2. Aukcja – Sztuka dla oka – 2 października 2019 r., godz. 19.30

Serdecznie zapraszamy na drugą aukcję z nowego cyklu – SZTUKA DLA OKA, która odbędzie się 2 października, o godz. 19.30, w siedzibie naszej galerii. Ceny wywoławcze wszystkich dzieł wynoszą 1 000 zł lub 100 zł. Przed aukcją zapraszamy w sobotę, 28 września, w godzinach 12.00-19.00 na showroom kolekcjonerski, podczas którego będą mogli Państwo zobaczyć na żywo wszystkie wystawiane obiekty i porozmawiać z naszymi ekspertami.

Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania wystawy. Link do spaceru znajdziecie Państwo TUTAJ.

Maria DAWSKA (1909-1993)

olej, tektura; 57 x 43,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: Maria Dawska.

Obraz z serii: Przekraczając pustynię, 1999

olej, płótno; 130 x 90 cm;
sygn. p. d.: KORCZOWSKI;
na odwrocie opis autorski: TRAVERSE / DU / DESERT / (…) / SAHARA 2/2 / KORCZOWSKI / 1999;
Obraz posiada autorski certyfikat autentyczności.

Mirosław ŚLEDŹ (ur. 1961)

Łódki (1414)

akryl, karton; 60 x 42 cm (w świetle oprawy);
sygn. przy lewej krawędzi, u góry: M. ŚLEDŹ.

Kamila LIPKA, XX / XXI w.

Skok

akryl, płótno; 100 x 100 cm.

Kamila LIPKA, XX / XXI w.

W kwiatach

akryl, płótno; 100 x 70 cm.

Marc CHAGALL (1887-1985) - według

Wioska nocą

litografia, papier; 26 x 20 cm;
Grafika pochodzi z „Derriere la Miroir” nr 27-28 i stanowiła okładkę pisma.

List miłosny, 2006

olej, płótno; 92 x 61 cm;
sygn. p. d.: KORCZOWSKI;
na odwrocie opis autorski: EXPOSITION / KORCZOWSKI / „love letter” / 2006 / … oraz dwie nalepki w tym naklejka z galerii Nicole Ferry.

Louis ZELIG (1922-1993)

Głowy

olej, płótno; 50,5 x 65,5 cm;
sygn. śr. d.: LOUIS ZELIG;
na odwrocie opis autorski: Luis / Zelig / No28991 / 1800 oraz dołączona kartka z informacją o artyście.

Wiktor SYCHŁOWY, XX w.

Golem, 1979

olej, płyta pilśniowa; 80 x 60 cm; sygn. i dat. p. d.: Sychłowy979; na odwrocie napis: Wiktor SYCHŁOWY / obraz olejny 80/60 / „Golem” c. 15.000,-; Według obrazu Zbigniewa Beksińskiego. *Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%.

Salvador DALI (1904-1989) – według

Kobieta

druk artystyczny, papier; 52 x 38 cm (w świetle oprawy); podpis artysty również wykonane w technice druku artystycznego (faksymile). Numer l. d.: MCVII / MM.

Roman OPAŁKA (1931-2011)

Tygrys, Ilustracja do książki Roberta Stillera "Skamieniały statek", 1967

tempera, papier; 24 x 20 cm;
na odwrocie oprawy liczne pieczątki w tym pieczątki Fundacji Opalka;
stan zachowania: drobne odpryski malatury w dolnej partii.
Roman Opałka, Katalog wczesnych prac, Warszaw 1998.

Francisco GOYA (1746-1828) – według

Plansza 3 – Maurowie osiedlający się w Hiszpanii

ręcznie wykonana reprodukcja w technice akwaforty i akwatinty, papier; 20,5 x 30,5 cm (wymiar kompozycji), 35 x 45 cm (wymiar arkusza); Na odwrocie certyfikat: Fondazione Metropolitan Milano z informacją o pracy; nakład: 1/33 + 7 (A-G).

Plansza E – Śmierć Pepe Illo

Plansza 28 – Rendon walczący z bykiem

Roman OPAŁKA (1931-2011)

tempera, papier; 24 x 20 cm;
Roman Opałka, Katalog wczesnych prac, Warszaw 1998;

Mirosław ŚLEDŹ (ur. 1961)

Kioto (606)

akryl, karton; 60 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. w kompozycji u góry: M. ŚLEDŹ.

