Wakacyjna Aukcja Młoda – 14 lipca 2018 r., godz. 17.00
Przedstawiamy katalog Wakacyjnej Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się 14 lipca (sobota) 2018 r. o godz. 17.00. Tym razem, wyjątkowo, zapraszamy Państwa do Parku Praskiego. Aukcja odbędzie się przy ulicy Ratuszowej 6, w przestrzeni, w której powstanie nowoczesne centrum kulturalne.
Na wystawę przedaukcyjną zapraszamy w dniu aukcji, w godzinach 12 – 17.
Kamil Stańczak
Popiersie IX, 2018
akryl, płótno, 55 x 55 cm, sygn. na odwrocieCena sprzedaży: 500 zł
Krowa Ankole-Watussi z serii Safari
ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, wypalana w piecu elektrycznym, wymiary 36x29x22 cm, sygnowana i numerowana od spoduCena sprzedaży: 500 zł
Agnieszka Przybyła
Lolita, 2013 - 2016
akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocieCena wywoławcza: 500 zł
Nie traktuj mnie jak rzecz, 2018
olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.Cena sprzedaży: 650 zł
Joanna Sołtan
Nocne szepty światła 1
akwarela, papier, 55 x 75 cm, sygn. na odwrocieCena sprzedaży: 500 zł
1813CE, 2018
olej, technika mieszana, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocieCena sprzedaży: 500 zł
Szumy Miasta - Pl. Zbawiciela
akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.Cena sprzedaży: 2400 zł
Pocałunek, 2018
olej, płótno, 80 x 90 cm, sygn. na odwrocieCena wywoławcza: 500 zł
Po Kąpieli, 2018
akryl, płótno, 100 x 60 cm, sygn. na odwrocieCena sprzedaży: 500 zł
Ślady Czasu 12, 2018
olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocieCena wywoławcza: 500 zł
brąz, marmur, wys. 30 cm, sygn. u podstawyCena sprzedaży: 500 zł
akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocieCena wywoławcza: 500 zł
Wojciech Świerdzewski
Miłość, 2018
serigrafia, akryl, papier, 2/7, 70 x 50 cm, sygn. u dołuCena wywoławcza: 500 zł
Biała róża, 2018
olej, płótno, 30 x 20 cm, sygn. na odwrocieCena wywoławcza: 500 zł
Niepoliczalne, 2018
akryl, szpachla, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.Cena sprzedaży: 1100 zł
Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)
Alt_realizm, 2018
akryl, technika mieszana, płyta, 80 x 104 cm, sygn. na odwrocieCena sprzedaży: 1300 zł
Koci Cult, 2016
akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocieCena sprzedaży: 500 zł
Zmierzch, 2018
akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocieCena sprzedaży: 500 zł
Śpiąca Jabłoń, 2018
olej, akryl, płótno 3D, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocieCena sprzedaży: 500 zł
Katarzyna Kombor
Azurite Blue, 2017
olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. na odwrocieCena sprzedaży: 500 zł
Olantyna Delacroix
Wakacje, 2018
akryl, płótno, 60 x 120 cm, sygn. na odwrocieCena sprzedaży: 650 zł
Interaction-BXY, 2018
akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocieCena sprzedaży: 800 zł
Kilka godzin wolnego czasu, 2018
technika własna, akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.Cena sprzedaży: 2800 zł
Krab żółty w muszli, 2018
ceramika szkliwiona, muszla, 27 x 18 x 17 cmCena wywoławcza: 500 zł
Śródziemnomorska uliczka, 2018
olej, płótno, 70 x 110 cm, sygn. na odwrocieCena sprzedaży: 850 zł
Oksydan, 2017
Kometa
cienkopis, kolaż, brystol, 46 x 55 cm, sygn. na odwrocieCena wywoławcza: 500 zł
Kształtowanie osobowości, 2018
Park Sielecki w Warszawie, 2014
olej, płótno, 81 x 50,5 cm, sygn. na odwrocieCena wywoławcza: 500 zł
technika mieszana, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocieCena sprzedaży: 2000 zł
Landscape CVII, 2017
akryl, płótno, 75 x 100 cm, sygn. na odwrocieCena sprzedaży: 500 zł
Miedziany zachód słońca, z cyklu Zauroczona Dmuchawcami, 2018
akryl, szlagmetal, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.Cena sprzedaży: 1100 zł
Ulicami Łodzi młody bohater chodzi, 2018
akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.Cena wywoławcza: 500 zł
Tomasz Włodarczyk
Akt 3, 2018
akwarela, kredka, karton, 39 x 60 cm (w świetle oprawy), 55 x 76 cm (oprawa) sygn. p.d.Cena wywoławcza: 500 zł
olej, płótno, 33 x 46 cm, sygn. l.d.Cena sprzedaży: 800 zł
Kocur 1 (ur. 1985)
Typogirl 06, 2018
technika mieszana, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocieCena wywoławcza: 500 zł
Blue gemstone, 2017
Nigredo I, 2018
aluminium patynowane i woskowane, wys. 32 cm, sygn. na spodzieCena sprzedaży: 1500 zł
Izabela Stenka
Punkt odniesienia, 2018
intaglio, papier, nakład 1/10, 50 x 60 cm, sygn. u dołuCena sprzedaży: 500 zł
Klaudia Wojciechowicz
technika mieszana (rośliny, pióra), płyta, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocieCena wywoławcza: 500 zł
Miejskie pustelnie: Warszawa, Siekierki
akryl, płótno, 50 x 120 cm, sygn. na odwrocieCena wywoławcza: 500 zł
Pan Mietek, 2018
olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocieCena sprzedaży: 1500 zł
Marta Kolarz
Przestrzeń Druga, 2015
olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocieCena wywoławcza: 500 zł
Jolanta Kitowska
Anticipation – Nanny and the Prince, 2016
olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocieCena wywoławcza: 500 zł
Cote d'Azur, 2018
akryl, technika własna, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocieCena sprzedaży: 900 zł
Faunowie, 2018
akryl, płótno, 110 x 140 cm, sygn. na odwrocieCena sprzedaży: 550 zł
Łukasz Jacek
Formy pierwotne w Eterze, 2018
olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.Cena wywoławcza: 500 zł
Galaxy I, 2015
olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocieCena wywoławcza: 500 zł
Kamil Stańczak
Popiersie IX, 2018
akryl, płótno, 55 x 55 cm, sygn. na odwrocie
ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, wypalana w piecu elektrycznym, wymiary 36x29x22 cm, sygnowana i numerowana od spodu
Miasto
akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.
