15. Aukcja Młoda – 7 grudnia 2017 r., godz. 19.30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 15. Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się w Pragalerii 7 grudnia (czwartek) 2017 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 2 grudnia 2017 r. Zapraszamy także na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także porozmawiać o sztuce, inwestowaniu lub strategii budowania kolekcji. Odbędzie się on w sobotę, oraz niedzielę poprzedzające licytację czyli 2 i 3 grudnia 2017 r. W showroomową sobotę oraz niedzielę, galeria będzie czynna w godzinach 12.00-18.00.

Siedząca kobieta 2017

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Wschód 2017

olej, płótno, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Krokodyle 2017

ceramika szkliwiona, angoba,. 2 x 35 x 15 x 10 cm, sygn. od spodu: NIEWDANA NR 85 oraz NIEWDANA NR 86

bez tytułu 2017

olej, płótno, 120 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Robert Bartoszek

Ucieczka w morze 2016

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Selfie 2017

akryl, papier, płyta, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Ewa 2017

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Aleksandra Iwańska

Czerń z winorośli

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Zebranie polskie 2017

akryl, płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Ucieczka po spokój

akryl, płótno, 49 x 50 cm, sygn. na odwrocie

olej, płótno, 2 x 70 x 100 cm (całość 140 x 100 cm), sygn. na odwrocie

To tam! 2017

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. l.d.

Ramię Hana 2017

olej, płótno, 110 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Anna Macugowska

Układ II 2017

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Filip Warzecha

Rewanż 2017

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.

Aleksander Pavlusenko

Plateau

olej, płótno, 120 x 115 cm, sygn. na odwrocie

Przebudzenie 2016

akryl, płótno, 90 x 130 cm, sygn. na odwrocie

Gossia Zielaskowska

NJIŚ 2017

olej, płótno, 81 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Joanna Korecka

Zwierzęta plaży 2016

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Dominik Wdowski

Girl 2015

rzeźba, żywica akrylowa, polichromia olejna, wys. 34 cm, ed. 121, sygn.

Magdalena Rytel-Skorek (ur. 1976)

Ojciec z synem 2017

akryl, szlagmetal, płótno, 150 x 120 cm, sygn. p.d.

Miasto 0500 2017

technika własna, akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

1711CE

olej, technika mieszana, płótno, 61 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Gepard 2017

akryl, suchy pigment, 100 x 100 cm, sygn. p.d.

Olga Rojek

Wspomnienie 2017

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.

Żniwa 2014

olej, płótno, 130 x 55 cm, sygn. na odwrocie

Bodytemple 2017

intaglio, papier, 100 x 70 cm, 1/20, sygn. na odwrocie

Katarzyna Lamik

Maculate Imconception

olej, deska, 140 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Anna Gozdecka-Masiul

Małe baletnice 2017

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Magdalena Kępka

Na własne ryzyko 2017

akryl, olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Pies z kluczem 2009

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Oblivion 5 2017

akryl, olej, płótno, 140 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Lato 17 2017

cienkopis, brystol, 35 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Małgorzata Łodygowska

Bulico 2017

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.

Martwa natura 2017

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Nikodem Baiser

bez tytułu 2016

olej, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Samotny 2014

akryl, płótno, 140 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Wielki Błękit 2017

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.

Karolina Basaj

Bez tytułu 2017

olej, płótno, 65 x 46 cm, sygn. p.g.

Błękitno - różowy 2016

olej, płótno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Żubr XL model Fetish Triangle 2017

ceramika malowana podszkliwnie i naszkliwnie, 22 x 14 x 27 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny 169/2017

Mateusz Kijak

Odbicie 2015

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.

Anna Witek

Immature 2016

olej, akryl, 120 x 100 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Stańczyk 2017

technika mieszana, płótno, 140 x 85 cm, sygn. na odwrocie

Kosmiczna odyseja w stronę chaosu 2017

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na bocznej krawędzi

Tors 2015

brąz, podstawa marmurowa, wys. 32, 5 cm, sygn. Mazurek 8/10

Grzegorz Kochaniec

Adam i Ewa

długopis, promaker, papier, 2 x 29,7 x 21 cm, sygn. na odwrocie

S2 2017

akryl, drzeworyt, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Mocarz XIII 2017

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Odkrywca 2017

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Droga do miasta czasu 2017

Cena sprzedaży: 3900

ICU 2017

Cena wywoławcza: 500

Arkadiusz Olak

Odznaczony

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Patryk Torchalski

bez tytułu 2016

tusz, papier, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Bratki

akryl, płótno, 120 x 120 cm, sygn. p.d.

Judyta Bartmańska - Kuszyk

Trzy etapy stagnacji: Załamanie

akryl, płótno, 100 x 40 cm, 100 x 80 cm, 100 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Niepokonana 2017

olej, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

TATAI

Między nami 2017

olej, płótno, 50 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Strażnik 2 2016

aluminium, 20 x 9,5 x 45 cm, sygn. u dołu

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Anda (iluzja) 2017

technika mieszana, akryl, płyta, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Lawendowy pejzaż 2017

akryl, szlagmetal, miedź, płótno, 120 x 120 cm, sygn. p.d.: A. Kappa

Andrzej Filipowicz

Praff010

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Wioleta Rzążewska

Przejażdżka 2016

olej, tektura, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Toscana (Val D'Orcia)

olej, płótno, 60 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Robert Krężlak (ur. 1975)

Umiarkowana grawitacja

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn.na odwrocie

Danuta Niklewicz

Spokój 2017

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. l.d.

