2 Aukcja Sztuka Młoda – 16 września 2015 r. godz. 19.30

Nowy sezon licytacji rozpoczynamy w Pragalerii 2 Aukcją Sztuka Młoda, której katalog obejmuje 81 obrazów oraz jedną kameralną rzeźbę, autorstwa Darii Grajek. Spośród prac malarskich na uwagę zasługują w pierwszym rzędzie dzieła autorów cieszących się już ogromnym uznaniem kolekcjonerów, co rzecz jasna przekłada się na ich ceny. Są to kompozycje Martyny Borowieckiej, Wojtka Brewki, Justyny Jędrzejowskiej, Marcina Painty, Bogny Palmowskiej, Wiolety Wnorowskiej, Sabiny Woźnicy i Anny Zalewskiej. Osobną, obszerną, grupę prac przygotowaliśmy dla miłośników abstrakcji. Im zdecydowanie polecamy twórczość Adriana Kempy, Anny Jarzymowskiej, Sławomira Wojtkiewicza, Michała Bartosza Hoppe-Sadowskiego, Joanny Szostak i Olgi Szczechowskiej. Dla odmiany zwolennikom twórczości realistycznej chcielibyśmy zwrócić uwagę na bardzo ciekawe kompozycje autorstwa Radosława Jastrzębskiego, Iwony Górskiej, Soni Pajgert, młodziutkiej Julii Kowalskiej i Hanny Zwierzchowskiej. Bardzo wartościowe, operujące własnym stylem malarstwo uprawiają Olga Pawłowska, Ziemowit Fincek, Baśka Wesołowska, Patryk Różycki, Artur Wąsowski i Bartek Górny. Mimo, że ich prace nie osiągają jeszcze wysokich cen, szczególnie je rekomendujemy, mając świadomość wysokiej klasy tego malarstwa. To tylko garść propozycji, warto na pewno zapoznać się z całym katalogiem aukcyjnym, wyłapując na własna rękę interesujące pozycje – być może będzie to ekspresyjny „Prosiaczek” Michała Bojary, może marina Katarzyny Kordyasz, a może coś zupełnie innego.

Katalog w formacie pdf, do pobrania tutaj.

Zachęcamy do śledzenia przebiegu aukcji na portalu onebid.pl

Zachęcamy do śledzenia przebiegu aukcji na portalu onebid.pl (link).

Małgorzata Bryndza

Mobile XXI (2015)

olej, płótno, 70x70 cm

sygn. p.d. GBryndza

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Konrad Trzeszczkowski

bez tytułu (2010)

olej, płótno, 100x80 cm

sygn.

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Dariusz Grajek

Chimera i Zeus (2015)

olej, płótno, 120x80 cm

sygn. p.d.: D. Grajek 2015, opisany na odwrocie: „CHIMERA I ZEUS” DGrajek 2015

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Wojciech Brewka

Jestem sceptyczny z cyklu Portrety zwierząt (2015)

akryl, płótno, 120x120 cm

sygn. p.g. Brewka monogramem, opisany na odwrocie: Jestem sceptyczny z cyklu Portrety zwierząt Warszawa 2015 BREWKA

Cena sprzedaży: 3600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Rogoża

Podróż 4 (2015)

akryl, płótno, 60x40 cm

opisany na odwrocie: Katarzyna Rogoża Podróż̇ 4 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Hanna Zwierzchowska

Nogami do przodu (2013)

olej, płótno, 120x100 cm

opisany na odwrocie: HANNA ZWIERZCHOWSKA „NOGAMI DO PRZODU” -2013- 100X120 cm ol./pł.

