21. Aukcja Sztuki Młodej – 19 września 2018 r., godz. 19.30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 21. Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się w Pragalerii 19 września (środa) 2018 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 12 września 2018 r. Zapraszamy także na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także porozmawiać o sztuce, inwestowaniu lub strategii budowania kolekcji. Odbędzie się on w sobotę, oraz niedzielę poprzedzające licytację czyli 15 i 16 września 2018 r. W showroomową sobotę oraz niedzielę, galeria będzie czynna w godzinach 12.00-18.00.

Bartosz Iwan

Król dżungli, 2017

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Krowa Ankole-Watussi, seria Safari, 2018

ceramika pokryta tlenkiem, wypalana w piecu elektrycznym,36 x 29 x 22 cm, sygnowana i numerowana od spodu

Dominika Hoffman

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.

Jolanta Kitowska

Żony wodza Masajów, 2018

olej, płótno, 100 x 150 cm, sygn. na odwrocie

Alt_Realizm 2018

technika mieszana, płyta HDF, 103 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Królik, 2018

olej, płótno, 30 x 24 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Kompozycja BXZ-420, 2018

akryl, płótno, 90 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Kamil Niewiński

Plon, 2018

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. l.d.

Cena wywoławcza: 500

Dorota Zuber

Back door, 2018

akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Słoneczniki, dyptyk, 2018

olej, płótno, 70 x 120 cm (całość), sygn. p.d. oraz na odwrocie

Bartosz Pszon

Samoloty, 2018

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Tomasz Włodarczyk

Akt 13, 2018

olej, płótno, 71,50 x 51,50 cm, sygn. l.d.

Cena wywoławcza: 500

What is love, 2018

olej, płótno, 89 x 116 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Wyspa, 2018

akryl, płótno, 73 x 92 cm, sygn. l.d.

Cena wywoławcza: 500

Zanurzony w fantazji, 2016

olej, techniki cyfrowe, płótno, 130 x 90 cm, sygn. p.d.

Polar Bear Delta model Black and Gold, 2018

ceramika szkliwiona, pokryta złotem, 13,5 x 11 x 31,5 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Magdalena Kępka

Jesienne rozlewisko, 2017

olej, płótno, 40 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Bąble w oknie, 2018

akryl, technika własna, płótna, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Sennie, 2018

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Świtem, 2018

olej, akryl, szlagmetal, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Lilie 001, z cyklu projekt: Awangarda bzy maluje 2

akryl, płótno, 81 x 65 cm, sygn. p.d.

Retrospektywa, 2018

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Brahma, 2018

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Fragment 526, z cyklu Niebo i ziemia, 2018

technika własna, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Ecce Homo, 2018

aluminium, granit, 33,5 x 12,5 x 8 cm, sygn. na odwrocie

Anna Macugowska

olej, płótno, 130 x 160 cm, sygn. na odwrocie

Katarzyna Chmiel

Pastel, 2018

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.

Mariusz Kitowski

Oversized 9

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

NYC Pink, 2018

akryl, płótno, 90 x 140 cm, sygn. p.d.

Batman, 2018

olej, płyta, 110 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Pablo & Pedro, 2018,

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygnowany i opisany na odwrocie

Bartłomiej Michał Hoppe Sadowski

Landscape CVI

olej, płótno, 65 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Wielkie wrażenie, 2016

akryl, werniks satynowy, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.

Niedziela handlowa, 2018

olej, płótno, 80 x 90 cm, sygn. p.d.

Room 209, 2018

Anna Stanisz

Envuelto

olej, płótno, 95 x 60 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

olej, płótno, 50 x 40 cm, sygn. l.g.

C a 15, 2018

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Body-crave, 2017

intaglio, papier, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Katarzyna Nowakowska

Oddech, 2018

olej, płótno, 100 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Jacek Maślankiewicz

Glendoria, 2018

Powiew / Breeze, 2018

olej, akryl, płótno, 50 x 150 cm, sygn. na odwrocie

Stefan Hańckowiak

Podróż w kosmos, 2011

akryl, płótno, 73 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

W bieli śnieżnej, dyptyk

akryl, płótno, 80 x 100 cm + 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Rododendrony w Mosznej, 2018

akryl, tusz, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.

