2 Wakacyjna Aukcja Młoda – 25 sierpnia 2018 r., godz. 17.00

Przedstawiamy katalog 2 Wakacyjnej Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się 25 sierpnia (sobota) 2018 r. o godz. 17.00. Zapraszamy Państwa do Parku Praskiego. Aukcja odbędzie się przy ulicy Ratuszowej 6, w przestrzeni, w której powstanie nowoczesne centrum kulturalne.

Na wystawę przedaukcyjną zapraszamy w dniu aukcji, w godzinach 12 – 17.

Katarzyna Jakubowska

Dziewczyna z pawim piórem, 2018

olej, płótno, 100 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Gola (ur. 1985)

Żółte marzenie, 2016

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Czarny Anioł, 2018

aluminium patynowane, podstawa granitowa, 46 x 24 x 9 (w tym kamień 10 x 11 x 9), sygn. na udzie

Lato nad Stawem, 2018

akryl, tusz, płótno, 90 x 90 cm, sygn.na odwrocie

Aneta Kowalczyk

Macierzyństwo, 2018

technika mieszana, papier, 68,5 x 40,5 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Lekka mżawka, z cyklu Zauroczona dmuchawcami, 2018

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Jolanta Ziółkowska

Na polanie, 2018

akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Oblivion 12, 2018

akryl, płótno, 110 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Dominika Hofman

olej, płótno, 60 x 40 cm, sygn. na odwrocie

NYC - migotanie poranka, 2018

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.

Dreams, 2018

olej, akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.

Fragment 525 z cyklu "Niebo i ziemia", 2018

technika własna, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Akt w kapeluszu, 2018

olej, płótno, 110 x 70 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Aleksander Baszyński

The Cloud, 2018

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Sowa, z serii Safari, 2018

ceramika angobowana i szkliwiona, zdobiona platyną, wypalana w piecu elektrycznym, 35 x 25 x 20 cm, sygn. na spodzie

Honorata Chajec

Malwy, 2018

olej, akryl, płótno, 110 x 70 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Mariusz Kitowski

Oversized 5

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Niewinność, 2018

akryl, technika własna, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

12, 2018

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.

Łukasz Breitenbach

Fikus z żółtym liściem, 2018

olej, płótno, 81 x 65 cm, sygn. l.d.

Wojciech Górecki

olej, płótno, 25 x 34 cm, sygn. p.d.

Jolanta Kitowska

Popołudnie, 2018

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn.: p.d.

Cena wywoławcza: 500

Zawieszenie, 2018

olej, akryl, srebro, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Senne miasto, 2017

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.

Sebastian Kijak

Mercedes Benz W196 R Stromline, 2017

olej, płótno, 40 x 60 cm, sygn. l.d.

Cena wywoławcza: 500

Tomasz Włodarczyk

Akt 1, 2018

akwarela, kredka, tektura, 32 x 60 cm (48 x 75 cm w oprawie), sygn.

Piotr Staszczyk

akryl, płótno, 60 x 70 cm, sygn. p.d.

Jolanta Lipnicka

Ryby w Rybie, 2017

akryl, płótno, 73 x 100 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Idąc, 2018

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Bubak

Bez tytułu, 2015

akryl, płótno, 81 x 50 cm (88,3 x 58 cm w oprawie), sygn. l.d.

Natalia Szynal

Pejzaż odkryty

akwarela, olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Róża, 2018

olej, płótno, 30,5 x 24 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Delegacja, 2018

olej, płótno, 80 x 90 cm, sygn. p.d.

Piotr Przybyła

Pochodzenie Światła nr 11, dyptyk, 2018

technika mieszana, płótno, 60 x 180 cm (całość), sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Couche d'identite, 2018

technika mieszana, płyta, 85 x 105 cm, sygn. na odwrocie

Wspólna kawa, 2018

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

W blasku, 2018

akryl, płótno, 95 x 130 cm, sygn. na odwrocie

Tors, 2018

brąz, mamur, wys. 34 cm, sygn. z tyłu, na udzie

Mateusz Kijak

Teserakt 1, 2018

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Mieć czy być, 2018

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.

Dyptyk, 2018

akryl, płótno, 2 x 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Popiersie I

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Przejście 2, 2018

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.

Samolot, 2018

olej, płótno, 120 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Łukasz Karcz

olej, płótno, 50 x 60 cm, sygn. l.d.