Tomasz DOMINIK (ur. 1955)

Liber Generationis, 2010

litografia, papier; 49 x 66 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana: "Liber Generationis" litografia 6/15 Tomasz Dominik 2010.

"Pieśń i Baśń Cygańskiego Taboru" - Plakat, 1961

tempera (?), tusz, papier; 69 x 48 cm; na odwrocie pieczątka: Fundacja Opalka z napisem w otoku; Praca reprodukowana w: Roman Opałka, Katalog wczesnych prac, Warszaw 1998, poz. 177; (plakat z ręcznie wypisaną informacją na pomarańczowym papierze z białymi elementami) *Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%.

Hans RICHTER (1888-1976)

Neuer Edelstein für Fuse, 1967

kredka, ołówek, pastel, papier; 14 x 14 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: HR 67;
opisany na odwrocie: Neuer Edelstein / für Fuse / Hans Richter / 67.

Edna ROSEN (ur. 1940)

Never again, 1994

olej, płyta; 83 x 124 cm
sygn. p. d.: ... (w języku hebrajskim).

Mirosław ŚLEDŹ (ur. 1961)

Auto (1052)

akryl, ołówek, karton; 60 x 42 cm (w świetle oprawy);
sygn. w kompozycji: M. ŚLEDŹ.

Łukasz RUDNICKI (ur. 1973)

Cisza przed burzą, 2008

akryl, płótno; 50 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: „CISZA PRZED BURZĄ” / AKRYL 50 X 70 / 2008 / ŁUKASZ RUDNICKI / WARSZAWA.

KARSKA, XX w.

olej, płótno; 162 x 115 cm;
sygn. p. d.: Karska; na odwrocie, na krajce napis: KARSKA;
stan zachowania: uszkodzenie centralnej partii kompozycji.

Longina WYSOCKA, XX w.

Horyzont

olej, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. p. d.: Wysocka.

Jacek SIENICKI (1928 - 2000)

Drzewo, 1993

pastel, papier; 28,5 x 21 cm; sygn. i dat. p. d.: JACEK 94 / SIENICKI / V (wydrapane w warstwie malarskiej); Pastel posiada certyfikat podpisany przez żonę artysty Wandę Sienicką. *Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%.

G. TONELLI, XX w.

Pejzaż z górskim jeziorem

olej, płyta pilśniowa; 50 x 60 cm;
sygn. p. d.: G. TONELLI.

Cena wywoławcza: 100

Panorama Warmbad

miedzioryt podkolorowany akwarelą, papier; 16,5 x 16,5 cm (w świetle oprawy); poniżej legenda.

Justyna GIERMAKOWSKA (ur. 1984)

Szaruga II, 2008

akryl, płótno; 30 x 30 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JUSTYNA GIERMAKOWSKA / „SZARUGA II” / STUTTGART, 2008.

Mikołaj DZIEKAŃSKI (ur. 1978)

Bez tytułu, 2007

olej, płótno; 27 x 27 cm; sygn. i dat. na odwrocie: MIKOŁAJ / DZIEKAŃSKI / 2007.

Jan DELCOL, XX w.

Bez tytułu I, 2017

akryl, płótno; 101 x 120 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan / Del ' 17.

Zbigniew LIBERA (ur. 1959)

Blood Drops 007, 1998

technika własna, serigrafia, folia celuloidowa; 30 x 15 cm; sygn. u dołu: Zbigniew Libera; na podkładzie pieczęć: 007; do pracy dołączona torebka foliowa wypełniona czerwonymi kulkami (kroplami krwi), z których każda z wypukłym opisem: LIBERA. - "Zbigniew Libera. Prace z lat 1982-2008", wystawa indywidualna, BWA Wrocław, 2010; - "Zbigniew Libera. Prace z lat 1982-2008", wystawa indywidualna, Zachęta - Narodowa Galeria Sztuki, Warszawa, 2009. Por.: - Zbigniew Libera. Prace z lat 1982-2008, katalog wystawy indywidualnej, s. 132. *Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%.

Robert ESCALAR (ur. 1969)

Obraz abstrakcyjny, 2017

akryl, płótno; 100 x 100 cm;
na odwrocie nalepki z autorskim opisem, sygnaturą tytułem oraz suchymi pieczęciami.