Marta Tumińska
Tulipany 2, 2018
olej, płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie
Natalia Szynal
Pejzaż zimowy
Agnieszka Przybyła
Lolita, 2013 - 2016
akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie
olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.
Joanna Sołtan
Nocne szepty światła 1
akwarela, papier, 55 x 75 cm, sygn. na odwrocie
1813CE, 2018
olej, technika mieszana, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie
Szumy Miasta - Pl. Zbawiciela
akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.
Pocałunek, 2018
olej, płótno, 80 x 90 cm, sygn. na odwrocie
Po Kąpieli, 2018
akryl, płótno, 100 x 60 cm, sygn. na odwrocie
Spacer
olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie
Ślady Czasu 12, 2018
olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie
Wśród Malw
akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie
brąz, marmur, wys. 30 cm, sygn. u podstawy
akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie
Wojciech Świerdzewski
Miłość, 2018
serigrafia, akryl, papier, 2/7, 70 x 50 cm, sygn. u dołu
Biała róża, 2018
olej, płótno, 30 x 20 cm, sygn. na odwrocie
Niepoliczalne, 2018
akryl, szpachla, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.
Tango, 2015
olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. l.d.
Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)
Alt_realizm, 2018
akryl, technika mieszana, płyta, 80 x 104 cm, sygn. na odwrocie
Koci Cult, 2016
akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie
Zmierzch, 2018
akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie
Śpiąca Jabłoń, 2018
olej, akryl, płótno 3D, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie
Para, 2017
akryl, płótno, 70 x 90 cm, sygn. na odwrocie
Katarzyna Kombor
Azurite Blue, 2017
olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. na odwrocie
Olantyna Delacroix
Wakacje, 2018
akryl, płótno, 60 x 120 cm, sygn. na odwrocie
Interaction-BXY, 2018
akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie
technika własna, akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.
Tryptyk
akryl, płótno, 3 x 20 x 20 cm, sygn. na odwrocie
Krab żółty w muszli, 2018
ceramika szkliwiona, muszla, 27 x 18 x 17 cm
olej, płótno, 70 x 110 cm, sygn. na odwrocie
Oksydan, 2017
Rosa, 2018
olej, płótno, 90 x 65 cm, sygn. p.d.
Anomalia X
Kometa
cienkopis, kolaż, brystol, 46 x 55 cm, sygn. na odwrocie
olej, płótno, 81 x 50,5 cm, sygn. na odwrocie
technika mieszana, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie
Landscape CVII, 2017
akryl, płótno, 75 x 100 cm, sygn. na odwrocie
akryl, szlagmetal, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.
akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.
Tomasz Włodarczyk
Akt 3, 2018
akwarela, kredka, karton, 39 x 60 cm (w świetle oprawy), 55 x 76 cm (oprawa) sygn. p.d.
olej, płótno, 33 x 46 cm, sygn. l.d.
Kocur 1 (ur. 1985)
Typogirl 06, 2018
technika mieszana, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie
Beata Pałach
Układ 2, 2016
Samoloty, 2017
olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie
Blue gemstone, 2017
Nigredo I, 2018
aluminium patynowane i woskowane, wys. 32 cm, sygn. na spodzie
Sylwia Michalska
Marynistyka 108
olej, płótno, 48 x 48 cm, sygn. p.d.
Izabela Stenka
Punkt odniesienia, 2018
intaglio, papier, nakład 1/10, 50 x 60 cm, sygn. u dołu
Łukasz Breitenbach
Liście na tle ściany
olej, płótno, 73 x 65 cm, sygn. l.d.
Klaudia Wojciechowicz
technika mieszana (rośliny, pióra), płyta, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 50 x 120 cm, sygn. na odwrocie
Pan Mietek, 2018
olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie
Marta Kolarz
Przestrzeń Druga, 2015
olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie
Jolanta Kitowska
olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie
Joyce Roybal
olej, płótno, 52 x 40 cm, sygn. p.d.
Cote d'Azur, 2018
Faunowie, 2018
akryl, płótno, 110 x 140 cm, sygn. na odwrocie
Łukasz Jacek
olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.
Galaxy I, 2015
olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie