16. Aukcja Sztuki Młodej – 7 lutego 2018 r., godz. 19.30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 16. Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się w Pragalerii 7 lutego (środa) 2018 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 31 stycznia 2018 r. Zapraszamy także na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także porozmawiać o sztuce, inwestowaniu lub strategii budowania kolekcji. Odbędzie się on w sobotę, oraz niedzielę poprzedzające licytację czyli 3 i 4 lutego 2018 r. W showroomową sobotę oraz niedzielę, galeria będzie czynna w godzinach 12.00-18.00.

Zebranie szwedzkie

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Kamil Stańczak

Nieznani Malarze XI

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Air Moose model Numbered

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, malowana naszkliwnie, 21 x 16 x 11 cm, od spodu podstawy logo autora i numeracja- 22/2016.

Miasto 11000

akryl, technika własna, płótno, 100 x 120 cm, sygn. l.d.

Karolina Basaj

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Przed burzą

olej, płótno, 50 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Katarzyna Jaczun-Łydzińska

W gąszczu myśli

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Syrenka

brąz patynowany, podstawa biały marmur, wys. 30, sygn. na podstawie

Aleksander Baszyński

The Lake house 08

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Makowe pole

olej, akryl, szlagmetal, płótno, 50 x 150 cm, sygn. p.d.

Dzieciństwo na Dudziarskiej

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Wenus II

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Koń

rzeźba ceramiczna, 23 x 31 x 11 cm, sygn. od spodu

Piotr Woroniec

Trafo 7

akryl, technika mieszana, płyta ,50 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Anna Bąk

Kogut

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Anna Witek

Oh my little kid

olej, akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Good times

technika mieszana, płótno, 120 x 90cm, sygn. na odwrocie

Gepard 2

akryl, impasto, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Ewa

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

N5

akryl, papier, płyta, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Kacper Piskorowski

Greyhound

olej, płyta, 130 x 150 cm, sygn. l.d.

Po drugiej stronie

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Dianthus

akryl, płótno, 70 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Paweł Kociniak

Winter Solstice / Zimowe Przesilenie

olej, płótno, 70 x 60 cm, sygn. p.d.

Filip Warzecha

Walka o przetrwanie

akryl, płótno, 89 x 116 cm, sygn. p.d.

Nosorożec mały (seria podróżnicza) - kolor czarny

ceramika szkliwiona i platynowana, 25 x 15 x 10 cm, sygnowana od spodu nazwiskiem i numerem.

Struktura

cienkopis, brystol, 25 x 35 cm, sygn. na odwrocie

The Red Women

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.ś.

Zimny

akryl, olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Mediator

akryl, technika własna, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Miłość

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.

Valeriya Tarasenko

Kondensate

olej, płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Si

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn., na odwrocie

On

Oblivion 7

Bodylent

intaglio, papier, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Lód w ogniu

Szarlotka

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Marta Wakuła - Mac

Poppies I

intaglio, akwaforta, akwatinta, papier, 14/30, 15 x 17 cm (matryca), 32 x 35 cm (arkusz), sygn.14 z 30 2010 Poppies I Marta Wakuła-Mac

Słuchając natury

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), 80 x 80 cm, sygn. l.d.

Tudor Boloni

Metropolis

akryl, płótno, 150 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Daniel Norbert Jankowski

Be true

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

bez tytułu 04

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.

Andrzej Filipowicz

Dyptyk Praff 021

akryl, płótno, 2 x 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Rajski ogród - Alhambra

olej, płótno, 95 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Olga Rojek

Etna

olej, płótno, 92 x 65 cm, sygn. na odwrocie

olej, płótno, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Wojciech Kołacz Otecki

serigrafia, papier, 21/84, 64,7 x 21,8 (w świetle opracy), 79,8 x 36,8 (oprawa), sygn.p.d.

Kamila Bednarska

Ławica 8

technika mieszana, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Przed karnawałem

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Aleksandra Iwańska

Oldtimer błękitny

Grzegorz Kochaniec

Mandragora

rysunek, papier, 29,5 x 28 cm, sygn.na odwrocie: Mandragora, X 2012, Kochaniec

Cena wywoławcza: 500

Piotr Mańczak

Biskup

akryl, płótno, 81 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Asteroidy

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Anna Szczot

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.

