10. Aukcja Prac na Papierze – 6 czerwca 2022 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem „10. Aukcji Prac na Papierze”, która odbędzie się 06.06.2022 r. o godz. 19:30 na portalu Onebid.pl.

Agnieszka Kowalska (ur. 1981)

Wiatrowskaz, 2022

akwarela, papier 100% bawełna 300g/m2 Saunders, 51 x 36 cm, sygn. p.d.: A. Kowalska '22

Złote, z serii: "Kwiaty", 2021

tusz, akwarela, papier akwarelowy, 29 x 21 cm, w oprawie: 40 x 30 cm, sygn. p.d.: K. Kabzińska-M 2021

Cena wywoławcza: 250

Nicolas Wicher (ur. 1989)

Przybycie, 2022

technika mieszana (transfer na medium akrylowym), papier, 42 x 29,7 cm, sygn. p.d. :Nicolas Wicher”, na odwrocie „Przybycie”

Pu...in idi na Hu... - chmury z dnia rozpoczęcia wojny 24.02.2022 nad Katami Wrocławskimi godz.18, 2022

akwarela, papier, 27 x 18,3 cm, w oprawie: 40 x 30 cm, sygn. l.d.: 24 III 2022 Anna P.

Cena wywoławcza: 800

Nikodem Gąsowski (ur. 1997)

Spacer z psem, tryptyk, 2022

kredki, fiksatywa, papier, 3 prace o wymiarach: 21 x 15 cm (każda), sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 350

Afryka #8, 2022

fotografia kolekcjonerska kolor, wydruk cyfrowy na papierze Hahnemühle Photo Rag Baryta 315g (semi-flash), papier archiwalny bezkwasowy, 40 x 40 cm (w świetle obrazu), arkusz: 50 x 50 cm, 1/5, sygn. na licu i odwrocie. Dołączony autorski certyfikat autentyczności.

Cena wywoławcza: 900

Dawid Andrzej Ławicki (ur. 1996)

Polska Wieś, 2020

drzeworyt, papier fabriano rosespina, 70 x 100 cm, 3/6, sygn. p.d.: Dawid Andrzej Ławicki

Cena wywoławcza: 900

Violetta, 2021

technika mieszana (tusz, grafit), papier, 44,7 x 32,4 cm, sygn. p.d.: K PLEWA 2021

Cena wywoławcza: 200

Rozmyślania 3, 2019

linoryt, szkło, papier Fabriano F4 200mg, matryca: 35 x 35, arkusz: 49 x 49 cm, 5/10, sygn. p.d.: KLipska Ziębińska

Bloody love, 2020

drzeworyt, algrafia, papier canson 300 g, 110 x 75 cm, sygn na odwrocie

Cena wywoławcza: 900

Maciej Kosteczka (ur. 1988)

Postać na fotelu, 2021

ołówek, papier, 14,4 cm x 10,3 cm, w oprawie stojącej: 22 x 17 cm, sygn. p.d.: 29.03.21 28.07.21 M.B.One

Andrzej F. Filipowicz (1946 - 2021)

Impresje gliczarowskie, tryptyk, 2013

pastel, technika własna, papier, 3 prace o wymiarach: 70 x 50 cm każda, w oprawie passe-partout: 100 x 70 cm każda, sygn. p.d.: Andrzej F. Filipowicz

Cena wywoławcza: 1500

Jan Jaworski-Brach (ur. 1998)

K&J III, 2022

serigrafia, papier, 11 x17 cm (kompozycja), arkusz: 25 x 34,5 cm, 2/3, sygn. p.d.: Jan 2022

Cena wywoławcza: 300

Deszcz, 1988

pastel, papier welurowy, 65 x 45 cm, w oprawie passe-partout: 80 x 60 cm, sygn. p.d.: ESeweryn. Praca ta otrzymała - I miejsce i Główną Nagrodę Dyrektora F.Ł.T „Iskra” w Kielcach , na III Przeglądzie Sztuki Nieprofesjonalnej (paźdz. 1988r. - wystawa zbiorowa).

