8 Aukcja Sztuka Aktualna – 11 stycznia 2017 r. godz. 19.30

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 8 Aukcji Sztuki Aktualnej, która odbędzie się w Pragalerii 11 stycznia 2017 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaucyjna czynna jest od 5 stycznia 2017 r. Zapraszamy także na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także porozmawiać o sztuce, inwestowaniu lub strategii budowania kolekcji. Jak zawsze odbędzie się on w weekend poprzedzający licytację czyli 7 i 8 stycznia 2017 r. W showroomową sobotę galeria będzie czynna w godzinach 11.00-16.00, a w niedzielę 12.00-18.00.

Link do katalogu znajduje się tutaj.

Jak zwykle zapraszamy na WIRTUALNY SPACER po wystawie przedaukcyjnej, do którego link znajdą Państwo na naszej stronie już jutro w godzinach popołudniowych. Wirtualne zwiedzanie da Państwu możliwość zobaczenia prac w przestrzeni galeryjnej, bez konieczności oglądania wystawy na żywo. Świetnie też służy przypomnieniu ekspozycji i pracy tym z Państwa, którzy wcześniej odwiedzili nas osobiście.

W naszym najnowszym katalogu znajdziecie Państwo ponad 50 starannie wyselekcjonowanych pozycji. Szczególnie serdecznie chcielibyśmy powitać nowych twórców, którzy pojawiają się po raz pierwszy na aukcji sztuki aktualnej w Pragalerii. To dla nas prawdziwa przyjemność, że artyści tacy jak Ivo Nikić czy The Krasnals przyjęli nasze zaproszenie. Szczególną Państwa uwagę, chcielibyśmy skierować również ku nazwiskom takim jak Nickita Tsoy, Paweł Żugaj, Łukasz Surowiec, czy Bartek Buczek. Wszyscy wymienieni twórcy osiągnęli już wysoką pozycję na polskim i zagranicznym rynku sztuki a ich prace osiągają niemałe ceny na aukcjach sztuki współczesnej. Ich obecność w naszym najnowszym katalogu to z pewnością prawdziwa gratka dla kolekcjonerów.

Jaremi Picz

Epicentrum II (2015)

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Tomasz Winiarski

Perpetuum mobile LXXX (2015)

mezzotinta, papier, 1/30, 70 x 100 cm, sygn.

Cena wywoławcza: 1000.00

The Krasnals

Wilk z Wall Street. The Wolf of Wall Street. Jordan Belfort. Leonardo di Caprio (2016)

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 7500.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Piotr Szwabe vel Pisz

Drgaj i pozwól śnić. Nie przechodź w obojętność.

technika własna (farba silikatowa, kolaż), płyta, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Kiss in the garden (2016)

olej, płótno, 100 x 75 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Zbigniew Nowosadzki

Syros (2015)

olej, płótno, 46 x 38 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Ivo Nikić

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Jacek Mirczak

20150216 (2015)

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Fragment 399 (2016)

technika własna, akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Agnieszka Pietrzykowska

Na plaży (2014)

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 1000.00

Dwie piły na górze a jedna piła sama na dole (2015,2016)

rdza, ołówek, akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 1000.00

Paweł Żugaj

Fala (2008)

olej, płótno, 120 x 150 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Wojciech Pelc

Źródło (2013)

akryl, papier, 100 x 70 cm, sygn.

Cena wywoławcza: 1000.00

Katarzyna Skrobiszewska

bez tytułu, z cyklu Patrzcie (2005)

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Magdalena Połacik

Georgi nadaje ton (2012)

olej, płótno, 79,5 x 70 cm, sygn.

Cena wywoławcza: 1000.00

Olmek (2016)

rzeźba kamienna, 28 x 23 x 10 cm, sygn.

Cena wywoławcza: 1000.00

Pawana (2014)

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.

Cena wywoławcza: 1000.00

Radosław Sowiak

Sen o Kazimierzu M (2016)

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Adam Rokowski

Foderunt manus meas et pedes meos, z cyklu B. Ciała (2016)

olej, płótno, 2 x 130 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Bartek Buczek

Czarny Charakter IX (2014)

Cena sprzedaży: 5500.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Morze X (10) (2015)

olej, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Tomasz Karabowicz

Borys (2013)

olej, płótno, 160 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Jarosław Radel

bez tytułu (2016)

akryl, płótno, 140 x 200 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Zbiok

From Liberations Serie Untitled (Chemical Demons) (2016)

akryl, płótno, 120 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 7000.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Dariusz Mlącki

Deska z kościółkiem z czerwonym dachem (2016)

olej, akryl, płótno, 70 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Maniakalna potrzeba komfortu (2016)

akwaforta, mezzotinta, akryl, 11/100, 290 x 692 mm odcisk płyty, 480 x 785 arkusz sygn., dat. i tyt. ołówkiem.

Cena wywoławcza: 1000.00

bez tytułu (2013)

olej, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Piotr Mosur

bez tytułu (2014)

technika mieszana, płyta, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Ojciec Walta Disneya (2016)

technika własna, 90 x 160 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Krzysztof Powałka

Niebieski węzeł (2016)

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d." K.POWALKA16 oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Stefan Kreiger

bez tytułu, z cyklu Franchise (2012)

akwaforta, akwatinta, papier, 4/9, 14,5 x 10,2 cm (odcisk płyty), 23,5 x 16,7 cm (arkusz), sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 1000.00

Tomek Mistak

Double twisted (2016)

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Borys Michalik

W przestworzach (2016)

pastel, papier, 43,5 x 62,5 (w oprawie: 67 x 86,5 cm) sygn. l.d.

