2. Wakacyjna Aukcja w Teatrze – 24 sierpnia 2019 r., godz. 15.00

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 2. Wakacyjnej Aukcji w Teatrze, która odbędzie się 24 sierpnia (sobota) 2019 r. o godz. 15.00. Tym razem, kontynuując naszą artystyczną współpracę z Teatrem 6.piętro, mamy przyjemność zaprosić Państwa na pokaz przedaukcyjny i licytację do pięknych wnętrz teatralnego foyer w Pałacu Kultury i Nauki.

Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 20 sierpnia 2019 r., w godzinach pracy Teatru. Zapraszamy także na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także porozmawiać o sztuce, inwestowaniu lub strategii budowania kolekcji. Odbędzie się on w aukcyjną sobotę, czyli 24 sierpnia 2019 r., w godz. 10:00 – 14:00.

Ostróżki, 2019

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 50 cm, sygn. l.d.:

Air Moose, model Snake, 2018

ceramika szkliwiona, 21 x 16 x 17 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny: 40/2018

Po burzy, 2019

olej, płótno, 80 x 90 cm, sygn. p.d.: monogramem

Akt czasu, 2019

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.:

Joanna Głażewska

Summer Rainstorm, 2019

akryl, technika własna, płótno, 120 x100 cm, sygn. na odwrocie

Atlantyda XX, 2019

akryl, płótno, 100 x 65 cm, sygn. p.d.: M. Rukszan, VI.2019 r.

Aleksandra Adamczak

Jedno drzewo, dwa cienie, 2019

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. p.d.: Adamczak 2019

60. Tulipan 31, 2019

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: No Name 2019

Cena wywoławcza: 500

Spotkanie, którego nie było, 2019

olej, płótno, 116 x 89 cm, sygn. p.d.: PD 2019

Spacer, 2019

akryl, szlagmetal, płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.d.: Magdalena Rytel-Skorek 2019

Cupcake #2, 2019

olej, płótno, 29,5 x 21 cm, sygn. p.d.

Oskar Gorzkiewicz

Wizja miasta II, 2014

akwaforta, papier, 7/10, 50 x 100 cm, sygn. p.d.

Nosorożec, 2019

ceramika nieszkliwiona, tlenkowana, wymiary 25 x 15 x 10 cm, sygn. i numerowana od spodu

Tropikalna wyspa, 2019

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: MRakoczy 2019

Cena wywoławcza: 500

Kamil Stańczak

Sowa, 2018

akryl, płótno, 55 x 55 cm, sygn. na odwrocie

Mint Grey Yellow

olej, płótno, 140 x 100 cm, sygn. p.d.: Julia Reiter

Oblivion 20 - poliptyk, 2019

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Małgorzata Frącek

Różowe tulipany, 2019

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Agnieszka Spryszyńska

Jestem stąd..., 2019

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. p.d.: Spryszyńska 2019

Zapatrzenie, 2019

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: A. Kappa

To właśnie miłość, 2016

olej, płótno, 95 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Batmobil, 2019

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. l.d.: M. Achtabowska

bez tytułu 3, 2019

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Małgorzata Kot

Baran L, model triangle, 2016

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, malowana naszkliwnie, 13 x 7,5 x 15, 5 cm, od spodu loga autorki, studia i opis numeryczny:17/201617 2016

Anda_Iluzja, 2019

technika własna, płótno, 65 x 81 cm, sygn. na odwrocie

Dwa mosty, 2019

akryl, płótno, 80 x 90 cm, sygn. p.d.: Luiza Los-P '19

1917CE, 2019

olej, technika mieszana, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Balony IV, 2019

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2019

Cena wywoławcza: 500

Paroksyton 2, 2019

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. l.d.: M. Dybowski

Cena wywoławcza: 500

Nigredo (wersja unikatowa), 2019

aluminium patynowane, granit, 41 x 18 x 8 cm, sygn. na boku rzeźby

Tomasz Winiarski

Perpetuum mobile LXXXIX

mezzotinta, sucha igła, papier, III/VI, 70 x 100 cm, sygn. u dołu

Arctic night, 2019

technika mieszana, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Zbigniew "Ramsko" Kozłowski

Zapomniane zabawy (15) - Gra w kulki, 2019

akryl, płótno, 80 x 90 cm, sygn. l.d.: Zb. Ramsko Kozłowski 05.2019

Cascadia 1700, 2019

ceramika szkliwiona, gablota, 52 x 52 x 4,5 cm, sygn. pod spodem

Bursztynowy dźwięk, 2019

olej, płótno, 90 x 50 cm, sygn. p.d.: KJRP 19

Marek Haba

Brama, 2018

akryl, płótno, 38 x 55 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Maciej Gappa

bez tytułu, 2019

akryl, szlagmetal, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Magdalena Weber

Akt bagienny, 2019

olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: MW

Your choice, 2019

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: A. Dąbrowska

17199207, 2019

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. u dołu: Kołakowska '19

CzyJeż, 2019

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: DR

Cena wywoławcza: 500

R0619, 2019

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Portret z jeleniem, 2014

olej, płótno, 30 x 21 cm, sygn. na odwrocie

Incepcja 3, 2019

Maszyna do mielonych, 2019

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Nogaj

Katarzyna Jakubowska

bez tytułu, 2019

olej, płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Koniunkcja

akryl, płyta, 100 x 100 cm, sygn. p.d.:

