1 Wakacyjna Aukcja Wyjazdowa – 15 lipca w Rynie o godz. 20.00

Szanowni Państwo! Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 1 Wakacyjnej Aukcji Wyjazdowej Pragalerii,  która odbędzie się wyjątkowo w Hotelu Zamek w Rynie 15 lipca (sobota) 2017 r. o godz. 20.00. Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 7 do 15 lipca 2017 r. również w Rynie. Dla tych z Państwa, którzy nie mogą odwiedzić bajkowych wnętrz ryńskiego zamku, przygotowaliśmy, jak zawsze, wirtualny […]

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 1 Wakacyjnej Aukcji Wyjazdowej Pragalerii,  która odbędzie się wyjątkowo w Hotelu Zamek w Rynie 15 lipca (sobota) 2017 r. o godz. 20.00. Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 7 do 15 lipca 2017 r. również w Rynie. Dla tych z Państwa, którzy nie mogą odwiedzić bajkowych wnętrz ryńskiego zamku, przygotowaliśmy, jak zawsze, wirtualny spacer: LINK

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą aukcyjną i uczestniczenia w licytacji. Ci z Państwa, którzy nie będą mogli być z nami osobiście, mogą składać zlecenia telefoniczne lub limity licytacyjne. Służą do tego m.in. specjalne przyciski przy wszystkich pozycjach w katalogu aukcyjnym. Rekomendujemy także możliwość licytacji on-line w czasie rzeczywistym na platformie internetowej onebid.pl

Katarzyna Środowska-Nowakowska

Zakłopotanie

olej, płótno, 73 x 54 cm, sygn.po prawej

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Khaki

technika mieszana, akryl, 70 cm, sygn. na odwrocie

Mała Sowa turkusowa

ceramika szkliwiona i platynowana, wymiary 11x8x6cm

Na stole

olej, płótno, 110 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Wiosenne niepokoje

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Magdalena Szilke

Biel

technika mieszana (olej, tkanina, płótno), 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Sławomir Danielski

Pink King

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Franciszek Dariusz Różyc

UADA

akryl, płyta, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Kosmogonia

cienkopis, brystol, 35 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Juliusz Martwy

Akt zielony

akryl, płótno, 92 x 73 cm, sygn. na odwrocie

Marek Haba

Biała linia w kole

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Danuta Niklewicz

Red bull

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Oblivion 4

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Do przejścia

technika własna, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.

Zapomniane instrumenty

Cena wywoławcza: 500

Andrzej Bator

Zaloty

akryl, płótno, 95 x 85 cm, sygn. na odwrocie

Lizbona 1755

ceramika szkliwiona, gablota szklana, 52 x 52 x 4,5 cm

Izabela Wolska

Warkocz

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Robert Krężlak (ur. 1975)

Gymnastics

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.

Kamienny byk III

akryl, płótno,100 x 130 cm, sygn. na odwrocie

Paweł Liszewski

Pejzaż odwrócony 4

akryl, płótno, 60 x 120 cm, sygn. na odwrocie

03

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.

Katarzyna Kombor

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Weronika Piórek

Chaos XI

akryl, płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Teraz zatrzymaj się i płyń

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.

Kolorowy

akryl, płótno, 91 x 65 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Wiatrak

olej, płótno, 130 x 80 cm, sygn. na odwrocie

TATAI

Persona

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Renata Kluczyńska

Metropolizm 20

akryl, płótno, 65 x 81 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Kawka

Y 0 zn

akryl, płyta, 70 x 70 cm, sygn. p.d.

Moda na jelonki

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.

Cena wywoławcza: 500

Metafizyka Wenecji

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.

Joanna Dłużniewska

Mizantrop

technika własna, papier akwarelowy, 52 x 42 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Ciepły dotyk lata

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.

Plener

akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Agnieszka Olech

Impresja z Harendy

akryl, płótno, 115 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Wilki i zając

olej, płótno, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Miasto 333

akryl, płótno, technika własna, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

technika mieszana (akryl, olej, szlagmetal), 120 x 170 cm, sygn. p.d.

bez tytułu (40)

olej, płóno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.

Fuezas

olej, płótno, 90 x 60 cm, sygn. u dołu

Creature 001

olej, płótno, 85 x 100 cm, sygn. p.d.

Gossia Zielaskowska

Light blue map

olej, płótno, 81 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Żubr XL model Line

ceramika malowana naszkliwnie, szkliwiona, platynowane rogi, 22,5 x 17,5 x 14,5 cm, od spodu logotyp autora i opis numeryczny: 155/2016

Monika Kłak

Burza piaskowa

technika mieszana, papier, 61,5 x 86 cm, sygn. na odwrocie

Katarzyna Tchórz

Speak my language

Tryptyk N 14 - 16

akryl, płótno, 3 x 20 x 20 cm, sygn. na odwrocie

Amonaria Magda Maciaszek

Dotyk wspomnienia

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Omniscience

akryl, płótno, 2 x 100 x 100 cm (całość 100 x 200 cm), sygn. na odwrocie

Emocjonalnie

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Struktura łąk

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. p.d.