Cena wywoławcza: 500

Karolina Maciejak

Blue Cage, 2018

olej, płyta HDF, 140 x 140 cm, sygn. na odwrocie

Joanna Sołtan

Nocne szepty światła 2, 2017

akwarela, papier, 77 x 96 cm, sygn. po prawej stronie

olej, płótno, 38 x 46 cm, sygn. l.g.

Jacek Dittwald

Oko Opatrzności, 2018

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

DropDead

akryl, płótno, 90 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Rose

akryl, płótno, 60 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Zamaskowany Iluminata, 2017

akryl, olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.

Istota rzeczy, 2016

Cena wywoławcza: 500

Lodowiec, 2018

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Joker, 2014

akryl, tektura, 100 x 70 cm, sygn. p.d.

Warszawa 2018/08/25

Katarzyna Jakubowska

Warszawa 2018/08/25

Piotr Gola (ur. 1985)

Żółte marzenie, 2016

Warszawa 2018/08/25

Czarny Anioł, 2018

Warszawa 2018/08/25

Lato nad Stawem, 2018

Warszawa 2018/08/25

Aneta Kowalczyk

Macierzyństwo, 2018

Warszawa 2018/08/25

Warszawa 2018/08/25

Jolanta Ziółkowska

Na polanie, 2018

Warszawa 2018/08/25

Oblivion 12, 2018

Warszawa 2018/08/25

Dominika Hofman

Warszawa 2018/08/25

NYC - migotanie poranka, 2018

Warszawa 2018/08/25

Dreams, 2018

Warszawa 2018/08/25

Warszawa 2018/08/25

Akt w kapeluszu, 2018

Warszawa 2018/08/25

Aleksander Baszyński

The Cloud, 2018

Warszawa 2018/08/25

Sowa, z serii Safari, 2018

Warszawa 2018/08/25

Honorata Chajec

Malwy, 2018

Warszawa 2018/08/25

Warszawa 2018/08/25

Mariusz Kitowski

Oversized 5

Warszawa 2018/08/25

Niewinność, 2018

Warszawa 2018/08/25

12, 2018

Warszawa 2018/08/25

Łukasz Breitenbach

Fikus z żółtym liściem, 2018

Warszawa 2018/08/25

Wojciech Górecki

Warszawa 2018/08/25

Jolanta Kitowska

Popołudnie, 2018

Warszawa 2018/08/25

Zawieszenie, 2018

Warszawa 2018/08/25

Senne miasto, 2017

Warszawa 2018/08/25

Sebastian Kijak

Warszawa 2018/08/25

Tomasz Włodarczyk

Akt 1, 2018

Warszawa 2018/08/25

Piotr Staszczyk

Warszawa 2018/08/25

Jolanta Lipnicka

Ryby w Rybie, 2017

Warszawa 2018/08/25

Idąc, 2018

Warszawa 2018/08/25

Warszawa 2018/08/25

Piotr Bubak

Bez tytułu, 2015

Warszawa 2018/08/25

Natalia Szynal

Pejzaż odkryty

Warszawa 2018/08/25

Róża, 2018

Warszawa 2018/08/25

Delegacja, 2018

Warszawa 2018/08/25

Piotr Przybyła

Warszawa 2018/08/25

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Couche d'identite, 2018

Warszawa 2018/08/25

Wspólna kawa, 2018

Warszawa 2018/08/25

W blasku, 2018

Warszawa 2018/08/25

Tors, 2018

Warszawa 2018/08/25

Mateusz Kijak

Teserakt 1, 2018

Warszawa 2018/08/25

Mieć czy być, 2018

Warszawa 2018/08/25

Dyptyk, 2018

Warszawa 2018/08/25

Popiersie I

Warszawa 2018/08/25

Przejście 2, 2018

Warszawa 2018/08/25

Samolot, 2018

Warszawa 2018/08/25

Łukasz Karcz

Warszawa 2018/08/25

Karolina Maciejak

Blue Cage, 2018

Warszawa 2018/08/25

Joanna Sołtan

Nocne szepty światła 2, 2017

Warszawa 2018/08/25

Warszawa 2018/08/25

Jacek Dittwald

Oko Opatrzności, 2018

Warszawa 2018/08/25

DropDead

Warszawa 2018/08/25

Rose

Warszawa 2018/08/25

Zamaskowany Iluminata, 2017

Warszawa 2018/08/25

Istota rzeczy, 2016

Warszawa 2018/08/25

Lodowiec, 2018

Warszawa 2018/08/25

Joker, 2014

    Limit ceny