Cena wywoławcza: 500

Invisible, 2019

akryl, HDF, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Bella Italia - Wenecja, 2019

olej, płótno, 75 x 110 cm, sygn. p.d.: M. Kurek

Akt, 2018

brąz paztynowany na czarno, podstawa: biały marmur, 3/10, wys. 31 cm, sygn. na odwrocie

Kobiecość, 2019

akryl, olej, płótno, 90 x 90 cn, sygn. p.d.: Porada

Kompozycja, 2019

olej, akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: F. Łoziński

Park, 2012

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: GKilzBar 2012

Cena wywoławcza: 500

Luminance X, 2019

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Wysyłam strumień głosu w przestrzeń, 2019

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: M. Dałek 2019

Chrysanthemum, 2015

olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. l.g.: Horhol 15

Skąpane w złotym blasku, 2019

akryl, szlagmetal, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.

Dream Dust, 2019

akryl, olej, technika własna, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Łąki nad Nidą, 2019

olej, płótno, 50 x 60 cm, sygn. p.d.: A. Kozera

Cena wywoławcza: 500

All inclusive, 2018

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.

W prześwicie III, 2019

akryl, płótno, 60 x 90 cm, sygn. p.d.: A. Fronczak 19r

Grzegorz Walter

Pamięć podręczna, 2019

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa 2019/08/24

Ostróżki, 2019

Warszawa 2019/08/24

Air Moose, model Snake, 2018

Warszawa 2019/08/24

Po burzy, 2019

Warszawa 2019/08/24

Akt czasu, 2019

Warszawa 2019/08/24

Joanna Głażewska

Summer Rainstorm, 2019

Warszawa 2019/08/24

Atlantyda XX, 2019

Warszawa 2019/08/24

Aleksandra Adamczak

Warszawa 2019/08/24

60. Tulipan 31, 2019

Warszawa 2019/08/24

Warszawa 2019/08/24

Spacer, 2019

Warszawa 2019/08/24

Cupcake #2, 2019

Warszawa 2019/08/24

Oskar Gorzkiewicz

Wizja miasta II, 2014

Warszawa 2019/08/24

Nosorożec, 2019

Warszawa 2019/08/24

Tropikalna wyspa, 2019

Warszawa 2019/08/24

Kamil Stańczak

Sowa, 2018

Warszawa 2019/08/24

Mint Grey Yellow

Warszawa 2019/08/24

Oblivion 20 - poliptyk, 2019

Warszawa 2019/08/24

Małgorzata Frącek

Różowe tulipany, 2019

Warszawa 2019/08/24

Agnieszka Spryszyńska

Jestem stąd..., 2019

Warszawa 2019/08/24

Zapatrzenie, 2019

Warszawa 2019/08/24

To właśnie miłość, 2016

Warszawa 2019/08/24

Batmobil, 2019

Warszawa 2019/08/24

bez tytułu 3, 2019

Warszawa 2019/08/24

Małgorzata Kot

Baran L, model triangle, 2016

Warszawa 2019/08/24

Anda_Iluzja, 2019

Warszawa 2019/08/24

Dwa mosty, 2019

Warszawa 2019/08/24

1917CE, 2019

Warszawa 2019/08/24

Balony IV, 2019

Warszawa 2019/08/24

Paroksyton 2, 2019

Warszawa 2019/08/24

Warszawa 2019/08/24

Tomasz Winiarski

Perpetuum mobile LXXXIX

Warszawa 2019/08/24

Arctic night, 2019

Warszawa 2019/08/24

Zbigniew "Ramsko" Kozłowski

Warszawa 2019/08/24

Cascadia 1700, 2019

Warszawa 2019/08/24

Bursztynowy dźwięk, 2019

Warszawa 2019/08/24

Marek Haba

Brama, 2018

Warszawa 2019/08/24

Maciej Gappa

bez tytułu, 2019

Warszawa 2019/08/24

Magdalena Weber

Akt bagienny, 2019

Warszawa 2019/08/24

Your choice, 2019

Warszawa 2019/08/24

17199207, 2019

Warszawa 2019/08/24

CzyJeż, 2019

Warszawa 2019/08/24

R0619, 2019

Warszawa 2019/08/24

Portret z jeleniem, 2014

Warszawa 2019/08/24

Incepcja 3, 2019

Warszawa 2019/08/24

Maszyna do mielonych, 2019

Warszawa 2019/08/24

Katarzyna Jakubowska

bez tytułu, 2019

Warszawa 2019/08/24

Koniunkcja

Warszawa 2019/08/24

Invisible, 2019

Warszawa 2019/08/24

Bella Italia - Wenecja, 2019

Warszawa 2019/08/24

Akt, 2018

Warszawa 2019/08/24

Kobiecość, 2019

Warszawa 2019/08/24

Kompozycja, 2019

Warszawa 2019/08/24

Park, 2012

Warszawa 2019/08/24

Luminance X, 2019

Warszawa 2019/08/24

Warszawa 2019/08/24

Chrysanthemum, 2015

Warszawa 2019/08/24

Skąpane w złotym blasku, 2019

Warszawa 2019/08/24

Dream Dust, 2019

Warszawa 2019/08/24

Łąki nad Nidą, 2019

Warszawa 2019/08/24

All inclusive, 2018

Warszawa 2019/08/24

W prześwicie III, 2019

Warszawa 2019/08/24

Grzegorz Walter

Pamięć podręczna, 2019

Limit ceny