Flos

Moon

marker akrylowy, płótno, śr. 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

bez tytułu, z cyklu 24 kaprysy, 2016

akryl, tektura, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Znajoma obecność (wg. Ginsberga) 2017

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.

bez tytułu 2017

olej, płótno, 90 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Ebullo

akryl, płyta, 70 x 70 cm, sygn. p.d.

Szpic 2017

olej, płótno, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Ulica Markowska 2017

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Katarzyna Jaczun-Łydzińska

Mokosza - Słowiańska Matka

akryl, płótno, 73 x 60 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Łukasz Jankiewicz

W poszukiwaniu koloru 2017

olej, płótno, 150 x 100 cm, sygn.

Anna Szczot

Spacer

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. l.d.

Freya 2017

Małgorzata Sokołowska

Fantazja 2008

Cena wywoławcza: 500

Sylwia Perczak

Niebieski 2017

olej, szlagmetal, aluminium, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Aneta Kowalczyk

Porcelana

druk płaski, fotografia, akwarela, akryl, papier, 82,5 x 31 cm, sygn. p.d.

Poruszenie 2017

olej, szlagmetal, płótno, 160 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Łukasz Breitenbach

Storczyk z fikusem 2017

olej, płótno, 90 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Katarzyna Środowska

W ciepły letni dzień 2017

olej, płótno, 90 x 100 cm, sygn. p.d.

Katarzyna Tchórz

Żrący. Użytkownik z użytkownikami w miejscu czuje się kochany 2017

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Jakub Godziszewski

Mglisty Poranek 2017

olej, płótno, 90 x 60 cm, sygn. l.d.

Cena wywoławcza: 500

Borys Michalik

pastel, papier, 50 x 65 cm, sygn. l.d.

Justyna Janowska

Kwiat polny

akryl, płótno, 60 x 20 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Maciej Cieśla

Jesienne harce

olej, płótno, 100 x 81 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Katarzyna Śmigielska

Candy bay

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Marta Wakuła - Mac

Glass of coke 2006

akwaforta, akwatinta, papier, matryca 23,5 x 22, papier 40 x 35 cm, 8/20, sygn. u dołu

Carnival 2017

akryl, płótno, 100 x 90 cm, sygn. l.d.

Historie z dalekich stron 2017

akryl, złoty szlagmetal, płótno, 80 x 90 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Anna Bąk

Marzyciel

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Bartłomiej Michał Górecki

Doll 2017

Co kryje prawda 2017

Cena wywoławcza: 500

Il tempo passato 2017

Szalone akwarium 2015

olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Sebastian Skowroński

Figura XV 2016

linoryt, papier, 100 x 70 cm, 2/4, sygn. p.d.

Marcin Kędzierski

Historia Miłości 2016

olej, płótno, 73 x 92 cm, sygn. na odwrocie

Kamila Ossowska

Otchłań 2016

węgiel, ołówek, pastel, papier, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Ognisty dzień 2017

akryl, płótno, 120 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa 2017/12/07

