17. Aukcja Młoda – 27 marca 2018 r., godz. 19.30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 17. Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się w Pragalerii 27 marca (wtorek) 2018 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 21 marca 2018 r. Zapraszamy także na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także porozmawiać o sztuce, inwestowaniu lub strategii budowania kolekcji. Odbędzie się on w sobotę, oraz niedzielę poprzedzające licytację czyli 24 i 25 marca 2018 r. W showroomową sobotę oraz niedzielę, galeria będzie czynna w godzinach 12.00-18.00.

Karolina Basaj

olej, płyta, śr. 60 cm, sygn. u góry, po lewej stronie

Mini Air Dog model Platine Cracle, 2017

ceramika szkliwiona transparentnie, pokryta 10% roztworem platyny, 9,5 x 13 x 15 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny: 1002017

Chwilowe zawieszenie

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.

Magdalena Rytel-Skorek (ur. 1976)

W krainie czarów, 2018

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.

Kamil Stańczak

Popiersie V, 2018

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Bubak

Zabawiacz

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Krzysztof Kizlich

Love, 2017

brąz, marmur, 13 x 26 x 14 cm, sygn. na podstawie

Emil Goś

Puchacz, 2017

tempera, akryl, olej, płótno, 20 x 20 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Paweł Kociniak

Kwiat pomarańczy, 2017

olej, płótno 70 x 60 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Asylum - Def Con 3, z cyklu "Nie tak odległe...", 2018

akryl, płyta, 110 x 70 cm, sygn. p.d.

Superman

olej, płyta, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Igor Buszkowski

technika mieszana (akryl, nitka, kolaż), płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Stefan Hańckowiak

No 1

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Karolina Futyma

Pejzaż, 2017

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

olej, płótno 120 x 120 cm, sygn. na odwrocie

161817145, 2018

olej, płótno, 130 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Mariusz Robert Drabarek (ur. 1969)

Warszawa, 2018

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Oblivion 8, 2018

akryl, płótno, 130 x 90 cm, sygn. na odwrocie

David, 2017

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

New York City Red - 1977, 2017

akryl, płótno, 90 x 140 cm, sygn. p.d.

Ślady czasu 01, 2018

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.

Bellucci, 2018

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Kocur1 (ur. 1985)

Sugar heaven, 2017

technika mieszana, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Roztargniona, 2017

olej, płótno, 70 x 80 cm, sygn p.d.

Cena wywoławcza: 500

Tancerka, 2018,

aluminium, podstawa biały marmur, 3/15, wys. 37 cm, sygn. na podstawie

Ewa Matyja

3301, 2017

technika mieszana (akryl, tusz, węgiel, pastel), płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.

Kamila Walendykiewicz

Róż, 2017

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.

Stocznia w Jakucji, 2018

technika mieszana, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

1802CE, 2018

technika mieszana, płótno, 61 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Jak kochać - to na zabój!, dyptyk, 2018

akryl, technika własna, płótno, 2 x 70 x 70 cm (70 x 140 cm), sygn. l.d.

L.E.M.

cienkopis, brystol, 46 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Anna Zuzanna Witek

Sen wieczny

olej, płótno, 90 x 90 cm (w świetle oprawy), sygn. p.d.

Popiersie III, 2018

Katarzyna Środowska

Razem, 2018

olej, płótno, 92 x 65 cm, sygn. p.d.

Powiew wiatru

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Łukasz Jankiewicz

Akt emocjonalny 5, 2018

olej, płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Aleksandra Iwańska

Biel tytanowa, 2017

olej, płótno, 70 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

olej, złoto mineralne, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Golden Landscape I, 2017

Muśnięcie wiosny, 2018

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 100 x 50 cm, sygn. p.d.

Zielony, z cyklu Archipelagi

akryl, płótno, 90 x 150 cm, sygn. na odwrocie

Roślina , 2016

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Agnieszka Nosek

Pink spots, 2017

olej, płótno, 40 x 50 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Borys Michalik

pastel, papier, 63 x 43,5 cm (w świetle oprawy), 86,5 x 66 cm (oprawa), sygn. l.d.