Leszek HOŁDANOWICZ (ur. 1937)

Tryptyk pionowy, 2006

druk artystyczny (serigrafia), papier; 98 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. dat. i opisany u dołu: TRYPTYK PIONOWY, O/A, L. HOŁDANOWICZ 2006 (ołówkiem).

Videolit III-90, 1990

litografia, papier; 55,5 x 79,5 cm (wymiar kompozycji), 59 x 82 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: H. Opałka, opisany śr. d.: Litografia 8/20 oraz l. d.: Videolit III - 90 (ołówkiem).

Taniec, 1993

litografia, papier; 33,5 x 44,5 cm (wymiar kompozycji), 37 x 46,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., dat i opisana u dołu: „Taniec” Litografia 7/13 H. Opałka 93 (ołówkiem).

Obraz z serii: Snake-Sahara, 2000

olej, płótno; 130 x 95 cm;
sygn. p. d.: KORCZOWSKI;
na odwrocie opis autorski: KORCZOWSKI / SNAKE / 2000 / SAHARA / (…);

Marek DZIENKIEWICZ (ur. 1951)

Bez tytułu, 2015-2016

akryl, płótno; 80 x 59 cm;
sygn. i dat. p. d.: Marek Dzienkiewicz 2016;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Marek / Dzienkiewicz / 2016-5 / akryl na płótnie.

Paul KLEE (1879-1940) – według

Quadrupula gracilis, 1945

litografia, papier; 14,5 x 18,5 cm (wymiar kompozycji), 17 x 21,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
w kompozycji zreprodukowana sygnatura: Klee;
na odwrocie certyfikat z nr 2865 oraz informacją o litografii firmy Fine Prints Art.

Cena wywoławcza: 100

Prickle current, 1945

litografia, papier; 14,5 x 19 cm (wymiar kompozycji), 17 x 21,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
na odwrocie certyfikat z nr 2863 oraz informacją o litografii firmy Fine Prints Art.

Cena wywoławcza: 100

Mirosław BAŁKA (ur. 1953)

Dwa szkice we wspólnej oprawie, 1995

ołówek, papier; 19,5 x 13,6 cm (wymiar każdej pracy);
sygn. i dat. na każdej pracy: 1995 M. Bałka.

Iza STARĘGA (ur. 1964)

Głowa, 2004

technika własna, pastel, papier; 93 x 69 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: IZA STARĘGA'04.

Kamila LIPKA, XX / XXI w.

Uśmiech proszę

akryl, płótno; 73 x 100 cm.

Oskar KOKOSCHKA (1886-1980) – według

Z greckiego szkicownika: Głowa brodacza

litografia, papier; 33 x 26 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
na odwrocie certyfikat w języku niemiecki; egzemplarz nr: XXIX z nakładu: 500 numerowanych cyframi arabskimi oraz 100 numerowanych liczbami rzymskimi.

Cena wywoławcza: 100

Iza STARĘGA (ur. 1964)

Głowa II, 2005

sygn. i dat. p. d.: IZA STARĘGA'05.

Z greckiego szkicownika: Posąg ze świątyni Apolla

litografia, papier; 41,5 x 30 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);

Z greckiego szkicownika: Postać kobieca

litografia, papier; 41, x 33 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);

Taniec satyra, 1945

litografia, papier; 15 x 19 cm (wymiar kompozycji), 17 x 22 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
na odwrocie certyfikat z nr 2864 oraz informacją o litografii firmy Fine Prints Art.

Cena wywoławcza: 100

Bogna CZECHOWSKA (ur. 1962)

Laleczki, 2006

pastel, papier; 32,5 x 22,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: BOGNA CZECHOWSKA 06.

Iza STARĘGA (ur. 1964)

Głowa II

technika własna, pastel, papier; 93 x 69 cm (w świetle oprawy).
Stan zachowania: drobne zagniecenia papieru.

Ryszard KOBIELUSZ (ur. 1968)

Prorok, 1988

olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. przy prawej krawędzi: Rkobielusz;
na odwrocie napisy: „Prorok” / oil on canvas / 100 x 70 / Ryszard Kobielusz oraz uszkodzona, drukowana nalepka wystawowa: Ryszard KOBIELUSZ / Prorok, 1988 olej płótno, 100 x / 70 cm, sygn. (…) / 036.

