2. Wakacyjna Aukcja Młoda – 31 sierpnia 2022 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 2. Wakacyjnej Aukcji Młodej. Licytacja odbędzie się 31 sierpnia 2022 r. o godz. 19:30. Aukcja prowadzona będzie wyłącznie w systemie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid, Artinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

Kamil Niewiński (ur. 1994)

Oddech Lasu, 2022

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 50 cm, sygn. p.d.: Niewiński 2022

Owocowy, 2022

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Maska, 2020

brąz, marmur, 50 x 9 x 8 cm, sygn. na spodzie: KIZ

Mocarz, z cyklu: "Byki na czerwonym dywanie", 2022

Over divisions, 2022

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Man and a cloud 2, 2022

olej, płótno, 85 x 65 cm, sygn. p.d.: piktogram rogów oraz na odwrocie

Lorem Navy, 2022

akryl, płótno, 130 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Dragonfly, 2022

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: MChmielewska

Szczęście, 2022

technika mieszana (glina ręcznie malowana, żywica), 20 x 16 x 19 cm, sygn. na spodzie rzeźby: Elisa Potyra 2022

Hand Gazing, 2022

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: K.Płotnikow

Kalispera, z cyklu: "Państwa - Miasta", 2022

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. l.d.: VII 22 Niusza

Muszelka, 2022

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: MF'22

Abstrakcja, 2022

akryl, płótno, 70 x 70, sygn. p.d.: Karina Góra

Cena wywoławcza: 500

Justyna Kierlańczyk (ur. 1985)

Podwodny świat, 2022

akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

rzeźba ceramiczna szkliwiona, czarna z białymi kropkami, 25 x 24 x 17 cm, sygn. od środka: logo ROKO

Bring me his head, 2022

technika mieszana (farba i tusz akrylowy, spray, markery, dermatograf, oil sticks, pastele olejowe, kredki woskowe), 100 x 80 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Marcin Leśniak (ur. 1990)

Wybuch, dyptyk, 2019

akryl, płótno, 160 x 120 cm (całość), 2 płótna o wymiarach: 80 x 120 cm, sygn. p.d.: Leśniak oraz na odwrocie

Weronika Barańska (ur. 1984)

Widok z grobli, z cyklu: "Moje miasta", 2021

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Karina Obara (ur. 1974)

Siła mężczyzny, 2021

olej, płótno, 40 x 35 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Ku Niebu, 2021

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Wachlarz Kolorów, 2022

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: E Seweryn 2022

Dama w czerwonym, 2022

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: Mihran 2022

Zadrzewieni, 2022

technika mieszana (akryl, spray), płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: Filip Warzecha oraz na odwrocie

Głowa Nosorożca, z serii: "Safari", 2018

ceramika szkliwiona i złocona, 20 x 17 x 10 cm, sygnowana od spodu, nr 22/2018.

Lektura pod drzewem morwy, z cyklu: "Toskania", 2022

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 70 x 55 cm, sygn. p.d.: Luiza Los P. '22

Reflection of madness, 2022

akryl, kolaż, płótno, 70 x 70 cm, sygn. l.d.: Grabowska

A Storm of Change, 2022

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.: D.Sz

Nad jeziorem, 2021

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: Kinga Wnuk

Do widzenia do jutra, 2021

olej, płótno, 81 x 100 cm, sygn. p.d.: PD 2021

Joanna Misztal (ur. 1967)

Lilie, 2022

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.: J. Misztal 2022

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. p.d.: WFraczek 2022r

Skoczek, 2022

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: mm

Krzysztof Grabara (ur. 1985)

7 piętro, 2022

technika mieszana (akryl, papier), płótno przyklejone do płyty (panel malarski), 60 x 80 cm, w oprawie: 63,5 x 83,5 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Jolanta Frankiewicz (ur. 1969)

Marzycielka