11 Aukcja Młoda – 25 kwietnia 2017 r., godz. 19.30

Szanowni Państwo! Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 11 Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się w Pragalerii 25 kwietnia (wtorek) 2017 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaucyjna czynna będzie od 20 kwietnia 2017 r. Zapraszamy także na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także porozmawiać o sztuce, inwestowaniu lub […]

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 11 Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się w Pragalerii 25 kwietnia (wtorek) 2017 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaucyjna czynna będzie od 20 kwietnia 2017 r. Zapraszamy także na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także porozmawiać o sztuce, inwestowaniu lub strategii budowania kolekcji. Jak zawsze odbędzie się on w weekend poprzedzający licytację czyli 22 i 23 kwietnia 2017 r. W showroomową sobotę galeria będzie czynna w godzinach 11.00-16.00, a w niedzielę 12.00-18.00.

Światło od Vermeera

olej, płótno, 65 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Sylwia Michalska

Jak drapacze chmur

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Małgorzata Kot

Owca XL

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, malowana naszkliwnie, 26,5 x 33 x 15 cm, 2016, od spodu rzeźby logo autorki i wydawcy, opis numeryczny- 11/2016

Cena wywoławcza: 500

Oskar Gorzkiewicz

Wizja miasta III

akwaforta, papier, 1/8, 55 x 100 cm, sygn. u dołu

Cena wywoławcza: 500

Juliusz Lewandowski (Martwy)

Akt żółty

akryl, płótno, 100 x 81 cm, sygn.

Cena wywoławcza: 500

Nad Toskanią

akryl, technika własna, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Danuta Niklewicz

Red bull

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Jolanta Martelińska

Kobieta

akryl, płótno, 40 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Tomasz Kozłowski

Podróż na księżyc

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn.na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Na krawędzi

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Oblivion

olej, płótno, 110 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Amonaria Magda Maciaszek

She 1

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Miasto 105

akryl, technika własna, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Nikodem Baiser

Daj mi żyć i nie mów

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn.

Cena wywoławcza: 500

Phobos - Def Con 4

akryl, płyta, 100 x 70 cm, sygn. p.d.

Maria Danielak

Xięga

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

IV dzień

akryl, płótno, 30 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

olej, płótno, 150 x 105 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Robert Krężlak (ur. 1975)

Biały kapelusz

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.

Cena wywoławcza: 500

Duża sowa

ceramika szkliwiona i złocona (złoto 24 k), 1/30, 35 x 25 x 20 cm, sygn. od spodu

Cena wywoławcza: 500

Marcelina Amelia

Wata cukrowa

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Kot

olej, płótno, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Bez tytułu 01

Cena wywoławcza: 500

Kawitacja

Cena wywoławcza: 500

Czerwcowy zmierzch

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Monika Sikora

Jacht

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Karol Lewalski

San Escobar

linoryt, monotypia, papier, x/7, 120 x 80 cm, sygn.

Cena wywoławcza: 500

Fałszywe spojrzenia

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Alfa bear model Matisse

ceramika szkliwiona, malowana podszkliwnie i naszkliwnie, złocona, 23,5 x 15 x 45cm, logo autora od spodu rzeźby i opis numeryczny 16 /2017

Cena wywoławcza: 500

Kochankowie

olej, płótno, 92 x 73 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Magdalena Jankowska

Drzewo

akryl, płótno, 73 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Zakamuflowani żołnierze

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Papierowa łódź II

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Katarzyna Rogoża (ur. 1985)

Lookbook 2

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Mediterane - sierpniowy poranek

olej, płótno, 65 x 105 cm, sygn. p.d.: M.Kurek oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Para XV

olej, tektura, 70 x 50 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Cena wywoławcza: 500

Konrad Trzeszczkowski

Kosmonauta

olej, marker, 130 x 89 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Agnieszka Cyranka - Pytlik

Apokalipsa IV

olej, płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Siedząca

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn.p.d.

Cena wywoławcza: 500

Patrz jaka góra

cienkopis, papier, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Jakub Rokowski

Cena wywoławcza: 500

Elementy kobiecości

olej, płótno, 115 x 75 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Anna Noszczyńska

akryl, płótno, 60 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Krzysztof Piętka

olej, płótno, 70 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Maro

olej, płyta, 95 x 74 cm, sygn. u dołu oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

olej, płótno, 55 x 55 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Małgorzata Sokołowska

Odbicie

olej, płótno, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Karnawał

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Gorące serce czy zimna krew?

akryl, struktura, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Umysł

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Paulina Góra

0211

olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Złoty koń

ceramika szkliwiona, 20 x 28 x 8 cm, sygn. na spodzie

Cena wywoławcza: 500

Izabela Ołdak

Anastasis

Cena wywoławcza: 500

Michalina Garus

Mój pierwszy rowerek

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Maciej Cieśla

Kuszenie i Adoratorzy

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Lidia Wnuk

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Anita Siuda

Zamknij oczy

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Na bezzdrożu

akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Anomally

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Figury 152

olej, płyta pilśniowa, 90 x 100 cm, sygn. l.d.