Aleksander Baszyński

The lake house 04, 2016

Hanna Kłopotowska

W świetle, 2018

akryl, płótno, 40 x 30 cm, sygn. p.d.

Miasto 0155, 2018

akryl, technika własna, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Koń Bułana, 2017

ceramika szkliwiona, 27 x 8 x 22 cm, sygn. na spodzie

Cisza, 2018

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Blue Danube, 2016

technika własna, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Z różą w oku

olej, płótno, 90 x 60 cm, sygn. u dołu

Cena wywoławcza: 500

Key, 2018

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.

Karolina Maciejak

Honeymoon, 2017

technika mieszana, płyta HDF, 170 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Duża Sowa, z serii Safari, 2017

ceramika szkliwiona i angobowana, zdobiona platyną, 3/30, 35 x 25 x 20 cm, sygn, na spodzie

TATAI

Wyspy szczęśliwe, 2018

olej, płótno, 54 x 73 cm, sygn. na odwrocie

Mateusz Drawa

Pink, 2018

akryl, płótno, 100 x 81, sygn.p.d.

Cena wywoławcza: 500

Daniel Norbert Jankowski

River of feeling

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Aaron Moth

Eros and Psyche, dyptyk, 2018

akryl, kolaż, płótno, 2 x 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Vakumba, 2017

akryl, papier, płyta, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Filip Warzecha

Słuchaj, 2018

akryl, płótno, 80 x 90 cm, sygn. p.d.

Wiśnie, 2018

Michał Głowacki

olej, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Nokturn, 2018

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.

Robert Krężlak (ur. 1975)

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. u dołu

Sen Magritte'a, 2018

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Maciej Wierzbicki (ur. 1981)

Budowle 35, 2017

akryl, płyta, 45 x 55 cm, sygn. na odwrocie

Kobieta ze snu, 2018

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.

Tajemnice alkowy

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Ciastkarze, 2018

akryl, płótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d.

Olga Rojek

Duality, 2018

olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. z boku

olej, akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Marta Tumińska

Niebo do wynajęcia, 2018

Cena wywoławcza: 500

Kaja Harnyś

No sense, 2016

olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Niedaleko stąd, 2018

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.

Małgorzata Łodygowska

Koń, 2018

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.

Sławomir Danielski

Iluzja XXVIII

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

John Cage, 2017

olej, płótno, 45 x 35 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Podpalisz świat kochanie, 2017

Chromatography 43

akryl, płótno, 2 x 95 x 95 cm, sygn. na odwrocie

Come nascono le stelle

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.

Anna Macugowska

Wskazanie, 2017

olej, płótno, 40 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Kacper Piskorowski

olej, płyta, 100 x 115 cm, sygn. na odwrocie

Andrzej Filipowicz

Praff 008, z cyklu: Pozorna rzeczywistość, 2009

Cena wywoławcza: 500

Sound Game, 2017

olej, płótno, 65 x 95 cm, sygn. na odwrocie

Anna Bąk

Ryba

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Wędrowiec

olej, akryl, płyta, 60 x 80 cm

Cena wywoławcza: 500

Magdalena Jarochowska

Ponieś mnie, 2017

akryl, płótno, 130 x 100 cm, sygn, po prawej stronie

Dorota Łobos - Wojsznis

Pasja nr 5

technika mieszana (akryl, kolaż), płótno, 60 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Otwarta perspektywa - świt Na Lazurowym Wybrzeżu, 2018

olej, płótno, 80 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Krzysztof Bucior

Tunel, 2016

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

Poszukiwania, 2018

olej, płótno, 60 x 40 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Andrzej Andrychowski

Kosmos, 2018

grafika cyfrowa, wydruk na płótnie, 70 x 100 cm, 1/5, sygn. na odwrocie

Mariusz Maciąg

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Mateusz Dolatowski

Chills, 2016

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Promień światła, 2018

Cena wywoławcza: 500

Inside me ver.1, 2018

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Malwina Cieślik

Między ciszą, 2018

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Monika Misztal

Martwa natura, 2017

Cena wywoławcza: 500

Bartłomiej Kulpa

Wewnętrzny spokój, 2015

Cena wywoławcza: 500

Nikita Krzyżanowska

Wieczorem, 2018

technika mieszana, płyta HDF, 140 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Cena wywoławcza: 500

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.

