18. Aukcja Młoda – 25 kwietnia 2018 r., godz. 19.30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 18. Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się w Pragalerii 25 kwietnia (środa) 2018 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 18 kwietnia 2018 r. Zapraszamy także na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także porozmawiać o sztuce, inwestowaniu lub strategii budowania kolekcji. Odbędzie się on w sobotę, oraz niedzielę poprzedzające licytację czyli 21 i 22 kwietnia 2018 r. W showroomową sobotę oraz niedzielę, galeria będzie czynna w godzinach 12.00-18.00.

Pięć powodów, 2018

akryl, szpachla, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.

Krzysztof Kizlich

Relaxation, 2018

brąz, marmur, 21 x 13 x 20 cm, sygn. na spodzie

Maciej Wierzbicki (ur. 1981)

Miasto 26, 2017

akryl, płyta, 94 x 53 cm, sygn. p.d.

Paweł Kociniak

Laguna, 2017

olej, płótno, 70 x 60 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Nalot z zachodu / Inwazja tolerancji, 2018

akryl, olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Głębia, 2018

akryl, płótno, 75 x 118 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Karolina Basaj

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.

Mateusz Drawa

Akt 01, 2018

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Kocur1 (ur. 1985)

Madrid hotel, 2018

technika mieszana, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

16152018265221105, 2018

olej, płótno, 140 x 100 cm, sygn. p.d.

Sylwia Michalska

Koleina, 2017

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Anna Macugowska

Fragment z krzesłem, 2018

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Miasto, 2018

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.

Ślady czasu 07, 2018

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Nosorożec, 2018

ceramika platynowana, 25 x 15 x 10 cm, sygn. na spodzie

Bratki 7

akryl, płótno, 120 x 120 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Dorota Golińska

Pejzaż, 2012

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Marzena Gawrysiak

First love, 2013

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Luke S., 2018

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.

Five o'clock, 2018

akryl, płótno, 46 x 38 cm, sygn. l.d.

Stefan Hańckowiak

Cisza pulsuje i puchnie

akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Agnieszka Doczyńska

Formy zmienne, 2018

olej, płótno, 81 x 60 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Aleksander Baszyński

Somebody came 07, 2016

Malwina Cieślik

U Ewy w Bretanii, 2018

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Robert Krężlak (ur. 1975)

Niepotrzebne komplikacje, 2018

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.

Cena wywoławcza: 500

Mariusz Robert Drabarek (ur. 1969)

Łódź, 2017

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Daniel Norbert Jankowski

Spy, 2018

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Czas biegnie szybciej niż woda, 2017

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.

New York City - ugier, ochra i Cadillac

Agnieszka Łapka

bez tytułu, z cyklu Panny, 2018

olej, płótno, 75 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Pani Rosiczka, 2018

Miasto przed burzą, 2017

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Gepard 4, 2018

akryl, impasto, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Shadow, 2018

akryl, płótno, 120 x 60 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Refleksy, 2018

akryl, gesso, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Małgorzata Łodygowska

Dbałość, 2018

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. po prawej stronie

Cena wywoławcza: 500

Marta Wakuła - Mac

Sea, 2017

linoryt, papier, x/30, 11 x 11 cm (odcisk płyty), 25 x 23 cm (papier), sygn. u dołu

Przed podróżą, 2018

akryl, technika własna, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

1806CE, 2018

olej, płótno, 61 x 50 cm, sygn. p.d.

Double flower, 2016

olej, akryl, płótno, 80 x 40 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Aleksandra Iwańska

Pocałunek, 2018

Cena wywoławcza: 500

Oblivion 9, 2018

akryl, płótno, 110 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Świnia, 2017

ceramika, 29 x 15 x 23 cm, sygn. na spodzie

Karolina Maciejak

LEM – PINK – LOVE, 2017

olej, płyta HDF, 100 x 140 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Dog N5, 2017

akryl, papier, płyta, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Kaja Harnyś

Porifera, 2018

olej, płótno, 40 x 30 cm, sygn. l.d.

Cena wywoławcza: 500

Andrzej Wójtowicz

Big Yellow, 2018

Cena wywoławcza: 500

Myśli ulotne, 2018

olej, akryl, płótno, 100 x 50 cm, sygn. p.d.

Marta Tumińska

Zatoka, 2018

olej, płótno, 100 x 150 cm, sygn. na odwrocie

Marta Bystroń

Fluo, 2017

Cena wywoławcza: 500

Magdalena Rytel-Skorek (ur. 1976)

Wiosna, 2018

akryl, płótno, 100 x 150 cm, sygn. p.d.

Kamienica, 2018

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.

Tors, 2017

brąz, biały marmur, wys. 23 cm, sygn. na spodzie

Wyjść z twarzą, 2016

akryl, szlagmetal, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Ewa Matyja

3307, 2017

technika mieszana (akryl, tusz, węgiel, pastele suche i olejne), płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Barwne historie, 2018

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn.p.d.