Piotr Staszczyk

akryl, płótno, 60 x 70 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Efekt motyla, 2018

Janusz Lewandowski

Słoneczniki, 2018

Cena wywoławcza: 500

Tancerka, 2018

brąz, marmur, 1/15, wys. 33 cm, sygn. na plecach figury

Karolina Karkucińska

Rectangles, 2018

akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. p.d.

Małgorzata Sokołowska

Róża, 2016

olej, płyta, śr. 60 cm, sygn.na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Joanna Sołtan

Czworaki - staw, dyptyk, 2016

akwarela, papier bawełniany, 2 x 70 x 93 cm (w oprawie), sygn. na odwrocie

Wymiar atrakcyjnej geometrii, 2018

akryl, płótno, 85 x 70 cm, sygn. sygn. na odwrocie

Miejska impresja X, 2018

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.

Trzy wymiary, 2018

technika mieszana (akryl na tekturze, marker olejowy na plexi), 100 x 70 cm (w świetle oprawy), sygn. na odwrocie

Wschód, 2018

cienkopis, brystol, 35 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Esencja marokańskiej medyny, 2018

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Wojciech Górecki

olej, płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.

Iluminado, dyptyk, 2018

akryl, płótno, 2 x 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Bartłomiej Michał Górecki

Sleep Well Beast 1, 2018

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Piotr Mariusz Urbaniak

Klucze sukcesu, 2005

olej, długopis, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Paulina Klimas

Yoga, 2018

akryl, płótno, 120 x 130 cm, sygn. na odwrocie

Jacek Dittwald

Ocean miłości, 2018

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Miedziane igraszki, z cyklu Zauroczona dmuchawcami, 2018

akryl, szlagmetal, płótno, 60 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cash, 2018

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Wioleta Bańka

technika mieszana, płyta HDF, 56 x 45,5 cm, sygn. l.d.

Sylwia Michalska

olej, płótno, 40 x 50 cm (w świetle oprawy), sygn. l.d.

Cena wywoławcza: 500

Małgorzata Sęk

bez tytułu, dyptyk

akryl, płótno, 2 x 40 x 30 cm, sygn. p.d.

Utkane z traw XXIII, 2017

olej, płótno, 120 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Mordo! Ojczyzno moja!, 2018

akryl, płótno, 81 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Przybyła

Pochodzenie światła 15, dyptyk, 2018

technika mieszana, płótno, 80 x 120 cm (całość), sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Dance

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Marcin Dembowski

Back to the future, 2018

technika mieszana, płyta, 60,5 x 80,5 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Aperto Aere, 2018

Magdalena Jankowska

akryl, płótno, 100 x 50 cm, sygn. p.d.

Marta Bilecka

Morning sunrise, 2018

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.

Piotr Bubak

bez tytułu, 2012

akryl, płótno, 60 x 80 cm (w świetle oprawy), sygn. p.d.

