1. Wakacyjna Aukcja w Teatrze – 13 lipca 2019 r., godz. 15.00

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 1. Wakacyjnej Aukcji w Teatrze, która odbędzie się 13 lipca (sobota) 2019 r. o godz. 15.00. Tym razem, kontynuując naszą artystyczną współpracę z Teatrem 6.piętro, mamy przyjemność zaprosić Państwa na pokaz przedaukcyjny i licytację do pięknych wnętrz teatralnego foyer w Pałacu Kultury i Nauki.

Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 9 lipca 2019 r, w godzinach pracy Teatru. Zapraszamy także na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także porozmawiać o sztuce, inwestowaniu lub strategii budowania kolekcji. Odbędzie się on w aukcyjną sobotę, czyli 13 lipca 2019 r., w godz. 10:00 – 14:00.

1. Wakacyjna Aukcja w Teatrze

Data: 13.07. (sobota), godz.: 15:00

Miejsce: Teatr 6.piętro, Pałac Kultury i Nauki

Wystawa przedaukcyjna: 09.07. – 13.07.

Showroom kolekcjonerski: 13.07., godz. 10:00 – 14:00

Ichi, z cyklu: "Nie tak odległe...", 2019

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. l.d.: Różyc / 2019

Małgorzata Kot

Baran L model Picasso

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, malowana naszkliwnie, 13 x 7,5 x 15, 5 cm, od spodu loga autorki, studia i opis numeryczny:24/2016

Joanna Głażewska

Live, 2019

akryl, technika własna, płótno, 140 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Ewelina Straszewicz

I nie opuszczę cię..., 2019

olej, płótno, 100 x 73 cm, sygn. na odwrocie (Obraz inspirowany fotografią Olgi Mozok Portret dziewczynki z pieskiem”.)

W obłokach, 2019

olej, płótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d.: monogramem

61. Magnolia, 2019

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: No Name 2019

Kamil Stańczak

Zoo, 2018

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Magdalena Weber

Las Sirenas, 2019

olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: MW

Cena wywoławcza: 500

Delta Bear, model triangle, 2018

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, platynowana, 13,5 x 11 x 31,5 cm cm, od spodu logo autora i opis numeryczny 46/2018

Lawendowy świt, 2019

olej, akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Oskar Gorzkiewicz

Katedra, 2017

akwaforta, offset, papier, 7/10, 70,5 x 49,5 cm, sygn. p.d.

My area, 2018

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: A. Dąbrowska '18

Kompozycja miejska 2, 2019

olej, akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: F. Łoziński

Strawberry cake, 2019

olej, płótno, 22 x 27 cm, sygn. p.d.: Szymon Kurpiewski

Cena wywoławcza: 500

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

Koloryt dźwięku, 2019

olej, płótno, 100 x 50 cm, sygn. l.d.: KJRP 19

Krowa Ankole-Watussi, z serii Safari, 2019

ceramika szkliwiona i złocona, wypalana w piecu elektrycznym, 36 x 29 x 22 cm, sygnowana od spodu

Natalia Szynal

Z cyklu pejzaż niepraktyczny

technika własna, płótno, 100 x 130 cm, sygn. p.d.

Maciej Wierzbicki (ur. 1981)

Sara, 2019

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Dali jako Gladiator sztuki, 2019

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: PD 2019.

Cena wywoławcza: 500

Czarny anioł, 2019

aluminium patynowane, podstawa: granit, wys. ok 40 cm, sygn. po prawej stronie, na nodze figury: S. Caban

Pupilek, 2019

olej, płótno, falbanka, ok. 30 x 20 cm, sygn. na odwrocie

Wieczór w miasteczku, 2018

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: GKilzBar

Grzegorz Walter

Kosmiczny kot, 2019

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Magdalena Makowska

Ach niech już Pan przestanie..., 2019

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. l.d.: M

Cena wywoławcza: 500

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Ab Postea, 2018

technika własna, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Silence, 2016

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Hiszpański zaułek

olej, płótno, 61 x 46 cm, sygn. p.d.: Julia Reiter

TATAI

Emancypacja, 2019

olej, płótno, 91 x 73 cm, sygn. p.d.: TATAI

Brzask, 2019

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie,

Cena wywoławcza: 500

Magdalena Rytel-Skorek (ur. 1976)

Sezon na czereśnie, 2019

akryl, szlagmetal, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: Magdalena Rytel-Skorek 2019

Aneta Olszewska-Kołodziejska

Dmuchawce, 2019

akryl, płótno, 120 x 90 cm, sygn. l.d.: Aneta Olszewska-K. 2019 r

Tomasz Winiarski

z cyklu "Perpetuum mobile": XCVII, 2018

mezzotinta, sucha igła, papier, 5/30, 70 x 100 cm (kompozycja), 78 x 107 cm (arkusz), sygn. p.d.: Tomasz Winiarski 2018

Katarzyna Jakubowska

Girl in red, 2019

olej, płótno, 120 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Marta Achtabowska (ur. 1983)

Californian Magenta, 2019

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: M. Achtabowska

Luminance IX, 2019

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Ryszard Rabsztyn (ur. 1984)

DAG 2, 2019

akryl, płyta HDF, 100 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Oblivion 19 - Poliptyk, 2019

akryl, płótno, 88 x 88 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

W pościeli, 2019

technika mieszana (akryl, srebro), płótno, 56 x 54 cm, sygn. p.d.: Marszałł 2019

Once Upon a Mountain's Dream, 2019

akryl, olej, szlagmetal, technika własna, płótno, 115 x 75 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

M6, 2017

technika mieszana, deska, 100 x 85 cm, sygn. na odwrocie

Admirał, 2018

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn.

