11. Aukcja Plakatu – 10. października 2022, 19:30

Serdecznie zapraszamy na kolejną – 11. Aukcję Plakatu w Pragalerii Design, która odbędzie się 10 października 2022 r. o godz. 19:30.

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem prac. Polecamy możliwość licytacji on-line w czasie rzeczywistym na platformie internetowej Onebid, ponieważ aukcja odbędzie się wyłącznie zdalnie, bez obecności osób licytujących na sali.

Papierosy są do dupy - proj. Andrzej PĄGOWSKI (ur. 1953 r.)

papier, offset; 97 x 68 cm

Sami na oceanie - proj. Władysław JANISZEWSKI, 1962

papier offset; 84,5 x 57 cm Stan zachowania: zagięcia krawędzi plakatu.

Żywa tęcza - proj. Maciej WOLTMAN (ur. 1952)

papier, offset; 99 x 67 cm

Cena sprzedaży: 40

Yesterday - proj. Andrzej PĄGOWSKI (ur. 1953 r.), 1984

papier, offset; 95 x 67 cm

W 100. rocznicę urodzin. Witkacy - proj. Waldemar ŚWIERZY (1931-2013)

offset, 100 x 70 cm

Macbeth: Verdi - Opera Pacific - proj, Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

papier, offset; 97 x 66,5 cm. Stan zachowania: zagniecenia, ślady po zrolowaniu plakatu.

Madama Butterfly / Puccini - proj. Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

papier, offset; 98 x 67,5 cm

Cena sprzedaży: 280

Starowieyski. Wystawa w Muzeum Historii Przemysłu, 2005

offset, 100 x 70 cm

Wojenka, wojenka - proj. Jerzy FLISAK (1930-2008), 1965

papier offset; 85 x 58 cm Stan zachowania: naddarcia prawej dolnej krawędzi, ślad po złożeniu plakatu.

Namiętność - proj. Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

offset, 100 x 70 cm

Darling - proj. Liliana BACZEWSKA (ur. 1931), 1965

papier offset, 82 x 57,5 cm Stan zachowania: naddarcia, zagięcia plakatu, ubytek lewej krawędzi.

Co z tobą? - proj. Romuald SOCHA (ur. 1943)

papier, offset; 83,5 x 59 cm Stan zachowania: naddarcia dolnej krawędzi.

Cena sprzedaży: 80

Lehar - kraina uśmiechu - Teatr Wielki Poznań 1985

papier, offset; 67 x 94 cm.

Cena wywoławcza: 40

Genuine from Poland - Wódka Wyborowa

papier, offset; 82 x 56 cm Stan zachowania: zagniecenia przy rogach plakatu.

Festiwal Wyobraźni - plakaty i rysunki. Wystawa w Muzeum Karykatury - proj. Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943), 1999

papier, offset; 97 x 67 cm Stan zachowania: niewielkie zagniecenie krawędzi plakatu.

Człowiek z pierwszego stulecia - proj. Marian STACHURSKI (1931-1980), 1961

papier offset; 83,5 x 57,5 cm Stan zachowania: rozdarcie 4cm górnej krawędzi.

Życie zamku - proj. Eryk LIPIŃSKI (1908-1991), 1967

papier offset; 82,5 x 57,5 cm Stan zachowania: naddarcia krawędzi, ślad po złożeniu.

3. Biennale Grafiki Kraków 1964 - proj. Bożena ROGOWSKA-MYCZKOWSKA, 1964

papier offset; 97 x 66,5 cm Stan zachowania: naddarcia i ubytki lewej krawędzi.

Zaczarowane podwórko - proj. Jakub EROL (1941-2018)

papier, offset; 82 x 57 cm. Stan zachowania: naddarcie po lewej stronie plakatu, niewielkie zmarszczenie w środkowej części plakatu.

Cena wywoławcza: 40

Magic flute / Mozart - proj. Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

papier, offset; 97,5 x 66,5 cm Stan zachowania: zagniecenia krawędzi plakatu.

