2. Aukcja „Podróżnicza” – 27 lipca 2022 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 2. Wakacyjnej Aukcji “Podróżniczej”, która trwa na portalu Onebid.pl. To kolejna z tematycznych licytacji, przygotowanych przez Pragalerię, podczas których można zakupić starannie wyselekcjonowane dzieła artystów młodego i średniego pokolenia, w niezwykle okazyjnych cenach wywoławczych. Tym razem mamy przyjemność zaprezentować bogatą ofertę prac inspirowanych podróżami, egzotycznymi zakątkami świata i ich charakterystyczną florą i fauną. W katalogu znaleźć można również bardziej znajome, swojskie pejzaże. Zapraszamy do wspólnej wyprawy śladami podróżniczych inspiracji młodych polskich twórców!

Licytacja odbędzie się 27 lipca (środa), o godz.: 19:30.

In head Dubrovnik '91, 2022

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Wieża Babel, 2018

ceramika szkliwiona i pokryta solą, 44 x 17 x 16 cm

Cena wywoławcza: 800

Another Sunny Day, 2022

emulsja winylowa (Flashe), płótno, 90 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Wzgórza Toskanii, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: A. Grabowski 2021

Łagodne wzgórza, 2022

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Ms

Mała Podróżniczka, 1992

olej, płótno, 33 x 24 cm, w oprawie: 43 x 34 cm, sygn. po prawej: E. Seweryn '92

W słońcu Toskanii, 2022

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 80 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 900

Szukając zielonego, 2021

akryl, papier, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 400

Greetings from Floryda, 2022

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: ABAKO'22

Cena wywoławcza: 1500

Miejsca nieznane II, 2022

akryl, płótno, 45 x 45 cm, sygn. na odwrocie

Sebastian Andrzejewski (ur. 1975)

Zielone piekło 2, 2022

Cena wywoławcza: 500

Pejzaż miejski z katedrą w Chartres II, 2022

technika mieszana (tusz, akwarela), papier akwarelowy, 42 x 30 cm, sygn. p. d.: Dawid Masionek

Cena wywoławcza: 450

Jolanta Frankiewicz (ur. 1969)

Dwie chwile, 2020

akryl, papier 300g/m2, 42 x 42 cm, sygn. p.d.: JFrankiewicz oraz na odwrocie

Robert Znajomski (1968-2021)

Kreski i kreseczki, 2020

tusz, papier, 19 x 27 cm. Dołączony autorski certyfikat autentyczności.

Cena wywoławcza: 200

Podróż do domu, 2022

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Laura Lis

Cena wywoławcza: 550

Artur Kowalski (ur. 1983)

Psychedelic trip, 2022

techniki mieszane (cienkopisy, markery, pastele), papier, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 400

Moani, 2022

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: K PLEWA 2022

Eugeniusz ŚLUSARSKI (ur. 1947)

Na plaży, 2022

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Ślusarski Eugeniusz

Cena wywoławcza: 1500

Nikiszowiec, 2019

olej, płyta, 20 x 25 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 250

Marcin Armatys (ur. 1985)

Infiltracja, 2022

olej, płótno, 70 x 80 cm, sygn. l.d.: Marcin Armatys 2022

Cena wywoławcza: 500

Anna Kołakowska (ur. 1982)

Gone, 2022

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: AR

Cena wywoławcza: 500

Lato IV, 2021

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: E.BOUKOURBANE

Cena wywoławcza: 2500

Magdalena Wesołowska (ur. 1981)

Piaski pustyni, z cyklu: Sea & Sand, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetale, ołówek), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: Magdalena Wesołowska 2021

Cena wywoławcza: 1000

Nowo odkryty ląd, 2022

akryl, płótno, 55 x 38 cm, sygn.p.d.: Mariola Śigulska Seenna

Cena wywoławcza: 600

W słońcu, 2022

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.d.: A. Kappa

W głębi, 2022

akryl, akryl metaliczny, płótno, 50 x 100 cm, sygn. p.d.: Nataczej

Cena wywoławcza: 700

Polne maki pod Płockiem, 2019 - 2022

olej, płótno, 54 x 73 cm, sygn. p.d.: Celina Litke 2019-2022

Cena wywoławcza: 600

Rafa, 2021

technika mieszana (akryl, farba fluorescencyjna, tempera brokatowa), płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Anna Piórek 21

Cena wywoławcza: 800

Powiew, 2021

akwarela, papier, 27,5 x 19 cm, w oprawie: 40 x 30 cm, sygn. p.d.: A. Piotrowiak

Cena wywoławcza: 500

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000

Motocykl, 2022

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: WW

Cena wywoławcza: 500

W zatoce, 2022

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: K. Krzyszczyk

Cena wywoławcza: 700

Katarzyna Balcerzak (ur. 1985)

Big Blue, 2022

olej, płyt MDF, 40 x 30 cm, sygn. l.d.: Balcerzak 2022

Cena wywoławcza: 400

Warszawa 2022/07/27

In head Dubrovnik '91, 2022

Warszawa 2022/07/27

Wieża Babel, 2018

Warszawa 2022/07/27

Another Sunny Day, 2022

Warszawa 2022/07/27

Wzgórza Toskanii, 2021

Warszawa 2022/07/27

Łagodne wzgórza, 2022

Warszawa 2022/07/27

Mała Podróżniczka, 1992

Warszawa 2022/07/27

W słońcu Toskanii, 2022

Warszawa 2022/07/27

Szukając zielonego, 2021

Warszawa 2022/07/27

Greetings from Floryda, 2022

Warszawa 2022/07/27

Miejsca nieznane II, 2022

Warszawa 2022/07/27

Zielone piekło 2, 2022

Warszawa 2022/07/27

Warszawa 2022/07/27

Dwie chwile, 2020

Warszawa 2022/07/27

Robert Znajomski (1968-2021)

Kreski i kreseczki, 2020

Warszawa 2022/07/27

Podróż do domu, 2022

Warszawa 2022/07/27

Artur Kowalski (ur. 1983)

Psychedelic trip, 2022

Warszawa 2022/07/27

Moani, 2022

Warszawa 2022/07/27

Na plaży, 2022

Warszawa 2022/07/27

Nikiszowiec, 2019

Warszawa 2022/07/27

Marcin Armatys (ur. 1985)

Infiltracja, 2022

Warszawa 2022/07/27

Anna Kołakowska (ur. 1982)

Gone, 2022

Warszawa 2022/07/27

Lato IV, 2021

Warszawa 2022/07/27

Warszawa 2022/07/27

Nowo odkryty ląd, 2022

Warszawa 2022/07/27

W słońcu, 2022

Warszawa 2022/07/27

W głębi, 2022

Warszawa 2022/07/27

Warszawa 2022/07/27

Rafa, 2021

Warszawa 2022/07/27

Powiew, 2021

Warszawa 2022/07/27

Warszawa 2022/07/27

Motocykl, 2022

Warszawa 2022/07/27

W zatoce, 2022

Warszawa 2022/07/27

Big Blue, 2022

    Limit ceny