The hope, 2019

technika własna (masa strukturalna, farba lateksowa, płatki złota), płótno, 150 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Rabbit or not?, 2019

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.: DR oraz na odwrocie

Wierzby

olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: AKozera

Cena wywoławcza: 500

Europa, 2010

olej, płótno, 60 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Agnieszka Kostka

TY, 2018

olej, akryl, technika własna, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Klaudyna Kozieł

(jej) Życie / życia, 2018

akryl, spray, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Incepcja 2, 2019

Cena wywoławcza: 500

Yulia Gurzhiyants

Zachód, 2019

olej, płótno, 50 x 40 cm, sygn. l.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500

Kurort V, 2019

akryl, płótno, 60 x 90 cm, sygn. p.d.: A. Fronczak

Kwitnące miasto, 2019

technika mieszana (akryl, gesso), płótno, 90 x 70 cm, sygn. na odwrocie

W 04, 2019

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2019

Olena Horhol (ur. 1994)

Brzoza, 2019

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: HorHol 19

Marek Haba

Świt, 2019

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Kobieta i róże, 2019

akryl, olej, płótno, 90 x 90 cn, sygn. p.d.: Porada

Oko w oko, 2018

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.

Czas wielkich możliwości, 2018

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: Sitnikova

Navy blue with red and yellow, 2016

olej, płótno, 85 x 120,5 cm, sygn. na odwrocie

Michalina Garus

Mój kot, 2018

olej, płótno, 90 x 70 cm, sygn. u dołu: M.G. 2018

Warszawa 2019/07/13

Warszawa 2019/07/13

Małgorzata Kot

Baran L model Picasso

Warszawa 2019/07/13

Joanna Głażewska

Live, 2019

Warszawa 2019/07/13

Ewelina Straszewicz

I nie opuszczę cię..., 2019

Warszawa 2019/07/13

W obłokach, 2019

Warszawa 2019/07/13

61. Magnolia, 2019

Warszawa 2019/07/13

Kamil Stańczak

Zoo, 2018

Warszawa 2019/07/13

Magdalena Weber

Las Sirenas, 2019

Warszawa 2019/07/13

Warszawa 2019/07/13

Lawendowy świt, 2019

Warszawa 2019/07/13

Oskar Gorzkiewicz

Katedra, 2017

Warszawa 2019/07/13

My area, 2018

Warszawa 2019/07/13

Kompozycja miejska 2, 2019

Warszawa 2019/07/13

Strawberry cake, 2019

Warszawa 2019/07/13

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

Koloryt dźwięku, 2019

Warszawa 2019/07/13

Warszawa 2019/07/13

Natalia Szynal

Z cyklu pejzaż niepraktyczny

Warszawa 2019/07/13

Maciej Wierzbicki (ur. 1981)

Sara, 2019

Warszawa 2019/07/13

Warszawa 2019/07/13

Czarny anioł, 2019

Warszawa 2019/07/13

Pupilek, 2019

Warszawa 2019/07/13

Wieczór w miasteczku, 2018

Warszawa 2019/07/13

Grzegorz Walter

Kosmiczny kot, 2019

Warszawa 2019/07/13

Magdalena Makowska

Warszawa 2019/07/13

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Ab Postea, 2018

Warszawa 2019/07/13

Silence, 2016

Warszawa 2019/07/13

Hiszpański zaułek

Warszawa 2019/07/13

TATAI

Emancypacja, 2019

Warszawa 2019/07/13

Brzask, 2019

Warszawa 2019/07/13

Sezon na czereśnie, 2019

Warszawa 2019/07/13

Aneta Olszewska-Kołodziejska

Dmuchawce, 2019

Warszawa 2019/07/13

Tomasz Winiarski

Warszawa 2019/07/13

Katarzyna Jakubowska

Girl in red, 2019

Warszawa 2019/07/13

Marta Achtabowska (ur. 1983)

Californian Magenta, 2019

Warszawa 2019/07/13

Luminance IX, 2019

Warszawa 2019/07/13

Ryszard Rabsztyn (ur. 1984)

DAG 2, 2019

Warszawa 2019/07/13

Oblivion 19 - Poliptyk, 2019

Warszawa 2019/07/13

W pościeli, 2019

Warszawa 2019/07/13

Warszawa 2019/07/13

M6, 2017

Warszawa 2019/07/13

Admirał, 2018

Warszawa 2019/07/13

The hope, 2019

Warszawa 2019/07/13

Rabbit or not?, 2019

Warszawa 2019/07/13

Wierzby

Warszawa 2019/07/13

Europa, 2010

Warszawa 2019/07/13

Agnieszka Kostka

TY, 2018

Warszawa 2019/07/13

Klaudyna Kozieł

(jej) Życie / życia, 2018

Warszawa 2019/07/13

Incepcja 2, 2019

Warszawa 2019/07/13

Yulia Gurzhiyants

Zachód, 2019

Warszawa 2019/07/13

Kurort V, 2019

Warszawa 2019/07/13

Kwitnące miasto, 2019

Warszawa 2019/07/13

W 04, 2019

Warszawa 2019/07/13

Olena Horhol (ur. 1994)

Brzoza, 2019

Warszawa 2019/07/13

Marek Haba

Świt, 2019

Warszawa 2019/07/13

Kobieta i róże, 2019

Warszawa 2019/07/13

Oko w oko, 2018

Warszawa 2019/07/13

Warszawa 2019/07/13

Warszawa 2019/07/13

Michalina Garus

Mój kot, 2018

    Limit ceny