2. Aukcja Charytatywna na rzecz Fundacji „Najsłodsi” – 5 maja 2021 r. godz. 19:30

Pragaleria oraz Fundacja „Najsłodsi”, we współpracy z Fundacją Promocji Sztuki Polskiej, zapraszają do udziału w 2. Aukcji Charytatywnej na rzecz Fundacji „Najsłodsi”. Licytacja on-line odbędzie się 5 maja o godz. 19:30 na portalu Onebid.pl. Katalog, z możliwością wcześniejszego składania ofert i limitów, jest już dostępny na platformie aukcyjnej.

To już druga edycja aukcji przygotowanej wspólnie z naszymi przyjaciółmi z Fundacji „Najsłodsi”. Tym razem, w katalogu znaleźć można 99 prac przekazanych specjalnie na ten cel przez artystów młodego jak również średniego pokolenia, studentów uczelni artystycznych, a także uznanych twórców, których dzieła są poszukiwane przez kolekcjonerów sztuki. Nie zabraknie w nim obrazów, grafik, rzeźb a nawet przykładów współczesnego designu. Ceny wywoławcze wszystkich obiektów to 100 zł. Tradycyjnie część zebranych środków ze sprzedaży prac młodych artystów przeznaczona zostanie na cele statutowe Fundacji Michała Figurskiego „Najsłodsi”. Środki wpłacone przez szczęśliwych zwycięzców licytacji na konto Fundacji Promocji Sztuki Polskiej traktowane są jako darowizna na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego.

Ze względu na panujący w Polsce stan epidemii, aukcja odbędzie się wyłącznie w systemie zdalnym, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid.pl oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na stronie internetowej Pragalerii (www.pragaleria.pl) lub mailowo / telefonicznie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą aukcyjną i uczestniczenia w licytacji!

FUNDACJA NAJSŁODSI:

Celem Fundacji jest zmiana fatalnego wizerunku cukrzycy oraz odkłamanie wielu mitów i nieprawdziwych tez krążących w środowisku ludzi młodych, którzy traktują cukrzycę jako chorobę wstydliwą dotykającą wyłącznie ludzi w podeszłym wieku, nie dbających o dietę i higienę zdrowotną. Cukrzyca, ze względu na ogrom zachorowań, nabiera dziś cech epidemii społecznej. Obecnie dane statystyczne mówią̨ o około 2,3 miliona osób chorujących na cukrzycę w Polsce a szacuje się, że ich rzeczywista liczba wynosi nawet 3,5 miliona.

Chcemy poprzez szereg wydarzeń kulturalno – artystycznych: koncertów, spektakli i konferencji, szkoleń, warsztatów, wydawnictw odnaleźć ten zaginiony milion i dotrzeć do jak największej liczby ludzi młodych. Cukrzycy nadajemy bardziej ludzki, wręcz rock’n’rollowy wizerunek i pokazujemy że można z nią żyć długo i szczęśliwie.

Panująca obecnie pandemia stawia przed nami kolejne wyzwania w próbach dotarcia do osób chorujących na cukrzycę lub takich, które mogłyby się jej nabawić, a jeszcze o tym nie wiedzą. Kampania społeczna „Cukier jest do dupy” wraz z akcją #cukierjestdodupyczelendż i organizowane cyklicznie Q&A na FB Live z osobistościami ze świata medycyny są tylko ostatnimi z naszych działań.

STRONA INTERNETOWA FUNDACJI

PRAGALERIA:
Pragaleria to galeria sztuki współczesnej istniejąca od 2015 roku na warszawskiej Pradze. W swoich działaniach koncentruje się na szeroko pojętej sztuce współczesnej, ze szczególnym uwzględnieniem grafiki, zarówno w jej wydaniu cyfrowym, jak i tradycyjnym. Oprócz wystaw malarstwa (od streetartu, poprzez malarstwo figuratywne, aż do abstrakcji) i ekspozycji tematycznych (m.in.: grafika cyfrowa, komiks, streetart, ilustracja i fotografia), Pragaleria co miesiąc prezentuje również bogatą ofertą aukcyjną, na którą składają się m.in.: Aukcje Sztuki Młodej, Aukcje Sztuki Współczesnej, Aukcje Designu.