Cena wywoławcza: 500.00

Joanna Kotecka  /Tatai/

Moirai, Lachesis (2015)

olej, płótno, 92x65 cm

sygn. l.d.: Tatai, opisany na odwrocie: Tatai 2015

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

bez tytułu (2012)

olej, płótno, 80x70 cm

opisany na odwrocie: K. Kordyasz 2012

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Kamil Jakóbczak

Dusza Kameleona (2014)

olej, płótno, 70x70 cm

sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: „Dusza Kameleona” K. Jakóbczak 2014

Cena wywoławcza: 500.00

Agata Biernacka

bez tytułu (2012)

akryl, płótno, 80x100 cm

opisany na odwrocie: AGATA ORLICKA-BIERNACKA

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Bartosz Czarnecki

Możliwości struktury (2013)

akryl, płótno, 50 x 60 cm

opisany na odwrocie: Bartosz Czarnecki 2013 50x60 cm

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Marta Konieczny

Głębia (2014)

olej, płótno, 100x120 cm

sygn. p.d.: MARTA KONIECZNY, opisany na odwrocie: „GŁĘBIA” Marta Konieczny 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Anna Zalewska

The game of emotions (2015)

akryl, płótno, 100x100 cm

sygn.

Cena wywoławcza: 500.00

Sabina Woźnica

Kolory absolutu (2009)

olej, płótno, 60x73 cm

opisany na odwrocie: SWoźnica /Kolory Absolutu/olej na płótnie 60x73 cm /2009

Cena sprzedaży: 4400.00

Cena wywoławcza: 500.00

Grzegorz Wawrzyńczak

Disco (2012)

technika własna, 95x110 cm

opisany na odwrocie: Grzegorz Warzyńczak DISCO 2012 technika własna, 95x110

Cena wywoławcza: 500.00

Radosław Jastrzębski

Winorośl (2014)

olej, płótno, 50x70 cm

sygn. p.d.: J. Jastrzębski 2014, opisany na odwrocie: „Winorośl” olej na płótnie, 50x70 cm 2014 Radosław Jastrzębski

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Kombinacja koloru (2015)

olej, płótno, 110x130 cm

opisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI COMBINATION COLOUR 110/130 OIL ON CANVAS 2015

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Baśka Wesołowska

We mgle (2012)

olej, płótno, 130x150 cm

opisany na odwrocie: Baśka Wesołowska 2013

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Iwona Dombek-Rybczyńska

Inna (2015)

olej, płótno, 120x100 cm

opisany na odwrocie: 2015 r. Iwona Dombek-Rybczyńska „Inna”

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Olga Pawłowska

Połowy (VII) (2015)

akryl, tusz, płótno, 91x77cm

odpisany na odwrocie: PAW/ŁOW/SKA 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Magdalena Szilke

bez tytułu (2011)

olej, płótno, 60x90 cm

opisany na odwrocie: Magdalena Szilke 2011

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Wioleta Wnorowska

bez tytułu (2013)

olej, płótno, 200x150 cm

opisany na odwrocie: Wioleta Wnorowska, 2013

Cena sprzedaży: 3400.00

Cena wywoławcza: 500.00

Marcelina Rydelek

Neverland 2 (2015)

akryl, płótno, 90x90 cm

opisana na odwrocie: RYDELEK ‘15

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Zapis Rzeczywisty (2014)

olej, płótno, 100x70 cm

opisany na odwrocie: GOŁASZEW 2014 IZA KOSTIUKOW 10x70 OLEJ NA PŁÓTNIE ZAPIS RZECZYWISTY

Cena wywoławcza: 500.00

Wstyd (2014)

olej, płótno, 120x80 cm

opisany na odwrocie: JULIA KOWALSKA olej na płótnie 120x80 cm

Cena wywoławcza: 500.00

Toscana XXXXIII (2014)

olej, płótno, 120 x 30 cm

opisana na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2014

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Sławomir Wojtkiewicz

Architecton (2015)

akryl, deska

100x100 cm

sygn. p.d. S. Wojtkiewicz 2015

Cena sprzedaży: 900.00

Cena wywoławcza: 500.00

Marcin Painta

One i Statki (2011)

akryl, płótno, 120x100 cm

sygn. p.d. Marcin Painta, opisany na odwrocie: Marcin Painta

Cena sprzedaży: 2800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Maciej Cieśla