Przed kąpielą II

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.

olej, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Circuses

technika mieszana (akryl, olej, cement, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Landscape XXVII

olej, płótno, 75 x 35 cm, sygn. na odwrocie

Bezradna

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Wildest

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Weronika Pawłowska

Na szezlongu

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Iwona Gabryś

Kompozycja nr 15

technika mieszana (akryl, suchy pastel, węgiel), płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Dama nie ściemnia

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn.na odwrocie

Piotr Ignacy Kopczyński

Abyss

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Białe na szarym

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Transfiguration

Cena wywoławcza: 500

Schody w niebie

olej, płótno, 40 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Beata Gaudy

Dialog XVIII

Witaj smutku

akryl, płyta, 70 x 50 cm, sygn.

Cena wywoławcza: 500

Ściany

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Niebieski Robi Kreski

Infantylny Sobaka sfiksowany z tasiemcowatym sztychem i szczodrym zębiszczem

Jaskinia

akryl, płótno, 50 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Fight

akryl, spray, płótno, 150 x 150 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Warszawa 2017/07/15

Zakłopotanie

Warszawa 2017/07/15

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Khaki

Warszawa 2017/07/15

Mała Sowa turkusowa

Warszawa 2017/07/15

Na stole

Warszawa 2017/07/15

Wiosenne niepokoje

Warszawa 2017/07/15

Magdalena Szilke

Biel

Warszawa 2017/07/15

Sławomir Danielski

Pink King

Warszawa 2017/07/15

Franciszek Dariusz Różyc

UADA

Warszawa 2017/07/15

Kosmogonia

Warszawa 2017/07/15

Juliusz Martwy

Akt zielony

Warszawa 2017/07/15

Marek Haba

Biała linia w kole

Warszawa 2017/07/15

Danuta Niklewicz

Red bull

Warszawa 2017/07/15

Oblivion 4

Warszawa 2017/07/15

Do przejścia

Warszawa 2017/07/15

Zapomniane instrumenty

Warszawa 2017/07/15

Andrzej Bator

Zaloty

Warszawa 2017/07/15

Lizbona 1755

Warszawa 2017/07/15

Izabela Wolska

Warkocz

Warszawa 2017/07/15

Robert Krężlak (ur. 1975)

Gymnastics

Warszawa 2017/07/15

Kamienny byk III

Warszawa 2017/07/15

Paweł Liszewski

Pejzaż odwrócony 4

Warszawa 2017/07/15

03

Warszawa 2017/07/15

Katarzyna Kombor

Warszawa 2017/07/15

Weronika Piórek

Chaos XI

Warszawa 2017/07/15

Teraz zatrzymaj się i płyń

Warszawa 2017/07/15

Kolorowy

Warszawa 2017/07/15

Wiatrak

Warszawa 2017/07/15

TATAI

Persona

Warszawa 2017/07/15

Renata Kluczyńska

Metropolizm 20

Warszawa 2017/07/15

Kawka

Warszawa 2017/07/15

Y 0 zn

Warszawa 2017/07/15

Moda na jelonki

Warszawa 2017/07/15

Metafizyka Wenecji

Warszawa 2017/07/15

Joanna Dłużniewska

Mizantrop

Warszawa 2017/07/15

Ciepły dotyk lata

Warszawa 2017/07/15

Plener

Warszawa 2017/07/15

Agnieszka Olech

Impresja z Harendy

Warszawa 2017/07/15

Wilki i zając

Warszawa 2017/07/15

Miasto 333

Warszawa 2017/07/15

Warszawa 2017/07/15

bez tytułu (40)

Warszawa 2017/07/15

Fuezas

Warszawa 2017/07/15

Creature 001

Warszawa 2017/07/15

Gossia Zielaskowska

Light blue map

Warszawa 2017/07/15

Żubr XL model Line

Warszawa 2017/07/15

Monika Kłak

Burza piaskowa

Warszawa 2017/07/15

Katarzyna Tchórz

Speak my language

Warszawa 2017/07/15

Tryptyk N 14 - 16

Warszawa 2017/07/15

Amonaria Magda Maciaszek

Dotyk wspomnienia

Warszawa 2017/07/15

Omniscience

Warszawa 2017/07/15

Emocjonalnie

Warszawa 2017/07/15

Struktura łąk

Warszawa 2017/07/15

Przed kąpielą II

Warszawa 2017/07/15

Warszawa 2017/07/15

Circuses

Warszawa 2017/07/15

Landscape XXVII

Warszawa 2017/07/15

Bezradna

Warszawa 2017/07/15

Wildest

Warszawa 2017/07/15

Weronika Pawłowska

Na szezlongu

Warszawa 2017/07/15

Iwona Gabryś

Kompozycja nr 15

Warszawa 2017/07/15

Dama nie ściemnia

Warszawa 2017/07/15

Piotr Ignacy Kopczyński

Abyss

Warszawa 2017/07/15

Białe na szarym

Warszawa 2017/07/15

Transfiguration

Warszawa 2017/07/15

Schody w niebie

Warszawa 2017/07/15

Beata Gaudy

Dialog XVIII

Warszawa 2017/07/15

Witaj smutku

Warszawa 2017/07/15

Ściany

Warszawa 2017/07/15

Niebieski Robi Kreski

Warszawa 2017/07/15

Jaskinia

Warszawa 2017/07/15

Fight

    Limit ceny