2. Aukcja Dzieł Sztuki – 8 grudnia 2021 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 2. Aukcji Dzieł Sztuki. Licytacja odbędzie się 8 grudnia o godz. 19:30. Aukcja prowadzona będzie wyłącznie w systemie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid, raz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie. Wszystkie obiekty są dostępne do obejrzenia na żywo w Pragalerii.

Soter JAXA-MAŁACHOWSKI (1867-1952)

Morze

gwasz, tektura; 24 x 32 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p. d.: SJaxa / 1931; na odwrocie data dzienna: 33. 9-VII-1931

Józef BRACH, 1 poł. XX w.

Wybrzeże

akwarela, papier; 33 x 49 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: J.Brach

akwarela, papier; 27,5 x 33 cm; Praca pochodzi ze spuścizny po artyście.

Stanisław PACIOREK (1889 - 1952)

Jesienne obłoki

olej, tektura, sygn. p. d. i na odwrocie; 30 x 48 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: S. Paciorek (przysłonięte ramą); na odwrocie napis autorski: Kraków. Tow. Sztuk Pięknych / Jesienne Obłoki / Cena 100 zł / St. Pieniążek.

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

Przed kapliczką

olej, płótno; 17 x 24 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: A. Setkowicz

Henryk SZADKOWSKI (ur. 1937)

Jej plecy

pastel, papier; 50 x 47 cm (w świetle oprawy); sygn. przy prawej krawędzi: H. Szadkowski.

Rajmund PIETKIEWICZ (ur. 1920)

Portret kobiety

olej, płótno; 99 x 73 cm; sygn. p. g.: Rajmund Pietkiewicz; sygn. powtórzona na odwrocie.

Zestaw 6 rysunków

kredka, ołówek, papier; 17,5 x 18 cm, 18,5 x 15 cm, 23,5 x 19,5 cm, 23,5 x 20 cm, 14,5 x 14,5 cm, 17,5 x 16,5 cm; prace podklejone na karton, część kompozycji opisana i sygnowana m.in. Kamieniarze, Przy Ognisku, Ptak, Kompozycja; rysunki pochodzą z lat 40. XX w.

Otto AXER (1906-1983)

Projekt dekoracji [II]

gwasz, ołówek, papier; 24 x 32 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: oaxer; na marginesach notatki dotyczące projektu.

Orbium Coelestium, 2010

olej, technika mieszana, płótno; 100 x 100 cm; sygn., dat. i opisany na odwrocie: ORBIUM COELESTIUM / KORCZOWSKI / 2010; do obrazu dołączony jest certyfikat autorski.

Cena wywoławcza: 5000*Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%

Barbara PODKAŃSKA (1945-2019)

Kompozycja błękitna

akryl, płótno; 104 x 150 cm; sygn. i opisany na odwrocie: BARBARA PODKAŃSKA / "KOMPOZYCJA BŁĘKITNA" / 150 X 105 oraz nalepka wystawowa z CBWA w Warszawie.

Piotr BOSACKI (ur. 1977)

Sztaby i zegary [klatka 20], 2009

tusz, technika własna, folia celuloidowa, papier; 20 x 30 cm sygn., dat. i opisany: FILM SZTABY I ZEGARY KLATKA 20 PIOTR BOSACKI 2009 / 20; Praca pochodzi z teki Tribute to Edward Krasiński, wyd. ArtBazaar

Tadeusz Michał SIARA (ur. 1941)

Zestaw 2 grafik

1. Bima, akwaforta, akwatinta, papier; 76 x 56,5 cm (wymiar arkusza); sygn., dat. i opisana u dołu: "Bima" 9/50 (akwaforta, akwatinta), Siara imp. 95; 2. Jutrznia, akwaforta, akwatinta, papier; 76 x 57 cm (wymiar arkusza); sygn., dat. i opisana u dołu: "Jutrznia" 5/50 (akwaforta, akwatinta), Siara imp. 96;

Wojciech WOŹNIAK (ur. 1987)

Podcięte drzewa, 2016

olej, płótno, 85 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Krystian "Truth" CZAPLICKI

Bez tytułu, 2009

fotografia barwna, papier; 20 x 27 cm; opisany na odwrocie: Truth / 2009 / 25/30 (pisakiem); edycja: 30; Praca pochodzi z teki Tribute to Edward Krasiński, wyd. ArtBazaar

Autor nieokreślony, XIX / XX w.

