13 Aukcja Sztuki Młodej – 6 września 2017 r., godz. 19.30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 13 Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się w Pragalerii 6 września (środa) 2017 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 31 sierpnia 2017 r. Zapraszamy także na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także porozmawiać o sztuce, inwestowaniu lub strategii budowania kolekcji. Odbędzie się on w sobotę, oraz niedzielę poprzedzające licytację czyli 2 i 3 września 2017 r. W showroomową sobotę oraz niedzielę, galeria będzie czynna w godzinach 12.00-18.00.

Katarzyna Środowska-Nowakowska

Różowe niebo

olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.

Duża Sowa

brąz, ceramika angobowana, szkliwiona, złocona 24k złotem, seria limitowana: 1/30, 35 x 25 x 20 cm, sygnowana i numerowana od spodu.

Memoriał

technika mieszana, akryl, płyta, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

V

akryl, płótno, 110 x 80 cm. sygn. na odwrocie

Piotr Prymas

Wyczekiwanie

olej, płóno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Danuta Niklewicz

Kompozycja z tukanem

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.

olej, płótno, 110 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Barbara Skrzyniarz

Mick

akwaforta, papier graficzny hahnemuhle, E/A (edycja autorska 1/5), 50 x 70 cm, sygnowana z przodu

Joanna Kamirska - Niezgoda

Marionetki

akryl, płótno, 100 x 81 cm, sygn. na odwrocie

Iluzja

olej, szlagmetal, płótno, 135 x 135 cm, sygn. na odwrocie

Mateusz Staniszewski

Pin-up Girl

olej, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Filip Warzecha

Klasa Ananasa

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.

Marek Haba

akryl, płótno, 40 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Katarzyna Tchórz

Rosemary's lullaby

akryl, płyta, 100 x 70 cm

Toscana

olej, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Bodirstiness

technika mieszana, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Tryptyk N 6 - 16

akryl, płótno, 3 x 20 x 20 cm, sygn. na odwrocie

08

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Helix

olej, płóno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.

Jedyny taki taniec

technika własna, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.

Sławomir Danielski

The Boss

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Ich dwoje

olej, płótno, 100 x 120 cm, sygn. p.d.

Fatamorgana XV

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.

Babodziad

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Delta bear

ceramika malowana podszkliwnie i naszkliwnie, złocona, szkliwo transparentne, 13,5 x 11 x 31,5 cm, ogo autora od spodu rzeźby, opis numeryczny: 24/2017

Korekty 11

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Jezu

olej, płótno, 100 x 81 cm, sygn. na odwrocie

Katarzyna Kombor

Ocalenie

olej, płótno, 90 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Złoty Jaguar

olej, płótno, 116 x 89 cm, sygn. na odwrocie

Włoskie wakacje

olej, akryl, szlagmetal, płótno, 120 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Historie oka

cienkopis, akwarela, papier, 6 x 15 cm, (cały brystol 50 x 70 cm) śr., sygn. na odwrocie

Portret

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Elżbieta Prusinowska

Czas ukojenia

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Kompozycja jesienna

olej, płótno, 130 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Początkująca syrena

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.

Poranek

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Blanka Dudek

Przemiany

olej, płótno, 89 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Fioletowa woń

olej, płótno, 80 x 120 cm, sygn. p.d.

Cienie moich wspomnień IV

akryl, szlagmetal, płyta, 91 x 61 cm, sygn. na odwrocie

Venandi

akryl, płyta, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Tańczący

odlew w aluminium patynowany na ciemno,podstawa granit naturalny, wys 33 cm, sygn. na boku MAZUREK 2/5

Utopie

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Śniłem

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn.p.d.

Przyjaciel

olej, płótno, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Skrzypek na dachu

akryl, olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Jaguar

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

To jest tylko w mojej głowie

technika mieszana, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.

Czerwień

Dama nie z tej ziemi

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

W gęstej topolinie

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Żubry

ceramika szkliwiona, 4 sztuki, 16 x 6,5 x 11 cm, sygn. na spodzie

Judyta Bartmańska - Kuszyk

Ulga

akryl, płótno, 2 x 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Michał Głowacki

Taxi

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Miasto 2020

technika własna, akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Kuszenie Ewy

olej, płótno, 2 x 100 x 80 cm (całość 100 x 160 cm), sygn. l.d.

Jan Diehl Michałowski

Impresja zimowa No7

monotypia, papier, 1/1, 70 x 100 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

2/16

olej, płótno, 90 x 60 cm

Rajski ogród w Granadzie-Alhambra

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

In blue

Try your best to smile

akryl, płótno, 90 x 80 cm, sygn. na odwrocie

M 30sea

Beata Gaudy

Arbuz i cytrynki

Kryjówka

akryl, dykta, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Agnieszka Kostka

Pinkish

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Ignacy Kopczyński

The Friday drums bay

olej, płyta, 100 x 100 cm, sygn. p.d.

olej, płótno, 140 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Jolanta Martelińska

Dama z cygarem

akryl, płatki złota, płótno, 80 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Wiosna

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.

