11. Aukcja Prac na Papierze – 26 września 2022 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem „11. Aukcji Prac na Papierze”, która odbędzie się 26.09.2022 r. o godz. 19:30 na portalu Onebid.pl.

Mapa, 2021

technika mieszana, papier, 30 x 30 cm, w oprawie: 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Michalina Derlicka (ur. 1976)

Strażnicy, tryptyk, 2022

akwarela, papier, 3 prace o wymiarach: 70 x 50 cm każda, sygn. p.d.: M. Derlicka

PKS Radom, 2022

technika mieszana (akryl, kredka akwarelowa), papier, 30 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 350

Lech Maślankiewicz (pseud. Make it Simple; ur. 1983)

171 / Książeca, 2016

cienkopis, flamastry, papier, 12 x 12 cm (w świetle passe-partout), 25,3 x 25, 3 cm (oprawa), sygn. p.d.: Make it Simple

Dawno temu. Katedra w Chartres, 2022

technika mieszana (tusz, akwarela), papier akwarelowy, 29 x 21 cm, w oprawie: 40 x 30 cm, sygn. p.d.: 2022 Dawid Masionek

Cena wywoławcza: 250

Jarek Mankiewicz (ur. 1980)

ruNR study, 2021

akryl, papier, 41 x 33 cm, sygn. l.d.: monogram JM

Cena wywoławcza: 450

Dawid Andrzej Ławicki (ur. 1996)

Kąpiąca się, 2019

linoryt, papier, 100 x 70 cm, 1/3, sygn. p.d.: Dawid Andrzej Ławicki

Cena wywoławcza: 900

ØlegSson (pseud., ur. 1984)

Less is more, tryptyk, 2020

technika mieszana (tusz, pastel olejny, pastel suchy, akryl), papier, 3 prace o wymiarach: 29,5 x 29,5 cm (w świetle passe-partout), w oprawach: 40 x 40 cm, sygn. l.d.: ØlegSson

Cena wywoławcza: 900

Aleksandra Moes Grabowiecka (ur. 1980)

Kamienie, 2022

linoryt, papier Fabriano Rosaspina 220g, 40 x 30 cm, 1/1, sygn. u dołu: "Kamienie", linoryt 1/1, Ola Moes Grabowiecka 2022r.

Cena wywoławcza: 300

technika mieszana (ołówek, pędzel japoński, piórko japońskie), papier, 29, 5 x 21 cm, sygn. p.d.: Kołakowska '21

Cena wywoławcza: 500

Kot, 2022

pastel, karton, 55 x 37 cm, sygn. p.d.: C. Litke '22

Cena wywoławcza: 300

Robert Znajomski (1968-2021)

Bez tytułu, z cyklu: "Farba i stare książki", 2017

technika mieszana (akryl, kolaż), karton naklejony na drugi karton, 21 x 21 cm, drugi arkusz: 23 x 23 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 300

Paulina Ortenburger (ur. 1988)

Nieportrety – zaduma I, 2022

technika mieszana (ołówek, węgiel), papier, 100 x 70 cm, sygn. dolna prawa część rysunku – wzdłuż linii rysunku: Ortenburger -2022-

Cena wywoławcza: 400

Artur Kowalski (ur. 1983)

technika mieszana (cienkopisy, markery, kredki ołówkowe, farba akrylowa), papier, 29,5 x 42 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 300

Pełnia, 1989

pastel, papier welurowy, 64 x 44 cm, w oprawie passe-partout: 80 x 60 cm, sygn. p.d.: ESeweryn1989

Cena wywoławcza: 600

Magdalena Wesołowska (ur. 1981)

Nude No 1, 2021

akwarela, papier Hahnemühle 425 g, 30 x 20 cm, sygn. p.d.: Magdalena Wesołowska 2021

Cena wywoławcza: 350

Sardynia, 2022

technika mieszana (pastel, ołówek, akryl), karton, 40 x 30 cm, w świetle passe-partout: 29 x 21 cm, sygn. p.d.: Karina Góra

Cena wywoławcza: 450

Andrzej F. Filipowicz (1946 - 2021)