Cerkiew w Milówce, 1931

akwarela, papier; 19,5 x 23,5 cm; sygn., dat. i opisany p. d.: Milówka 1931 / W. Barielich (? - ołówkiem).

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

Lato - na wozach

akwarela, papier; 15 x 30 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: A. Setkowicz.

K. BRONIEWSKI, XIX / XX w.

Na mostku

olej, płótno; 33 x 25 cm; sygn. i dat. l. d.: K. Broniewski / 1897

J. SCHIFFER, XX w.

Pejzaż z rzeką

gwasz, papier; 37 x 61 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: J. SCHIFFER.

Morze, 1926

olej, deska; 28,5 x 39 cm; sygn. i dat. p. d.: SJaxa /1926.

Cena sprzedaży: 9500

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

Powrót do domu

Edward WIECZOREK (1901-1988)

Motyw zimowy

olej, tektura; 30 x 42 cm; sygn. p. d.: Edward Wieczorek.

Tadeusz KUREK (1906-1974)

Szałasy w górach

olej, tektura; 40 x 48 cm; sygn. p. d.: T. Kurek; na odwrocie druga kompozycja z jesiennym lasem

Jan Aleksander SOĆKO [Jan WAGNER] (1937-1988)

Zestaw 4 prac

technika własna, papier; 29,5 x 21 cm, 30 x 30 cm, 37 x 29 cm, 50 x 33,5 cm; każda z prac sygn. i dat. u dołu; kompozycje z lat 1975, 1988, 1987, 1972.

Otto AXER (1906-1983)

Projekt dekoracji [I]

gwasz, ołówek, papier; 24 x 32 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: oaxer (ołówkiem); na marginesie notatki dotyczące projektu.

Włodzimierz SAWULAK (1906-1980)

Wspomnienia z dawnych lat - tryptyk

akwarela, papier; 28,5 x 19 cm; sygn. p. d.: W. S.; na odwrocie passe-partout pieczątka i opis autorski.

Zestaw 2 prac

technika mieszana (akwarela, ołówek, tusz, gwasz, piórko), papier; 31,5 x 24 cm, 28 x 34 cm; każda z prac sygn. W.S.

Bohdana LIPPERT-PIETKIEWICZ, XX w.

Dziewczynka, 1978

olej, płótno; 58 x 42 cm; sygn., dat. i opisany na odwrocie: Bohdana Lippert-Pietkiewicz 1978 / olej 58 x 42.

Autor nieokreślony, XIX w.

Miniatura - Dama w kapeluszu z piórami

gwasz, kość; ok. 6,5 x 4,5 cm; napis przy prawej krawędzi: Petit. MIniatura oprawiona w mosiężna złocona ramkę z dekoracją palmetą oraz ozdobnym zwieńczeniem formie kokardy.

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1943)

Bez tytułu, 1988

olej, płótno; 150 x 81 cm; sygn. i dat. JERZY NOWOSIELSKI 88; na odwrocie napis: własność Marka Niewiadomskiego. JERZY NOWOSIELSKI (UR. 1943) - Profesor zwyczajny Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Recenzent oraz promotor wielu rozpraw - magisterskich, doktorskich oraz profesorskich. Autor ekspertyz dotyczących techniki i technologii malarstwa na obiektach zabytkowych. Jest również wykonawcą wielu realizacji technologiczno-malarskich i realizacji malarskich na zamówienie instytucji państwowych i prywatnych oraz kolekcjonerów dzieł sztuki. Prace w zbiorach muzeów w Bydgoszczy, Przemyślu, Słupsku, Koszalinie. Prowadzi Pracownię Technologii i Kopii Malarstwa XVII-XX w. na Wydziale Konserwacji i Restauracja Dzieł Sztuki ASP w Warszawie. (źródło: artinfo.pl)