Rowerowa eskpada

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.

Łukasz Jankiewicz

Frida

olej, płótno, 115 x 75 cm, sygn. na odwrocie

Zostają razem spowici w sen

Malwina Cieślik

Spotkanie

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Anna Macugowska

Układ IV

olej, płótno, 112 x 124 cm, sygn. na odwrocie

Sebastian Skowroński

Inner and Outer I

linoryt, papier, 100 x 70 cm, sygn. u dołu

Małgorzata Łodygowska

akryl, płótno, 70 x 80 cm, sygn. u dołu

Cena wywoławcza: 500

W czerwieni słońca

Katarzyna Śmigielska

On fire

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn, p.d.

Cena wywoławcza: 500

Syliwa Caban

Biegaczka

aluminium, kamień, 37 x 21 x 19 cm, sygn. na spodzie

dyptyk

akryl, tektura, 2 x 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Agnieszka Przybyła

Dead end girl

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Sławomir Danielski

Iluzja XXIX

Cena wywoławcza: 500

Mateusz Oswald Wróblewski

z cyklu Stopy

olej, płótno, 81 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

technika mieszana (wegiel,tusz,akryl,olej), papier, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Robert Stolarczyk

Shoshana

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.

Kaja Harnyś

Zamknięcie

Pochmurny dzień

olej, płótno, 70 x 90 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Monika Sikora

Miasto

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Wypad do nieba

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Sound of shells

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Bartłomiej Michał Górecki

Wypłoszek

1712CE

olej, płótno, 61 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Chromatography 49

akryl, płótno, 2 x 97 x 97 cm, sygn. na odwrocie

Marcin Kędzierski

Dziewczyna z pieskiem

olej, płótno, 81 x 54 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Heads

akryl, płótno, 73 x 63 cm, sygn. na odwrocie

Aneta Kowalczyk

Szept liści

technika mieszana, papier, 69 x 40 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Beyonce

olej, akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Ona

olej, płótno, 100 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Nocne graffiti

olej, płótno, 50 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Kamila Walendykiewicz

Rzeźba

olej, węgiel, płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.

Marcin Wypych

Shizis i phren

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Ciastko

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Marcin Pińkowski

Galaktyka

technika mieszana, przecięte płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.

Mroźny ranek

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Agnieszka Kostka

Moko

Pekińczyk - Ofiara Prysznica

akryl, płyta, 61 x 43 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Noriaki (Pan Peryskop)

technika mieszana, 40 x 30 cm, sygn. p.d.

