2. Aukcja z cyklu „Wnętrze Sztuki” – 5 lutego 2020 r. godz., 19.30

Pragaleria

Stalowa 3, Warszawa

2. Aukcja z cyklu „Wnętrze Sztuki” – 5 lutego 2020 r. godz., 19.30

Zapraszamy Państwa do udziału w 2. Aukcji z cyklu „Wnętrze Sztuki”, która odbędzie się 5 lutego 2020 r., o godz.: 19.30. W ofercie zostały zaprezentowane przedmioty stanowiące część polskiej i europejskiej historii wzornictwa. W katalogu znalazły się pozycje, których projektantami są m.in.: Wit Płażewski, Zofia Przybyszewska, Andrzej Trzaska, Jan Sowiński, Zbigniew Horbowy, Jerzy Słuczan-Orkusz, Kazimierz Krawczyk, Czesław Zuber, Ludwik Fiedorowicz, Eryka Trzewik-Drost czy Jan Sylwester Drost. Zachęcamy do odwiedzenia wystawy przedaukcyjnej w dniach: 25.01.-05.02. 2020 r. oraz zapoznania się z katalogiem aukcyjnym, zarówno na stronie internetowej Pragalerii jak i na portalu onebid.pl, dzięki któremu wszystkie obiekty będzie można licytować przez internet w czasie rzeczywistym bez wychodzenia z domu. Wszystkie ceny wywoławcze to 50 zł lub 100 zł.

Zobacz katalog na onebid.pl

Tytuł aukcji daje możliwość rozszerzenia samego pojęcia dzieła sztuki nie tylko o design, szczególnie ten często poszukiwany z lat 50. i 60. XX w., ale również o rzemiosło artystyczne m.in.1 poł. XX w. Porcelana, szkło czy też przedmioty codziennego użytku były dawniej ozdobą mieszczańskich domów, w których np. w witrynach prezentowano najcenniejsze obiekty. Dziś, dzięki zachowanym, już historycznym wyrobom, możemy poznać gusta ówczesnego świata, jego potrzeby czy też zapoznać się z estetyką dawnych lat a ponadto docenić pomysł i technologią, która szczególnie na terenach polskich bazowała na wyjątkowych projektach.

Jak zwykle zapraszamy również na WIRTUALNY SPACER po wystawie przedaukcyjnej, do którego link znajdą Państwo tutaj. Wirtualne zwiedzanie da Państwu możliwość zobaczenia prac w przestrzeni galeryjnej, bez konieczności oglądania wystawy na żywo. Świetnie też służy przypomnieniu ekspozycji i pracy tym z Państwa, którzy wcześniej odwiedzili nas osobiście.

Zgłoszenie chęci kupna

W celu zgłoszenia chęci kupna należy wypełnić formularz.

Prosimy o wpisaniu w pole "dodatkowe uwagi" informacji na temat preferowanego sposobu płatności (przelew, gotówka, karta, przelew) oraz sposobu odbioru prac (osobisty, przesyłka pocztowa, przesyłka kurierska) oraz ewentualnie czy są Państwo zainteresowani innymi pracami tego artysty.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:
telefon: 884798852
email: info@pragaleria.pl
    Metoda licytacji

    Limit ceny

    Akceptuję regulamin oferty galeryjnej