2. Wakacyjna Aukcja Młoda – 31 sierpnia 2022 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 2. Wakacyjnej Aukcji Młodej. Licytacja odbędzie się 31 sierpnia 2022 r. o godz. 19:30. Aukcja prowadzona będzie wyłącznie w systemie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid, Artinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

Już wkrótce przedstawimy Państwu również WIRTUALNY SPACER po ekspozycji.

Kamil Niewiński (ur. 1994)

Oddech Lasu, 2022

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 50 cm, sygn. p.d.: Niewiński 2022

Owocowy, 2022

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Maska, 2020

brąz, marmur, 50 x 9 x 8 cm, sygn. na spodzie: KIZ

Mocarz, z cyklu: "Byki na czerwonym dywanie", 2022

Over divisions, 2022

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Man and a cloud 2, 2022

olej, płótno, 85 x 65 cm, sygn. p.d.: piktogram rogów oraz na odwrocie

Lorem Navy, 2022

akryl, płótno, 130 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Dragonfly, 2022

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: MChmielewska

Szczęście, 2022

technika mieszana (glina ręcznie malowana, żywica), 20 x 16 x 19 cm, sygn. na spodzie rzeźby: Elisa Potyra 2022

Hand Gazing, 2022

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: K.Płotnikow

Kalispera, z cyklu: "Państwa - Miasta", 2022

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. l.d.: VII 22 Niusza

Muszelka, 2022

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: MF'22

Abstrakcja, 2022

akryl, płótno, 70 x 70, sygn. p.d.: Karina Góra

Justyna Kierlańczyk (ur. 1985)

Podwodny świat, 2022

akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

rzeźba ceramiczna szkliwiona, czarna z białymi kropkami, 25 x 24 x 17 cm, sygn. od środka: logo ROKO

Bring me his head, 2022

technika mieszana (farba i tusz akrylowy, spray, markery, dermatograf, oil sticks, pastele olejowe, kredki woskowe), 100 x 80 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Marcin Leśniak (ur. 1990)

Wybuch, dyptyk, 2019

akryl, płótno, 160 x 120 cm (całość), 2 płótna o wymiarach: 80 x 120 cm, sygn. p.d.: Leśniak oraz na odwrocie

Weronika Barańska (ur. 1984)

Widok z grobli, z cyklu: "Moje miasta", 2021

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Karina Obara (ur. 1974)

Siła mężczyzny, 2021

olej, płótno, 40 x 35 cm, sygn. na odwrocie

Ku Niebu, 2021

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Wachlarz Kolorów, 2022

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: E Seweryn 2022

Dama w czerwonym, 2022

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: Mihran 2022

Zadrzewieni, 2022

technika mieszana (akryl, spray), płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: Filip Warzecha oraz na odwrocie

Głowa Nosorożca, z serii: "Safari", 2018

ceramika szkliwiona i złocona, 20 x 17 x 10 cm, sygnowana od spodu, nr 22/2018.

Lektura pod drzewem morwy, z cyklu: "Toskania", 2022

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 70 x 55 cm, sygn. p.d.: Luiza Los P. '22

Reflection of madness, 2022

akryl, kolaż, płótno, 70 x 70 cm, sygn. l.d.: Grabowska

A Storm of Change, 2022

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.: D.Sz

Nad jeziorem, 2021

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: Kinga Wnuk

Do widzenia do jutra, 2021

olej, płótno, 81 x 100 cm, sygn. p.d.: PD 2021

Joanna Misztal (ur. 1967)

Lilie, 2022

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.: J. Misztal 2022

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. p.d.: WFraczek 2022r

Skoczek, 2022

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: mm

Krzysztof Grabara (ur. 1985)

7 piętro, 2022

technika mieszana (akryl, papier), płótno przyklejone do płyty (panel malarski), 60 x 80 cm, w oprawie: 63,5 x 83,5 cm, sygn. na odwrocie

Jolanta Frankiewicz (ur. 1969)

Marzycielka, 2020

akryl, papier, 52 x 49 cm, w oprawie: 78 x 64 cm, sygn. p.d.: JFrankiewicz 2020

Klucz, 2022

aktyl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Mgła, 2017

Dawid Orłowski (ur. 1994)

Wakacje nad morzem, 2022

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Orłowski D.

