10. Aukcja Plakatu – 12 września, godz. 19:30

Serdecznie zapraszamy na kolejną – 10. Aukcję Plakatu w Pragalerii Design, która odbędzie się 12 września 2022 r. o godz. 19:30.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą aukcyjną i uczestniczenia w licytacji za pośrednictwem zleceń telefoniczne lub z limitem ceny. Rekomendujemy także możliwość licytacji on-line w czasie rzeczywistym na platformie internetowej Onebid.pl, ponieważ aukcja odbędzie się wyłącznie zdalnie, bez obecności osób licytujących na sali.

Człowiek z marmuru - proj. Waldemar ŚWIERZY (1931-2013), 1977

papier, offset; 66 x 45 cm

Kraina sto piątej tajemnicy - proj. Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949 r.), 1988/1989

papier, offset; 58,5 x 83,5 cm

Chłopi - proj. Eryk LIPIŃSKI (1908-1991), 1973

papier, offset; 81 x 58 cm Stan zachowania: ślad po złożeniu plakatu.

Sanatorium pod klepsydrą - proj. Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009), 1973

papier, offset; 79,5 x 57,5 cm

Alkohol stręczycielem chorób wenerycznych - proj. Mieczysław WASILEWSKI (ur. 1932 r.)

papier, offset; 68,5 x 49,5 cm

Obywatel Kane - proj. Grzegorz MARSZAŁEK (ur. 1946 r.), 1987

papier, offset; 90,5 x 65 cm Stan zachowania: dziurki po szpilkach, zagniecenia, ślady po złożeniu plakatu.

51 Rocznica Wielkiej Socjalistycznej Rewolucji Październikowej 1917 - proj. Tomasz ŻOŁNIERKIEWICZ (1935-2018), 1968

papier, offset; 99 x 66,5 cm; na odwrociE notatka ołówkiem: MPW Pl. 5731/M / Przekaz: KC PZPR -Warszawa 3.X.1972 Stan zachowania: trzy 1cm naddarcia krawędzi.

The Beatles

papier, offset; 68 x 48 cm

Rejs - proj. Jakub EROL (1941-2018), 1981

papier, offset; 49 x 33 cm

Cena wywoławcza: 40

VII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Współczesnej "Warszawska Jesień" 1964 - proj. Tadeusz JODŁOWSKI (1925-2015), 1964

papier, offset; 97 x 67 cm Stan zachowania: zagniecenia, ślady po złożeniu plakatu, plamy, plakat po konserwacji.

Faust. Teatr Nowy Warszawa - proj. Roman CIEŚLEWICZ (1930-1996), 1988

papier, offset; 95,5 x 67 cm

Kolekcjoner - proj. Eryk LIPIŃSKI (1908-1991), 1968

papier, offset; 84 x 58 cm Stan zachowania: ślad po złożeniu plakatu, ubytki przy prawym i lewym górnym rogu.

"Setka" dla kurażu - proj. Jerzy FLISAK (1930-2008), 1977

papier, offset; 84,5 x 58,5 cm Stan zachowania: naddarcia krawędzi, ślad po złożeniu plakatu.

Cepelia - proj. Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000), 1974

papier, offset; 97 x 67 cm

Sierpień 80. Pierwsza rocznica. Solidarność - proj. J. KOWALSKI, 1981

papier, offset; 59,5 x 84 cm Stan zachowania: ślad po złożeniu plakatu.

CYRK - proj. Waldemar ŚWIERZY (1931-2013), 1985 (reprint)

papier, offset; 96 x 66 cm

Ebirah - potwór z głębin - proj. Mieczysław WASILEWSKI (ur. 1942 r.), 1978

papier, offset; 59 x 83 cm Stan zachowania: ślad po złożeniu, plakat po konserwacji ubytków.

W pustyni i w puszczy - proj. Jakub EROL (1941-2018), 1973

papier, offset; 83 x 58 cm Stan zachowania: ślady po złożeniu plakatu.

Radość o poranku, 1965

papier, offset; 84,5 x 58 cm Stan zachowania: naddarcia krawędzi, ubytek papieru w prawym dolnym rogu, ślad po złożeniu plakatu.

Cena sprzedaży: 80

Smuga cienia - proj. Andrzej KLIMOWSKI (ur. 1949 r.), 1976

papier, offset; 82 x 57 cm Stan zachowania: naddarcie dolnej krawędzi.

Teresa Raquin - proj. Maciej HIBNER (ur. 1931 r.), 1959

papier, offset; 58 x 84 cm Stan zachowania: ślad po złożeniu, zagniecenia krawędzi plakatu.

Święty zastawia pułapkę - proj. Stanisław ZAMECZNIK (1909-1971), 1969

papier, offset; 84 x 58 cm Stan zachowania: ślady po złożeniu plakatu.

My fair lady - proj. Zdenek KAPLAN (ur. 1940 r.), 1967 (reprint 2015)

papier, offset; 84 x 56 cm; na odwrocie pieczęć: ZDENEK KAPLAN / AUTHORIZED REPRINT / PUBLISHED BY TERRY POSTERS 2015 / NUMBER OF COPIES 1000.