Zestaw trzech plakatów BHP - proj. Wiktor GÓRKA (1922-2004), Karol ŚLIWKA (1932-2018), 1968

papier, offset; 3 arkusze 41,5 x 19 cm; stan zachowania: naddarcia i zagniecenia, ubytek (1 cm) na krawędzi jednego z plakatów.

Cena sprzedaży: 260

Zestaw trzech plakatów BHP - proj. Jerzy FLISAK (1930-2008), Andrzej Oniegin DĄBROWSKI (ur. 1943 r.), 1968

Opera za trzy grosze - proj. Eryk LIPIŃSKI (1908-1991), 1968

papier offset; 83 x 58 cm Stan zachowania: ślad po złożeniu plakatu.

Beczka prochu - proj. Maria Mucha IHNATOWICZ (ur. 1937), 1964

papier offset; 82,5 x 57,5 cm Stan zachowania: naddarcia krawędzi.

Panowie z kompleksami - proj. Jerzy FLISAK (1930-2008), 1965

papier offset; 83,5 x 58 cm Stan zachowania: rozdarcie 4cm dolnej krawędzi, rozdarcie 7cm górnej krawędzi, 2 ubytki 1cm lewej krawędzi, ślad po złożeniu plakatu.

Cena sprzedaży: 280

Dziesięciu małych Indian - proj. Jerzy FLISAK (1930-2008), 1965

papier offset; 84 x 58 cm Stan zachowania: ślad po złożeniu plakatu.

Gra uczuć - proj. Maria Mucha IHNATOWICZ (ur. 1937), 1965

Uwaga, niebezpieczeństwo - proj. Ryszard ZALEWSKI

papier, offset; 96,5 x 67 cm Stan zachowania: zagniecenia w górnej partii plakatu.

Cena wywoławcza: 40

Christine - proj. Jakub EROL (1941-2018), 1985

papier, offset; 97,5 x 67 cm Stan zachowania: ślady po złożeniu plakatu, naddarcia krawędzi.

Wystawa Fotografii Jana Raczyńskiego "Portret i akt" - Klub Międzynarodowej Prasy i Książki, 1971

papier, offset; 61,5 x 50 cm Stan zachowania: naddarcie 5 mm.

Cena sprzedaży: 40

Lokacyjny bon oszczędnościowy PKO - imp. Krzysztof WYZNER (ur. 1949), 1979

papier, offset; 57 x 41 cm

Cena sprzedaży: 40

Kapitał, czyli jak zrobić pieniądze w Polsce - proj. Wiesław WAŁKUSKI (ur. 1956), 1989

papier, offset; 95 x 66,5 cm Stan zachowania: zagięcia krawędzi plakatu.

Cena sprzedaży: 40

Miłość Adeli H. - proj. Romuald SOCHA (ur. 1947)

papier, offset; 57 x 80,5 cm Stan zachowania: ślady po złożeniu plakatu.

Adela jeszcze nie jadła kolacji - proj. Jacek BIEŃKOWSKI, 1978

papier, offset; 81 x 56,5 cm Stan zachowania: ślad po złożeniu plakatu.

Jak się budzi królewny - proj. Andrzej PĄGOWSKI (ur. 1953)

papier, offset; 80,5 x 57 cm Stan zachowania: ślad po złożeniu plakatu.

Cena sprzedaży: 80

Kelner płacić! - proj. Romuald SOCHA (ur.1943)

papier, offset; 96,5 x 64 cm. Stan zachowania: zagniecenie rogu plakatu, ślad po złożeniu.

Maria Szulczewskia, De regibus - Centralne Biuro Wystaw Artystycznych, 1987 - proj. Tomasz SZULECKI

papier, offset; 97 x 65,5 cm.