Kamila Walendykiewicz

Lato, 2017

akryl, węgiel, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.

Chromatography 41, 2018

akryl, płótno, 2 x 95 x 95 cm, sygn. na odwrocie

A. a - Acherontia atropos, 2017

akryl, płótno, 61 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Linie XII, 2018

akryl, płótno, 120 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Adaś

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Palmy, 2017

olej, akryl, płótno, 99 x 79 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Mariusz Maciąg

technika mieszana (olej, złocenie), płótno, 90 x 100 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Ewa Kunicka

Pejzaż 392, 2017

olej, płótno, 40 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

Zagubiona w dźwięku, 2018

olej, płótno, 70 x 40 cm, sygn. l.d.

Andrzej Filipowicz

Praff027, z cyklu Pozorna Rzeczywistość, 2016

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie

olej, płyta, 90 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Zakątek, 2018

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), 120 x 120 cm, sygn. p.d.

Aaron Moth

Al Parker - on a colored background, 2018

akryl, serigrafia, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Carnival, 2018

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Igor Buszkowski

akryl, płótno, nitka, 50 x 50, cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Kacper Piskorowski

bez tytułu, 2016

olej, płyta, 100 x 85 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Czekanie, 2018

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Grupa Artme

Pomarańczowy świt

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Widok

akwarela, cienkopis, brytol, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Be prepared, 2017

akryl, płótno, 92 x 65 cm, sygn. l.d.

Dorota Wojsznis

Sounds No. 15

olej, płótno, śr. 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

olej, płótno, 35 x 48,8 cm, sygn. l.d.

Anna Wąsikiewicz

Kutry rybackie, 2013

olej, płótno, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Fatamorgana I, 2015

Cena wywoławcza: 500

Aleksander Majerski

Cerkiew nocą, 2018

akryl, płyta pilśniowa, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Bartłomiej Michał Górecki

Quatro

Cena wywoławcza: 500

Lato w Val d'Orcia

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Krzysztof Kargol

W starym domu, 2018

olej, płótno, 20 x 60 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Golden line

olej, płótno, 70 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Marcin Pińkowski

Etiuda rewolucyjna op. 10 nr 12, 2018

technika mieszana (olej, asamblaż), płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Andrzej Andrychowski

grafika cyfrowa, wydruk na płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

W stronę słońca

Juliusz Lewandowski

Tama na rzece Prośnie

olej, tektura, 30 x 40 cm, sygn. u dołu

Cena wywoławcza: 500

Małgorzata Wójcik

akryl, płótno, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Olga Prokop-Miśniakiewicz

z cyklu Trzepak, 2018

akryl, płótno, 40 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Milczenie jest złotem, 2018

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Sebastian Skowroński

Inner and Outer II, 2018

linoryt, papier Hahnemuhle 300g, 1/4, 66,6 x 99 cm (papier 70 x 100 cm) sygn. u dołu

Cena wywoławcza: 500

Nicea - Złoty Nokturn, 2018

Izabela Wolska

Sea Lights, 2016

technika mieszana, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Cisza na prerii, 2018

olej, płótno, 160 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Hanna Kłopotowska

Jesień, 2015

Warszawa 2018/04/25

Pięć powodów, 2018

Warszawa 2018/04/25

Krzysztof Kizlich

Relaxation, 2018

Warszawa 2018/04/25

Maciej Wierzbicki (ur. 1981)

Miasto 26, 2017

Warszawa 2018/04/25

Paweł Kociniak

Laguna, 2017

Warszawa 2018/04/25

Warszawa 2018/04/25

Głębia, 2018

Warszawa 2018/04/25

Karolina Basaj

Warszawa 2018/04/25

Mateusz Drawa

Akt 01, 2018

Warszawa 2018/04/25

Kocur1 (ur. 1985)

Madrid hotel, 2018

Warszawa 2018/04/25

16152018265221105, 2018

Warszawa 2018/04/25

Sylwia Michalska

Koleina, 2017

Warszawa 2018/04/25

Anna Macugowska

Fragment z krzesłem, 2018

Warszawa 2018/04/25

Miasto, 2018

Warszawa 2018/04/25

Ślady czasu 07, 2018

Warszawa 2018/04/25

Nosorożec, 2018

Warszawa 2018/04/25

Bratki 7

Warszawa 2018/04/25

Dorota Golińska

Pejzaż, 2012

Warszawa 2018/04/25

Marzena Gawrysiak

First love, 2013

Warszawa 2018/04/25

Luke S., 2018

Warszawa 2018/04/25

Five o'clock, 2018

Warszawa 2018/04/25

Stefan Hańckowiak

Cisza pulsuje i puchnie

Warszawa 2018/04/25

Agnieszka Doczyńska

Formy zmienne, 2018

Warszawa 2018/04/25

Aleksander Baszyński

Somebody came 07, 2016

Warszawa 2018/04/25

Malwina Cieślik

U Ewy w Bretanii, 2018

Warszawa 2018/04/25

Robert Krężlak (ur. 1975)

Warszawa 2018/04/25

Warszawa 2018/04/25

Łódź, 2017

Warszawa 2018/04/25

Daniel Norbert Jankowski

Spy, 2018

Warszawa 2018/04/25

Warszawa 2018/04/25

Warszawa 2018/04/25

Agnieszka Łapka

Warszawa 2018/04/25

Pani Rosiczka, 2018

Warszawa 2018/04/25

Miasto przed burzą, 2017

Warszawa 2018/04/25

Gepard 4, 2018

Warszawa 2018/04/25

Warszawa 2018/04/25

Shadow, 2018

Warszawa 2018/04/25

Refleksy, 2018

Warszawa 2018/04/25

Małgorzata Łodygowska

Dbałość, 2018

Warszawa 2018/04/25

Marta Wakuła - Mac

Sea, 2017

Warszawa 2018/04/25

Przed podróżą, 2018

Warszawa 2018/04/25

1806CE, 2018

Warszawa 2018/04/25

Double flower, 2016

Warszawa 2018/04/25

Aleksandra Iwańska

Pocałunek, 2018

Warszawa 2018/04/25

Oblivion 9, 2018

Warszawa 2018/04/25

Świnia, 2017

Warszawa 2018/04/25

Karolina Maciejak

LEM – PINK – LOVE, 2017

Warszawa 2018/04/25

Dog N5, 2017

Warszawa 2018/04/25

Kaja Harnyś

Porifera, 2018

Warszawa 2018/04/25

Andrzej Wójtowicz

Big Yellow, 2018

Warszawa 2018/04/25

Myśli ulotne, 2018

Warszawa 2018/04/25

Marta Tumińska

Zatoka, 2018

Warszawa 2018/04/25

Marta Bystroń

Fluo, 2017

Warszawa 2018/04/25

Wiosna, 2018

Warszawa 2018/04/25

Kamienica, 2018

Warszawa 2018/04/25

Tors, 2017

Warszawa 2018/04/25

Wyjść z twarzą, 2016

Warszawa 2018/04/25

Ewa Matyja

3307, 2017

Warszawa 2018/04/25

Barwne historie, 2018

Warszawa 2018/04/25

Kamila Walendykiewicz

Lato, 2017

Warszawa 2018/04/25

Chromatography 41, 2018

Warszawa 2018/04/25

Warszawa 2018/04/25

Linie XII, 2018

Warszawa 2018/04/25

Adaś

Warszawa 2018/04/25

Palmy, 2017

Warszawa 2018/04/25

Mariusz Maciąg

Warszawa 2018/04/25

Ewa Kunicka

Pejzaż 392, 2017

Warszawa 2018/04/25

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

Zagubiona w dźwięku, 2018

Warszawa 2018/04/25

Andrzej Filipowicz

Warszawa 2018/04/25

Warszawa 2018/04/25

Zakątek, 2018

Warszawa 2018/04/25

Aaron Moth

Warszawa 2018/04/25

Carnival, 2018

Warszawa 2018/04/25

Igor Buszkowski

Warszawa 2018/04/25

Kacper Piskorowski

bez tytułu, 2016

Warszawa 2018/04/25

Czekanie, 2018

Warszawa 2018/04/25

Grupa Artme

Pomarańczowy świt

Warszawa 2018/04/25

Widok

Warszawa 2018/04/25

Be prepared, 2017

Warszawa 2018/04/25

Dorota Wojsznis

Sounds No. 15

Warszawa 2018/04/25

Warszawa 2018/04/25

Anna Wąsikiewicz

Kutry rybackie, 2013

olej, płótno, sygn. p.d.

Warszawa 2018/04/25

Fatamorgana I, 2015

Warszawa 2018/04/25

Aleksander Majerski

Cerkiew nocą, 2018

Warszawa 2018/04/25

Bartłomiej Michał Górecki

Quatro

Warszawa 2018/04/25

Lato w Val d'Orcia

Warszawa 2018/04/25

Krzysztof Kargol

W starym domu, 2018

Warszawa 2018/04/25

Golden line

Warszawa 2018/04/25

Marcin Pińkowski

Warszawa 2018/04/25

Andrzej Andrychowski

Warszawa 2018/04/25

W stronę słońca

Warszawa 2018/04/25

Juliusz Lewandowski

Tama na rzece Prośnie

Warszawa 2018/04/25

Małgorzata Wójcik

Warszawa 2018/04/25

Olga Prokop-Miśniakiewicz

z cyklu Trzepak, 2018

Warszawa 2018/04/25

Milczenie jest złotem, 2018

Warszawa 2018/04/25

Sebastian Skowroński

Inner and Outer II, 2018

Warszawa 2018/04/25

Nicea - Złoty Nokturn, 2018

Warszawa 2018/04/25

Izabela Wolska

Sea Lights, 2016

Warszawa 2018/04/25

Cisza na prerii, 2018

Warszawa 2018/04/25

Hanna Kłopotowska

Jesień, 2015

    Limit ceny