Kryptonim nektar - proj. Eryk LIPIŃSKI (1908-1991), 1963

papier, offset; 83,5 x 58,5 cm Stan zachowania: zabrudzenia.

Szatan z siódmej klasy - proj. Jerzy FLISAK (1930-2008), 1961

papier, offset; 81,5 x 57 cm

V Zjazd Partii Budowniczych Polski Ludowej, Listopad 1968 - proj. Tomasz JURA (1943-2013), Zbigniew PIECZYKOLAN (1943-2014), 1968

papier, offset; 97 x 65,5 cm; na odwrocie notatka ołówkiem: MPW. Pl.5501/M / Przekaz: KC PZPR - Warszawa 3.X.1972. Stan zachowania: naddarcia krawędzi, niewielki ubytek prawej dolnej krawędzi, plakat po konserwacji.

Tamango. Państwowa Opera we Wrocławiu - proj. SACHA, 1975

papier, offset; 91,5 x 65,5 cm; na odwrocie notatka ołówkiem: MPW PL. 18558/M / 1981 / egz. obow. Państw. Opera, Wrocław, 10.IV.79 Stan zachowania: naddarcia krawędzi plakatu, plakat po konserwacji.

Cena sprzedaży: 80

Kabaret - proj. Andrzej PĄGOWSKI (ur. 1953 r.), 1988

papier, offset; 95,5 x 67,5 cm Stan zachowania: wady drukarskie.

Don Kichote. Teatr Dzieci Zagłębia - proj. Tadeusz GRABOWSKI (1929-2020), 1963

papier, offset; 67,5 x 48 cm

Jak to się robi - proj. Tomasz RUMIŃSKI (1930-1982), 1975

papier, offset; 83 x 56,5 cm

Volkskunst der Tatra in Polen (Sztuka ludowa Tatr Polskich) - proj. Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000), 1965

papier, offset; 97,5 x 67,5 cm; na odwrocie pieczęć: WYDAWNICTWO / ARTYSTYCZNO- / GRAFICZNE / RSW PRASA / ARCHIWUM WAG Stan zachowania: ślad po złożeniu plakatu.

Poznań czerwiec 1956. Solidarność - proj. Paweł UDOROWIECKI (1944-2002), 1981

papier, offset; 41,5 x 59 cm

Edward II. Teatr Nowy Warszawa - proj. Henryk TOMASZEWSKI (1914-2005), 1986

papier, offset; 98 x 68,5 cm

Elton John - proj. Radosław SZAYBO (1933-2019), 1984

papier, offset; 68 x 48 cm

Artes. Spółdzielnia Pracy Rękodzieła Artystycznego, Gdańsk - proj. Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000), 1972

papier, offset; 97,5 x 67 cm Stan zachowania: 2,5cm naddarcie prawej krawędzi.

Spend your holiday in Poland (Spędź wakacje w Polsce) - proj. Waldemar ŚWIERZY (1931-2013), 1969

papier, offset; 98 x 67,5 cm Stan zachowania: naddarcia i zagniecenia prawej krawędzi plakatu, zabrudzenia.

Sztuka Japonii. Okres Edo, XVII-XIX w. - proj. Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000), 1987

papier, offset; 97,5 x 67,5 cm

Ingmar Bergman. Przegląd filmów - proj. Andrzej PĄGOWSKI (ur. 1953 r.), 1987

papier, offset; 82,5 x 58 cm Stan zachowania: naddarcia krawędzi plakatu.

Obcy. Decydujące starcie - proj. Witold DYBOWSKI (ur. 1958 r.), 1987

papier, offset; 97, 5 x 67 cm Stan zachowania: zagniecenia, plakat po konserwacji.

Ballada o Narayamie - proj. Andrzej PĄGOWSKI (ur. 1953 r.), 1982

papier, offset; 94,5 x 67,5 cm

Syn marnotrawny - proj. Andrzej Onegin DĄBROWSKI (1934-1986), 1964

papier, offset; 97 x 32,5 cm Stan zachowania: ślad po złożeniu plakatu, punktowe uszkodzenia, plakat po konserwacji.

Charlie Parker 1920-1955 - proj. Waldemar ŚWIERZY (1931-2013), 1985

papier, offset; 95 x 68 cm

Przeżyjmy to jeszcze raz - proj. Jerzy HRYNIEWIECKI (1908-1989), 1964

papier, offset; 83 x 58 cm

Jeremiah Johnson - proj. Jacek NEUGEBAUER (ur. 1934 r.), 1974

papier, offset; 83 x 58,5 cm

Awans. Teatr Rozmaitości Warszawa - proj. Andrzej DUDZIŃSKI (ur. 1945 r.)

papier, offset; 83 x 57,5 cm Stan zachowania: ślady po złożeniu plakatu, 2cm rozdarcie dolnej krawędzi.

Ostatni etap - Tadeusz TREPKOWSKI (1914-1954), 1948 (dodruk)

papier, offset; 83 x 58 cm

Życz mi złej pogody - proj. Danuta "Danka" BAGIŃSKA-ANDREJEW (ur. 1951 r.), 1981

papier, offset; 98 x 65,5 cm Stan zachowania: ślad po złożeniu.