Cena sprzedaży: 4800

Ewa Jędryk-Czarnota (ur. 1962)

Postać, 1993

technika mieszana (olej, akryl, gwasz), płótno; 130 x 97 cm; sygn. i dat. na odwrocie: Ewa Czarnota-Jędryka 93; Praca eksponowana na wystawie w siedzibie kawiarni radia Zet przy ul. Kruczej w Warszawie, w roku 1994.

Cena wywoławcza: 1900*Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%

Agnieszka Zawisza (ur. 1970)

Agawa, 2021

olej, płótno, 90 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Klasztor w Arbanasi

olej, płyta; 36 x 32 cm; sygn. l. d.: Sawulak; na odwrocie oprawy pieczątka autorska oraz opis.

Irena ZABOROWSKA (1902-1965) ?

Pranie, 1963

olej, karton; 23 x 31,5 cm; sygn. i dat. p. d.: Irena Zaborowska / 1963 (słaboczytelnie, ołówkiem).

Witold PAŁKA (1928-2013)

Witryny, 2012

olej, płótno; 50,5 x 60,5 cm; sygn. i dat. p. g.: Pałka W. / 2012.

Cena sprzedaży: 8500

2. Bogdan STODULNY (1953-1997)

Torreador, 1996

olej, płótno; 50,5 x 70 cm; sygn. i dat. p. d.: Stodulny 96.

Otto AXER (1906-1983)

Projekt dekoracji [IV]

gwasz, ołówek, papier; 24 x 32 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: oaxer (piórem).

Ewa WIECZOREK (1947-2011)

Zestaw 5 grafik

1. Bez tytułu, akwaforta barwna, papier; 61,5 x 40 cm (wymiar arkusza); sygn. p. d.: Ewa Wieczorek (ołówkiem); 2. Bez tytułu [Słońca], akwaforta barwna, papier; 62 x 40 cm (wymiar arkusza); sygn. p. d.: Ewa Wieczorek (ołówkiem); 3. Bez tytułu [kompozycja z sercem], akwaforta barwna, papier; 61,5 x 44,5 cm (wymiar arkusza); sygn. p. d.: Ewa Wieczorek (ołówkiem); 4. Zaproszenie do raju, akwaforta, papier; 58 x 37,5 cm (wymiar arkusza); sygn., dat. i opisana u dołu: "Zaproszenie do raju" ..., Ewa Wieczorek 1971 (ołówkiem); 5. Bez tytułu, akwaforta, papier; 64 x 39 cm (wymiar arkusza); sygn., dat. i opisana u dołu: akwaforta..., Ewa Wieczorek 1971 (ołówkiem);

Szczepan SKORUPKA (1903 - 1997)

Wśród sosen, 1956

olej, płyta; 47 x 62 cm; sygn. i dat. p. d.: Sz. Skorupka 56.

Plaża w Gdyni

gwasz, tektura; 23 x 32 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p. d.: SJaxa / 1934. na odwrocie data dzienna: 31. 1934 - 30/VI Gdynia, oraz pieczątka autorska.

Siergiej NIKIFOROW (1920-2005)

Motyw wiejski, 1950

olej, tektura; 32 x 47 cm; sygn. i dat. p. d.: NIKIFOROW 1950; na odwrocie napis autorski, cyrylicą.

Edward WIECZOREK (1901-1988)

Motyw jesienny

olej, tektura; 30 x 42 cm; sygn. l. d.: Edward Wieczorek.

Autor nieokreślony, XX w.

W oczekiwaniu, 1924

akwarela, papier naklejony na karton, 29 x 34,5 cm, sygn. i dat. P. d. ... 1924 (? ołówkiem).