Kochankowie. Forma miłosna (2015)

olej, akryl, płótno, 100x70 cm

sygn. p.d.: Maciej Cieśla, opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2015

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Patryk Różycki

Zabijać należy ich wszystkich, z cyklu Powiem jej prawdę (2014)

technika mieszana, płyta, 100x100 cm

opisany na odwrocie: Patryk Różycki oraz pieczątka autorska

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Maciej Strumiłło

z cyklu Linie życia (2014)

olej, płótno bawełniane, płyta, 46x34 cm

opisany na odwrocie: - Linie życia Autor Maciej Strumiłło 2014 r. tech; olej

Cena wywoławcza: 500.00

Iwona Górska

8 (2014)

olej, płótno, 90x60 cm

opisany na odwrocie: IWONA GÓRSKA 2014

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Sekrety (2015)

olej, płótno, 60x80 cm

sygn. p.d.: Porada 2015

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Ariadna (2015)

olej, płótno, 81x65 cm

sygn. p.d.: PD 2015

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Tomek Wojtysek

Gruby koncert (2015)

olej, płótno, 100x120 cm

sygn. p.d.: TWojtysek 2015, opisany na odwrocie: „GRUBY KONCERT” TOMEK WOJTYSEK olej płótno 100x120 2015 r.

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Piotrowicz

Program pierwszy (2012)

olej, płótno, 120x170 cm

opisany na odwrocie: Katarzyna Piotrowicz Program pierwszy

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Justyna Jędrzejowska

Ławeczka (2013)

olej, płótno, 150x110 cm

opisany na odwrocie: JE

Cena wywoławcza: 500.00

Sonia Pajgert

Akt (2009)

olej, płótno, 60x70 cm

opisany na odwrocie: Sonia Pajgert „Akt” płótno, olej, 60x90 2009

Cena sprzedaży: 900.00

Cena wywoławcza: 500.00

Adrian Kempa

Na uboczu (2012)

olej, płótno, 100x121 cm

sygn.

Cena wywoławcza: 500.00

Agnieszka Giera

Burza (2015)

akryl, farby metaliczne, płótno, 50 x 70 cm

opisany na odwrocie: Agnieszka Giera „Burza” 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Joanna Szostak

Pejzaż 2IV15 (2015)

olej płótno, 80x100 cm

opisany na odwrocie: „PEJZAŻ 2IV15” Joanna Szostak olej/płótno 2015 rok

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Monika Sikora

Baletnica z cyklu Lalki (2014)

akryl, płótno, 80x80 cm

opisany na odwrocie: Z CYKLU „LALKI” „04. Baletnica” 80x80 cm Monika Sikora KRK’ 2014 r.

Cena wywoławcza: 500.00

Martyna Borowiecka

Materia III (2010-2011)

olej, płyta, 120,5x86 cm

opisany na odwrocie: M. Borowiecka 2010/2011 rok III p. prof. A. Wsiołkowski III

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Piotr Kieruj

Walczące konie (2015)

olej, płótno, 95x110 cm

sygn.

Cena wywoławcza: 500.00

Agata Ruman

W oranżerii (2015)

olej, płótno, 60x70 cm

sygn. l.d.: A. Ruman ‘15

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Olga Szczechowska

nr 10 z cyklu Uwaga szkło! (2015)

akryl, olej, płótno, 100x70 cm

opisany na odwrocie: OLGA SZCZECHOWSKA 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Magdalena Łazar-Messier

olej, płótno, 100x90 cm

opisany na odwrocie: Magdalena Łazar-Massier 2015

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Kociara III (2015)

olej, karton, 70x50 cm

sygn. p.d.: T. Witkowski 2015 Kociara III

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Przypadek (2013)

olej, płótno, 150x150 cm

opisany na odwrocie: ANNA JARZYMOWSKA „PRZYPADEK” 2013 r.

Cena wywoławcza: 500.00

1.7.0.7 (2015)

akryl, płótno, 60x50 cm

opisany na odwrocie: J. Półkośnik 2015

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Orońska

Okno na świat (2015)

akryl, płótno,100x70 cm

sygn.

