13. Aukcja Plakatu – 5. grudnia 2022, 19:30

Serdecznie zapraszamy na kolejną – 13. Aukcję Plakatu w Pragalerii Design – 5 grudnia 2022 r. o godz. 19:30.

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem prac. Polecamy możliwość licytacji on-line w czasie rzeczywistym na platformie internetowej Onebid, ponieważ aukcja odbędzie się wyłącznie zdalnie, bez obecności osób licytujących na sali.

Miś - proj. Andrzej PĄGOWSKI (ur. 1953 r.), 1980

papier, offset; 45,5 x 33 cm

1. maja - proj. Tadeusz CIAŁOWICZ (1927-2019), 1975

papier, offset; 98 x 66 cm Stan zachowania: ślady po złożeniu plakatu, dziury po szpilkach.

Sztuka kochania - proj. Andrzej PĄGOWSKI (ur. 1953 r.), 1989

papier, offset; 93 x 67 cm

Zluta ponorka (Żółta łódź podwodna) - proj. Antonin SLADEK (1942-2009), 1971 (reprint 2011)

papier, offset; 76,5 x 55 cm Ed. 1000 egz., Terry Posters, 2011

Galeria Rue Revue - proj. Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000), 1977

papier, offset; 67 x 47 cm

Cepelia - proj. Jan SAWKA (1946-2012), 1975

papier, offset; 96 x 66 cm

Hair - proj. Andrzej PĄGOWSKI (ur. 1953 r.), 1979

papier, offset; 94 x 66 cm Stan zachowania: ślady po złożeniu, zagniecenia, naddarcia, plakat po konserwacji.

Cyrk - proj. Jerzy TREUTLER (1931-2020), 1975

papier, offset; 96,5 x 67 cm

Alkohol wrogiem kierowcy - proj. Władysław PRZYSTAŃSKI (1931-2014), 1972

papier, offset; 67,5 X 48 cm Stan zachowania: naddarcie dolnej krawędzi plakatu.

Xe Concours International de Piano Frederic Chopin (X Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Fryderyka Chopina) - proj. Karol ŚLIWKA (1932-2018) , 1979

papier, offset; 96 x 67 cm Stan zachowania: plama po zalaniu, plakat po konserwacji.

Wszystko na sprzedaż, 1969

papier, offset; 29 x 82 cm Stan zachowania: ślady po złożeniu plakatu.

22 lipca. Budujemy Polskę socjalistyczną, gospodarną, sprawiedliwą i bezpieczną - proj. Henryk WELIK (ur. 1932 r.), 1986

papier, offset; 93 x 65,5 cm; na odwrociu notatka ołówkiem: MPW Ph.25787/M / egz. obow. KAW, Warszawa / 19.IX.1986

Wampir z Feratu - proj. Andrzej PĄGOWSKI (ur. 1953 r.), 1981

papier, offset; 94,5 x 67 cm Stan zachowania: ślad po złożeniu plakatu.

Secesja. Muzeum Mazowieckie Płock - proj. Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009), 1973

papier, offset; 95 x 67 cm Stan zachowania: zagniecenia i rozdarcia prawej i lewej krawędzi plakatu.

Cyrk - proj. Hubert HILSCHER (1924-1999), 1974

papier, offset; 97 x 66,5 cm Stan zachowania: ślad po zalaniu plakatu.

Życie złodzieja - proj. Janusz RAPNICKI (1926-1969), 1968

papier, offset; 83,5 x 58 cm Stan zachowania: ślady po złożeniu, plakat po konserwacji.

Pchaj - nie ciągnij! - proj. Jerzy FLISAK (1930-2008), 1969

papier, offset; 68 x 47,5 cm Stan zachowania: naddarcia krawędzi plakatu.

XXXII Międzynarodowe Targi Poznańskie - proj. Kazimierz SŁAWIŃSKI (1928-2015), 1963

papier, offset; 98 x 67 cm Stan zachowania: zagniecenia i naddarcia krawędzi plakatu, ślady po zalaniu.

Die Frau im Plakat - proj. Roman KALARUS (ur. 1951 r.), 1992

papier, offset; 98 x 67,5 cm

PASSE & PRESENT - proj. Hubert HILSCHER (1924-1999), 1974

papier, offset; 98 x 66,5 cm Stan zachowania: uszkodzenia krawędzi.

CYRK - proj. Wiktor GÓRKA (1922-2004), 1970

papier, offset; 97 x 66 cm

XIII Wyścig Pokoju - proj. Waldemar ŚWIERZY (1931-2013), 60 (reprint)

papier, offset; 98 x 68 cm

Dzień chemika 7-VI-1970 - proj. Tadeusz PIETRZYK (1933-1999), 1970

papier, offset; 96,5 x 67,5 cm Stan zachowania: zagniecenie prawego górnego rogu.

III Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. Gdańsk - 1976 - proj. Jerzy KRECHOWICZ (ur. 1937 r.), 1975

papier, offset; 94,5 x 66,5 cm Stan zachowania: wady drukarskie.