Drzewa w Woskrzenicach

ołówek, papier naklejony na karton; 29 x 21 cm; opisany p. d.: Woskrzenice / 1943; Praca pochodzi ze spuścizny po artyście.

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

Memento, 1916

ołówek, papier; 19 x 26 cm; sygn., dat. i opisany l. d.: 14.4.1916 / BronisławaRychterJanowska.

Włodzimierz PUCHALSKI (1909-1979)

Otus vulgaris

fotografia, czarno-biała, papier fotograficzny; 29,5 x 39,5 cm; na odwrocie pieczątka autorska: Copyright by W. Puchalski / Poland; napisy: Sowa / Owls / (Otus vulgarys) (ołówkiem); Wydz. Wystaw BW z 2 / nr inw. 488 (długopisem); nalepka wystawowa z Wrocławskiego Towarzystwa Fotograficznego z I Wystawy Fotografiki (lato 1948).

Cena wywoławcza: 1800*Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%

Zestaw 2 grafik

1. Pod Atlantem, z cyklu: Listy z Torunia, 1981 - akwaforta, papier; 54 x 37,5 cm (wymiar arkusza); sygn., dat. i opisana u dołu: "Pod Atlantem" / (listy z Torunia II), 10/50 (akwaforta) Siara imp. 81 (ołówkiem); 2. Gorączka, z cyklu Listy z Bambergu - akwaforta, papier; 52,5 x 38,5 cm (wymiar arkusza); sygn., dat. i opisana u dołu: "Gorączka" / (listy z Bambergu), 12/50 (akwaforta) Siara imp. 85 (ołówkiem);

Jan SUPERSON (ur. 1955)

Bez tytułu [forma przestrzenna]

technika własna, akryl, płyta; 50,5 x 50,5 x ok. 18 cm.

Cena wywoławcza: 4200*Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%

Leszek HOŁDANOWICZ (ur. 1937)

Anepigraf II, 2005

serigrafia, papier; 29 x 20 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy); sygn., dat. i opisane u dołu: ANEPIGRAF II O/A L. HOŁDANOWICZ 2005 (ołówkiem).

Cena wywoławcza: 600*Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%

Jan PAMUŁA (ur. 1944)

Kwadraty w kwadracie [4], 1978

akryl, płótno; 35 x 34,5 cm; sygn., dat. i opisany na odwrocie: JAN PAMUŁA / "Kwadrat w kwadracie" / 4 w kole / 1978 oraz stempel wywozowy.

Struktury III, 1986

litografia, papier; 55 x 79,5 cm (wymiar kompozycji), 64 x 88,5 cm (wymiar arkusza); sygn., dat. i opisany u dołu: "Struktury III", Litografia 6/10 H. Opałka 86(ołówkiem). Stan zachowania: niewielkie zagniecenia papieru.

Pisklęta czajki

fotografia, czarno-biała, papier fotograficzny; 30 x 39,5 cm; na odwrocie pieczątka autorska: Copyright by W. Puchalski / Poland; napisy: Pisklęta czajki - (Les poussins d'un jeauneau) / Chickens of an lapwings. (Vanellus cristatus) (ołówkiem); Wydz. Wystaw BW z 2 / nr inw. 488 (długopisem); nalepki wystawowe: z francuskiego stowarzyszenia fotografików z datą: OCT. 1948 oraz Międzynarodowego Salonu Sztuki z maja 1949 r.

Elżbieta BORS (ur. 1935)

Motyw z Mariensztatu, 1960

akwaforta, papier; 22 x 30,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy); sygn., dat. i opisana u dołu: AKWAFORTA; "MOTYW Z MARIENSZTATU 6/20, ELŻBIETA BORS 1960 r. (ołówkiem).

Zestaw 4 prac

akwarela, tusz, kredka, collage, papier; 29,5 x 20,5 cm, 27 x 35 cm (dwie kompozycje), 24,5 x 34 cm; prace sygnowane: W.S. lub SAWULAK.