Zestaw 4 rysunków z cyklu: "Piórkiem po starej Pradze", 2018

tusz, papier, wymiary każdej z pracy (arkusz): 34 x 49 cm, wszystkie prace oprawione w passe-partout o wymiarach: 50 x 70 cm, sygn. p.d.: A. F. Filipowicz

Cena wywoławcza: 2000

Kaskada, 2022

akryl, papier, 20 x 29 cm (w świetle oprawy), 32 x 42 cm (oprawa), sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 300

Juliusz Martwy (ur. 1977)

monotypia, papier, 29,5 x 21 cm (arkusz), w oprawie passe-partout: 35 x 28 cm, sygn. l.d.: Julisz Lewandowski

Cena wywoławcza: 400

Dominika Fedko-Wójs (ur. 1992)

Werbeny w ogrodzie u Reni, 2022

technika mieszana (akwarela, akryl, kredka, tusz), papier, 21 x 29,7 cm, sygn. na odwrocie

Emilia Garbień (ur. 1994)

Dwa Księżyce, 2021

tusz, papier akwarelowy, 33 x 46 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 200

akwarela, cienkopis, papier, 30,5 x 40 cm, sygn. p.d.: Piotr Bubak 2019 oraz pieczęć autorska

Cena wywoławcza: 400

Wróg Publiczny, 2020

technika mieszana (mezzotinta, sucha igła), papier, kompozycja: 49,5 x 33 cm, arkusz: 63,5 x 48,5 cm, 28/100, sygn. p.d.: Kacper Bożek

Cena wywoławcza: 1500

Joanna Mikołajczyk (ur. 1980)

Novaturient I, 2022

suchy pastel, papier, 100 x 70 cm, sygn. u dołu: JM 2022

Cena wywoławcza: 900

Dary września. Pysznogłówka, z serii "Kwiaty", 2022

tusz, papier akwarelowy, 29 x 21 cm, w oprawie: 40 x 30 cm, sygn. p.d.: K. Kabzińska-M 2022

Cena wywoławcza: 250

Samotność, 2021

technika mieszana (węgiel, tusz, akwarela), papier, 69 x 48 cm, w oprawie (passe-partout i antyrama): 70 x 50 cm, sygn. p.d.: T. Kuran

Cena wywoławcza: 500

Ryszarda Łucja Jagielska (ur. 1956)

Wspomnienia z Indii, 2020

tusz, papier, 29,5 x 21 cm, w oprawie: 41 x 31 cm, sygn. p.d.: Ryszarda Łucja Jagielska

Cena wywoławcza: 200

Martyna Rzepecka (ur. 1989)

#tez_2, 2018

linoryt, papier Palatina, 100 x 70 cm, 6/15, sygnatura: na przodzie, wzdłuż dolnej krawędzi grafiki, kolejno: #tez_2, linoryt, 6/15, Martyna Rzepecka 2018

Cena wywoławcza: 1000

Inne, 2022

akryl, papier Fabriano 300 g, 42 x 29,7 cm, w oprawie: 43,8 x 31,8 cm, sygn. na odwrocie

Sen Karola, 1995

technika mieszana (akryl, pastel), karton, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: ABAKO'95

Cena wywoławcza: 1500

Pejzaż eksperymentalny III, 2022

technika mieszana (węgiel, pastel, werniks), papier, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: ENajdenow

W krainie czarów, 2021

cienkopis, papier, 29,5 x 21 cm, sygn. p.d.: PLEWA III 2021

Cena wywoławcza: 250

Taka jestem jakaś, 2022

technika mieszana (akryl, kredki), karton akwarelowy, 21 x 29,7 cm, w oprawie: 30 x 40 cm, sygn. p.d.: Nataczej oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 400

W sercu Toskanii, 2022

akryl, papier, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Bartłomiej Michał Górecki (ur. 1992)

Astral Disaster VI, 2022

ołówek, papier, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 400

Refleksja 18, 2017

akwatinta, papier, 35 x 25 cm (odcisk płyty), 55 x 40 cm (arkusz); sygn. u dołu: P. Krzywdziak 2017, 1/20