Łukasz RUDNICKI (ur. 1973)

Vergeltungswaffe-2, 2008

akryl, płótno; 50 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: „VERGELTUNGSWAFFE-2” / AKRYL 50 X 70 / 2008 / ŁUKASZ RUDNICKI / WARSZAWA.

Jan DELCOL, XX w.

Bez tytułu II, 2017

akryl, płótno; 100 x 100 cm;

Robert ESCALAR (ur. 1969)

akryl, płótno; 80 x 80 cm; na odwrocie nalepki z autorskim opisem, sygnaturą tytułem oraz suchymi pieczęciami.

Robert ESCALAR (ur. 1969)

akryl, technika własna, płótno; 60 x 60 cm;

Mirosław BAŁKA (ur. 1953)

Kompozycja, 1996

kompozycja składająca się z 4 karteczek post-stick z rysunkiem cienkopisem na kartonie; 31 x 22 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., i dat. p. d. na podkładzie: M. Bałka / III 1996.

Videolit II - 87 - 3 - grzywacz

litografia, papier; 57,5 x 83,5 cm (wymiar kompozycji), 61 x 86 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: H. Opałka, opisany śr. d.: Litografia 2/6 oraz l. d.: Videolit II - 87 - 3 - grzywacz (ołówkiem).

Łukasz RUDNICKI (ur. 1973)

Niebo nad Londynem, 2008

akryl, płótno; 50 x 60 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie na krośnie malarskim: „NIEBO NAD LONDYNEM” AKRYL 50 x 60 2008 ŁUKASZ RUDNICKI WARSZAWA.

Szaruga III, 2008

akryl, płótno; 30 x 30 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JUSTYNA GIERMAKOWSKA / „SZARUGA III” / Stuttgart, 2008.

Zofia LATEK (ur. 1951)

Pejzaż o zachodzie słońca

olej, płótno; 33 x 46 cm;
sygn. p. d.: Latek.

Zofia LATEK (ur. 1951)

Pejzaż z łąką

olej, płótno; 46,5 x 61 cm;
sygn. p. d.: Latek.

Zofia LATEK (ur. 1951)

olej, płótno; 33,5 x 46 cm;
sygn. p. d.: Latek.

Longina WYSOCKA, XX w.

Środek

olej, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. p. d.: Lwysocka;
na odwrocie napis: ŚRODEK / „NIEKONTROLOWANY OBSZAR WRAŻLIWOŚCI” / LONGINA WYSOCKA / „PASJA” (długopisem).

Monogramista A.S., XX w.

Półakt

olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: A.S.

Iza STARĘGA (ur. 1964)

Ryba, 2009

olej, płótno; 55 x 90 cm;
sygn. i dat. p. d.: IZA STARĘGA '09.

Wojciech SADLEY (ur. 1932)

Biały, 2000

collage, tektura; 70 x 50 cm;
Sygn. p. d.: Sadley;
na odwrocie nalepka z informacją o obrazie.

Jan DELCOL, XX w.

Bez tytułu, 2016

akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan / Del ' 16.

Strona z: Album de Wilna Publie par Jean Kasimir Wilczynski 2e serie

chromolitografia, papier; 43 x 32 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy); poniżej, w kompozycji na środku: E. Hauger Invel … oraz poniżej kompozycji: IMPRIME EN COULEUR PAR LEMERCIER, RUE DE SEINE 55 A PARIS.

Cena wywoławcza: 100

Irena SNARSKA (ur. 1934)

Lwów zawsze wierny, 1987

goffrage, karton; 16 x 11,5 cm;
sygn., dat. i opisany: Lwów, IrenaSnarska87 (ołówkiem).

Warszawa 2019/10/02

Maria DAWSKA (1909-1993)

sygn. l. d.: Maria Dawska.

Warszawa 2019/10/02

olej, płótno; 130 x 90 cm;
sygn. p. d.: KORCZOWSKI;

Warszawa 2019/10/02

Mirosław ŚLEDŹ (ur. 1961)

Łódki (1414)

Warszawa 2019/10/02

Kamila LIPKA, XX / XXI w.

Skok

akryl, płótno; 100 x 100 cm.

Warszawa 2019/10/02

Kamila LIPKA, XX / XXI w.

W kwiatach

akryl, płótno; 100 x 70 cm.