Cena wywoławcza: 500.00

Kuba Janyst

Gardens of Chaos (2013)

olej, akryl, płótno, 70x100 cm

opisany na odwrocie: KUBA JANYST GARDENS OF CHAOS AKRYL/OLEJ 11.2013

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Emilia Gąsienica-Setlak

Blue Lady - Velvet Lady (2013)

akryl, olej, płótno, 64x130 cm

sygn. p.d.: Emilia Gąsienica-Setlak 2013, opisany na odwrocie: EMILAI GĄSIENICA-SETLAK „BLUE LADY VALVET LADY” AKRYL 2013 r.

Cena wywoławcza: 500.00

Bez tytułu (2013)

olej, płótno, 100x81 cm

opisany na odwrocie: Magdalena Szczerbakowicz 2013

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Amarylis i Mitryllo (2012)

olej, płótno, 120x120 cm

sygn.: Fincek 12, opisany na odwrocie: Ziemowit Fincek "Amarylis i Mitryllo" 120x120 cm 2012

Cena wywoławcza: 500.00

Paweł Rogalski

Brzeg (2015)

olej, płótno, 50x70 cm

opisany na odwrocie: PAWEŁ ROGALSKI 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Renata Magda

Poza czasem... (2014)

akryl, płótno, 70x100 cm

sygn. l.d. monogramem, opisany na odwrocie: Poza czasem… Renata Magda 2014 r.

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Szymkiewicz

bez tytułu (2014)

dyptyk, olej, płótno, 2x(120x90) cm

opisany na odwrocie: Katarzyna Szymkiewicz 2014

Cena wywoławcza: 500.00

Artur Wąsowski

Przejścia (2012)

olej, płótno, 160,5x130,5 cm

opisany na odwrocie: Przejścia 2001/2012 Artword Artur Wąsowski

Cena sprzedaży: 1700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Justyna Sołowiej

Rytm Miasta Mix Warszawa Paski (2013)

akryl, płótno, 70x70 cm

sygn. JUSTYNA SOŁOWIEJ, opisany na odwrocie: „Rytm Miasta mix - Warszawa paski”, Justyna Sołowiej, akryl na płótnie, 70x70 cm 2013 rok

Cena wywoławcza: 500.00

Janusz Orzechowski

Tank man (2013)

61. Janusz Orzechowski

ur. 1982

, 2013

akryl, płótno, 90x90 cm

sygn. l.d.: Janusz Orzechowski 2013, opisany na odwrocie: ‘’Tank man” Janusz Orzechowski 2013

Cena sprzedaży: 900.00

Cena wywoławcza: 500.00

Expanded tonality (2015)

akryl, płótno, 100x120 cm

opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK „EXPANDES TONALITY” KRAKÓW 2015

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Iga Malinowska

Kameleon (2015)

Kameleonakryl, płótno, 100x80 cm

opisany na odwrocie: IGA MALINOWSKA KAMELEON AKRYL 2015

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Budowle XIX (2015)

akryl, płyta, 80x50 cm

sygn. p.d.: M. Wierzbicki, opisany na odwrocie: MACIEJ WIERZBICKI „BUDOWLE XIX”

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Lena Wybraniec

bez tytułu (2014)

olej, płótno, 46x55 cm

opisany na odwrocie: Wybraniec ‘14

Cena wywoławcza: 500.00

Ewa Mrowiec-Łysy

Samolot (2015)

olej, płótno, 50x100 cm

opisany na odwrocie: Ewa Mrowiec-Łysy 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Kobylarz