Cena wywoławcza: 450

Nie jest tak słonecznie 2, 2022

akryl, papier, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Jarzębinowo, 2021

akwarela, papier, 40 x 56 cm, sygn. p.d.: A. Piotrowiak 2021

Cena wywoławcza: 700

Wzgórza Toskanii, 2022

technika mieszana (tusz, akryl, akwarela, szlagmetal), papier, 30 x 40 cm, w oprawie: 40 x 50 cm, sygn. p.d.: A. Kappa

Aretuza 3/3, 2021

tusze alkoholowe, papier syntetyczny, 30 x 20 cm, w oprawie: 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 300

Jesienny poranek, 2019

technika mieszana (tusz, węgiel), papier, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: MK

Cena wywoławcza: 400

Małgorzata Bryndza (ur. 1989)

Powroty, 2021

olej, papier, 32,5 x 23 cm, w oprawie: 42 x 32 cm. sygn. p.d.: MBryndza'214

Cena wywoławcza: 250

Natalia Spyrka (ur. 1995)

Materie Ciała II, 2014

węgiel, tektura, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa 2022/09/26

Mapa, 2021

Warszawa 2022/09/26

Michalina Derlicka (ur. 1976)

Strażnicy, tryptyk, 2022

Warszawa 2022/09/26

PKS Radom, 2022

Warszawa 2022/09/26

171 / Książeca, 2016

Warszawa 2022/09/26

Warszawa 2022/09/26

Jarek Mankiewicz (ur. 1980)

ruNR study, 2021

Warszawa 2022/09/26

Kąpiąca się, 2019

Warszawa 2022/09/26

ØlegSson (pseud., ur. 1984)

Less is more, tryptyk, 2020

Warszawa 2022/09/26

Kamienie, 2022

Warszawa 2022/09/26

Warszawa 2022/09/26

Kot, 2022

Warszawa 2022/09/26

Robert Znajomski (1968-2021)

Warszawa 2022/09/26

Nieportrety – zaduma I, 2022

Warszawa 2022/09/26

Artur Kowalski (ur. 1983)

Warszawa 2022/09/26

Pełnia, 1989

Warszawa 2022/09/26

Nude No 1, 2021

Warszawa 2022/09/26

Sardynia, 2022

Warszawa 2022/09/26

Warszawa 2022/09/26

Kaskada, 2022

Warszawa 2022/09/26

Juliusz Martwy (ur. 1977)

Warszawa 2022/09/26

Warszawa 2022/09/26

Emilia Garbień (ur. 1994)

Dwa Księżyce, 2021

Warszawa 2022/09/26

Warszawa 2022/09/26

Wróg Publiczny, 2020

Warszawa 2022/09/26

Joanna Mikołajczyk (ur. 1980)

Novaturient I, 2022

Warszawa 2022/09/26

Warszawa 2022/09/26

Samotność, 2021

Warszawa 2022/09/26

Wspomnienia z Indii, 2020

Warszawa 2022/09/26

Martyna Rzepecka (ur. 1989)

#tez_2, 2018

Warszawa 2022/09/26

Inne, 2022

Warszawa 2022/09/26

Sen Karola, 1995

Warszawa 2022/09/26

Warszawa 2022/09/26

W krainie czarów, 2021

Warszawa 2022/09/26

Taka jestem jakaś, 2022

Warszawa 2022/09/26

W sercu Toskanii, 2022

Warszawa 2022/09/26

Astral Disaster VI, 2022

Warszawa 2022/09/26

Refleksja 18, 2017

Warszawa 2022/09/26

Warszawa 2022/09/26

Jarzębinowo, 2021

Warszawa 2022/09/26

Wzgórza Toskanii, 2022

Warszawa 2022/09/26

Aretuza 3/3, 2021

Warszawa 2022/09/26

Jesienny poranek, 2019

Warszawa 2022/09/26

Małgorzata Bryndza (ur. 1989)

Powroty, 2021

Warszawa 2022/09/26

Natalia Spyrka (ur. 1995)

Materie Ciała II, 2014

    Limit ceny