Warszawa 2018/02/07

Zebranie szwedzkie

Warszawa 2018/02/07

Kamil Stańczak

Nieznani Malarze XI

Warszawa 2018/02/07

Air Moose model Numbered

Warszawa 2018/02/07

Miasto 11000

Warszawa 2018/02/07

Karolina Basaj

Warszawa 2018/02/07

Przed burzą

Warszawa 2018/02/07

Katarzyna Jaczun-Łydzińska

W gąszczu myśli

Warszawa 2018/02/07

Syrenka

Warszawa 2018/02/07

Aleksander Baszyński

The Lake house 08

Warszawa 2018/02/07

Makowe pole

Warszawa 2018/02/07

Dzieciństwo na Dudziarskiej

Warszawa 2018/02/07

Wenus II

Warszawa 2018/02/07

Koń

Warszawa 2018/02/07

Piotr Woroniec

Trafo 7

Warszawa 2018/02/07

Anna Bąk

Kogut

Warszawa 2018/02/07

Anna Witek

Oh my little kid

Warszawa 2018/02/07

Good times

Warszawa 2018/02/07

Gepard 2

Warszawa 2018/02/07

Ewa

Warszawa 2018/02/07

N5

Warszawa 2018/02/07

Kacper Piskorowski

Greyhound

Warszawa 2018/02/07

Po drugiej stronie

Warszawa 2018/02/07

Dianthus

Warszawa 2018/02/07

Paweł Kociniak

Warszawa 2018/02/07

Filip Warzecha

Walka o przetrwanie

Warszawa 2018/02/07

Warszawa 2018/02/07

Struktura

Warszawa 2018/02/07

The Red Women

Warszawa 2018/02/07

Zimny

Warszawa 2018/02/07

Mediator

Warszawa 2018/02/07

Miłość

Warszawa 2018/02/07

Valeriya Tarasenko

Kondensate

Warszawa 2018/02/07

Si

Warszawa 2018/02/07

On

Warszawa 2018/02/07

Oblivion 7

Warszawa 2018/02/07

Bodylent

Warszawa 2018/02/07

Lód w ogniu

Warszawa 2018/02/07

Szarlotka

Warszawa 2018/02/07

Marta Wakuła - Mac

Poppies I

Warszawa 2018/02/07

Słuchając natury

Warszawa 2018/02/07

Tudor Boloni

Metropolis

Warszawa 2018/02/07

Daniel Norbert Jankowski

Be true

Warszawa 2018/02/07

bez tytułu 04

Warszawa 2018/02/07

Andrzej Filipowicz

Dyptyk Praff 021

Warszawa 2018/02/07

Rajski ogród - Alhambra

Warszawa 2018/02/07

Olga Rojek

Etna

Warszawa 2018/02/07

Warszawa 2018/02/07

Wojciech Kołacz Otecki

Warszawa 2018/02/07

Kamila Bednarska

Ławica 8

Warszawa 2018/02/07

Przed karnawałem

Warszawa 2018/02/07

Aleksandra Iwańska

Oldtimer błękitny

Warszawa 2018/02/07

Grzegorz Kochaniec

Mandragora

Warszawa 2018/02/07

Piotr Mańczak

Biskup

Warszawa 2018/02/07

Asteroidy

Warszawa 2018/02/07

Anna Szczot

Warszawa 2018/02/07

Rowerowa eskpada

Warszawa 2018/02/07

Łukasz Jankiewicz

Frida

Warszawa 2018/02/07

Zostają razem spowici w sen

Warszawa 2018/02/07

Malwina Cieślik

Spotkanie

Warszawa 2018/02/07

Anna Macugowska

Układ IV

Warszawa 2018/02/07

Sebastian Skowroński

Inner and Outer I

Warszawa 2018/02/07

Małgorzata Łodygowska

Warszawa 2018/02/07

W czerwieni słońca

Warszawa 2018/02/07

Katarzyna Śmigielska

On fire

Warszawa 2018/02/07

Syliwa Caban

Biegaczka

Warszawa 2018/02/07

dyptyk

Warszawa 2018/02/07

Agnieszka Przybyła

Dead end girl

Warszawa 2018/02/07

Sławomir Danielski

Iluzja XXIX

Warszawa 2018/02/07

Mateusz Oswald Wróblewski

z cyklu Stopy

Warszawa 2018/02/07

Warszawa 2018/02/07

Robert Stolarczyk

Shoshana

Warszawa 2018/02/07

Kaja Harnyś

Zamknięcie

Warszawa 2018/02/07

Pochmurny dzień

Warszawa 2018/02/07

Monika Sikora

Miasto

Warszawa 2018/02/07

Wypad do nieba

Warszawa 2018/02/07

Warszawa 2018/02/07

Sound of shells

Warszawa 2018/02/07

Bartłomiej Michał Górecki

Wypłoszek

Warszawa 2018/02/07

1712CE

Warszawa 2018/02/07

Chromatography 49

Warszawa 2018/02/07

Marcin Kędzierski

Dziewczyna z pieskiem

Warszawa 2018/02/07

Heads

Warszawa 2018/02/07

Aneta Kowalczyk

Szept liści

Warszawa 2018/02/07

Beyonce

Warszawa 2018/02/07

Ona

Warszawa 2018/02/07

Nocne graffiti

Warszawa 2018/02/07

Kamila Walendykiewicz

Rzeźba

Warszawa 2018/02/07

Marcin Wypych

Shizis i phren

Warszawa 2018/02/07

Ciastko

Warszawa 2018/02/07

Marcin Pińkowski

Galaktyka

Warszawa 2018/02/07

Mroźny ranek

Warszawa 2018/02/07

Agnieszka Kostka

Moko

Warszawa 2018/02/07

Pekińczyk - Ofiara Prysznica

Warszawa 2018/02/07

Noriaki (Pan Peryskop)

Limit ceny