Andrzej WADAS (ur. 1930)

Blask błękitu, 1981

technika mieszana, akryl, płótno; płótno; 90 x 138 cm; sygn., dat. i opisana na odwrocie: WADAS ANDRZEJ / "BLASK BŁEKITU" / WYM. 138 x 90 cm / 1981 r.

Barbara PODKAŃSKA (1945-2019)

Wibracja, 1979

olej, płótno; 73 x 92 cm; sygn., dat. i opisany na odwrocie: PODKAŃSKA BARBARA / TYT "WIBRACJA" / WYM 0,92 x 0,73 , / 1979 r. / WARSZAWA.

OLEJNICZAK, XX w.

Zimowa zadymka

olej, płótno; 50 x 60 cm; sygn. p. d.: OLEJNICZAK

W. JANOR, XX w.

Giewont

olej, płótno dublowane; 68,5 x 48 cm; sygn. p. d.: W. Janor (lub Janot), opisany l. d.: Giewont.

Autor nieokreślony, XX w.

Górski widok

olej, deska; 30 x 30 cm; sygn. l. d.: Jan Dz.... (ołówkiem).

Wiktor KORECKI (1890-1980)

Zima

olej, płótno; 24 x 38 cm; sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI.

Zestaw 3 prac

olej, tektura naklejona na płytę; 24 x 18 cm; każda z kompozycji sygn. i dat. p. d. S. Nikiforow (cyrylicą); Pejzaże z lat 2000 - 2002.

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

Zimowa droga

akwarela, papier; 14,5 x 30 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: A. Setkowicz.

Emil BUTOWICZ, 1 poł. XX w.

Powrót

akwarela, papier; 17 x 30 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: E.Butowicz.

Autor nieokreślony, XX w.

Skraj lasu

olej, płyta; 34 x 47 cm; sygn. i dat. p. d.: ... (zatarta); na odwrocie pieczątka składu dla malarzy ISKRA i Karmański z Krakowa.

Zestaw 5 rysunków

kredka, ołówek, papier;21 x 30 cm, 20,5 x 29 cm, 22 x 26,5 cm, 17,5 x 20,5 cm, 23 x 16,5 cm; prace podklejone na karton, część kompozycji opisana i sygnowana m.in. Uchodźcy, Ostatnia podróż, ; rysunki pochodzą z lat 30. i 40. XX w.

Otto AXER (1906-1983)

Projekt dekoracji [III]

gwasz, ołówek, papier; 24 x 32 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: oaxer (piórem)

Zestaw 2 grafik

1. Bezsenność, akwaforta, papier; 39,5 x 26,5 cm; sygn., dat. i opisana u dołu: "Bezsenność" 6/15 (akwaforta) Siara imp. 97; 2. Kabała, akwaforta, papier; 69,5 x 50 cm (wymiar arkusza); sygn., dat. i opisana u dołu: "Kabała" 10/15 (akwaforta) Siara imp 76.

Ewa WIECZOREK (1947-2011)

Zestaw 3 grafik

grafika (linoryt?, akwaforta, papier; ok. 35 x 25 cm (każda); sygn. p. d.: Ewa Wieczorek (ołówkiem, każda).

Jan SUPERSON (ur. 1955)

technika własna, akryl, płyta; 72 x 72 x ok. 7 cm.

Cena wywoławcza: 4800*Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%

Julian Henryk RACZKO (1936-2019)

akryl, gwasz, papier; 19,5 x 19,5 cm.

Leszek HOŁDANOWICZ (ur. 1937)

Tryptyk pionowy, 2005

serigrafia, papier; 28,5 x 14 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy); sygn., dat. i opisane u dołu: TRYPTYK PIONOWY O/A L. HOŁDANOWICZ 2005 (ołówkiem).

Videolit II, 1990

litografia, papier; 56 x 80 cm (wymiar kompozycji), 65 x 87 cm (wymiar arkusza); sygn., dat. i opisany u dołu: "Videolit" II-90, Litografia 6/15 w I, H. Opałka (ołówkiem). Stan zachowania: niewielkie zagniecenia papieru.