Cena wywoławcza: 40

Zaginęła dziewczyna... - proj. Anna MIKKE (ur. 1950r,)

papier, offset; 96 x 67 cm. Stan zachowania: wyraźny ślad po złożeniu plakatu, dziury na linii zgięcia, naddarcia krawędzi.

Cena wywoławcza: 40

Magiczny warkocz - proj. Andrzej NOWACZYK (ur. 1945)

papier, offset; 97,5 x 67,5 cm. Stan zachowania: zagniecenia krawędzi plakatu.

Cena sprzedaży: 40

Ostatni watażka - proj. Andrzej PIWOŃSKI (ur. 1941), 1968

papier offset; 82 x 58 cm Stan zachowania: trzy naddarcia ok. 3cm, ślad po złożeniu plakatu.

Cena sprzedaży: 40

Super ekspres w niebezpieczeństwie - K. WRZEŚNIEWSKI

papier, offset; 57,5 x 81 cm.

Cena wywoławcza: 40

Dla dobra człowieka... VII/XIII Kongres Związków Zawodowych - proj. Karol ŚLIWKA (1932-2018), Franciszek WINIARSKI (ur. 1938)

papier, offset; 96 x 67 cm; stan zachowania: naddarcia i zagniecenia krawędzi plakatu.

Poznańskie Słowiki - proj. Barbara BARANOWSKA (ur. 1934), 1966

papier offset; 83,5 x 57,5 cm Stan zachowania: ślad po złożeniu plakatu.

Plan 6-letni - to siła i dobrobyt Polski - proj. Władysław JANISZEWSKI, 1952

papier, offset; 68 x 48 cm; RSW "Prasa", Dział Wydawnictw Artystyczno-Graficznych, 1952 r.

Złóż dar na budowę pomnika - Społeczny Komitet Budowy Pomnika "Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944" - proj. J. JURECKI, 1985

papier, offset; 87 x 66,5 cm Stan zachowania: zagniecenia i naddarcia krawędzi plakatu.

MEKSYK 1968. Polski Fundusz Olimpijski - proj. Zbigniew WASZEWSKI (ur. 1921), 1968

papier offset; 98 x 68 cm Stan zachowania: naddarcia, ubytki i zagniecenia prawej i lewej krawędzi, dziury po szpilkach.

Polska krew - Teatr Muzyczny w Poznaniu

papier, offset; 82 x 58 cm.

Trzy orzeszki dla Kopciuszka - proj. Hanna BODNAR-KACZYŃSKA (ur. 1929)

papier, offset; 83 x 57,5 cm. Stan zachowania: naddarcia dolnej krawędzi.

Cena sprzedaży: 40

Powstanie Warszawskie - 40. rocznica Powstania Warszawskiego - proj. Jakub EROL (1941-2018), 1984

papier, offset; 94 x 65 cm Stan zachowania: zagniecenia krawędzi.

1-VIII-1944, 1988

papier, offset; 90 x 66 cm

Za waszą i naszą wolność - proj. Krzysztof LENK (1936-2018), 1968

papier offset; 82,5 x 56,5 cm Stan zachowania: ślad po złożeniu plakatu.

Cena sprzedaży: 40

Ząb rekina - proj. Liliana BACZEWSKA (ur. 1931), 1962

papier offset; 84 x 58,5 cm Stan zachowania: zagniecenia krawędzi.

Dom gry - proj. Jakub EROL (1941-2018), 1988

papier, offset; 94,5 x 67 cm Stan zachowania: ślad po zalaniu przy prawej dolnej krawędzi.

Czereśniowy sad - proj. Danuta Danka BAGIŃSKA-ANDREJEW (ur.1951)

papier, offset; 89 x 66 cm.

Cena wywoławcza: 40

Dyrygent - proj. Edward LUTCZYN (ur. 1947 r.)

papier, offset; 96 x 67 cm Stan zachowania: ślad po złożeniu plakatu, zagięcia krawędzi.

Kronika gorącego lata - proj. Rene MULAS (193-2020), 1974

papier, offset; 80,5 x 57,5 cm Stan zachowania: ślad po złożeniu plakatu.