Bartłomiej Michał Górecki

Redflower, 2018

Cena wywoławcza: 500

Izabela Wolska

Przejawy, 2016

olej, akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Waves of my dreams, 2018

Warszawa 2018/03/27

Karolina Basaj

Warszawa 2018/03/27

Warszawa 2018/03/27

Chwilowe zawieszenie

Warszawa 2018/03/27

W krainie czarów, 2018

Warszawa 2018/03/27

Kamil Stańczak

Popiersie V, 2018

Warszawa 2018/03/27

Piotr Bubak

Zabawiacz

Warszawa 2018/03/27

Krzysztof Kizlich

Love, 2017

Warszawa 2018/03/27

Emil Goś

Puchacz, 2017

Warszawa 2018/03/27

Paweł Kociniak

Kwiat pomarańczy, 2017

Warszawa 2018/03/27

Warszawa 2018/03/27

Superman

Warszawa 2018/03/27

Igor Buszkowski

Warszawa 2018/03/27

Stefan Hańckowiak

No 1

Warszawa 2018/03/27

Karolina Futyma

Pejzaż, 2017

Warszawa 2018/03/27

Warszawa 2018/03/27

161817145, 2018

Warszawa 2018/03/27

Warszawa, 2018

Warszawa 2018/03/27

Oblivion 8, 2018

Warszawa 2018/03/27

David, 2017

Warszawa 2018/03/27

Warszawa 2018/03/27

Ślady czasu 01, 2018

Warszawa 2018/03/27

Bellucci, 2018

Warszawa 2018/03/27

Kocur1 (ur. 1985)

Sugar heaven, 2017

Warszawa 2018/03/27

Roztargniona, 2017

Warszawa 2018/03/27

Tancerka, 2018,

Warszawa 2018/03/27

Ewa Matyja

3301, 2017

Warszawa 2018/03/27

Kamila Walendykiewicz

Róż, 2017

Warszawa 2018/03/27

Stocznia w Jakucji, 2018

Warszawa 2018/03/27

1802CE, 2018

Warszawa 2018/03/27

Warszawa 2018/03/27

L.E.M.