Zabaweczka

Sin City

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Joanna Dłużniewska

Sad

olej/ płótno + złoto,  58,5 x 78 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa 2017/09/06

Różowe niebo

Warszawa 2017/09/06

Duża Sowa

Warszawa 2017/09/06

Memoriał

Warszawa 2017/09/06

V

Warszawa 2017/09/06

Piotr Prymas

Wyczekiwanie

Warszawa 2017/09/06

Danuta Niklewicz

Kompozycja z tukanem

Warszawa 2017/09/06

Warszawa 2017/09/06

Barbara Skrzyniarz

Mick

Warszawa 2017/09/06

Joanna Kamirska - Niezgoda

Marionetki

Warszawa 2017/09/06

Iluzja

Warszawa 2017/09/06

Mateusz Staniszewski

Pin-up Girl

Warszawa 2017/09/06

Filip Warzecha

Klasa Ananasa

Warszawa 2017/09/06

Marek Haba

Warszawa 2017/09/06

Katarzyna Tchórz

Rosemary's lullaby
akryl, płyta, 100 x 70 cm

Warszawa 2017/09/06

Toscana

Warszawa 2017/09/06

Bodirstiness

Warszawa 2017/09/06

Tryptyk N 6 - 16

Warszawa 2017/09/06

08

Warszawa 2017/09/06

Helix

Warszawa 2017/09/06

Jedyny taki taniec

Warszawa 2017/09/06

Sławomir Danielski

The Boss

Warszawa 2017/09/06

Ich dwoje

Warszawa 2017/09/06

Fatamorgana XV

Warszawa 2017/09/06

Babodziad

Warszawa 2017/09/06

Delta bear

Warszawa 2017/09/06

Korekty 11

Warszawa 2017/09/06

Jezu

Warszawa 2017/09/06

Katarzyna Kombor

Ocalenie

Warszawa 2017/09/06

Złoty Jaguar

Warszawa 2017/09/06

Włoskie wakacje

Warszawa 2017/09/06

Historie oka

Warszawa 2017/09/06

Portret

Warszawa 2017/09/06

Elżbieta Prusinowska

Czas ukojenia

Warszawa 2017/09/06

Kompozycja jesienna

Warszawa 2017/09/06

Początkująca syrena

Warszawa 2017/09/06

Poranek

Warszawa 2017/09/06

Blanka Dudek

Przemiany

Warszawa 2017/09/06

Fioletowa woń

Warszawa 2017/09/06

Cienie moich wspomnień IV

Warszawa 2017/09/06

Venandi

Warszawa 2017/09/06

Tańczący

Warszawa 2017/09/06

Utopie

Warszawa 2017/09/06

Śniłem

Warszawa 2017/09/06

Przyjaciel

Warszawa 2017/09/06

Skrzypek na dachu

Warszawa 2017/09/06

Jaguar

Warszawa 2017/09/06

To jest tylko w mojej głowie

Warszawa 2017/09/06

Czerwień

Warszawa 2017/09/06

Dama nie z tej ziemi

Warszawa 2017/09/06

W gęstej topolinie

Warszawa 2017/09/06

Żubry

Warszawa 2017/09/06

Judyta Bartmańska - Kuszyk

Ulga

Warszawa 2017/09/06

Michał Głowacki

Taxi

Warszawa 2017/09/06

Miasto 2020

Warszawa 2017/09/06

Kuszenie Ewy

Warszawa 2017/09/06

Jan Diehl Michałowski

Impresja zimowa No7

Warszawa 2017/09/06

2/16
olej, płótno, 90 x 60 cm

Warszawa 2017/09/06

Warszawa 2017/09/06

In blue

Warszawa 2017/09/06

Try your best to smile

Warszawa 2017/09/06

M 30sea

Warszawa 2017/09/06

Beata Gaudy

Arbuz i cytrynki

Warszawa 2017/09/06

Kryjówka

Warszawa 2017/09/06

Agnieszka Kostka

Pinkish

Warszawa 2017/09/06

Piotr Ignacy Kopczyński

The Friday drums bay

Warszawa 2017/09/06

Warszawa 2017/09/06

Jolanta Martelińska

Dama z cygarem

Warszawa 2017/09/06

Wiosna

Warszawa 2017/09/06

Zabaweczka

Warszawa 2017/09/06

Sin City

Warszawa 2017/09/06

Joanna Dłużniewska

Sad

Limit ceny