Cena wywoławcza: 40

Złodziej brzoskwiń - proj. Jerzy FLISAK (1930-2008), 1965

papier offset; 82 x 58 cm

Wielkie pokolenie - Mirosław ADAMCZYK (ur. 1964 r.)

papier, offset; 95,5 x 67,5 cm. Stan zachowania: naddarcia.

Jak poetom smakuje życie - proj. Mirosław ŁAKOMSKI (ur. 1950 r.)

papier, offset; 91 x 66,5 cm. Stan zachowania: slad po złożeniu plakatu.

Cena wywoławcza: 40

XXVI Festiwal Polskich Sztuk Współczesnych - proj. Wiktor SADOWSKI (ur. 1956)

papier, offset; 97,5 x 67 cm.

Cena wywoławcza: 40

Na białym koniu - proj. Romuald SOCHA (ur.1943), 1974

papier, offset; 83 x 58 cm. Stan zachowania: 1cm rozdarcie w lewym dolnym rogu.

Cena sprzedaży: 40

Bardzo ciężki grzech - proj. Jerzy ROZWADOWSKI, 1982

papier, offset; 96 x 67 cm Stan zachowania: ślad po złożeniu plakatu.

Cena sprzedaży: 40

Cichy zaułek - proj. Witold DYBOWSKI (ur.1958)

papier, offset; 95,5 x 67 cm. Stan zachowania: naddarcie lewej krawędzi.

Cena sprzedaży: 40

Zestaw dwóch afiszów "Odczyt" - Stowarzyszenie Ateistów i Wolnomyślicieli, Zarząd Miejski w Zakopanem, 1963

papier offset; 2 arkusze: 60,5 x 41 cm

Cena wywoławcza: 40

Srebrna maska - proj. Marian NOWIŃSKI (1944-2017)

papier, offset; 98 x 66,5 cm. Stan zachowania: niewielkie zagięcia na górnej, lewej i na dolnej krawędzi, na górnej krawędzi 0,5cm rozdarcie.

Cena sprzedaży: 40

Warszawa 2022/10/10

papier, offset; 97 x 68 cm

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

papier, offset; 99 x 67 cm

Warszawa 2022/10/10

papier, offset; 95 x 67 cm

Warszawa 2022/10/10

offset, 100 x 70 cm

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

papier, offset; 98 x 67,5 cm

Warszawa 2022/10/10

offset, 100 x 70 cm

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

offset, 100 x 70 cm

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

papier, offset; 67 x 94 cm.

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

The way of the world / William Congreve / Yale Repertory Theatre - proj. Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

papier, offset; 97,5 x 66 cm

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

10 festiwal sztuk przyjemnych i nieprzyjemnych - proj. Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

offset, 100 x 70 cm

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

papier, offset; 57 x 41 cm

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

papier, offset; 97 x 65,5 cm.

Warszawa 2022/10/10

XVII Międzynarodowy Festiwal Filmów dla Dzieci "Ale kino" - proj. Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943), 1999

papier, offset; 97,5 x 67 cm

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

papier, offset; 57,5 x 81 cm.

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

Dni Filmu Radzieckiego, 28 październik-8 listopad 1968 - proj. Andrzej KRAJEWSKI (1933-2018)

papier offset; 83 x 58,5 cm

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

papier, offset; 82 x 58 cm.

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

1-VIII-1944, 1988

papier, offset; 90 x 66 cm

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

Wielcy Twórcy Plakatu - W. LAUTREC - 22. Ogólnopolska Giełda Plakatu - Galeri BWA , Poznań, 1988

papier, offset; 66 x 93 cm.

Warszawa 2022/10/10

papier, offset; 89 x 66 cm.

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

papier offset; 82 x 58 cm

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

papier, offset; 97,5 x 67 cm.

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

Warszawa 2022/10/10

    Limit ceny