Spacer (2014)

olej, płótno, 70x50 cm

sygn. p.d.: Katarzyna Kobylarz 2014

Cena wywoławcza: 500.00

Honorata Chajec

akryl, płótno, 70x100 cm

sygn. p.d. Honorata Chajec 2015, opisany na odwrocie: Honorata Chajec 2015

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Cisza (2015)

akryl, płótno, 100x80 cm

opisany na odwrocie: Daniel Białowąs (CISZA AKRYL PŁÓTNO) 2015 70x100

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Daria Grajek

Spacer z pieskiem (2015)

rzeźba, odlew w brązie metodą na wosk tracony, spatynowana, podstawa biały marmur, 26x17 cm

sygn. na podstawie: Pani z pieskiem 2015 D. Grajek

Cena wywoławcza: 500.00

Stanisław Prochera

Sławek-Slavko-Slavik (2015)

olej, płótno, deska, 86x59,5 cm

opisany na licu: SŁAWEK-SLAVKO-SLAVIK; opisany na odwrocie: STANISŁAW PROCHERA SŁAWEK-SLAVKO-SLAVIK

Cena wywoławcza: 500.00

Michał Cygan

olej, płótno, 100x70 cm

sygn.

Cena wywoławcza: 500.00

Bartek Górny

Nowe Państwo (2015)

olej, płótno, 50x70 cm

opisany na odwrocie: BARTEK GÓRNY „NOWE PAŃSTWO” 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Paweł Łubkowski

Nr 8 (2013)

technika mieszana, płyta HDF, 60,5x100x7 cm

opisany na odwrocie: ŁUBKOWSKI NR 8, 2013

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Bogna Palmowska

Róża/Rose (2013)

akryl, płótno, 81x100 cm

opisany na odwrocie: Bogna Palmowska 2013 81x100 Róża/Rose

Cena sprzedaży: 900.00

Cena wywoławcza: 500.00

Adam Sikorski

Postać w zieleni (2008)

olej, płótno, 100x70 cm

opisany na odwrocie: Sikorski 2008

Cena wywoławcza: 500.00

Łukasz Fałdrowicz

olej, płótno, 140x70 cm

opisany na odwrocie: Łukasz Fałdrowicz 2015

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Daria Alicja Ostrowska

Zmówiny (2015)

akryl, płótno, 100x70 cm

sygn. p.d.: D. Ostrowska 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Michał Bojara

Prosiaczek (2015)

akryl, płótno, 100x81 cm

opisany na odwrocie: TATA PROSIACZEK MICHAŁ BOJARA PROSIACZEK 2015 AKRYL

Cena sprzedaży: 900.00

Cena wywoławcza: 500.00

Damian Kfiatek Kwiatkowski

Podziel się swoją nieskończonością (2014)

technika mieszana, płótno, 70x100 cm

sygn.

Cena wywoławcza: 500.00

Tomasz Tobolewski

Powrót (2013)

akryl, płótno, 130x100 cm

opisany na odwrocie: “Powrót” Tobolewski

Cena sprzedaży: 3000.00

Cena wywoławcza: 500.00

In (2015)

olej, płyta MDF, 98,5x85 cm

opisany na odwrocie: ”IN” Judyta Krawczyk 2015 r. Warszawa

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Warszawa 2015/09/16

Małgorzata Bryndza

Mobile XXI

olej, płótno, 70x70 cm

sygn. p.d. GBryndza

Warszawa 2015/09/16

Konrad Trzeszczkowski

olej, płótno, 100x80 cm

sygn.

Warszawa 2015/09/16

Dariusz Grajek

Chimera i Zeus

olej, płótno, 120x80 cm

Warszawa 2015/09/16

Wojciech Brewka

Jestem sceptyczny z cyklu Portrety zwierząt

akryl, płótno, 120x120 cm

Warszawa 2015/09/16

Katarzyna Rogoża

Podróż 4

akryl, płótno, 60x40 cm

Warszawa 2015/09/16

Hanna Zwierzchowska

Nogami do przodu

olej, płótno, 120x100 cm

Warszawa 2015/09/16

Joanna Kotecka  /Tatai/

Moirai, Lachesis

olej, płótno, 92x65 cm

Warszawa 2015/09/16

olej, płótno, 80x70 cm

Warszawa 2015/09/16

Kamil Jakóbczak

Dusza Kameleona

olej, płótno, 70x70 cm

Warszawa 2015/09/16

Agata Biernacka

akryl, płótno, 80x100 cm

Warszawa 2015/09/16

Bartosz Czarnecki

Możliwości struktury

akryl, płótno, 50 x 60 cm

Warszawa 2015/09/16

Marta Konieczny

Głębia

olej, płótno, 100x120 cm

Warszawa 2015/09/16

Anna Zalewska

The game of emotions

akryl, płótno, 100x100 cm

sygn.

