2. Aukcja Kolekcji Designu – 18 sierpnia 2021 r. godz. 19:30

Pragaleria

Stalowa 3, Warszawa

2. Aukcja Kolekcji Designu – 18 sierpnia 2021 r. godz. 19:30

Serdecznie zapraszamy na kolejną aukcję w Pragalerii, która odbędzie się 18 sierpnia, o godz. 19:30.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą aukcyjną i uczestniczenia w licytacji za pośrednictwem zleceń telefoniczne lub z limitem ceny. Rekomendujemy także możliwość licytacji on-line w czasie rzeczywistym na platformie internetowej onebid.pl ponieważ aukcja odbędzie się wyłącznie zdalnie, bez obecności osób licytujących na sali.

Wszystkie prezentowane w katalogu pozycje są dostępne do obejrzenia na żywo w siedzibie galerii. Zachęcamy również do kontaktu i zadawania pytań na temat stanu zachowania obiektów. Z przyjemnością przekażemy pełne informacje oraz prześlemy dodatkowe zdjęcia interesujących Państwa pozycji. Jak zwykle, przygotowaliśmy również WIRTUALNY SPACER po wystawie przedaukcyjnej. Dzięki wirtualnemu zwiedzaniu będziecie Państwo mogli sprawdzić dyspozycję przedmiotów we wnętrzu.

KATALOG NA ONEBID

WIRTUALNY SPACER

KATALOG W PDF

Zgłoszenie chęci kupna

W celu zgłoszenia chęci kupna należy wypełnić formularz.

Prosimy o wpisaniu w pole "dodatkowe uwagi" informacji na temat preferowanego sposobu płatności (przelew, gotówka, karta, przelew) oraz sposobu odbioru prac (osobisty, przesyłka pocztowa, przesyłka kurierska) oraz ewentualnie czy są Państwo zainteresowani innymi pracami tego artysty.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:
telefon: 884798852
email: info@pragaleria.pl
    Metoda licytacji

    Limit ceny

    Akceptuję regulamin oferty galeryjnej