Warszawa 2018/09/19

Bartosz Iwan

Król dżungli, 2017

Warszawa 2018/09/19

Warszawa 2018/09/19

Dominika Hoffman

Warszawa 2018/09/19

Jolanta Kitowska

Żony wodza Masajów, 2018

Warszawa 2018/09/19

Alt_Realizm 2018

Warszawa 2018/09/19

Królik, 2018

Warszawa 2018/09/19

Kompozycja BXZ-420, 2018

Warszawa 2018/09/19

Kamil Niewiński

Plon, 2018

Warszawa 2018/09/19

Dorota Zuber

Back door, 2018

Warszawa 2018/09/19

Słoneczniki, dyptyk, 2018

Warszawa 2018/09/19

Bartosz Pszon

Samoloty, 2018

Warszawa 2018/09/19

Tomasz Włodarczyk

Akt 13, 2018

Warszawa 2018/09/19

What is love, 2018

Warszawa 2018/09/19

Wyspa, 2018

Warszawa 2018/09/19

Zanurzony w fantazji, 2016

Warszawa 2018/09/19

Warszawa 2018/09/19

Magdalena Kępka

Jesienne rozlewisko, 2017

Warszawa 2018/09/19

Bąble w oknie, 2018

Warszawa 2018/09/19

Sennie, 2018

Warszawa 2018/09/19

Świtem, 2018

Warszawa 2018/09/19

Warszawa 2018/09/19

Retrospektywa, 2018

Warszawa 2018/09/19

Brahma, 2018

Warszawa 2018/09/19

Warszawa 2018/09/19

Ecce Homo, 2018

Warszawa 2018/09/19

Anna Macugowska

Warszawa 2018/09/19

Katarzyna Chmiel

Pastel, 2018

Warszawa 2018/09/19

Warszawa 2018/09/19

Mariusz Kitowski

Oversized 9

Warszawa 2018/09/19

NYC Pink, 2018

Warszawa 2018/09/19

Batman, 2018

Warszawa 2018/09/19

Pablo & Pedro, 2018,

Warszawa 2018/09/19

Landscape CVI

Warszawa 2018/09/19

Wielkie wrażenie, 2016

Warszawa 2018/09/19

Niedziela handlowa, 2018

Warszawa 2018/09/19

Room 209, 2018

Warszawa 2018/09/19

Anna Stanisz

Envuelto

Warszawa 2018/09/19

Warszawa 2018/09/19

C a 15, 2018

Warszawa 2018/09/19

Body-crave, 2017

Warszawa 2018/09/19

Katarzyna Nowakowska

Oddech, 2018

Warszawa 2018/09/19

Jacek Maślankiewicz

Glendoria, 2018

Warszawa 2018/09/19

Powiew / Breeze, 2018

Warszawa 2018/09/19

Stefan Hańckowiak

Podróż w kosmos, 2011

Warszawa 2018/09/19

W bieli śnieżnej, dyptyk

Warszawa 2018/09/19

Rododendrony w Mosznej, 2018

Warszawa 2018/09/19

Piotr Staszczyk

Warszawa 2018/09/19

Efekt motyla, 2018

Warszawa 2018/09/19

Janusz Lewandowski

Słoneczniki, 2018

Warszawa 2018/09/19

Tancerka, 2018

Warszawa 2018/09/19

Karolina Karkucińska

Rectangles, 2018

Warszawa 2018/09/19

Małgorzata Sokołowska

Róża, 2016

Warszawa 2018/09/19

Joanna Sołtan

Czworaki - staw, dyptyk, 2016

Warszawa 2018/09/19

Warszawa 2018/09/19

Miejska impresja X, 2018

Warszawa 2018/09/19

Trzy wymiary, 2018

Warszawa 2018/09/19

Wschód, 2018

Warszawa 2018/09/19

Warszawa 2018/09/19

Wojciech Górecki

Warszawa 2018/09/19

Iluminado, dyptyk, 2018

Warszawa 2018/09/19

Bartłomiej Michał Górecki

Sleep Well Beast 1, 2018

Warszawa 2018/09/19

Piotr Mariusz Urbaniak

Klucze sukcesu, 2005

Warszawa 2018/09/19

Paulina Klimas

Yoga, 2018

Warszawa 2018/09/19

Jacek Dittwald

Ocean miłości, 2018

Warszawa 2018/09/19

Warszawa 2018/09/19

Cash, 2018

Warszawa 2018/09/19

Wioleta Bańka

Warszawa 2018/09/19

Sylwia Michalska

Warszawa 2018/09/19

Małgorzata Sęk

bez tytułu, dyptyk

Warszawa 2018/09/19

Utkane z traw XXIII, 2017

Warszawa 2018/09/19

Mordo! Ojczyzno moja!, 2018

Warszawa 2018/09/19

Piotr Przybyła

Warszawa 2018/09/19

Dance

Warszawa 2018/09/19

Marcin Dembowski

Back to the future, 2018

Warszawa 2018/09/19

Aperto Aere, 2018

Warszawa 2018/09/19

Magdalena Jankowska

Warszawa 2018/09/19

Marta Bilecka

Morning sunrise, 2018

Warszawa 2018/09/19

Piotr Bubak

bez tytułu, 2012

Limit ceny