Warszawa 2015/09/16

Sabina Woźnica

Kolory absolutu

olej, płótno, 60x73 cm

Warszawa 2015/09/16

Grzegorz Wawrzyńczak

Disco

technika własna, 95x110 cm

Warszawa 2015/09/16

Radosław Jastrzębski

Winorośl

olej, płótno, 50x70 cm

Warszawa 2015/09/16

Kombinacja koloru

olej, płótno, 110x130 cm

Warszawa 2015/09/16

Baśka Wesołowska

We mgle

olej, płótno, 130x150 cm

Warszawa 2015/09/16

Iwona Dombek-Rybczyńska

Inna

olej, płótno, 120x100 cm

Warszawa 2015/09/16

Olga Pawłowska

Połowy (VII)

akryl, tusz, płótno, 91x77cm

Warszawa 2015/09/16

Magdalena Szilke

olej, płótno, 60x90 cm

Warszawa 2015/09/16

Wioleta Wnorowska

olej, płótno, 200x150 cm

Warszawa 2015/09/16

Marcelina Rydelek

Neverland 2

akryl, płótno, 90x90 cm

Warszawa 2015/09/16

Zapis Rzeczywisty

olej, płótno, 100x70 cm

Warszawa 2015/09/16

Wstyd

olej, płótno, 120x80 cm

Warszawa 2015/09/16

Toscana XXXXIII

olej, płótno, 120 x 30 cm

Warszawa 2015/09/16

Sławomir Wojtkiewicz

Architecton

akryl, deska

100x100 cm

Warszawa 2015/09/16

Marcin Painta

One i Statki

akryl, płótno, 120x100 cm

Warszawa 2015/09/16

Maciej Cieśla

Kochankowie. Forma miłosna

Warszawa 2015/09/16

Patryk Różycki

Zabijać należy ich wszystkich, z cyklu Powiem jej prawdę

Warszawa 2015/09/16

Maciej Strumiłło

z cyklu Linie życia

Warszawa 2015/09/16

Iwona Górska

olej, płótno, 90x60 cm

Warszawa 2015/09/16

Sekrety

olej, płótno, 60x80 cm

sygn. p.d.: Porada 2015

Warszawa 2015/09/16

Ariadna

olej, płótno, 81x65 cm

sygn. p.d.: PD 2015

Warszawa 2015/09/16

Tomek Wojtysek

Gruby koncert

olej, płótno, 100x120 cm

Warszawa 2015/09/16

Katarzyna Piotrowicz

Program pierwszy

olej, płótno, 120x170 cm

Warszawa 2015/09/16

Justyna Jędrzejowska

Ławeczka

olej, płótno, 150x110 cm

opisany na odwrocie: JE

Warszawa 2015/09/16

Sonia Pajgert

olej, płótno, 60x70 cm

Warszawa 2015/09/16

Adrian Kempa

Na uboczu

olej, płótno, 100x121 cm

sygn.

Warszawa 2015/09/16

Agnieszka Giera

Burza

Warszawa 2015/09/16

Joanna Szostak

Pejzaż 2IV15

olej płótno, 80x100 cm

Warszawa 2015/09/16

Monika Sikora

Baletnica z cyklu Lalki

akryl, płótno, 80x80 cm

Warszawa 2015/09/16

Martyna Borowiecka

Materia III

olej, płyta, 120,5x86 cm

Warszawa 2015/09/16

Piotr Kieruj

Walczące konie

olej, płótno, 95x110 cm

sygn.