Siedząca kobieta 2017

Warszawa 2017/12/07

Wschód 2017

Warszawa 2017/12/07

Krokodyle 2017

Warszawa 2017/12/07

bez tytułu 2017

Warszawa 2017/12/07

Robert Bartoszek

Ucieczka w morze 2016

Warszawa 2017/12/07

Selfie 2017

Warszawa 2017/12/07

Ewa 2017

Warszawa 2017/12/07

Aleksandra Iwańska

Czerń z winorośli

Warszawa 2017/12/07

Zebranie polskie 2017

Warszawa 2017/12/07

Ucieczka po spokój

Warszawa 2017/12/07

Warszawa 2017/12/07

To tam! 2017

Warszawa 2017/12/07

Ramię Hana 2017

Warszawa 2017/12/07

Anna Macugowska

Układ II 2017

Warszawa 2017/12/07

Filip Warzecha

Rewanż 2017

Warszawa 2017/12/07

Aleksander Pavlusenko

Plateau

Warszawa 2017/12/07

Przebudzenie 2016

Warszawa 2017/12/07

Gossia Zielaskowska

NJIŚ 2017

Warszawa 2017/12/07

Joanna Korecka

Zwierzęta plaży 2016

Warszawa 2017/12/07

Dominik Wdowski

Girl 2015

Warszawa 2017/12/07

Ojciec z synem 2017

Warszawa 2017/12/07

Miasto 0500 2017

Warszawa 2017/12/07

1711CE

Warszawa 2017/12/07

Gepard 2017

Warszawa 2017/12/07

Olga Rojek

Wspomnienie 2017

Warszawa 2017/12/07

Żniwa 2014

Warszawa 2017/12/07

Bodytemple 2017

Warszawa 2017/12/07

Katarzyna Lamik

Maculate Imconception

Warszawa 2017/12/07

Anna Gozdecka-Masiul

Małe baletnice 2017

Warszawa 2017/12/07

Magdalena Kępka

Na własne ryzyko 2017

Warszawa 2017/12/07

Pies z kluczem 2009

Warszawa 2017/12/07

Oblivion 5 2017

Warszawa 2017/12/07

Lato 17 2017

Warszawa 2017/12/07

Małgorzata Łodygowska

Bulico 2017

Warszawa 2017/12/07

Martwa natura 2017

Warszawa 2017/12/07

Nikodem Baiser

bez tytułu 2016

Warszawa 2017/12/07

Samotny 2014

Warszawa 2017/12/07

Wielki Błękit 2017

Warszawa 2017/12/07

Karolina Basaj

Bez tytułu 2017

Warszawa 2017/12/07

Błękitno - różowy 2016

Warszawa 2017/12/07

Warszawa 2017/12/07

Mateusz Kijak

Odbicie 2015

Warszawa 2017/12/07

Anna Witek

Immature 2016

Warszawa 2017/12/07

Stańczyk 2017

Warszawa 2017/12/07

Warszawa 2017/12/07

Tors 2015

Warszawa 2017/12/07

Grzegorz Kochaniec

Adam i Ewa

Warszawa 2017/12/07

S2 2017

Warszawa 2017/12/07

Mocarz XIII 2017

Warszawa 2017/12/07

Odkrywca 2017

Warszawa 2017/12/07

Droga do miasta czasu 2017

Warszawa 2017/12/07

ICU 2017

Warszawa 2017/12/07

Arkadiusz Olak

Odznaczony

Warszawa 2017/12/07

Patryk Torchalski

bez tytułu 2016

Warszawa 2017/12/07

Bratki

Warszawa 2017/12/07

Judyta Bartmańska - Kuszyk

Warszawa 2017/12/07

Niepokonana 2017

Warszawa 2017/12/07

TATAI

Między nami 2017

Warszawa 2017/12/07

Strażnik 2 2016

Warszawa 2017/12/07

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Anda (iluzja) 2017

Warszawa 2017/12/07

Lawendowy pejzaż 2017

Warszawa 2017/12/07

Andrzej Filipowicz

Praff010

Warszawa 2017/12/07

Wioleta Rzążewska

Przejażdżka 2016

Warszawa 2017/12/07

Toscana (Val D'Orcia)

Warszawa 2017/12/07

Robert Krężlak (ur. 1975)

Umiarkowana grawitacja

Warszawa 2017/12/07

Danuta Niklewicz

Spokój 2017

Warszawa 2017/12/07

Flos

Moon

Warszawa 2017/12/07

Warszawa 2017/12/07

Warszawa 2017/12/07

bez tytułu 2017

Warszawa 2017/12/07

Ebullo

Warszawa 2017/12/07

Szpic 2017

Warszawa 2017/12/07

Ulica Markowska 2017

Warszawa 2017/12/07

Katarzyna Jaczun-Łydzińska

Mokosza - Słowiańska Matka

Warszawa 2017/12/07

Łukasz Jankiewicz

W poszukiwaniu koloru 2017

Warszawa 2017/12/07

Anna Szczot

Spacer

Warszawa 2017/12/07

Freya 2017

Warszawa 2017/12/07

Małgorzata Sokołowska

Fantazja 2008

Warszawa 2017/12/07

Sylwia Perczak

Niebieski 2017

Warszawa 2017/12/07

Aneta Kowalczyk

Porcelana

Warszawa 2017/12/07

Poruszenie 2017

Warszawa 2017/12/07

Łukasz Breitenbach

Storczyk z fikusem 2017

Warszawa 2017/12/07

Katarzyna Środowska

W ciepły letni dzień 2017

Warszawa 2017/12/07

Katarzyna Tchórz

Warszawa 2017/12/07

Jakub Godziszewski

Mglisty Poranek 2017

Warszawa 2017/12/07

Borys Michalik

Warszawa 2017/12/07

Justyna Janowska

Kwiat polny

Warszawa 2017/12/07

Maciej Cieśla

Jesienne harce

Warszawa 2017/12/07

Katarzyna Śmigielska

Candy bay

Warszawa 2017/12/07

Marta Wakuła - Mac

Glass of coke 2006

Warszawa 2017/12/07

Carnival 2017

Warszawa 2017/12/07

Warszawa 2017/12/07

Anna Bąk

Marzyciel

Warszawa 2017/12/07

Bartłomiej Michał Górecki

Doll 2017

Warszawa 2017/12/07

Co kryje prawda 2017

Warszawa 2017/12/07

Il tempo passato 2017

Warszawa 2017/12/07

Szalone akwarium 2015

Warszawa 2017/12/07

Sebastian Skowroński

Figura XV 2016

Warszawa 2017/12/07

Marcin Kędzierski

Historia Miłości 2016

Warszawa 2017/12/07

Kamila Ossowska

Otchłań 2016

Warszawa 2017/12/07

Ognisty dzień 2017

    Limit ceny