Iwona Ashaolu (ur. 1965)

Dam ci ukryte skarby, 2015

akryl, płótno, 25 x 13 cm, sygn. p.d.: Baranowski24/22

Wahadłowiec, 2022

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Renata Kluczyńska (ur. 1985)

Metropolizm 293, 2021

akryl, płótno, 120 x 90 cm, sygn. po prawej stronie: R.M.Kluczyńska

Łukasz Sysło (ur. 1993)

Na kolanach, 2022

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Ł

Paweł Kosior (ur. 1988)

Cieplarnia, 2021

olej, płótno, 76 x 52 cm, sygn. p. d.: Kosior P

Sheep flock, 2022

olej, płótno, 60 x 90 cm, sygn. p.d.: Pervinece, '22

M8, 2017

technika mieszana, płótno, 110 x 80 cm, sygn. l.d.: Kołakowska '17

The house, 2022

akryl, płótno, 100 x 150 cm, sygn. na odwrocie

Nie jest tak słonecznie, 2022

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Bezsenność, 2022

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Diada, 2022

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. l.d.: Stanisz 2022

Ciepłe morze, 2022

technika mieszana (olej, szlagmetal), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: A. Kappa

Truth, 2022

technika mieszana (akryl, olej, technika własna), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: DOBOSZ

Gołąb, 2022

ceramika pozłacana, metal, ok. 18 x 30 x 11 cm

Zaproszenie, 2022

akryl, płótno, 109 x 73 cm, sygn. na odwrocie

Jakub Senderowski (ur. 1993)

Obsesja, 2022

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. na odwrocie. Obraz inspirowany fotosem z filmu "Joker" Todda Phillipsa

Anna Ciszek (ur. 1979)

Pegaz, 2022

akryl, płótno, 65 x 81 cm, sygn. na odwrocie

Tomasz Masionek (ur. 1994)

Śladami Bizancjum: Hagia Sophia, 2021

olej, płótno, 50 x 100 cm, sygn. p.d.: T. Masionek

Kari, 2022

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: K PLEWA 2022

Summertime, 2022

akryl, technika własna, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Kot, który przychodził tylko nocą, 2022

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: M. Stern

Magdalena Czaplicka- Dziaduch (pseud.: Helen, ur. 2000)

Krajobraz II, 2022

technika mieszana (olej, trawa), płótno, 109,5 x 95 cm, sygn. na odwrocie

Sen, 2022

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Santorini - wyspa artystów, 2022

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: M. Kurek oraz na odwrocie

Sprawiedliwość, 2022

akryl, płótno, 80 cm x 70 cm, sygn. p.d.: AIB oraz na odwrocie

Iwona Gabryś (ur. 1988)

Kompozycja 329, 2022

Biała Róża, 2018

olej, płótno, 30 x 20 cm, sygn. na odwrocie

Mikołaj Korus (ur. 1998)

Rejs nad jałową planetą, 2022

akryl, płótno, 73 x 60 cm, sygn. p.d.: M.A. KORUS 2022

Za uchylonymi drzwiami, 2022

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: MCiu 2022

Maciej Bitner (ur. 2000)

Lukomir, 2022

akryl, płyta HDF, 131 x 95 cm, sygn. na odwrocie

Łukasz Szostkiewicz (ur. 1988)

Ekspresja zdarzeń, 2021

akryl, płyta, 40 x 48,8 cm, sygn. l.d.: ŁSzost

Artdoping, 2022

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 115 x 75 cm, sygn. na odwrocie

Morskie promyki, 2022

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: A.Stępień 2022

One na plaży, 2022

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. l.d.: KDOROBA2022

Widzę je gdy podnoszę wzrok do góry, 2022

olej, płótno 3D, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Ms

Recykling szkicu.Różowy 5, 2021

olej, płótno naklejone na płytę, 84 x 78 cm, w oprawie: 89 x 83 cm, sygn. p.d.: Iwona Stachura 2021

Pomiędzy światami, 2022

Zagrożenie, 2022

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: Nataczej

Pejzaż z Hiszpanii, 2022

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: M. Siwiec 2022

Zadrapania, 2022

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: F. Łoziński

Portret koziorożca, 2022

Agnieszka Zapotoczna (ur.1994)

Response out of proportion, 2022

technika mieszana (akryl, pastel olejny, ołówek), płótno, 120 x 80 cm, sygn. l.d.: A. Zapotoczna '22 '

Flaming, 2020

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: MK 2020 oraz na odwrocie

Warszawa 2022/08/31

Kamil Niewiński (ur. 1994)

Oddech Lasu, 2022

Warszawa 2022/08/31

Owocowy, 2022

Warszawa 2022/08/31

Maska, 2020

Warszawa 2022/08/31

Warszawa 2022/08/31

Over divisions, 2022

Warszawa 2022/08/31

Man and a cloud 2, 2022

Warszawa 2022/08/31

Lorem Navy, 2022

Warszawa 2022/08/31

Dragonfly, 2022

Warszawa 2022/08/31

Szczęście, 2022

Warszawa 2022/08/31

Hand Gazing, 2022

Warszawa 2022/08/31

Warszawa 2022/08/31

Muszelka, 2022

Warszawa 2022/08/31

Abstrakcja, 2022

Warszawa 2022/08/31

Podwodny świat, 2022

Warszawa 2022/08/31

Warszawa 2022/08/31

Bring me his head, 2022

Warszawa 2022/08/31

Marcin Leśniak (ur. 1990)