Ireneusz PIERZGALSKI (1929-2019)

Bez tytułu, 1965

tusz, piórko, papier; 30 x 21 cm; sygn. i dat. p. d.: [podpis artysty] 65 (ołówkiem).

Cena wywoławcza: 1600*Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%

Andrzej WADAS (ur. 1930)

Szary pejzaż, 1980

akryl, płótno; 134 x 115 cm; sygn., dat. i opisany na odwrocie: WADAS ANDRZEJ / TYT "SZARY PEJZAŻ" / WYM. 134 x 115 cm / TECH. AKRYL / 1980 r.

Julitta KARWOWSKA-WNUCZAK (ur. 1935)

Gracje i faun

akwarela, tusz, pióro, papier naklejony na karton; 30,5 x 25,5 cm sygn. p. d.: J. Karwowska.

Zestaw 3 prac

olej, tektura naklejona na płytę; ok. 17,5 x 25,5 cm; każda z kompozycji sygn. i dat. p. d. S. Nikiforow (cyrylicą); Pejzaże z lat 1999 - 2001.

Autor nieokreślony, XX w.

Motyw z plaży, 1943

olej, tektura; 37 x 49 cm; opisany i dat. p. d.: Janord (?) / 22. 7. 43; na odwrocie nalepka z oznaczeniem miejscowości Poznania.

WACHOWICZ, XX / XXI w.

Wiejska zagroda

olej, płótno; 29,5 x 41,5 cm; sygn. p. d.: Z. Wachowicz; opisany na odwrocie: Zagroda w Białymstoku / Z. Wachowicz 1981

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

W lesie - zwózka drewna

Witold PAŁKA (1928-2013)

Kwiaty

olej, płótno; 50 x 60 cm; sygn. p. g.: Pałka W.

Autor nieokreślony, XIX w.

Miniatura - Dziewczyna z niebieską kokardą

gwasz, papier; 14,5 x 9 cm; opisana przy prawej krawędzi: ... / 1848 (pierwsza część napisu nieczytelna).

Zofia PASEK, XX w.

Ach te wielkie oczy

olej, płótno; 70 x 50 cm; sygn. p. d.: Z. PASEK.

Kwiaty, 1973

olej, płyta; 46 x 55 cm; sygn. l. d.: Rajmund Pietkiewicz; na odwrocie opis: Rajmund Pietkiewicz / "Kwiaty" / 73 r.

Stanisław GRABOWSKI (1901-1957)

Martwa natura z owocami i dzbankiem

pastel, papier; 25,5 x 35,5 cm (w świetle passe-partout); sygn. p. d.: S. Grabowski -

Anna MISZALSKA-GĄSIENICA (ur. 1962)

Cynie, 1990

olej, płótno; 58 x 70 cm; sygn. l. d.: A.MISZALSKA '90; na odwrocie opisy: 1. ANNA MISZALSKA / '83 oraz 2. Anna Miszalska / tytuł: "Cynie" / olej 58 x 70 cm / 1990

Zestaw rysunków

1. Igraszki bóstw, technika mieszana (kredka, długopis), papier; 28 x 19 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: W.S.; na odwrocie pieczątka autorska oraz tytuł technika wykonania. 2. Opieka nad miastem, technika mieszana (kredka), papier; 27,5 x 19 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: W.S.; na odwrocie pieczątka autorska oraz tytuł technika wykonania. 3. Kompozycja, kredka, długopis, papier; 12 x 19 cm (w świetle oprawy); na odwrocie pieczątka autorska oraz tytuł technika wykonania. 4. Nocny rycerz, technika mieszana (kredka, długopis), papier; 12 x 19 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: W.S.; na odwrocie pieczątka autorska oraz tytuł technika wykonania. 5. Bieg do światłości i nocy, technika mieszana (kredka, długopis), papier; 13 x 19 cm (w świetle oprawy, każda z kompozycji); sygn. p. d.: W.S.; na odwrocie pieczątka autorska oraz tytuł technika wykonania. 6. Jeździec apokaliptyczny, technika mieszana (kredka, długopis), papier; 28 x 17,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: W.S.; na odwrocie pieczątka autorska oraz tytuł technika wykonania.