Cena wywoławcza: 500

Kwiatki

olej, płótno, 100 x 160 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Sosna o poranku

akryl, płyta, 70 x 50 cm, sygn.

Cena wywoławcza: 500

Czekanie zbliża mnie do siebie

Cena wywoławcza: 500

Mariusz Maciąg

Bożki

olej, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Piotr Musiał

Bioforma

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Kacper Woźny

Człowiek w słabo oświetlonym pokoju

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn.p.d.

Cena wywoławcza: 500

Sunday

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Ćmy

akryl, płótno, 100 x 73 i 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Wypchaj się

olej, płótno, 90 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Warszawa 2017/04/25

Światło od Vermeera

Warszawa 2017/04/25

Sylwia Michalska

Jak drapacze chmur

Warszawa 2017/04/25

Małgorzata Kot

Owca XL

Warszawa 2017/04/25

Oskar Gorzkiewicz

Wizja miasta III

Warszawa 2017/04/25

Juliusz Lewandowski (Martwy)

Akt żółty

Warszawa 2017/04/25

Nad Toskanią

Warszawa 2017/04/25

Danuta Niklewicz

Red bull

Warszawa 2017/04/25

Jolanta Martelińska

Kobieta

Warszawa 2017/04/25

Tomasz Kozłowski

Podróż na księżyc

Warszawa 2017/04/25

Na krawędzi

Warszawa 2017/04/25

Oblivion

Warszawa 2017/04/25

Amonaria Magda Maciaszek

She 1

Warszawa 2017/04/25

Miasto 105

Warszawa 2017/04/25

Nikodem Baiser

Daj mi żyć i nie mów

Warszawa 2017/04/25

Phobos - Def Con 4

Warszawa 2017/04/25

Maria Danielak

Xięga

Warszawa 2017/04/25

IV dzień

Warszawa 2017/04/25

Warszawa 2017/04/25

Robert Krężlak (ur. 1975)

Biały kapelusz

Warszawa 2017/04/25

Duża sowa

Warszawa 2017/04/25

Marcelina Amelia

Wata cukrowa

Warszawa 2017/04/25

Kot

Warszawa 2017/04/25

Bez tytułu 01

Warszawa 2017/04/25

Kawitacja

Warszawa 2017/04/25

Czerwcowy zmierzch

Warszawa 2017/04/25

Monika Sikora

Jacht

Warszawa 2017/04/25

Karol Lewalski

San Escobar

Warszawa 2017/04/25

Fałszywe spojrzenia

Warszawa 2017/04/25

Alfa bear model Matisse

Warszawa 2017/04/25

Kochankowie

Warszawa 2017/04/25

Magdalena Jankowska

Drzewo

Warszawa 2017/04/25

Zakamuflowani żołnierze

Warszawa 2017/04/25

Papierowa łódź II

Warszawa 2017/04/25

Katarzyna Rogoża (ur. 1985)

Lookbook 2

Warszawa 2017/04/25

Warszawa 2017/04/25

Para XV

Warszawa 2017/04/25

Warszawa 2017/04/25

Konrad Trzeszczkowski

Kosmonauta

Warszawa 2017/04/25

Agnieszka Cyranka - Pytlik

Apokalipsa IV

Warszawa 2017/04/25

Siedząca

Warszawa 2017/04/25

Patrz jaka góra

Warszawa 2017/04/25

Jakub Rokowski

Warszawa 2017/04/25

Elementy kobiecości

Warszawa 2017/04/25

Anna Noszczyńska

Warszawa 2017/04/25

Krzysztof Piętka

Warszawa 2017/04/25

Maro

Warszawa 2017/04/25

Warszawa 2017/04/25

Małgorzata Sokołowska

Odbicie

Warszawa 2017/04/25

Karnawał

Warszawa 2017/04/25

Gorące serce czy zimna krew?

Warszawa 2017/04/25

Umysł

Warszawa 2017/04/25

Paulina Góra

0211

Warszawa 2017/04/25

Złoty koń

Warszawa 2017/04/25

Izabela Ołdak

Anastasis

Warszawa 2017/04/25

Michalina Garus

Mój pierwszy rowerek

Warszawa 2017/04/25

Maciej Cieśla

Kuszenie i Adoratorzy

Warszawa 2017/04/25

Lidia Wnuk

Warszawa 2017/04/25

Anita Siuda

Zamknij oczy

Warszawa 2017/04/25

Na bezzdrożu

Warszawa 2017/04/25

Anomally

Warszawa 2017/04/25

Figury 152

Warszawa 2017/04/25

Kwiatki

Warszawa 2017/04/25

Sosna o poranku

Warszawa 2017/04/25

Warszawa 2017/04/25

Mariusz Maciąg

Bożki

Warszawa 2017/04/25

Piotr Musiał

Bioforma

Warszawa 2017/04/25

Kacper Woźny

Warszawa 2017/04/25

Sunday

Warszawa 2017/04/25

Ćmy

Warszawa 2017/04/25

Wypchaj się

    Limit ceny