Saint Jack - proj. Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000), 1983

papier, offset; 93,5 x 68 cm

Konie Valdeza - proj. Jerzy FLISAK (1930-2008), 1977

papier, offset; 79 x 57,5 cm Stan zachowania: zagniecenia, ubytki i naddarcia krawędzi, plakat po konserwacji.

Cena sprzedaży: 80

Maratończyk - proj. Wiktor GÓRKA (1922-2004), 1977

papier, offset; 83,5 x 57,5 cm

Dziewczyna do dziecka - proj. Maria "Mucha" IHNATOWICZ (ur. 1937 r.), 1976

papier, offset; 82 x 57,5 cm Stan zachowania: ślady po złożeniu plakatu.

Każdy oszczędza w PKO - proj. Witold JANOWSKI (1926-2006), 1962

papier, offset; 83,5 x 58,5 cm Stan zachowania: rozdarcie po konserwacji, naddarcia krawędzi plakatu.

Kochany łobuz - proj. Maciej HIBNER (ur. 1931 r.), 1968

papier, offset; 83,5 x 58,5 cm Stan zachowania: ślady po złożeniu, 2cm naddarcie dolnej krawędzi, niewielkie ubytki prawej dolnej krawędzi plakatu.

Nieoczekiwana zmiana miejsc - proj. Janusz OBŁUCKI (1956-2013), 1985

papier, offset; 94,5 x 66,5 cm Stan zachowania: ślady po złożeniu plakatu.

Nieuchwytny morderca - Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009), 1974

papier, offset; 83,5 x 57 cm; na odwrocie pieczęć: FILMOTEKA / POLSKA / Warszawa Stan zachowania: ślady po złożeniu plakatu.

Czy Lucyna to dziewczyna - proj. Jakub EROL (1941-2018), 1977

papier, offset; 80,5 x 57 cm Stan zachowania: ślad po złożeniu plakatu.

Cena sprzedaży: 80

All that music - proj. Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943 r.), 1981

papier, offset; 98 x 68 cm

Smarkacz na boisku - proj. Rene Mulas (1935-2020), 1975

papier, offset; 83 x 59 cm Stan zachowania: 2cm naddarcie dolnej krawędzi plakatu.

Trzęsienie ziemi - proj. Mieczysław WASILEWSKI (ur. 1942 r.), 1976

papier, offset; 82 x 57 cm Stan zachowania: ślad po złożeniu plakatu, dziury po szpilkach.

Cena sprzedaży: 40

Warszawa 2022/09/12

papier, offset; 66 x 45 cm

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

Festiwal wyobraźni. Plakaty i Rysunek. Wystawa w Muzeum Karykatury - proj. Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943 r.), 1999

papier, offset; 97 x 67 cm

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

The Beatles

papier, offset; 68 x 48 cm

Warszawa 2022/09/12

papier, offset; 49 x 33 cm

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

papier, offset; 95,5 x 67 cm

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

papier, offset; 97 x 67 cm

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

XII Międzynarodowe Biennale Exlibrisu Współczesnego. Muzeum Zamkowe w Malborku - proj. Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949 r.), 1988

papier, offset; 47,5 x 67,5 cm

Warszawa 2022/09/12

papier, offset; 96 x 66 cm

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

Radość o poranku, 1965

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

papier, offset; 81,5 x 57 cm

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

papier, offset; 67,5 x 48 cm

Warszawa 2022/09/12

papier, offset; 83 x 56,5 cm

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

papier, offset; 41,5 x 59 cm

Warszawa 2022/09/12

papier, offset; 98 x 68,5 cm

Warszawa 2022/09/12

papier, offset; 68 x 48 cm

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

papier, offset; 95 x 68 cm

Warszawa 2022/09/12

papier, offset; 83 x 58 cm

Warszawa 2022/09/12

papier, offset; 83 x 58,5 cm

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

papier, offset; 83 x 58 cm

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

papier, offset; 93,5 x 68 cm

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

Promieniowanie ojcostwa. Teatr Rozmaitości - proj. Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009), 1983

papier, offset; 58,5 x 82,5 cm

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

19th International Festival of Contemporary Music "Warsaw Autumn" 1975 (XIX Międzynarodowy Festiwal Muzyki Współczesnej "Warszawska Jesień" 1975) - proj. Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000), 1975

papier, offset; 98 x 66,5 cm Stan zachowania: naddarcia i zagniecenia krawędzi.

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

papier, offset; 98 x 68 cm

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

Ga, ga. Chwała bohaterom - proj. Krystyna HOFFMAN-PĄGOWSKA (ur. 1952 r.), Andrzej PĄGOWSKI (ur. 1953 r.), 1984

papier, offset; 67,5 x 95 cm

Warszawa 2022/09/12

Warszawa 2022/09/12

VI Białostockie Forum DKF. Ekspresjonizm i film - proj. Andrzej PĄGOWSKI (ur. 1953 r.), 1987

papier, offset; 83,5 x 58 cm

    Limit ceny