Emil BUTOWICZ, 1 poł. XX w.

Zbiórka

Emil BUTOWICZ, 1 poł. XX w.

Krakowiacy

akwarela, papier; 18 x 30 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: E.Butowicz.

Ewa WIECZOREK (1947-2011)

Zestaw 4 grafik

akwaforta, papier; ok. 28 x 20 cm oraz 25,5 x 17,5 cm; sygn. p. d.: Ewa Wieczorek (ołówkiem, każda).

Warszawa 2021/12/08

Morze

Warszawa 2021/12/08

Józef BRACH, 1 poł. XX w.

Wybrzeże

Warszawa 2021/12/08

Warszawa 2021/12/08

Jesienne obłoki

Warszawa 2021/12/08

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

Przed kapliczką

Warszawa 2021/12/08

Henryk SZADKOWSKI (ur. 1937)

Jej plecy

Warszawa 2021/12/08

Portret kobiety

Warszawa 2021/12/08

Zestaw 6 rysunków

Warszawa 2021/12/08

Otto AXER (1906-1983)

Projekt dekoracji [II]

Warszawa 2021/12/08

Orbium Coelestium, 2010

Warszawa 2021/12/08

Barbara PODKAŃSKA (1945-2019)

Kompozycja błękitna

Warszawa 2021/12/08

Piotr BOSACKI (ur. 1977)

Warszawa 2021/12/08

Zestaw 2 grafik

Warszawa 2021/12/08

Wojciech WOŹNIAK (ur. 1987)

Podcięte drzewa, 2016

Warszawa 2021/12/08

Krystian "Truth" CZAPLICKI

Bez tytułu, 2009

Warszawa 2021/12/08

Cerkiew w Milówce, 1931

Warszawa 2021/12/08

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

Lato - na wozach

Warszawa 2021/12/08

K. BRONIEWSKI, XIX / XX w.

Na mostku

Warszawa 2021/12/08

J. SCHIFFER, XX w.

Pejzaż z rzeką

Warszawa 2021/12/08

Morze, 1926

Warszawa 2021/12/08

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

Powrót do domu

Warszawa 2021/12/08

Edward WIECZOREK (1901-1988)

Motyw zimowy

Warszawa 2021/12/08

Tadeusz KUREK (1906-1974)

Szałasy w górach

Warszawa 2021/12/08

Zestaw 4 prac

Warszawa 2021/12/08

Otto AXER (1906-1983)

Projekt dekoracji [I]

Warszawa 2021/12/08

Warszawa 2021/12/08

Zestaw 2 prac

Warszawa 2021/12/08

Dziewczynka, 1978

Warszawa 2021/12/08

Autor nieokreślony, XIX w.

Warszawa 2021/12/08

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1943)

Bez tytułu, 1988

Warszawa 2021/12/08

Postać, 1993

Warszawa 2021/12/08

Agnieszka Zawisza (ur. 1970)

Agawa, 2021

Warszawa 2021/12/08

Klasztor w Arbanasi

Warszawa 2021/12/08

Pranie, 1963

Warszawa 2021/12/08

Witold PAŁKA (1928-2013)

Witryny, 2012

Warszawa 2021/12/08

Torreador, 1996

Warszawa 2021/12/08

Otto AXER (1906-1983)

Projekt dekoracji [IV]

Warszawa 2021/12/08

Ewa WIECZOREK (1947-2011)

Zestaw 5 grafik

Warszawa 2021/12/08

Wśród sosen, 1956

Warszawa 2021/12/08

Plaża w Gdyni

Warszawa 2021/12/08

Motyw wiejski, 1950

Warszawa 2021/12/08

Edward WIECZOREK (1901-1988)

Motyw jesienny

Warszawa 2021/12/08

Autor nieokreślony, XX w.