Cena wywoławcza: 1000.00

Marek Kwaszkiewicz

bez tytułu (2008)

olej, płótno, 70,5 x 70,5 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Piotr Tarkowski

bez tytułu (2014)

olej, płyta MDF, 85 x 59 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Ewa Żochowska

Bezsenność 3 (2008)

olej, płótno, 110 x140 cm, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Krokosmos

olej, sklejka, 50 x 120 cm, sygn.

Cena wywoławcza: 1000.00

L.Tadeusz Serafin

2015 8

technika własna, 73 x 43 cm, sygn. u dołu

Cena wywoławcza: 1000.00

Andrzej Bator

Przenikanie (1989)

akryl, płótno, 96 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Łukasz Surowiec

Przedwojenna, drewniana kostka podłogowa z fabryki Oscara Schindlera (2015)

drewno, żywica epoksydowa, technika własna artysty, ed. 42-100, 7 x 11,5 x 8,5 cm, sygnowana na bocznej ścianie

Cena wywoławcza: 1000.00

Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik

Pejzaż mentalny XVIII (2016)

olej, płótno, 85 x 85 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

olej, płótno, 120 x 95 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

bez tytułu z cyklu Materia Ciszy (2016)

olej, płótno, 70x80 cm, sygn. opisana na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Rafał Olbiński

serigrafia, papier, e.a. 1/3, 67 x 49 cm (w świetle passe-partout), 85 x 66 cm (oprawa), sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 1000.00

Agata Rościecha

z cyklu Muzy Operowe (2016)

technika mieszana, płótno, 50 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Żywioł 2

olej, płótno, 120 x 90 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 1000.00

Mglisty dzień (2016)

technika własna, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Magdalena Raczko

z cyklu Przestrzenie błękitu XVII (2006)

olej, płótno, 80 x 61 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Story about (2014)

olej, akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Małgorzata Korenkyewicz

W strumieniu info

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 1000.00

Game level (2016)

akryl, płótno, 60 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Warszawa 2017/01/11

Jaremi Picz

Epicentrum II

Warszawa 2017/01/11

Tomasz Winiarski

Perpetuum mobile LXXX

Warszawa 2017/01/11

The Krasnals

Wilk z Wall Street. The Wolf of Wall Street. Jordan Belfort. Leonardo di Caprio

Warszawa 2017/01/11

Piotr Szwabe vel Pisz

Warszawa 2017/01/11

Kiss in the garden

Warszawa 2017/01/11

Zbigniew Nowosadzki

Syros

Warszawa 2017/01/11

Ivo Nikić

Warszawa 2017/01/11

Jacek Mirczak

20150216

Warszawa 2017/01/11

Fragment 399

Warszawa 2017/01/11

Agnieszka Pietrzykowska

Na plaży

Warszawa 2017/01/11

Dwie piły na górze a jedna piła sama na dole

Warszawa 2017/01/11

Paweł Żugaj

Fala

Warszawa 2017/01/11

Wojciech Pelc

Źródło

Warszawa 2017/01/11

Katarzyna Skrobiszewska

bez tytułu, z cyklu Patrzcie

Warszawa 2017/01/11

Magdalena Połacik

Georgi nadaje ton

Warszawa 2017/01/11

Olmek

Warszawa 2017/01/11

Pawana

Warszawa 2017/01/11

Radosław Sowiak

Sen o Kazimierzu M

Warszawa 2017/01/11

Adam Rokowski

Foderunt manus meas et pedes meos, z cyklu B. Ciała

Warszawa 2017/01/11

Bartek Buczek

Czarny Charakter IX

Warszawa 2017/01/11

Morze X (10)

Warszawa 2017/01/11

Tomasz Karabowicz

Borys

Warszawa 2017/01/11

Jarosław Radel

Warszawa 2017/01/11

Zbiok

From Liberations Serie Untitled (Chemical Demons)

Warszawa 2017/01/11

Dariusz Mlącki

Deska z kościółkiem z czerwonym dachem

Warszawa 2017/01/11

Maniakalna potrzeba komfortu

Warszawa 2017/01/11

Warszawa 2017/01/11

Piotr Mosur

Warszawa 2017/01/11

Ojciec Walta Disneya

Warszawa 2017/01/11

Krzysztof Powałka

Niebieski węzeł

Warszawa 2017/01/11

Stefan Kreiger

bez tytułu, z cyklu Franchise

Warszawa 2017/01/11

Tomek Mistak

Double twisted

Warszawa 2017/01/11

Borys Michalik

W przestworzach

Warszawa 2017/01/11

Marek Kwaszkiewicz

Warszawa 2017/01/11

Piotr Tarkowski

Warszawa 2017/01/11

Ewa Żochowska

Bezsenność 3

Warszawa 2017/01/11

Krokosmos

Warszawa 2017/01/11

L.Tadeusz Serafin

2015 8

Warszawa 2017/01/11

Andrzej Bator

Przenikanie

Warszawa 2017/01/11

Łukasz Surowiec

Przedwojenna, drewniana kostka podłogowa z fabryki Oscara Schindlera

Warszawa 2017/01/11

Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik

Pejzaż mentalny XVIII

Warszawa 2017/01/11

Warszawa 2017/01/11

bez tytułu z cyklu Materia Ciszy

Warszawa 2017/01/11

Rafał Olbiński

Warszawa 2017/01/11

Agata Rościecha

z cyklu Muzy Operowe

Warszawa 2017/01/11

Żywioł 2

Warszawa 2017/01/11

Mglisty dzień

Warszawa 2017/01/11

Magdalena Raczko

z cyklu Przestrzenie błękitu XVII

Warszawa 2017/01/11

Story about

Warszawa 2017/01/11

Małgorzata Korenkyewicz

W strumieniu info

Warszawa 2017/01/11

Game level

Limit ceny