Cena wywoławcza: 900

Znak miejsca, 2021

technika mieszana, tektura, 29,5 x 25 cm, sygn. na odwrocie

Paulina Kwietniewska (ur. 1991)

Persona, 2021

olej, papier, 13 x 18 cm, sygn. po prawej stronie:

Marek Haładuda (ur. 1961)

Scena - Repos pendant la fuit en Egypte, 2019

technika mieszana (akwarela, kolaż, pastel), papier, 27 x 37,5 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 700

Wgłąb siebie, 2022

technika mieszana (węgiel, sucha pastel), karton techniczny, 50 x 70 cm (arkusz), w świetle obrazu: 38 x 58 cm, sygn. p.d.: E. Najdenow

Angelika Mus-Nowak (ur. 1990)

Dziewczynka z węgla, 2011

węgiel, papier, 21 x 29,7 cm, sygn. p.d.: Mus '11

Cena wywoławcza: 100

Bodyfication, 2016/2017

intaglio, papier, 100 x 70 cm, 1/25, sygn. l.d.: Kołakowska '16 oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 1200

Deszczowe pejzaże, 2021

kolaż, tusz, technika własna, papier, 60 x 40 cm, w oprawie: 70 x 50 cm, sygn. na passe-partour oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Teresa, 2022

akryl, papier, 40 x 30 cm, w oprawie: 52 x 42 cm, sygn. p.d.: elochman

Cena wywoławcza: 600

Nastazja Staniszewska (ur. 1996)

Mater natura, 2022

monotypia, tusz, papier, 50 x 70 cm, 1/1, sygn. l.d.: Nastazja Staniszewska

Cena wywoławcza: 1500

Ul Humberta 21, 2017

akwaforta, akwatinta, papier, 29,8 x 79 cm (odcisk płyty), 32,2 x 79 cm (arkusz) sygn. i opisany u dołu ołówkiem, 1/1

Cena wywoławcza: 1000

Juliusz Martwy (ur. 1977)

Bez tytułu (12), 2018

monotypia, papier, 42 x 29,7 cm (arkusz), 29,4 x 20,6 cm (kompozycja), sygn. l.d.

Robert Znajomski (1968-2021)

Bez tytułu, z cyklu: "Kreski i kreseczki", 2014

technika mieszana (cienkopis, tusz), papier, 21 x 18 cm, w oprawie (czarny karton: 42 x 29 cm), sygn. p.d.: Robert Znajomski 2014

Cena wywoławcza: 150

Katedra w Świdnicy, 2021

tusz, cienkopisy kreślarskie, papier naturalny, 29 x 21 cm, w oprawie: 40 x 30 cm, sygn. p.d.: Masionek

Cena wywoławcza: 250

Łucja Sokołowska (ur. 1968)

Martwa natura z owocami, 2015

tempera, papier, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 600

Tomasz Raff (ur. 1985)

Seaside I, 2021

akwarela, papier, 31 x 23 cm, sygn. l.d.: Raff

Cena wywoławcza: 150

Positano, 2022

technika mieszana (tusz, akryl, akwarela, szlagmetal), papier akwarelowy, 40 x 30 cm, w oprawie: 50 x 40 cm, sygn. p.d.: A. Kappa

Pestki, 2022

technika mieszana (akryl, kredki metaliczne), papier do akwareli, 21 x 29,7 cm, sygn. p.d.: Nataczej

Cena wywoławcza: 200

Jakub Jaszewski (ur. 1986)

Stacja Solaris, 2017

linoryt, papier Fabriano rosaspina 220g, 70 x 100 cm (arkusz), kompozycja: 68 x 98 cm, AP 005, sygn. p.d.: podpis i pieczęć autorska

Teatr, mały, malutki II, 1997

(akryl, pastel), karton żeberkowy, 63,7 x 44,7 cm, sygn. p.g.: ABAKO'97

Cena wywoławcza: 800

Anna Weronika Stępień (ur. 1995)

technika mieszana (tusz, akryl), karton, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 400

Refleksja 17, 2017

akwatinta, papier, 35 x 25 cm (odcisk płyty), 55 x 40 cm (arkusz); sygn. u dołu: P. Krzywdziak 2017, 1/20

Cena wywoławcza: 500

Toscana, 2022

akwarela, papier, 21 x 29,7 cm, sygn. p.d.: E.M. '22 r.

