Ukończył Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Sosnowcu; Policealne Studium Reklamy Handlowej i Wizualnej im. S. Mielczarskiego w Katowicach; Wydział Artystyczny Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. Edukację zakończył obroną dyplomu z projektowania graficznego w pracowni prof. A. Desperaka (2005).

Prywatnie i zawodowo zajmuje się malarstwem sztalugowym, ściennym, projektuje dekoracje, uprawia fotografię. Inspiracje znajduje w malarstwie impresjonistów, surrealistów, symbolistów. Głównie jednak inspiruje się naturą. Wystawy: 2014 udział w wystawie zbiorowej: Apoteoza Muzy – biblioteka Uniwersytetu Łódzkiego. 2016 udział w wystawie zbiorowej: Spójność różnorodności – Galeria BroWart, Wrocław. Udział w konkursach plastycznych na terenie kraju: 2015: Biennale piotrkowskie, Biennale Bielska Jesień, wydarzenie artystyczne: Trzy mosty; udział w konkursie Fama; VII Triennale Martwej Natury w Sieradzu; 2016r.: Konfrontacje Sztuki, Warszawa; wydarzenie artystyczne Trzy mosty.

Galeria

Wiara, 2008

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Nadzieja, 2008

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Miłość, 2008