Warszawa 2018/03/27

Anna Zuzanna Witek

Sen wieczny

Warszawa 2018/03/27

Popiersie III, 2018

Warszawa 2018/03/27

Katarzyna Środowska

Razem, 2018

Warszawa 2018/03/27

Powiew wiatru

Warszawa 2018/03/27

Łukasz Jankiewicz

Akt emocjonalny 5, 2018

Warszawa 2018/03/27

Aleksandra Iwańska

Biel tytanowa, 2017

Warszawa 2018/03/27

Warszawa 2018/03/27

Golden Landscape I, 2017

Warszawa 2018/03/27

Muśnięcie wiosny, 2018

Warszawa 2018/03/27

Zielony, z cyklu Archipelagi

Warszawa 2018/03/27

Roślina , 2016

Warszawa 2018/03/27

Warszawa 2018/03/27

Agnieszka Nosek

Pink spots, 2017

Warszawa 2018/03/27

Borys Michalik

Warszawa 2018/03/27

Aleksander Baszyński

The lake house 04, 2016

Warszawa 2018/03/27

Hanna Kłopotowska

W świetle, 2018

Warszawa 2018/03/27

Miasto 0155, 2018

Warszawa 2018/03/27

Koń Bułana, 2017

Warszawa 2018/03/27

Cisza, 2018

Warszawa 2018/03/27

Blue Danube, 2016

Warszawa 2018/03/27

Z różą w oku

Warszawa 2018/03/27

Key, 2018

Warszawa 2018/03/27

Karolina Maciejak

Honeymoon, 2017

Warszawa 2018/03/27

Warszawa 2018/03/27

TATAI

Wyspy szczęśliwe, 2018

Warszawa 2018/03/27

Mateusz Drawa

Pink, 2018

Warszawa 2018/03/27

Daniel Norbert Jankowski

River of feeling

Warszawa 2018/03/27

Aaron Moth

Eros and Psyche, dyptyk, 2018

Warszawa 2018/03/27

Vakumba, 2017

Warszawa 2018/03/27

Filip Warzecha

Słuchaj, 2018

Warszawa 2018/03/27

Wiśnie, 2018

Warszawa 2018/03/27

Michał Głowacki

Warszawa 2018/03/27

Nokturn, 2018

Warszawa 2018/03/27

Robert Krężlak (ur. 1975)

Warszawa 2018/03/27

Sen Magritte'a, 2018

Warszawa 2018/03/27

Maciej Wierzbicki (ur. 1981)

Budowle 35, 2017

Warszawa 2018/03/27

Kobieta ze snu, 2018

Warszawa 2018/03/27

Tajemnice alkowy

Warszawa 2018/03/27

Ciastkarze, 2018

Warszawa 2018/03/27

Olga Rojek

Duality, 2018

Warszawa 2018/03/27

Warszawa 2018/03/27

Marta Tumińska

Niebo do wynajęcia, 2018

Warszawa 2018/03/27

Kaja Harnyś

No sense, 2016

Warszawa 2018/03/27

Niedaleko stąd, 2018

Warszawa 2018/03/27

Małgorzata Łodygowska

Koń, 2018

Warszawa 2018/03/27

Sławomir Danielski

Iluzja XXVIII

Warszawa 2018/03/27

John Cage, 2017

Warszawa 2018/03/27

Warszawa 2018/03/27

Chromatography 43

Warszawa 2018/03/27

Come nascono le stelle

Warszawa 2018/03/27

Anna Macugowska

Wskazanie, 2017

Warszawa 2018/03/27

Kacper Piskorowski

Warszawa 2018/03/27

Andrzej Filipowicz

Warszawa 2018/03/27

Sound Game, 2017

Warszawa 2018/03/27

Anna Bąk

Ryba

Warszawa 2018/03/27

Wędrowiec

Warszawa 2018/03/27

Magdalena Jarochowska

Ponieś mnie, 2017

Warszawa 2018/03/27

Dorota Łobos - Wojsznis

Pasja nr 5

Warszawa 2018/03/27

Warszawa 2018/03/27

Krzysztof Bucior

Tunel, 2016

Warszawa 2018/03/27

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

Poszukiwania, 2018

Warszawa 2018/03/27

Andrzej Andrychowski

Kosmos, 2018

Warszawa 2018/03/27

Mariusz Maciąg

Warszawa 2018/03/27

Mateusz Dolatowski

Chills, 2016

Warszawa 2018/03/27

Promień światła, 2018

Warszawa 2018/03/27

Inside me ver.1, 2018

Warszawa 2018/03/27

Malwina Cieślik

Między ciszą, 2018

Warszawa 2018/03/27

Monika Misztal

Martwa natura, 2017

Warszawa 2018/03/27

Bartłomiej Kulpa

Wewnętrzny spokój, 2015

Warszawa 2018/03/27

Nikita Krzyżanowska

Wieczorem, 2018

Warszawa 2018/03/27

Warszawa 2018/03/27

Warszawa 2018/03/27

Bartłomiej Michał Górecki

Redflower, 2018

Warszawa 2018/03/27

Izabela Wolska

Przejawy, 2016

Warszawa 2018/03/27

Waves of my dreams, 2018

    Limit ceny