Swimmer, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Marta Konieczny (ur. 1969)

Smakołyk, 2021

akwarela, papier Daler Rowney Aquafine Paper 300g, 30,5 x 40,5 cm (arkusz), wymiary oprawy: 40 x 50 cm, sygn. p.d.: Marta Konieczny

Malwina Konopacka (ur.1982)

Bukiet kwiatów

ceramika szlachetna, ręcznie malowana, szkliwiona i nieszkliwiona, drewniane trzonki; średn. obiektów: 9,5 cm, 8,5 cm, 6 cm; wys. całkowita 42 - 59 cm

Gang czarnego wąsika, 2020

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d. PD 2020

The Night Picture XL, 2017

olej, papier, 17 x 12 cm, sygn. u dołu: Szczepkowski 17

White / Black, 2019

akryl, olej, technika własna, ok. 37 x 36 x 9 cm, sygn. na odwrocie

Północ, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p. d.: Katarzyna Plewa 2021

Łąka, 2021

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: N.Mirak

Kozica, 2021

ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, ok 28 x 21 x 10 cm, sygn. na spodzie

Barbara Porczyńska (ur. 1982)

Tryptyk z serii: "Rytuały", 2019

olej, płótno, 30 x 20 (x3), całość: 30 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Złota monstera, 2020

akryl, szlagmetal, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Wróg publiczny, 2020

mezzotinta, sucha igła, papier, matryca: 49 x 33 cm, arkusz: 64 x 47 cm, 15/100, sygn. p.d.: Kacper Bożek

Happiness #23, 2021

akryl, pastel, płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.d.: ej

Niedzielne popołudnie, 2014

gwasz, papier, 15 x 21 cm, sygn. p.d.: Rzążewska 2014. Praca oprawiona.

Konrad Ziółkowski (ur. 1981)

Birmet III, 2020

brąz, granit, 55 x 18 x 23 cm, 3/5, sygn. na podstawie

Mapa III, 2020

technika mieszana, tektura, kompozycja: 20 x 20 cm, arkusz: 30 x 30 cm, w oprawie: , sygn. na odwrocie

Biały koń, 2021

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Lipka

Pokusa, 2020

technika mieszana (akryl, kredka akwarelowa), płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Pączki, 2020

olej, płótno, 30 x 30 cm, sygn. l.d.: Szkurpiewski

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

Spotkanie z melodią, 2021

olej, płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.d.: KJRP '21

Dwoje, 2021

olej, płótno, 30 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Voodoo man, 2020

tusz, papier A3, 42 x 29,7 cm, oprawa: ramka, passe-partout, sygn. l.d.: Aqualoopa, p.d.: stempel autorski

Wiatr, 2017

akryl, płótno, 20 x 20 cm, sygn. p.d.: Baranowski17

Travel to another dimension, 2020

tusz akrylowy, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Lost and found, 2020

odprysk korundowy, akwatinta (intaglio), papier, 100 x 70 cm, 5/40, sygn. p.d.: ALBińczycka 2020

Wanderlust II, 2018

olej, lakier, płótno, 48 x 54 cm, sygnowany p.d.

Krąg życia, 2020

technika mieszana (akryl, tempera, farby pompejańskie, złota farba i płatki złota na kartonie passe-partout), karton, 46 x 46 cm, sygn. w obrębie kompozycji: Marszałł 2020

Zatoka błękitu, 2014

olej, płótno, 33 x 38 cm, sygn. p.d.: Kinga Wnuk

Simulator N12, 2018

olej, deska, 38 x 25 cm, sygnowany na odwrocie

Leone, 2018

technika mieszana, płótno, 70 x 80 cm, sygn. l.d.: Kołakowska '18

Spokój, 2021

akryl, płótno, 40 x 50 cm, sygn. p.d.: parafką oraz na odwrocie

Green Dali, 2020

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: kz 2020

Sebastian Przybyła (ur. 1999)

Organy w Passau, 2019

akwaforta, akwatinta, 21 x 15 cm, 3/20, sygn. u dołu: Sebastian Przybyła

Fair Lady in the Woods, 2020

olej, płyta, śr. 30 cm, sygn. Pervinece 20

Katarzyna Banaś (ur. 1973)

Świt w Notodden, 2018

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. l.d.: K.BANAŚ'18

Mariusz LIBEL (ur. 1978)

Drżące dusze dramatyzują / Mięsne maszyny monetyzują, 2020

serigrafia, papier; 70 x 50 cm (wymiar arkusza); sygn. i opisany na odwrocie (ołówkiem).

Olga Dmowska (ur. 1983)

Makijaż, 2018

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Akt, 2018

akwarela, tusz, piórko, papier; 21 x 29,5 cm; sygn. i dat. p. d.: Piotr Bubak 2018 oraz stempel autorski.

