14. Aukcja z cyklu „Wnętrze Sztuki” – 25 maja 2022 r. godz. 19:30

Pragaleria

Stalowa 3, Warszawa

14. Aukcja z cyklu „Wnętrze Sztuki” – 25 maja 2022 r. godz. 19:30

Serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę Aukcji „Wnętrza Sztuki” w Pragalerii, która odbędzie się 25 maja, o godz. 19.30.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą aukcyjną i uczestniczenia w licytacji za pośrednictwem zleceń telefoniczne lub z limitem ceny. Rekomendujemy także możliwość licytacji on-line w czasie rzeczywistym na platformie internetowej onebid.pl ponieważ aukcja odbędzie się wyłącznie zdalnie, bez obecności osób licytujących na sali.

Wszystkie prezentowane w katalogu pozycje są dostępne do obejrzenia “na żywo” w galerii przy ulicy Konopackiej 17 w Warszawie, po wcześniejszym umówieniu się.

ZOBACZ KATALOG NA ONEBID

Czytaj więcej »

Już od 16.05 zapraszamy na wystawę przedaukcyjną najbliższej 14. Aukcji „Wnętrze Sztuki”.
Aukcja odbędzie się już 25. maja o godzinie 19:30. Wiosenne „Wnętrze Sztuki” to przede wszystkim kolor w pracach najlepszych polskich i zagranicznych projektantek i projektantów oraz rzemieślniczek i rzemieślników.

Katalog aukcji udostępniamy na platformie aukcyjnej onebid.pl.

Zapraszamy!

Zgłoszenie chęci kupna

W celu zgłoszenia chęci kupna należy wypełnić formularz.

Prosimy o wpisaniu w pole "dodatkowe uwagi" informacji na temat preferowanego sposobu płatności (przelew, gotówka, karta, przelew) oraz sposobu odbioru prac (osobisty, przesyłka pocztowa, przesyłka kurierska) oraz ewentualnie czy są Państwo zainteresowani innymi pracami tego artysty.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:
telefon: 884798852
email: info@pragaleria.pl
    Metoda licytacji

    Limit ceny

    Akceptuję regulamin oferty galeryjnej