W samo południe - proj. Grzegorz MARSZAŁEK (ur. 1946 r.), 1987

papier, offset; 96 x 67 cm Stan zachowania: ślad po złożeniu plakatu.

Zatłuściłem tlen - proj. Wiktor GÓRKA (1922-2004), 1957

papier, offset; 67,5 x 47,5 cm

Konkurs Jazzu Tradycyjnego "Złota Tarka", Warszawa 1976 - proj. Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943 r.), 1976

papier, offset; 98 x 68 cm Stan zachowania: zagniecenia krawędzi, dziury po szpilkach, plakat po konserwacji.

C. K. Dezerterzy - proj. Andrzej PĄGOWSKI (ur. 1953 r.), 1985

papier, offset; 93,5 x 66,5 cm

Romans Teresy Hennert - proj. Maria "Mucha" IHNATOWICZ (ur. 1937 r.), 1978

papier, offset; 95 x 67,5 cm Stan zachowania: naddarcia krawędzi, wady drukarskie.

Labirynt - proj. Wiesław WAŁKUSKI (ur. 1956 r.), 1986

Wspomnienia ze starego Pekinu - proj. Włodzimierz TERECHOWICZ (ur. 1933 r.), 1983

papier, offset; 98 x 67,5 cm Stan zachowania: ślad po złożeniu plakatu na pół.

Cena sprzedaży: 80

Klasztor Shaolin - proj. Maciej WOLTMAN (1952 r.), 1984

papier, offset; 97 x 67 cm

Hey Joe - proj. Waldemar ŚWIERZY (1931-2013), 1972

papier, offset; 94 x 62 cm Stan zachowania: zagniecenia plakatu, dziury po szpilkach.

Był jazz - proj. Lech MAJEWSKI (ur. 1947 r.), 1982

papier, offset; 67 x 97 cm Stan zachowania: naddarcie dolnej krawędzi plakatu.

Głosujemy za pomyślną przyszłością naszej socjalistycznej Ojczyzny! - proj. Waldemar ŚWIERZY (1931-2013), 1970

papier, offset; 97,5 x 67,5 cm Stan zachowania: zagniecenia prawej i lewej krawędzi plakatu, 1,5cm naddarcie.

CYRK - proj. Waldemar ŚWIERZY (1931-2013), 1985 (reprint)

papier, offset; 96 x 66 cm

Vivere in pace - proj. Eryk LIPIŃSKI (1908-1991), 1956

papier, offset; 86 x 61 cm Stan zachowania: ślady po złożeniu, zabrudzenia, dziury po szpilkach, plakat po konserwacji.

Wielcy ludzie jazzu. John Coltrane - proj. Waldemar ŚWIERZY (1931-2013), 1992

papier, offset; 97,5 x 68 cm

Seminarium Ekologiczne. Darłowo 1989 - proj. Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949 r.), 1989

papier, offset; 88,5 x 65 cm.

Je t'aime, cherie - proj. Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000), 1988

papier, offset; 96 x 67,5 cm

Warszawski wrzesień 1967 - proj. Leszek HOŁDANOWICZ (1937-2020), 1967

papier, offset; 96,5 x 67,5

Gospodarząc mądrze i pracując rzetelnie budujemy pomyślność Polski

papier, offset; 66 x 97 cm Stan zachowania: zagniecenia i naddarcia dolnej krawędzi plakatu.

Czas ma wartość wymierną! Straconego nie odrobisz - proj. Zuzanna LIPIŃSKA

papier, offset; 65 x 46,5 cm; Stan zachowania: ślad po złożeniu plakatu.

Kocham Kraków - proj. Anna ZAWADZKA

papier, offset; 99,5 x 70 cm; na odwrocie naklejka: 22. IPB/MBP Stan zachowania: uszkodzenia krawędzi plakatu, ślady po zagięciach.

Król się bawi - proj. Waldemar ŚWIERZY (1931-2013), 1956

papier, offset; 85 x 58 cm Stan zachowania: ślady po złożeniu, ubytek i naddarcie prawej krawędzi, plakat po konserwacji.

Festiwal Artystyczny Młodzieży Akademickiej FAMA. Świnoujście 72 - proj. Jan SAWKA (1946-2012), 1972

papier, offset; 93 x 67,5 cm Stan zachowania: naddarcia krawędzi, plakat po konserwacji.

Był koń - nie ma konia! Nie śpij! - proj. Jerzy KĘPKIEWICZ (ur. 1932 r.), 1957

papier, offset; 64 x 96 cm Stan zachowania: plakat po konserwacji, zagniecenia i naddarcia krawędzi, ślad po zalaniu.

Żydówka. Teatr Wielki w Poznaniu - proj. Wiesław WAŁKUSKI (ur. 1956 r.), 2000

papier, offset; 93 x 65 cm

Jazz nad Odrą. Wrocław 1981 - proj. Jan SAWKA (1946-2012), 1981

papier, offset; 95,5 x 67 cm

Plakat propagandowy: Co chcieli spekulanci i kułacy ..a co z tego wynikło

papier, offset; 48,5 x 70 cm Stan zachowania: zabrudzenia, naddarcia i zagięcia prawej i lewej krawędzi plakatu, 3cm rozdarcie.