Warszawa 2019/10/02

Wioska nocą

Warszawa 2019/10/02

List miłosny, 2006

olej, płótno; 92 x 61 cm;
sygn. p. d.: KORCZOWSKI;

Warszawa 2019/10/02

Louis ZELIG (1922-1993)

Głowy

olej, płótno; 50,5 x 65,5 cm;
sygn. śr. d.: LOUIS ZELIG;

Warszawa 2019/10/02

Wiktor SYCHŁOWY

Golem, 1979

olej, płyta pilśniowa; 80 x 60 cm; sygn. i dat. p. d.: Sychłowy979; na odwrocie napis: Wiktor SYCHŁOWY / obraz olejny 80/60 / „Golem” c. 15.000,-; Według obrazu Zbigniewa Beksińskiego.

Warszawa 2019/10/02

Kobieta

Warszawa 2019/10/02

Roman OPAŁKA (1931-2011)

tempera, papier; 24 x 20 cm;

Warszawa 2019/10/02

Warszawa 2019/10/02

Plansza E – Śmierć Pepe Illo

Warszawa 2019/10/02

Warszawa 2019/10/02

Roman OPAŁKA (1931-2011)

tempera, papier; 24 x 20 cm;

Warszawa 2019/10/02

Mirosław ŚLEDŹ (ur. 1961)

Kioto (606)

Warszawa 2019/10/02

Tomasz DOMINIK (ur. 1955)

Liber Generationis, 2010

Warszawa 2019/10/02

tempera (?), tusz, papier; 69 x 48 cm; na odwrocie pieczątka: Fundacja Opalka z napisem w otoku; Praca reprodukowana w: Roman Opałka, Katalog wczesnych prac, Warszaw 1998, poz. 177; (plakat z ręcznie wypisaną informacją na pomarańczowym papierze z białymi elementami)

Warszawa 2019/10/02

Hans RICHTER (1888-1976)

sygn. i dat. p. d.: HR 67;

Warszawa 2019/10/02

Edna ROSEN (ur. 1940)

Never again, 1994

olej, płyta; 83 x 124 cm

Warszawa 2019/10/02

Mirosław ŚLEDŹ (ur. 1961)

Auto (1052)

sygn. w kompozycji: M. ŚLEDŹ.

Warszawa 2019/10/02

Łukasz RUDNICKI (ur. 1973)

Cisza przed burzą, 2008

akryl, płótno; 50 x 70 cm;

Warszawa 2019/10/02

KARSKA, XX w.

olej, płótno; 162 x 115 cm;

Warszawa 2019/10/02

Longina WYSOCKA, XX w.

Horyzont

olej, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. p. d.: Wysocka.

Warszawa 2019/10/02

Jacek SIENICKI (1928 - 2000)

Drzewo, 1993

pastel, papier; 28,5 x 21 cm; sygn. i dat. p. d.: JACEK 94 / SIENICKI / V (wydrapane w warstwie malarskiej); Pastel posiada certyfikat podpisany przez żonę artysty Wandę Sienicką.

Warszawa 2019/10/02

G. TONELLI, XX w.

Pejzaż z górskim jeziorem

sygn. p. d.: G. TONELLI.

Warszawa 2019/10/02

Panorama Warmbad

Warszawa 2019/10/02

Szaruga II, 2008

akryl, płótno; 30 x 30 cm;

Warszawa 2019/10/02

Mikołaj DZIEKAŃSKI (ur. 1978)

Bez tytułu, 2007

Warszawa 2019/10/02

Jan DELCOL, XX w.

Bez tytułu I, 2017

akryl, płótno; 101 x 120 cm;

Warszawa 2019/10/02

Zbigniew LIBERA (ur. 1959)

Blood Drops 007, 1998

technika własna, serigrafia, folia celuloidowa; 30 x 15 cm; sygn. u dołu: Zbigniew Libera; na podkładzie pieczęć: 007; do pracy dołączona torebka foliowa wypełniona czerwonymi kulkami (kroplami krwi), z których każda z wypukłym opisem: LIBERA. - "Zbigniew Libera. Prace z lat 1982-2008", wystawa indywidualna, BWA Wrocław, 2010; - "Zbigniew Libera. Prace z lat 1982-2008", wystawa indywidualna, Zachęta - Narodowa Galeria Sztuki, Warszawa, 2009. Por.: - Zbigniew Libera. Prace z lat 1982-2008, katalog wystawy indywidualnej, s. 132.