W oczekiwaniu, 1924

Warszawa 2021/12/08

Drzewa w Woskrzenicach

Warszawa 2021/12/08

Memento, 1916

Warszawa 2021/12/08

Otus vulgaris

Warszawa 2021/12/08

Zestaw 2 grafik

Warszawa 2021/12/08

Jan SUPERSON (ur. 1955)

Warszawa 2021/12/08

Leszek HOŁDANOWICZ (ur. 1937)

Anepigraf II, 2005

Warszawa 2021/12/08

Jan PAMUŁA (ur. 1944)

Warszawa 2021/12/08

Struktury III, 1986

Warszawa 2021/12/08

Pisklęta czajki

Warszawa 2021/12/08

Elżbieta BORS (ur. 1935)

Motyw z Mariensztatu, 1960

Warszawa 2021/12/08

Zestaw 4 prac

Warszawa 2021/12/08

Andrzej WADAS (ur. 1930)

Blask błękitu, 1981

Warszawa 2021/12/08

Barbara PODKAŃSKA (1945-2019)

Wibracja, 1979

Warszawa 2021/12/08

OLEJNICZAK, XX w.

Zimowa zadymka

Warszawa 2021/12/08

W. JANOR, XX w.

Giewont

Warszawa 2021/12/08

Autor nieokreślony, XX w.

Górski widok

Warszawa 2021/12/08

Wiktor KORECKI (1890-1980)

Zima

Warszawa 2021/12/08

Zestaw 3 prac

Warszawa 2021/12/08

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

Zimowa droga

Warszawa 2021/12/08

Emil BUTOWICZ, 1 poł. XX w.

Powrót

Warszawa 2021/12/08

Autor nieokreślony, XX w.

Skraj lasu

Warszawa 2021/12/08

Zestaw 5 rysunków

Warszawa 2021/12/08

Otto AXER (1906-1983)

Projekt dekoracji [III]

Warszawa 2021/12/08

Zestaw 2 grafik

Warszawa 2021/12/08

Ewa WIECZOREK (1947-2011)

Zestaw 3 grafik

Warszawa 2021/12/08

Jan SUPERSON (ur. 1955)

Warszawa 2021/12/08

Warszawa 2021/12/08

Leszek HOŁDANOWICZ (ur. 1937)

Tryptyk pionowy, 2005

Warszawa 2021/12/08

Videolit II, 1990

Warszawa 2021/12/08

Bez tytułu, 1965

Warszawa 2021/12/08

Andrzej WADAS (ur. 1930)

Szary pejzaż, 1980

Warszawa 2021/12/08

Gracje i faun

Warszawa 2021/12/08

Zestaw 3 prac

Warszawa 2021/12/08

Autor nieokreślony, XX w.

Motyw z plaży, 1943

Warszawa 2021/12/08

WACHOWICZ, XX / XXI w.

Wiejska zagroda

Warszawa 2021/12/08

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

W lesie - zwózka drewna

Warszawa 2021/12/08

Witold PAŁKA (1928-2013)

Kwiaty

Warszawa 2021/12/08

Autor nieokreślony, XIX w.

Warszawa 2021/12/08

Zofia PASEK, XX w.

Ach te wielkie oczy

Warszawa 2021/12/08

Kwiaty, 1973

Warszawa 2021/12/08

Warszawa 2021/12/08

Cynie, 1990

Warszawa 2021/12/08

Zestaw rysunków

Warszawa 2021/12/08

Emil BUTOWICZ, 1 poł. XX w.

Zbiórka

Warszawa 2021/12/08

Emil BUTOWICZ, 1 poł. XX w.

Krakowiacy

Warszawa 2021/12/08

Ewa WIECZOREK (1947-2011)

Zestaw 4 grafik

    Limit ceny