Wybuch, dyptyk, 2019

Warszawa 2022/08/31

Weronika Barańska (ur. 1984)

Warszawa 2022/08/31

Karina Obara (ur. 1974)

Siła mężczyzny, 2021

Warszawa 2022/08/31

Ku Niebu, 2021

Warszawa 2022/08/31

Wachlarz Kolorów, 2022

Warszawa 2022/08/31

Dama w czerwonym, 2022

Warszawa 2022/08/31

Zadrzewieni, 2022

Warszawa 2022/08/31

Warszawa 2022/08/31

Warszawa 2022/08/31

Reflection of madness, 2022

Warszawa 2022/08/31

A Storm of Change, 2022

Warszawa 2022/08/31

Nad jeziorem, 2021

Warszawa 2022/08/31

Do widzenia do jutra, 2021

Warszawa 2022/08/31

Joanna Misztal (ur. 1967)

Lilie, 2022

Warszawa 2022/08/31

Warszawa 2022/08/31

Skoczek, 2022

Warszawa 2022/08/31

Krzysztof Grabara (ur. 1985)

7 piętro, 2022

Warszawa 2022/08/31

Marzycielka, 2020

Warszawa 2022/08/31

Klucz, 2022

Warszawa 2022/08/31

Mgła, 2017

Warszawa 2022/08/31

Dawid Orłowski (ur. 1994)

Wakacje nad morzem, 2022

Warszawa 2022/08/31

Iwona Ashaolu (ur. 1965)

Dam ci ukryte skarby, 2015

Warszawa 2022/08/31

Warszawa 2022/08/31

Wahadłowiec, 2022

Warszawa 2022/08/31

Renata Kluczyńska (ur. 1985)

Metropolizm 293, 2021

Warszawa 2022/08/31

Łukasz Sysło (ur. 1993)

Na kolanach, 2022

Warszawa 2022/08/31

Paweł Kosior (ur. 1988)

Cieplarnia, 2021

Warszawa 2022/08/31

Sheep flock, 2022

Warszawa 2022/08/31

M8, 2017

Warszawa 2022/08/31

The house, 2022

Warszawa 2022/08/31

Nie jest tak słonecznie, 2022

Warszawa 2022/08/31

Bezsenność, 2022

Warszawa 2022/08/31

Diada, 2022

Warszawa 2022/08/31

Ciepłe morze, 2022

Warszawa 2022/08/31

Truth, 2022

Warszawa 2022/08/31

Gołąb, 2022

Warszawa 2022/08/31

Zaproszenie, 2022

Warszawa 2022/08/31

Jakub Senderowski (ur. 1993)

Obsesja, 2022

Warszawa 2022/08/31

Warszawa 2022/08/31

Anna Ciszek (ur. 1979)

Pegaz, 2022

Warszawa 2022/08/31

Tomasz Masionek (ur. 1994)

Warszawa 2022/08/31

Kari, 2022

Warszawa 2022/08/31

Summertime, 2022

Warszawa 2022/08/31

Warszawa 2022/08/31

Krajobraz II, 2022

Warszawa 2022/08/31

Sen, 2022

Warszawa 2022/08/31

Warszawa 2022/08/31

Sprawiedliwość, 2022

Warszawa 2022/08/31

Iwona Gabryś (ur. 1988)

Kompozycja 329, 2022

Warszawa 2022/08/31

Biała Róża, 2018

Warszawa 2022/08/31

Mikołaj Korus (ur. 1998)

Rejs nad jałową planetą, 2022

Warszawa 2022/08/31

Za uchylonymi drzwiami, 2022

Warszawa 2022/08/31

Maciej Bitner (ur. 2000)

Lukomir, 2022

Warszawa 2022/08/31

Warszawa 2022/08/31

Ekspresja zdarzeń, 2021

Warszawa 2022/08/31

Artdoping, 2022

Warszawa 2022/08/31

Morskie promyki, 2022

Warszawa 2022/08/31

One na plaży, 2022

Warszawa 2022/08/31

Warszawa 2022/08/31

Warszawa 2022/08/31

Pomiędzy światami, 2022

Warszawa 2022/08/31

Zagrożenie, 2022

Warszawa 2022/08/31

Pejzaż z Hiszpanii, 2022

Warszawa 2022/08/31

Zadrapania, 2022

Warszawa 2022/08/31

Portret koziorożca, 2022

Warszawa 2022/08/31

Warszawa 2022/08/31

Flaming, 2020

    Limit ceny