Warszawa 2019/10/02

Robert ESCALAR (ur. 1969)

Obraz abstrakcyjny, 2017

akryl, płótno; 100 x 100 cm;

Warszawa 2019/10/02

Leszek HOŁDANOWICZ (ur. 1937)

Tryptyk pionowy, 2006

Warszawa 2019/10/02

Videolit III-90, 1990

Warszawa 2019/10/02

Taniec, 1993

Warszawa 2019/10/02

olej, płótno; 130 x 95 cm;
sygn. p. d.: KORCZOWSKI;

Warszawa 2019/10/02

Marek DZIENKIEWICZ (ur. 1951)

Bez tytułu, 2015-2016

akryl, płótno; 80 x 59 cm;

Warszawa 2019/10/02

Quadrupula gracilis, 1945

Warszawa 2019/10/02

Prickle current, 1945

Warszawa 2019/10/02

Mirosław BAŁKA (ur. 1953)

Warszawa 2019/10/02

Iza STARĘGA (ur. 1964)

Głowa, 2004

Warszawa 2019/10/02

Kamila LIPKA, XX / XXI w.

Uśmiech proszę

akryl, płótno; 73 x 100 cm.

Warszawa 2019/10/02

Warszawa 2019/10/02

Iza STARĘGA (ur. 1964)

Głowa II, 2005

Warszawa 2019/10/02

Warszawa 2019/10/02

Warszawa 2019/10/02

Taniec satyra, 1945

Warszawa 2019/10/02

Bogna CZECHOWSKA (ur. 1962)

Laleczki, 2006

Warszawa 2019/10/02

Iza STARĘGA (ur. 1964)

Głowa II

Warszawa 2019/10/02

Ryszard KOBIELUSZ (ur. 1968)

Prorok, 1988

olej, płótno; 100 x 70 cm;

Warszawa 2019/10/02

Łukasz RUDNICKI (ur. 1973)

Vergeltungswaffe-2, 2008

akryl, płótno; 50 x 70 cm;

Warszawa 2019/10/02

Jan DELCOL, XX w.

Bez tytułu II, 2017

akryl, płótno; 100 x 100 cm;

Warszawa 2019/10/02

Robert ESCALAR (ur. 1969)

Warszawa 2019/10/02

Robert ESCALAR (ur. 1969)

Warszawa 2019/10/02

Mirosław BAŁKA (ur. 1953)

Kompozycja, 1996

Warszawa 2019/10/02

Warszawa 2019/10/02

Łukasz RUDNICKI (ur. 1973)

Niebo nad Londynem, 2008

akryl, płótno; 50 x 60 cm;

Warszawa 2019/10/02

Szaruga III, 2008

akryl, płótno; 30 x 30 cm;

Warszawa 2019/10/02

Zofia LATEK (ur. 1951)

Pejzaż o zachodzie słońca

olej, płótno; 33 x 46 cm;
sygn. p. d.: Latek.

Warszawa 2019/10/02

Zofia LATEK (ur. 1951)

Pejzaż z łąką

olej, płótno; 46,5 x 61 cm;
sygn. p. d.: Latek.

Warszawa 2019/10/02

Zofia LATEK (ur. 1951)

olej, płótno; 33,5 x 46 cm;
sygn. p. d.: Latek.

Warszawa 2019/10/02

Longina WYSOCKA, XX w.

Środek

olej, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. p. d.: Lwysocka;

Warszawa 2019/10/02

Monogramista A.S., XX w.

Półakt

olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: A.S.

Warszawa 2019/10/02

Iza STARĘGA (ur. 1964)

Ryba, 2009

olej, płótno; 55 x 90 cm;

Warszawa 2019/10/02

Wojciech SADLEY (ur. 1932)

Biały, 2000

collage, tektura; 70 x 50 cm;
Sygn. p. d.: Sadley;

Warszawa 2019/10/02

Jan DELCOL, XX w.

Bez tytułu, 2016

akryl, płótno; 100 x 100 cm;

Warszawa 2019/10/02

Warszawa 2019/10/02

Irena SNARSKA (ur. 1934)

Lwów zawsze wierny, 1987

    Limit ceny