Cena wywoławcza: 200

Danielle Ritchie (ur. 1999)

Leather, 2022

linoryt, papier Fabriano 250, 70 x 100 cm, 1/4, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 400

Kamila Dunaj (ur. 2001)

suchy pastel, papier, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Dunaj K.

Cena wywoławcza: 250

Maria Wcześniak (ur. 2001)

Modelka, 2020

ołówek, papier, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 200

Sick of it all, 2021

technika mieszana (akryl, kredki, dermatograf, spray), papier, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Wioleta Przybysz (ur. 1986)

Las nocą, 2013

olej, tektura introligatorska, 21 x 29,7 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 100

Narcyze, 2022

pastel olejna, papier, 30 x 21 cm, w passe-partout: 40 x 29,5 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 150

Warszawa 2022/06/06

Agnieszka Kowalska (ur. 1981)

Wiatrowskaz, 2022

Warszawa 2022/06/06

Warszawa 2022/06/06

Nicolas Wicher (ur. 1989)

Przybycie, 2022

Warszawa 2022/06/06

Warszawa 2022/06/06

Nikodem Gąsowski (ur. 1997)

Spacer z psem, tryptyk, 2022

Warszawa 2022/06/06

Afryka #8, 2022

Warszawa 2022/06/06

Polska Wieś, 2020

Warszawa 2022/06/06

Violetta, 2021

Warszawa 2022/06/06

Rozmyślania 3, 2019

Warszawa 2022/06/06

Bloody love, 2020

Warszawa 2022/06/06

Maciej Kosteczka (ur. 1988)

Postać na fotelu, 2021

Warszawa 2022/06/06

Warszawa 2022/06/06

Jan Jaworski-Brach (ur. 1998)

K&J III, 2022

Warszawa 2022/06/06

Deszcz, 1988

Warszawa 2022/06/06

Znak miejsca, 2021

Warszawa 2022/06/06

Persona, 2021

Warszawa 2022/06/06

Marek Haładuda (ur. 1961)

Warszawa 2022/06/06

Wgłąb siebie, 2022

Warszawa 2022/06/06

Angelika Mus-Nowak (ur. 1990)

Dziewczynka z węgla, 2011

Warszawa 2022/06/06

Bodyfication, 2016/2017

Warszawa 2022/06/06

Deszczowe pejzaże, 2021

Warszawa 2022/06/06

Teresa, 2022

Warszawa 2022/06/06

Mater natura, 2022

Warszawa 2022/06/06

Ul Humberta 21, 2017

Warszawa 2022/06/06

Juliusz Martwy (ur. 1977)

Bez tytułu (12), 2018

Warszawa 2022/06/06

Robert Znajomski (1968-2021)

Warszawa 2022/06/06

Katedra w Świdnicy, 2021

Warszawa 2022/06/06

Łucja Sokołowska (ur. 1968)

Martwa natura z owocami, 2015

Warszawa 2022/06/06

Tomasz Raff (ur. 1985)

Seaside I, 2021

Warszawa 2022/06/06

Positano, 2022

Warszawa 2022/06/06

Pestki, 2022

Warszawa 2022/06/06

Jakub Jaszewski (ur. 1986)

Stacja Solaris, 2017

Warszawa 2022/06/06

Teatr, mały, malutki II, 1997

Warszawa 2022/06/06

Warszawa 2022/06/06

Refleksja 17, 2017

Warszawa 2022/06/06

Toscana, 2022

Warszawa 2022/06/06

Danielle Ritchie (ur. 1999)

Leather, 2022

Warszawa 2022/06/06

Kamila Dunaj (ur. 2001)

Warszawa 2022/06/06

Maria Wcześniak (ur. 2001)

Modelka, 2020

Warszawa 2022/06/06

Sick of it all, 2021

Warszawa 2022/06/06

Wioleta Przybysz (ur. 1986)

Las nocą, 2013

Warszawa 2022/06/06

Narcyze, 2022

    Limit ceny