Ewa Kulka

Ewa Kulka

(ur. 1979)

Absolwentka Wydziału Malarstwa krakowskiej ASP. Dyplom z wyróżnieniem w 2004 r. w pracowni Prof. A. Wsiołkowskiego. Ma na koncie udział w wystawach zbiorowych: Przeciąg. Festiwal Sztuki Młodych, Szczecin 2007 oraz indywidualnych: „Dziewczyny/kapliczki”, Kraków 2012, „Zielnik Złej Królowej”, Kraków 2013. W jej twórczości dominuje postać kobieca, dziewczęca.

Galeria

Ewa Kulka

Dryfując, 2016

olej, płótno, 105 x 100 cm, sygnowany i opisany na odwrocie: EWA KULKA "DRYFUJĄC" 2016