Natalia Drzewiecka (ur. 2000)

Martwa natura, 2019

olej, płyta HDF, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Anioł, 2019

aluminium na podstawie z malowanego, dębowego drewna, wys. ok. 40 cm, sygn. na boku: S CABAN

Małgorzata Korenkiewicz (ur. 1968)

Nad wodą, 1992

technika mieszana (węgiel, akwarela), papier, 62 x 48 cm (arkusz), oprawiony w czarne passe-partout o wymiarach: 70 x 60 cm, sygn. p.d.: Korenkiewicz 1992

Wieczór nad rozlewiskiem, 2019

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: Luiza Los -P, '19

Marcin Lipiec (ur. 1978)

Postać w kanu, 2020

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Uliczka, 2021

technika mieszana (akryl, olej, szlagmetal), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: Kaja Wiśniewska

Synchronia, 2021

technika mieszana (akryl, marker), płótno, 40 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Katarzyna Rogoża (ur. 1985)

LA Girl, 2019

olej, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Pejzaż wiślany XIV, 2021

olej, płótno, 35,5 x 50 cm, sygn. l.d.: JK Hudzik '21

Introwersja 3, 2020

technika własna, płótno 3D, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

006a. Anthurium, 2018

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 51 x 70 cm, sygn. p.d.: No Name 2018

Przed siebie, 2021

olej, płótno 3D, 60 x 60 cm, sygn. l.d.: Ms

Jerzy Konstantynowicz (ur. 1965)

Leon, 2021

akryl, płótno, 55 x 46 cm, sygn. l.d.: JK 2021

Aleksandra Furgała (ur. 1989)

Ludzie, 2020

węgiel, papier, 29,6 x 20,9 cm, w oprawie: 31,8 cm x 23,2 cm, sygn. p.d.: AF

Dzikie żonkile, 2021

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

R 201119, 2019

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Ferrari 250 SWB, 2021

akryl, płótno, 21 x 30 cm, sygn. p.d.: monogramem

Videolit III, 1990

litografia, papier; 54,5 x 79 cm (wymiar kompozycji), 65 x 88 cm (wymiar arkusza); sygn., dat. i opisana u dołu: "Videolit III" 90, Litografia 7/8, H. Opałka (ołówkiem).

Jacek Aleksandrowicz (ur. 1977)

Frida, 2021

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Małgorzata Karp-Soja (ur. 1967)

Różowe Falbanki, 2018

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. l.d.: Karp-Soja

Oro, 2021

akryl, płótno 3D, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Czasomierz, 2021

akryl, szlagmetal, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.: Laura Lis

Human 2021-3, 2021

technika mieszana (algrafia, akryl), papier Fabriano, 70 x 50 cm (arkusz), 60 x 42 cm (kompozycja), 1/30, sygn. p.d.: Jolanta Johnsson. Praca nieoprawiona.

In the dark, 2020

akryl, papier, 40 x 30 cm, w oprawie passe-partout: 51 x 41,5 cm. sygn. p.d.: DRaczynska

Cena wywoławcza: 100

Iwona Ligęza (ur. 1990)

Kobieta, 2018

tusz, piórko, papier, 29 x 21 cm, sygn. p.d.: I.Ligeza

Maria Michoń (ur. 1989)

Łąka z ustami, 2019

akryl, płótno, 73 x 92 cm, sygn. p.d.: M.Michoń

Ryś II, model Snake Cobalt G, 2019

ceramika szkliwiona, złocona, 10 x 21 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny-170/2019

Web, 2021

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 100 x 110 cm, sygn. p.d.: Dobosz

Dziewczyna na Maderze, 2021

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Sen, 2020

akwarela, papier Hahnemühle, 40 x 30 cm, w oprawie: 50 x 40 cm, sygn. p.d.: MCiu 2020

Weronika Sobik (ur. 1988)

Kobieta, 2021

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: WSObik

Laguna, 2021

technika mieszana (akryl, olej, szlagmetal), płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: A.Kappa

W pogoni za szczęściem, 2021

akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. p.d.: MRakoczy2021

Mickey Mouse, 2021

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn.

Forest, 2020

technika mieszana (liquid painting, farby akrylowe, farby strukturalne), płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: M.Penke/2020

Uwięziony, 2020

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: DR

Budynki, 2021

akryl, olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: F. Łoziński

Refleksja 8, 2017

akwatinta, papier, 35 x 25 cm (odcisk płyty), 55 x 40 cm (arkusz); sygn. u dołu: P. Krzywdziak 2017, 1/20

Anna Witek (ur. 1989)

Pokora - znoszenie siebie nawzajem w miłości, 2018

akryl, olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: Witek A 2018

Wiosenne przebudzenie, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Matnia, 2020

F.ck the good manners, 2021

akryl, olej, płótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d.: Porada 2021

Pejzaż dorzeczny 2, 2021

olej, płótno, 20 x 20 cm, sygn. na odwrocie

To tylko sen, 2020

akryl, deska, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Polski cukier wyłącznie do dekoracji, 2021

akryl, płótno, 110 x 100 cm, sygn. l.d.: Tobiasz Kenio

Konkret oddech, 2020

akryl, płótno, 75 x 115 cm, sygn. p.g.: WFraczek 2020

Lem, 2020

akryl, płótno, 100 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Maria Matyja-Rozpara (ur. 1957)

Kotlina, 2019

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: MMK

Lekkość myśli o poranku, 2019

linoryt, odbitka farbą offsetową metalizowaną Gold Panton 873, papier granatowy CANSON 240g, 25,5 x 17,5 (matryca), w passe-partout 40 x 30 cm, 7/10, sygn. p.d.: KLipska Ziębińska

Ognisty horyzont 4, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. l.d.: A.Stępień 2021

Ice on fire, 2020

akryl, technika własna, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: RP'20

U źródła, 2015

olej, płótno, 100 x 150 cm, sygn. na odwrocie

Jolanta Mikuła (ur. 1966)

Z cyklu "Wokół Dekalogu" - Obraz Nr 15, 2017

olej, płótno, 92 x 92 cm, sygn. l.d.: Mikuła

Profil różany, 2021

akryl, płótno, 30 x 30 cm, sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2021

Ada Ciborek (XX/XXI w.)

Fluo-Graf, 2008

olej, płyta; 40 x 50 cm; sygn. i dat. p. d.: ACiborek / 08.

You are magical 5,6, dyptyk, 2021

tusze alkoholowe, papier syntetyczny, 30 x 40 (całość arkuszy, każda z części 30 x 20 cm), w oprawie każda passe-partout z części: 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

In blue, 2021

akryl, płyta, 40 x 40 cm, sygn p.d.: Marta Dunal

Anita Zofia Siuda (ur. 1974)

Balans, 2020

akryl, technika własna, płótno, 50 x 70 cm, sygn. l.d.: ASiuda 2020

Karolina Radoch (ur. 1989)

Oksymoron 19, 2019

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. w obrębie kompozycji: K. Radoch oraz na odwrocie

Vicki Mickiewicz (ur. 1972)

Inspired, 2018

akryl, płótno, 65 x 50 cm, sygn. p.d.: monogramem

Małgorzata MAJERCZYK (ur. 1972)

Ona, 2019

Warszawa 2021/05/05

Swimmer, 2021

Warszawa 2021/05/05

Marta Konieczny (ur. 1969)

Smakołyk, 2021

Warszawa 2021/05/05

Malwina Konopacka (ur.1982)

Bukiet kwiatów

Warszawa 2021/05/05

Gang czarnego wąsika, 2020

Warszawa 2021/05/05

The Night Picture XL, 2017

Warszawa 2021/05/05

White / Black, 2019

Warszawa 2021/05/05

Północ, 2021

Warszawa 2021/05/05

Łąka, 2021

Warszawa 2021/05/05

Kozica, 2021

Warszawa 2021/05/05

Barbara Porczyńska (ur. 1982)

Warszawa 2021/05/05

Złota monstera, 2020

Warszawa 2021/05/05

Wróg publiczny, 2020

Warszawa 2021/05/05

Happiness #23, 2021

Warszawa 2021/05/05

Niedzielne popołudnie, 2014

Warszawa 2021/05/05

Konrad Ziółkowski (ur. 1981)

Birmet III, 2020

Warszawa 2021/05/05

Mapa III, 2020

Warszawa 2021/05/05

Biały koń, 2021

Warszawa 2021/05/05

Pokusa, 2020

Warszawa 2021/05/05

Pączki, 2020

Warszawa 2021/05/05

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

Spotkanie z melodią, 2021

Warszawa 2021/05/05

Dwoje, 2021

Warszawa 2021/05/05

Voodoo man, 2020

Warszawa 2021/05/05

Wiatr, 2017

Warszawa 2021/05/05

Warszawa 2021/05/05

Lost and found, 2020

Warszawa 2021/05/05

Wanderlust II, 2018

Warszawa 2021/05/05

Krąg życia, 2020

Warszawa 2021/05/05

Zatoka błękitu, 2014

Warszawa 2021/05/05

Simulator N12, 2018

Warszawa 2021/05/05

Leone, 2018

Warszawa 2021/05/05

Spokój, 2021

Warszawa 2021/05/05

Green Dali, 2020

Warszawa 2021/05/05

Sebastian Przybyła (ur. 1999)

Organy w Passau, 2019

Warszawa 2021/05/05

Fair Lady in the Woods, 2020

Warszawa 2021/05/05

Katarzyna Banaś (ur. 1973)

Świt w Notodden, 2018

Warszawa 2021/05/05

Mariusz LIBEL (ur. 1978)

Warszawa 2021/05/05

Olga Dmowska (ur. 1983)

Makijaż, 2018

Warszawa 2021/05/05

Akt, 2018

Warszawa 2021/05/05

Natalia Drzewiecka (ur. 2000)

Martwa natura, 2019

Warszawa 2021/05/05

Anioł, 2019

Warszawa 2021/05/05

Nad wodą, 1992

Warszawa 2021/05/05

Warszawa 2021/05/05

Marcin Lipiec (ur. 1978)

Postać w kanu, 2020

Warszawa 2021/05/05

Kaja Wiśniewska (pseud.

Uliczka, 2021

Warszawa 2021/05/05

Synchronia, 2021

Warszawa 2021/05/05

Katarzyna Rogoża (ur. 1985)

LA Girl, 2019

Warszawa 2021/05/05

Pejzaż wiślany XIV, 2021

Warszawa 2021/05/05

Introwersja 3, 2020

Warszawa 2021/05/05

006a. Anthurium, 2018

Warszawa 2021/05/05

Przed siebie, 2021

Warszawa 2021/05/05

Leon, 2021

Warszawa 2021/05/05

Aleksandra Furgała (ur. 1989)

Ludzie, 2020

Warszawa 2021/05/05

Dzikie żonkile, 2021

Warszawa 2021/05/05

R 201119, 2019

Warszawa 2021/05/05

Ferrari 250 SWB, 2021

Warszawa 2021/05/05

Videolit III, 1990

Warszawa 2021/05/05

Frida, 2021

Warszawa 2021/05/05

Różowe Falbanki, 2018

Warszawa 2021/05/05

Oro, 2021

Warszawa 2021/05/05

Laura Lis (pseud.

Czasomierz, 2021

Warszawa 2021/05/05

Human 2021-3, 2021

Warszawa 2021/05/05

In the dark, 2020

Warszawa 2021/05/05

Iwona Ligęza (ur. 1990)

Kobieta, 2018

Warszawa 2021/05/05

Maria Michoń (ur. 1989)

Łąka z ustami, 2019

Warszawa 2021/05/05

Warszawa 2021/05/05

Web, 2021

Warszawa 2021/05/05

Dziewczyna na Maderze, 2021

Warszawa 2021/05/05

Sen, 2020

Warszawa 2021/05/05

Weronika Sobik (ur. 1988)

Kobieta, 2021

Warszawa 2021/05/05

Laguna, 2021

Warszawa 2021/05/05

W pogoni za szczęściem, 2021

Warszawa 2021/05/05

Mickey Mouse, 2021

Warszawa 2021/05/05

Forest, 2020

Warszawa 2021/05/05

Uwięziony, 2020

Warszawa 2021/05/05

Budynki, 2021

Warszawa 2021/05/05

Refleksja 8, 2017

Warszawa 2021/05/05

Anna Witek (ur. 1989)

Warszawa 2021/05/05

Wiosenne przebudzenie, 2021

Warszawa 2021/05/05

Matnia, 2020

Warszawa 2021/05/05

F.ck the good manners, 2021

Warszawa 2021/05/05

Pejzaż dorzeczny 2, 2021

Warszawa 2021/05/05

To tylko sen, 2020

Warszawa 2021/05/05

Warszawa 2021/05/05

Konkret oddech, 2020

Warszawa 2021/05/05

Lem, 2020

Warszawa 2021/05/05

Kotlina, 2019

Warszawa 2021/05/05

Lekkość myśli o poranku, 2019

Warszawa 2021/05/05

Ognisty horyzont 4, 2021

Warszawa 2021/05/05

Ice on fire, 2020

Warszawa 2021/05/05

U źródła, 2015

Warszawa 2021/05/05

Jolanta Mikuła (ur. 1966)

Warszawa 2021/05/05

Profil różany, 2021

Warszawa 2021/05/05

Ada Ciborek (XX/XXI w.)

Fluo-Graf, 2008

Warszawa 2021/05/05

Warszawa 2021/05/05

In blue, 2021

Warszawa 2021/05/05

Anita Zofia Siuda (ur. 1974)

Balans, 2020

Warszawa 2021/05/05

Karolina Radoch (ur. 1989)

Oksymoron 19, 2019

Warszawa 2021/05/05

Vicki Mickiewicz (ur. 1972)

Inspired, 2018

Warszawa 2021/05/05

Ona, 2019

    Limit ceny