, 2018

Warszawa 2018/12/12

Crazy Body, 2017

Warszawa 2018/12/12

Clown, 2018

Warszawa 2018/12/12

Bratki 7

Warszawa 2018/12/12

Flary iridium, 2018

Warszawa 2018/12/12

Tancerka, 2018

Warszawa 2018/12/12

On, Ona i On, tryptyk, 2018

Warszawa 2018/12/12

Endorphins, 2018

Warszawa 2018/12/12

Ogród, 2018

Warszawa 2018/12/12

Zakwita noc, 2018

Warszawa 2018/12/12

Wojciech Adam Bański

Ryba, 2018

Warszawa 2018/12/12

Piotr Urbaniak

Uśmiechy szczęścia, 2018

Warszawa 2018/12/12

Małgorzata Garbal

Warszawa 2018/12/12

Cold light of morning

Warszawa 2018/12/12

Martyna Kowalczyk

Rozwiązania VII, 2018

Warszawa 2018/12/12

Piotr Gola (ur. 1985)

Rodząca się myśl, 2018

Warszawa 2018/12/12

Wioleta Bańka (ur. 1985)

Warszawa 2018/12/12

Utkane z traw XXII, 2017

Warszawa 2018/12/12

Kompozycja 72, 2016

Warszawa 2018/12/12

Wioleta Rzążewska

Feliksa, 2018

Warszawa 2018/12/12

Oblivion 15, 2018

Warszawa 2018/12/12

The Awakening, 2014

Warszawa 2018/12/12

Marta Achtabowska (ur. 1983)

Czarna Wołga

    Limit ceny