Jajo węża - proj. Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000), 1977

papier, offset; 96 x 66,5 cm Stan zachowania: ślady po złożeniu plakatu.

Wielki skok - proj. Maciej HIBNER (ur. 1931 r.), 1966

papier, offset; 78,5 x 62 cm Stan zachowania: ślady po złożeniu plakatu.

Sprzedawca kapeluszy - proj. Mieczysław WASILEWSKI (ur. 1942 r.), 1985

papier, offset; 68 Xx 98 cm Stan zachowania: ślad po złożeniu plakatu.

Carmen - proj. Maciej SADOWSKI (ur. 1948 r.), 2009

papier, offset; 112 x 84 cm Stan zachowania: plakat po konserwacji, naddarcia.

Cyrk - proj. Juliusz PUCHALSKI (1930-2011) i Igor SAWOŚKO, 1975

papier, offset; 94,5 x 66,5 cm Stan zachowania: 1,5cm rozdarcie lewej krawędzi plakatu.

Uczta Babette - proj. Wiesław WAŁKUSKI (ur. 1956 r.), 1989

papier, offset; 68 x 97 cm

Omen - proj. Andrzej KLIMOWSKI (ur. 1949 r.), 1977

papier, offset; 95 x 67,5 cm Stan zachowania: naddarcia krawędzi, zagniecenia, ślad po zalaniu, plakat po konserwacji.

Łuk Erosa - proj. Andrzej PĄGOWSKI (ur. 1953 r.), 1987

papier, offset; 96 x 67 cm Stan zachowania: 1,5cm naddarcie krawędzi.

Kronika wypadków miłosnych - proj. Wiktor SADOWSKI (ur. 1956 r.), 1985

papier, offset; 92,5 x 67 cm

Korczak - proj. Wojciech SIUDMAK (ur. 1942 r.), 1990

papier, offset; 68 x 47 cm Stan zachowania: ślad po złożeniu plakatu, plamy.

XXXI Festiwal Chopinowski. Duszniki Zdrój - proj. Karol ŚLIWKA (1932-2018), 1976

papier, offset; 96,5 x 67 cm

Arystofanes. Teatr Rozmaitości - proj. Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009), 1972

papier, offset; 95,5 x 34 cm

Warszawa 2022/11/07

papier, offset; 45,5 x 33 cm

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

papier, offset; 93 x 67 cm

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

papier, offset; 67 x 47 cm

Warszawa 2022/11/07

Przygody Alibaby i czterdziestu rozbójników I i II cz. - proj. Maria "Mucha" IHNATOWICZ (ur. 1937 r.), 1981

papier, offset; 91,5 x 63,5 cm

Warszawa 2022/11/07

papier, offset; 96 x 66 cm

Warszawa 2022/11/07

Bolesław Leśmian, Jan Tajemnik. Teatr Lalka w Warszawie - proj. Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949 r.), 1991

papier, offset; 86 x 65,5 cm

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

papier, offset; 96,5 x 67 cm

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

Wszystko na sprzedaż, 1969

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

papier, offset; 98 x 67,5 cm

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

papier, offset; 97 x 66 cm

Warszawa 2022/11/07

papier, offset; 98 x 68 cm

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

Mezinarodni Spoluprace pri Vyskumu Kosmu (Współpraca Międzynarodowa w Badaniu Kosmosu) - proj. Lech MAJEWSKI (ur. 1947 r.), 1977

papier, offset; 67 x 96 cm

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

Alicja - proj. Krystyna HOFFMAN-PĄGOWSKA (ur. 1952 r.), Andrzej PĄGOWSKI (ur. 1953 r.), 1981

papier, offset; 95,5 x 67 cm

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

papier, offset; 97 x 67 cm

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

Namiętność. Teatra Nowy im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu - proj. Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943 r.), 2004

papier, offset; 98 x 67,5 cm

Warszawa 2022/11/07

papier, offset; 96 x 66 cm

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

papier, offset; 97,5 x 68 cm

Warszawa 2022/11/07

papier, offset; 88,5 x 65 cm.

Warszawa 2022/11/07

papier, offset; 96 x 67,5 cm

Warszawa 2022/11/07

papier, offset; 96,5 x 67,5

Warszawa 2022/11/07

8. Międzynarodowe Biennale Plakatu. Warszawa 1980 - proj. Waldemar ŚWIERZY (1931-2013), 1980

papier, offset; 95 x 66 cm

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

papier, offset; 93 x 65 cm

Warszawa 2022/11/07

papier, offset; 95,5 x 67 cm

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

papier, offset; 68 x 97 cm

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

papier, offset; 92,5 x 67 cm

Warszawa 2022/11/07

Warszawa 2022/11/07

papier, offset; 96,5 x 67 cm

Warszawa 2022/11/07

papier, offset; 95,5 x 34 cm

    Limit ceny