Warszawa 2015/09/16

Agata Ruman

W oranżerii

olej, płótno, 60x70 cm

sygn. l.d.: A. Ruman ‘15

Warszawa 2015/09/16

Olga Szczechowska

nr 10 z cyklu Uwaga szkło!

Warszawa 2015/09/16

Magdalena Łazar-Messier

olej, płótno, 100x90 cm

Warszawa 2015/09/16

Kociara III

olej, karton, 70x50 cm

Warszawa 2015/09/16

Przypadek

olej, płótno, 150x150 cm

Warszawa 2015/09/16

1.7.0.7

akryl, płótno, 60x50 cm

Warszawa 2015/09/16

Katarzyna Orońska

Okno na świat

akryl, płótno,100x70 cm

sygn.

Warszawa 2015/09/16

Kuba Janyst

Gardens of Chaos

Warszawa 2015/09/16

Emilia Gąsienica-Setlak

Blue Lady - Velvet Lady

Warszawa 2015/09/16

olej, płótno, 100x81 cm

Warszawa 2015/09/16

Amarylis i Mitryllo

olej, płótno, 120x120 cm

Warszawa 2015/09/16

Paweł Rogalski

Brzeg

olej, płótno, 50x70 cm

Warszawa 2015/09/16

Renata Magda

Poza czasem...

akryl, płótno, 70x100 cm

Warszawa 2015/09/16

Katarzyna Szymkiewicz

Warszawa 2015/09/16

Artur Wąsowski

Przejścia

olej, płótno, 160,5x130,5 cm

Warszawa 2015/09/16

Justyna Sołowiej

Rytm Miasta Mix Warszawa Paski

akryl, płótno, 70x70 cm

Warszawa 2015/09/16

Janusz Orzechowski

Tank man

61. Janusz Orzechowski

ur. 1982

, 2013

akryl, płótno, 90x90 cm

Warszawa 2015/09/16

Expanded tonality

akryl, płótno, 100x120 cm

Warszawa 2015/09/16

Iga Malinowska

Kameleon

Warszawa 2015/09/16

Budowle XIX

akryl, płyta, 80x50 cm

Warszawa 2015/09/16

Lena Wybraniec

olej, płótno, 46x55 cm

Warszawa 2015/09/16

Ewa Mrowiec-Łysy

Samolot

olej, płótno, 50x100 cm

Warszawa 2015/09/16

Katarzyna Kobylarz

Spacer

olej, płótno, 70x50 cm

Warszawa 2015/09/16

Honorata Chajec

akryl, płótno, 70x100 cm

Warszawa 2015/09/16

Cisza

akryl, płótno, 100x80 cm

Warszawa 2015/09/16

Daria Grajek

Spacer z pieskiem

Warszawa 2015/09/16

Stanisław Prochera

Sławek-Slavko-Slavik

Warszawa 2015/09/16

Michał Cygan

olej, płótno, 100x70 cm

sygn.

Warszawa 2015/09/16

Bartek Górny

Nowe Państwo

olej, płótno, 50x70 cm

Warszawa 2015/09/16

Paweł Łubkowski

Nr 8

Warszawa 2015/09/16

Bogna Palmowska

Róża/Rose

akryl, płótno, 81x100 cm

Warszawa 2015/09/16

Adam Sikorski

Postać w zieleni

olej, płótno, 100x70 cm

Warszawa 2015/09/16

Łukasz Fałdrowicz

olej, płótno, 140x70 cm

Warszawa 2015/09/16

Daria Alicja Ostrowska

Zmówiny

akryl, płótno, 100x70 cm

sygn. p.d.: D. Ostrowska 2015

Warszawa 2015/09/16

Michał Bojara

Prosiaczek

akryl, płótno, 100x81 cm

Warszawa 2015/09/16

Damian Kfiatek Kwiatkowski

Podziel się swoją nieskończonością

sygn.

Warszawa 2015/09/16

Tomasz Tobolewski

Powrót

akryl, płótno, 130x100 cm

Warszawa 2015/09/16

In

olej, płyta MDF, 98,5x85 cm

Limit ceny